Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
22. bře 2010

peci a ty děláš v nějaké fabrice?asi jo že?
asmenko a jak ti jinak je?užíváš si těhulkování a do toho máš tak krásně,závidím ti,ale samozdřejmě v dobrém

andinka22
22. bře 2010

Sukubko tak už vylezlo sluníčko i u nás a je nádherně, za chvíli pojedu na poštu, tak si hezky užiju to teplíčko. 🙂
Ty jdeš někdy teď na UTZ, že, pokud se nepletu. 🙂

sukubka
22. bře 2010

andi jdu zítra sem zvědavá,hlavně aby pak OPU dobře dopadlo.já se vrhnu do umývání oken,jak je tak teplo nevadí mi ani pracovat.

juvik
22. bře 2010

Asmee, nevím jestli hned začnem....nebo jestli jen zkusíme nativ úplně bez léků... záleží jestli budem nebo nebudem ten nepodařený pokus teď platit...holky psaly, že ne...tak doufám, že nám to taky odpustí. 😉

Vy mě zahanbujete s tím mytím oken....že bych se do nich taky dala? 😕

juvik
22. bře 2010

Sukub, no předběhla jsem tě, sorry 🤐 ...ale tak snad 3 hodiny čekat nebudeš....nebo už jsi tam někdy tak dlouho čekala? 😨

pecicka
22. bře 2010

sukubko, ne já dělám v rehabilitačním a rekondičním centru

asmeena
22. bře 2010

já jsem v Reprofitu čekala maximálně něco přes hodinu. Takže sukub neboj. 😉

juvik
22. bře 2010

Asmee, já taky...v pátky. Ale třeba ve středu jsem většinou přišla a hned šla k doktorovi.

sukubka
22. bře 2010

holky mě se jednou i stalo že sem tam přišla na 12h (byla sem tak obědnaná)a Maruška mi řekla na rovinu at si zajdu do města že mě dřív jak za hodku neveme ani nahodou a na řadu jsem šla ve 14h ale naštěstí sem se teda fakt šla projít,ale hrůza.právě ráno je to lepší nemají ještě takový skluz

juvik
22. bře 2010

Tak jsem chtěla jít ven a nakonec jsem zatím zkysla v kuchyni 😅 Andi mě navnadila sladkým...manžel taky furt dotíral, že na víkend jsem tentokrát nic nepekla, že má na něco chuť...tak jsem se ještě pustila do tvarohové bábovky ...no pečící maniak ze mě 😀

Sukub, ufff...tak přeju ať to jde zítra rychle...protože jinak od tebe pak dostanu, že jsem tě předběhla 🙂

andinka22
22. bře 2010

Juvi no nepovídej, mě už se to taky peče. Ještě se půjdu projet na kole a vezmu to rovnou do obchodu. Venku je dnes fakt nádherně, ani se mě zítra nebude chtít do práce. ☹

krejculka
22. bře 2010

Zuzi,jj,byl s náma Vojtík..tak příště 😉 .

Právě pijeme s Mončou kávu a Vojtík tankuje,pak jdeme na prochajdu.Byly jsme na hřbitově a pak šopovat,tak jsme z toho zmoženy 😀 ...no,vlastně jsme zmoženy ještě ze včerejška 😅 .

Zuzi,mám zač,bo mě teklo do bot 😔 .

Ukážeme se asi večír.Hezké odpoledne 😵

juvik
22. bře 2010

Andi, no povídám 😀 jsi mě navnadila...už jsem bábovku i ochutnala 😅

Byla jsem na zahradě, trochu zrevidovat kytičky, podívat se, co už kvete...a myši potvory zase úřadovaly...proředily mi krokusy i tulipány 😠 Hlavně, že máme u baráku 3 kočky 😝

andinka22
22. bře 2010

Juvi já už ty kremeše taky ochutnala, jo a odpolko jsem si uvařila kafíčko a sedla si na terasu na sluníčko, no paráda. 🙂
Já jsem si o víkendu dala do truhlíku jarní primulky, mám je moc ráda, jsou takové veselé. Tulipány a krokusy taky miluju, ostatně já mám hrozně ráda kyťulky. Kočky na to asi prdí. 😀

asmeena
22. bře 2010

Holky, já vám ty zahrádky a terasy tak závidím. To my máme akorát balkón (no díky bohu aspoň za ten), ale s výhledem přímo na hlavní silnici na Vozovně, takže je tady docela šrumec.

juvi a sukub: tak na zítra dobré pořízení u Štěpána.

juvik
22. bře 2010

Andi, tak nejsem sama mlsalka, jo? 😀 A máš pravdu, kočky na chytání myši prdí ...se vyvalujou na slunku a opalujou se 😎

Asmee, to se nedivím, že ti zahrádka chybí...doma v Jeseníku jsi byla na zahrádku zvyklá, že? Brácha taky bydlí v Ově a má výhled na parkoviště a staveniště 😒 ...taky super

asmeena
22. bře 2010

no já věřím, že jednou na stará kolena se přestěhuju zpátky do Jeseníku. Teda aspoň je to moje přání. Už se nemůžu dočkat pátku jak pojedu na týden do Jeseníku.

juvik
22. bře 2010

Asmee, a jak to máš s PN? Jsi hlásila doktorovi, že budeš jinde? To tě bude mamča zase hlídat, abys neseděla u noťasu, že? 😀 Ale stejně bude krásně,tak budeš trajdat venku. 😉

asmeena
22. bře 2010

juvik: jo, změnila jsem si to u doktora a nebyl žádný problém. Já původně myslela, že jde místo pobytu změnit pouze na 3 dny, ale vůbec to tak není.Takže si tam budu lebedit 11 dní. No doufám, že mamka mě zas tak moc hlídat nebude, když ví, že už jsem těhotná, i když teď zase bude říkat, aby to neohrozilo to mé centimetrové miminko. 😀

juvik
22. bře 2010

Asmee, tak to je super, že to jde tak zařídit 😉

asmeena
22. bře 2010

Taky jsem ráda, dnes mi psala kamarádka od Svitav, že její kamarádce, která má za měsíc rodit přišla kontrolo z OSSZ. Takže těhotným už taky chodí. Kamarádka dělala ještě než šla na mateřskou na OSSZ a říkala, že teď se prostě musí šetřit všude, tak hledají hříšníky.

asmeena
22. bře 2010

no, i když teď mě napadlo, že když ta její kamarádka má rodit za měsíc, tak už snad musí být na mateřské a to snad nejsou omezené vycházky, ne?

juvik
22. bře 2010

Asmee, to je mazec, že kontrolují i těhule 😒 No ale pokud už by byla na mateřské, tak ji kontrola nemá proč chodit 😕

asmeena
22. bře 2010

no, to mě napadlo až teď, tak možná bude rodit později a kamarádka to jen popletla.

andinka22
22. bře 2010

Juvi neboj nejsi sama mlsalka, já jsem taky mlsoun, ale dorty nemusím.
Jinak na zítra držím pěstičky. Jsem zvědavá na čem se se Štěpánem domluvíte. Ale on jako vždy určo něco vymyslí. 🙂

Sukubko tobě taky na zítra držím pěstičky, ať máš krásný folíčky. 🙂

Asmenko tak to je fajn, že pojedeš do Jeseníku, tiše závidím. 😲

juvik
22. bře 2010

Andí, díky 😉
Hele tak to máme stejné s těmi dorty...ty taky nemusím, zvlášť ty s máslovými krémy...blééé...po nich mi je vždycky hrozně těžko. Ale ovocné zákusky, buchty, koláče,....to všechno můžu 😵

ferdice
22. bře 2010

Juvik, Sukub tak at mate zitra dobre vysledky a zpravicky. snad te kvasinky nebudou Juvik trapit dlouho.
Andinka, Juvik taky mam mlsaci, uz vcera jsem udelala dortik ze zakysane smetany s jogurtem, tak jsme si ted s manzou davali.

juvik
22. bře 2010

Ferdi, ahoj 😉
No já bych právě kvůli těch kvasin, jestli to jsou ony, asi měla sladké omezit...ale víš jak...je to droga, stejně jako koník 😀

ferdice
22. bře 2010

No Juvik ja bych mela sladke omezit kvuli sve vaze ☹ ale je to fakt droga. jeste tak sladke ke konikovi to je teprve droga.

asmeena
22. bře 2010

Mně o tom mluvte, jsem teď chudákovi mimiškovi dala, snědla jsem dvě mističky brambůrků, ale když byly tak výborně vypečené 😀