Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
24. čer 2009

Teddy, takže to mi ještě 2,5 roku bude Štěpán, že jsem mladice? Tak to si to musím užívat. 😀 Břicho je už lepší, ale furt je to na prd, bolí to, ale den ode dne míň.
Certi, super, že to máš za sebou a jsem ráda, že se ti tam líbilo, spermiogram je základ, nač by tě rval hormonama, když by se pak ukázalo, že problém je třeba u chlapa, víš. ☹
Mici, ještě jsou 2dny před námi, tak snad se nějaký embryjka zachovají, to nikdy nevíš, to může zaniknout, než řekneš švec, takže vyhráno určo není. V ten pátek tam jedeme na 10hod. 🙂

micinka22
24. čer 2009

Zuzi jasne ale že by se prestalo vyvíjet přes 30 najednou..to by byla pekelná smůla..a to nebude 🙂)
Donald..to víš že se vajíčko nemusí chytit....boužel://

zuzka72
24. čer 2009

Mici, jenže já měla doteď smůlu a to by byl zázrak, i když si myslím, že bych si ten zázrak jednou zasloužila. ☹

micinka22
24. čer 2009

Zuzi jasne že bude .-) zázrak 😵 😵 😵 😵 😵 březňátko 😵 😵 😵

certina
25. čer 2009

Zuzi - to si piš , že zázrak bude..............určo............vždyť Ti tady všechny držíme tolik palečky, že už to moóóóc bolíííí..... 😀 😀 😀 Je dobře, že ta bolest břicha pomalu ustupuje......to je fajn...........

No a jinak jak jsi psala , že necpat hormonama - třeba je chyba u chlapa....tak to byla včera taky dobrá historka.....u Štěpána....bo říkal, že sic pošle chlapa na spermiogram, ale že by měl být v pořádku - když jsem byla už jednou normálně těhu... 😀 😀 😀 - LEDAŹE BYCH TEHDY KECALA a měla to s někým jiným!!!!!!!!!!!!!Hloupost přeci!!!!!!!!Takže počítám, i Štěpán počítá, že u něho bude vše O.K. - a že mám uvažovat o laparce......nevím, jestli jsem to tady včera psala......neměly jste holky někdy laparku????Pročítala jsem o tom na netu a jak tam popisujou ten postup co a jak na op.sále....tak se mi zhrůzou postavily všechny chlupy na těle - neb jsem si představila tu hrůzu - když jsem byla loni na té revizi dutiny děložní - chjooooo.......

A neříkal Vám štěpán kdy má mít v tom srpnu tu dovču????

zuzka72
25. čer 2009

Holky dík za podporu, dovcu nevim kdy má a na laparce jsem nastesti nebyla, tak nepomuzu, ale zdá se mi, že některá z holek tady psala, že byla.

teddyna
25. čer 2009

čaute vespolek.Peti,já jsem laparoskopii měla,ale není třeba ježit chlupy-je to operace jako každá jiná.na doporučení Štěpána mi byla dělána ve fakultce v Olomouci.rekonvalescence byla rychlá,bolesti minimální.takže pohoda jazz. Jo,Zuzi - volala jsi dneska na mimina??jak se koupou v roztoku??

teddyna
25. čer 2009

Peti,tož co dneska,sčuchnem se??Leňajs by ráda. objevily jsme v centru v Komenského sadech "dětský ráj" - je tam cukrárna a pro děcka spousta věcí na řádění.

certina
25. čer 2009

Moni a jak dlouho jsi tam ležela???Jak dlouho to všechno trvalo????A pak jsi měla nějakou nemocenskou??
No upřímně - já bych asi taky šla nejlépe do OL, neb v OV bych si asi nevybrala.....na Vítkovice mám špatnou zkušenost, v Porubě to neznám a Fifejdy, nevím, ale přeci v OL musí mít Štěpán nějaké známé , ne????

certina
25. čer 2009

jjjooo - ale kde jsou Komenský sady???Tož to budu zase vypadat - jít do cukrárny.......chjoooo dyť jim to tam vyjím.......no neva..... 😀 😀 😀
Mrknu na mapy - a trošku se zorientuju....brnknu.....

zuzka72
25. čer 2009

Teddy, na mimča mám volat až mezi 13 a 14 hodinou, tak pak dám vědět co a jak....

krejculka
25. čer 2009

Ahojda,

Peti,to zařízení se jmenuje "dětský ráj",je to v Komenského Sadech ul.Sadová 2.Monča tam taky nebyla,tak to budeme hledat.Když si zadáš do google "dětský ráj"tak na to vyjede odkaz s fotkama.

Zuzi,držím pěsti,ať se mimi zadaří! 🙂

certina
25. čer 2009

ufff. to byl teď frmol......celé dopoledne nic a teď se mi tu klioši nahrnou jeden za druhým....ještě, že za 15minut zavíráme - pak jdu papat......udělat si základ před cukrárnou:::::::🙂))))))))

Moňa - Vy jedete autem nebo MHD??????

certina
25. čer 2009

jóó já to už našla....vím kde to je......taky tam nikdy nebyla.....jedu autem........ale netrefím tam.....trefím jen k radnici a pak vím, že mám odpočit první odpočku vpravo adál asi končím.......................jedete autem?????

krejculka
25. čer 2009

jj,jedeme autem,MHD by to bylo na dlouho.

certina
25. čer 2009

O.K. - až budu po obidku - brnknu...........

certina
25. čer 2009

Zuzi - tak coóó´už jsi volala???Jak se jim vede???

zuzka72
25. čer 2009

Tak holky, dnes bylo vysvědčení-docela jsem to zvládla. Mimča, na ty jsem volala a prej je to 4den a už jsou to tím pádem moruly a to už info nedávají. Tak jsem se jako ptala, jestli tam mám vůbec jet, jestli tam něco je a to mi ta sestřička řekla, že jo, tak doufám, že do zítra to vydrží. Volali mi taky, že tam mám jít na 10,30 místo na 10hodin. 😠

donnald
25. čer 2009

Ahojte holky,

Zuzi, já už tě prostě teď beru jako těhulku 🙂 .Takže na skepsi teď nemysli a mysli jen a jen pozitivně 😀 . Vím, že se to lechcej řekne, ale uvidíš, bude to vše OK.

Jinak Peti, já už byla taky jednou těhotná - zamlklé těhu a to mám já dle Štěpána PCO (což mu věřím 🙂 ) a manžle má málo sprmiek taky. Ale prostě to vyšlo.....Bylo to holky přesně před rokem, kdy jsem žila myšlenkou že jsem těhu.......než se mi 19.7. definitivně zhroutil svět ☹ 😠 ...........

zuzka72
25. čer 2009

Donnald hlavně hlavu vzhůru, vše bude OK. A tobě díky za podporu.

certina
25. čer 2009

Ahoj Verun........já už vlastně taky o tomto čase byla těhu...........ale úplně na jisto jsem se to dozvěděla až 14 července - neb mi to testík neustále nechtěl ukázat ty // ale pak ukázal a v ten den mi umřel otec - takže to bylo takové dost divoké..............ale většinou to tak bývá - že jeden umře a druhý se zrodí.....no ale hold to nevydželo..................ale už je to pryč...............je to prostě za náma a je třeba myslet dál a správně jak píšeš pozitivně.........!!!!!!!!!!
Dneska jsem od tchýně dostala náramek na ruku s nějakýma léčivýma kamenama..........tak ho hned zítra nasadím (moc v to nevěřím, ale třeba.............) a budu ho nosit...co to dá...........

Zuzi - tak se na zítra pořádně vyspi.........i když ty moc nespíš.........a zítra pravou nohou a bude to............držím palečky móóóóccc..................

zuzka72
26. čer 2009

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýý, je pátek!!! 🙂

certina
26. čer 2009

jjjjjóóóó a umřel MICHAEL JACKSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to je síla...........

a v kolik vyrážíš Zuzi?????no a jak se při onem velkém pátku cítíš?????spalas vůbec????

certina
26. čer 2009

Verun ty jsi dnes 29DC?????tož to jsi v očekávání, ne?????? 😲

certina
26. čer 2009

je tu někdo????holkýýý vstávat!!!!!!!!! 😠 😎 😀

zuzka72
26. čer 2009

Já tu jsem . V 8,30 vyrážíme, 🙂 mám z toho husinu, 😢 ani jsem nespala, mám strach, jak to bude až dojedem, jestli tam něco zůstalo. Jo Jackson-chudák. 😖

certina
26. čer 2009

Tak to už se asi chystáš, co???Jak dlouho tam budeš???Jak dlouho to bude trvat??Dej hnedka potom vědět...co a jak......a hlavně klííííídeek - ......uvidíš, že to dobře dopadne a hlavu vzhůru - však jsi to včera psala.........takže klid, pozitivní myšlení a vyjde to...........pa - držím palečky....................

micinka22
26. čer 2009

Zuzi drziiiiiiiiiiiimmmmmmmmm..uz mas urcite mimisky u sebe🙂)

donnald
26. čer 2009

Holky,
já už od rána myslím na ZUZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ráno jsem ji už nesthila napsat, ale to neznamená, že na ni nemyslím 😀.
Tfuj,tfuj,tfuj...... .

Peti, jsem 29 DC a nevim nevim... Doufám, že se dočkám 🙂. včera jsem tam na manžu histericky štěkala, až mi řekl ...."a nemáš třeba dostat menzes".... . A já na to...."přej si ať jo a je to jen tím 😀".... a zasmáli jsme se. Tak snad přijde.... .A ty jsi Peti kolikátý???

certina
26. čer 2009

hojki.....já jsem 25DC.....taky se uvidí???Ale necítím se na těhu........takže by to nejpozději do ST mělo přijít???Uvidíme.........

No a Monča byla dnes na KO u dr.....tak snad vše O.K.

NO Zuza už to snad má všechno momentálně za sebou.........už se těším.....na info............doufám, že nebude moc dlouho napínat a hlavně aby bylo vše O.K........