Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
26. čer 2009

Holky, jsme konečně doma, mám 2 !!!! Detaily za chvíli, až tady nebude Petr, občas mi koukne přes rameno a nechci, aby viděl, co píšu, protože to byde hlavně o něm a chlapi jsou na to hákliví, však to znáte, takže vydržte, jak si půjde zapálit jdu na to. 😀

certina
26. čer 2009

Tééda Zuzi - Ty napínáš.................to je supr , že jsou 2!!!!!!!!!!Paráda.............a jak Ti je???? 😉

micinka22
26. čer 2009

Zuzi super za tyden budou // se tesíímmm .-)
i na popis.-)

zuzka72
26. čer 2009

Takže Petr furt kouřit nejde, tak to zkusím ho nějak obalamutit. Celkem jsem měla 38oocytů z toho zůstalo kvalitních a použitelných 17. nej mi vybrali a transferovali. Doktorka mi to nakonec dělala, strašně hodná, napřed byl pohovor v ordinaci, říkala, že si na mě museli vzít 2 archy papíru, že to dlouho neviděli takovou úrodu a že se v tom vyzná jen embryolog. A pak jestli chci 2, nebo 1 transferovat. Tak já, že 2 a ona ať si to pořádně promyslím, že vzhledem k tomu, že jsem měla tolik vajíček a je tam voda v břichu atd., tak že budu mít bolesti, bude mi blbě a můžu skončit i v nemocnici, tak ať to pořádně zvážíme. No to neměla říkat, Petr, jak slyšel komplikace, tak začal přemýšlet, no ale nakonec doktorka říkala, že mi to vidí na očích, že chci 2, a že to udělá a že ať si píšu, že mi taky vidí na očích, že ještě dnes budu těhotná. A na druhé straně, že když ta sliznice byla taková zvětšená, že se ty vajíčka do toho o to líp uchytnou. Petr se zkrátka bál o můj život, ale to vše se může stát i při jednom dítěti, no né? Mám tedy 1xHB gr. I a 1xXB pg.1, jsou tady k tomu vysvětlivky, ale prd tomu rozumím. Vše nám ukazovali na plazmě a na ultrazvuku. Petr uronil i slzu, to byla krása, furt mě hladil a pusinkoval-holky přeji vám to všem zažít. Dále je psáno 5.den kultivace: 1xHB, 10xXB, 1xB, 5xEB, 17xCM, 2xstop. Ptala jsem se, co znamenají ty 2 jedničky z toho spermiogramu a říkala, že to znamená to, že bychom se mohli snažit sebe víc, ale stejně bych neotěhotněla, protože ta první 1-progresivní pohyb má být 25% a my máme 1%(takže nikdy by se nedostali až do dělohy, jsou líny a ani v té misečce, kde to mají 1cm od sebe to nezvládnou). Druhá 1-norm. morfologie má být 15% a máme 1% a to znamená, že každá spermie má hlavu, tělo a bičík a pokud to nemá, je nedokonalá, takže nepoužitelná, prostě z toho člověk nejde. Takže v podstatě hledali jehli v kupce sena a prej si pořádně mákli. Jinak celkově spermiogram 42mil/85%. A vidíte, není to vše, stačí dvě 1 a je problém....Tabletky mám užívat pořád stejně, jen jedny dobrat a už ne a test si mám udělat 10.7. ale, že je to zbytečny, že ví že jsem těhu-optimistka.

zuzka72
26. čer 2009

Doufám, že to jen vydrží, večer si zkusím založit album-uvidíme.....

certina
26. čer 2009

Zuzi - ani nevíš jak jsem šťastná , že to takhle dopadlo...............tak vidíš......už tě můžeme potichoučku považovat za těhu............krásně jsi to napsala........až jsem taky z toho dojetím uronila slzičku.........pěkné.......
Zuzi a prosímtě ten zbytek z těch 17 - co se dělá s nima????To se dá zamrazit????
Už se strašně těším na albíčkoooooooooooooooooooooooo, tak si pospěš.............ať tady máme zase něco nového......................parááááádááááááááááááááá supéééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
26. čer 2009

Zuzi a teď máš nějak odpočívat nebo co Ti říkali?????Můžeš normálně všechno dělat???a jak se cítíš??Bolí Tě teď něco????ježííííš to je supeeer

zuzka72
26. čer 2009

Holky nevíte, co to znamená --1xHB gr. I a 1xXB pg.1-- vím, že kvalita, ale jestli se z toho třeba dá poznat pohlaví, nebo tak něco.

zuzka72
26. čer 2009

Certi, břicho už mě bolí jen trošku-pohoda, zákrok bezbolestnej, o tom vůbec nevíš, kdybych to neviděla na obrazovce, tak ani nevím, že mi tam něco dělá. Jen než jsem šla na řadu, tak jsem jim tam asi vypila ten barel s vodou a šla 3x čůrat, protože tam psali, že je lepší plný močový měchýř a mě se vždy chtělo když jsme ještě čekali v čekárně, tak jsem to pak musela doplnit a tak dokola. Zbytek si mám volat v pondělí a řeknou mi kolik se dá zamrazita jestli chci zamrazit nějaká. Jinak nesmím sportovat, plavat jezdit na kole-ale já nesportuju 😀 a týden bez sexu!!! Ale to se dá vydržet 😒 😒 😒 , máme k tomu důvod 🙂 a jsou i jiné praktiky...

zuzka72
26. čer 2009

Jo a Veru a Certi-vy mi pripadáte, že by z toho mohlo být taky tehu 29 a 25DC, to je nadějny...., bylo by to super si spolu přeměřovat pupky 😀 .

certina
26. čer 2009

jjoo Zuzi to by bylo krááásnéééé kdyby nám to tady vyšlo všem skoro nastejno..........sic Móňa už je trošku napřed, ale bylo by to fajn.........ale já myslím, že u mě to nehrozí...necítím se těhu......a že by to zrovna teď vyšlo????Nedělali jsme proto nic jiného - pořád to samé.....takže by musel udělat jedině zázrak Štěpán - tím, že mě zkouknul a tím bych byla těhu 😉 ☹ ☹ ☹ ale to nehrozí.........

zuzka72
26. čer 2009

Tak pátek a tady zas nikdo, jen já a ty moje slohovky.... ☹

certina
26. čer 2009

Neboj Zuzi - jsme tu tajně skoro všechny, ale čekáme na to tvoje albíčko........... 😉

zuzka72
26. čer 2009

Juj, to nebude tak hned, je tady návštěva a dělám večeři, album až tak po 21hodině.

b.e.r.u.s.k.a
26. čer 2009

Ahoj holky,můžu se k vám přidat?Od ledna chodíme do Reprofitu,ale zatím se nám ani tady nezadařilo.Četla jsem si tuto poslední stránku a koukám jakou má zuzi úrodu,to jsem ještě neslyšela a jak jsi se k ní dopracovala?A hlavně se mi líbí co ti řekli-těhu-optimistka.Taky bych toho optimismu trochu potřeboval,nechceš mi trochu poslat? 🙂

zuzka72
26. čer 2009

Berusko-optimistka jsem myslela ta doktorka, né já, já už po tom všem tomu raději ještě nevěřím, abych to nezakřikla, doporučuji ti přečti si více stránek, ať jsi v obraze a víš něco o nás, samozřejmě se přidej a napiš nám něco o sobě. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
26. čer 2009

a máte nějakou tabulku,kde bych zjistila jak jste na tom?

certina
26. čer 2009

Ahoj berusko....klíďo se přidej......ale tabulky nejsou žádné....hold to musíš přelouskat.................občas něco přeskočit a dostat se na 37 stránku 😀 😀 😀 😀 😀

No a jak to je s tebou.......co máš nasazené za prášky atd.......kdy jdeš na další KO??A Ty chodíš taky ke Štěpánovi?????

zuzka72
26. čer 2009

Holky já to album nechám na zítra musím tam vymyslet nějakej úvod. 😲

b.e.r.u.s.k.a
26. čer 2009

Také chodím k dr.Machačovi a mám s ním úspěchy,bohužel nekončí těhotenstvím.V jiném centru jsem podstoupila 2x IVF a vždy jsem měla jen jedno vajíčko a ne zralé,takže žádný ET,pak nám řekli,že nám doporučují darovaná,tak jsme si řekli,že než do toho půjdeme,tak chceme slyšet jiný názor.No a dr.Machač řekl,že je to blbost a že ze mě ty vajíčka dostane a povedlo se mu.Poprvé jsem měla 4 a jedno se oplodnilo,po druhé pět z toho 3 zralé a 2 se oplodnily,ale nelíbilo se jim u nás,tak jsem zvědavá co nám dr.řekne,na kontrolu jdu 14.7.

b.e.r.u.s.k.a
26. čer 2009

no budu vás muset přelouskat,ať vás trochu poznám,kdyby byla tabulka,tak by to bylo jednodušší

zuzka72
26. čer 2009

A kolik ti je Beruš a jak se jmenuješ jménem a z jaké lokality jsi, my si to tady už všechno řekli, ale to se dočteš.

b.e.r.u.s.k.a
26. čer 2009

no budu se snažit vás přelouskat.Jináč já jsem z Olomouce a je mi 33,takže na mimi nejvyšší čas.

micinka22
26. čer 2009

Zuzi nááádhera..taky myslim že jsi novopečená tehule.-) ale nic nezakrikavam a pekne si pockam..jo a testni klidne za tyden..to uz budou //...
Berusko vítej .-)
nic jdu do postele ..dite je u nasich do uterka!!!!!!!!!!! se z ní zblázní 😀 😀 😀
my budem s manzou makat a makat .-)
Tak dobrou noc..a takovejch stastnejch dni nam snad pribude 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

certina
27. čer 2009

Dobré ráno všem vespolek.................
co děláte???
Já tady mám na víkend jednu 13-ti letou slečnu a malýho od bráchy.......tak si užiju 😲 😀 😅 😝
takže tady s váma moc nebudu........ale občas doufám zvládnu aspoň nakouknout....................

Zuzi a Ty jsi tam myslím nic nepsala o tom, jestli máš jít pak na KO a kdy???Jestli po tom 10.7.????Nebo jak???

Moni a Leni - jak jste dojeli - cesta dobrá?????A jak jsi dopadla včera na KO?????Máš foto????Taky už příští týden budeš zakládat albíčko???Néé??Říkalas až po 12tt 😀 😀 😀

zuzka72
27. čer 2009

Po tom 10.7. jak budu vědět výsledek mám volat do Brna a objednat se u Machače.

teddyna
27. čer 2009

čaute vespolek. Hlásím se od rodičů a i od Léni - odvezla mě rovnou s sebou. kontrola dopadla v pátek dobře,miminko má 3 cm,srdíčko tlouklo - dostala jsem oficiální řidičák na miminko a kufr pro nastávající maminky.za 14 dní jdu na screening.no jasně,že mám fotku-to muší bejt.za 50 peněz,co by člověk nedělal🙂)
Zuzi,tobě gratuluju a věř pozitivně.já tomu věřila od první minuty a asi na tom něco bude.Vítám Berušku - přeju moc úspěchů.Peti,tebe jsme s Lénou pochválily,že jsi čupr holčina a že se určitě dále budem scházet,páč jsi v poho 😀

teddyna
27. čer 2009

budu nakukovat tak nějak průběžně,jak čas dovolí. snažím se být hodně s rodičema a užít si dětí od sester.i když - jak jsou všechny tři pohromadě,tak se klidí aj Teddy,páč to je teda kraválus obecný a je to tak leda vo nervy.náš taťka naznal,že na starý kolena přijdu asi vo nervy - ať prej se podívám,co mě čeká.tak doufám,že Agája bude hodná 😀 😀 .víte,co je divný?že mě každej tipuje na kluka a v kartách mi vyšla holka,tak nevím.no,uvidíme - moje gyndařka bude mít teď novej 4D ultrazvuk,tak to si Jiří nenechá určitě ujít.

zuzka72
27. čer 2009

Kuk-my stěhujem, malujem-hrůza, nevím, kde hlavu složíme-akce kulový blesk!!!

certina
27. čer 2009

A co tak náhle???A kde doma nebo v přístavku?????Jak tam pokračuješ?????