Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
26. bře 2010

ahoj holky, tak se hlásím po srazu 😀 😀 😀

.... no kvakuška zklamala - se na nás teda pěkně vykvákla s tím popcornem... 😀
jinak jak už psala sukubka, tak jsme se spolu seznámily alespoň my dvě, nikdo jiný se k nám nehlásil 😀 , Ferdi s koníkem taky nikde...Ale jsem ráda, že jsem poznala sukubku, je to opravdu sympoška, i její mamka 😵 😵 😵 ...

takže sukub, ve čtvrtek repeté 🙂
nezdál se ti taky dneska machač jak vlakem přejetý? asi toho už měl za celý týden dost, chudák...
jinak jsme dojeli dobře, zašli jme si na obídek a pak jsme šli do Horizontu na kafíčko a tak mě to zmohlo, že jsem pak v autě hned usla 😉 ...přijela jsem domů a hned jsem se vrhla na ty okna...
a co vy, šly jste pak ještě na nákupy?

aneta1199
26. bře 2010

Sukub, tak ony tři utečou? To je škoda... neříkal, proč se neudělá OPU už v neděli? A kdy pícháš pregnyl?
A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli při těch minulých dvou minimálkách jsi stimulovala úplně stejně a nebo jestli něco měnil ?

aneta1199
26. bře 2010

Steph, a ty jdeš na KET ???

stephanie
26. bře 2010

jo anet, já jdu na KET...jestli embryjka přežijou 🤐

zuzka72
26. bře 2010

Teddy-ne,ne, Machača jsem ještě nezvládla navštívit, my teď pořád rajzujem po venku a PC zapínám až večer. 🙂

juvik
26. bře 2010

Ahojky,

já čekala romány a tady nic moc 😅 ...kde jste ženské?
Tak nakonec vidím se sešly jen Stephi a Sukub.
Stephi, a ty jdeš na KET ve čvrtek?

daisy14
26. bře 2010

Ahoj Juvi, zdá se že zbytek holek někde ještě kecá 😀

juvik
26. bře 2010

No jo, mají kecat tady 😀 ...ať ztoho něco máme.

Daisy a co ty? Jak se vede? Plánujete nějaký pokus?

daisy14
26. bře 2010

Doufám, že se zítra ozvou, ať víme nějaké drby 🙂
To víš že plánujeme další pokus, možná už v dubnu, záleží kdy dorazí MS. Prostě do léta to minimálně jednou zkusíme, není na co čekat, čas letí 🙂

juvik
26. bře 2010

Daisy, tak super...buem držet palce. A zase minimálku...nebo co vám Machač navrhl?
My začnem asi koncem dubna...se do té doby zblázním 🙄 ...jsem nedočkavá 🙂

juvik
26. bře 2010

Jak jsi psala o té sedčce, tak jsem si vzpomněla, jak jsme stěhovali před 8 lety nahoru tu naši 😀 ...máme šíleně úzké a příkré schodiště...taky jsem myslela, že ji asi nakonec budu mít dole ve verandě 😀 ...ale podařilo se.
Tak si ji náležitě o víkendu užij 😉 ...stejně má být hnusně

daisy14
26. bře 2010

Taky jsem nedočkavá 🙂 no půjdem zase na minimálku, nic jiného nám v podstatě nenavrhl. Snad budu reagovat líp než předtím, jen 2 vajíčka z minimálky je na nervy, i když zatím vždycky embryo bylo. Takže teď baštím bylinky, které mi spravily měsíční cyklus a zlepšily sliznici a zase cvičím Mojžíšku. Chtělo by to možná i nějaký lázeňský víkend, zrelaxovat se, ale bohužel teď není čas. Člověk chce dělat maximum, ale někdy už utrácí naději a chuť se vůbec na něco těšit. ☹

juvik
26. bře 2010

No já mám taky strach jak budu příště reagovat a jaká vajca budou...protože teď jsme dopadli jak sedláci u Chlumce 😖
Mojžíšku se taky snažím zase cvičit, ale dopkopat se každý den je pro mě nadlidský úkol. Bylinky máš nějaké speciálně namíchané? No a když si vzpomenu, co všechno už jsme pro mimi podnikli, tak si říkám...co ještě? vždyť už snad nic neexistuje 😅

daisy14
26. bře 2010

Taky pořád říkám, co ještě? Beru Femigard, fakt mi hodně pomohl, měla jsem vždycky hodně nepravidelný cyklus a po těch předchozích IVF i docela bolestivou MS. A tohle mi pomohlo.
Myslím, že jsme udělaly maximum! jen ještě nepřišel náš čas, ale i na nás se dostane 🙂 a brzo! 🙂

juvik
26. bře 2010

Doufám, že máš pravdu. Já jsem názoru, že všechno v životě má svůj čas...i když to někdy nechápem a chcem jinak, dřív. Jen kdyby člověk věděl, kdy ten čas přijde, to by byl v klidu 🙂
Jinak já mám cykly v podstatě prvidelné...občas nějaký výkyv, ale jinak v pohodě...nikdy žádné problémy a stejně prd. Moje vaječníky jsou prostě záhadné 😠 A manželovi spermoníci taky 😀 Jsme dva exoti a proto se máme asi tak rádi 😵

juvik
26. bře 2010

Hele a ty už máš klasické ivf všechny vyčerpané nebo ne?

daisy14
26. bře 2010

No vidíš jak se k sobě hodíte 🙂 Já se někdy divím, že nás to nějak víc nerozhodilo, spíš naopak jsme si blíž než předtím a to už jsme spolu pěkně dlouho 😉
Já mám všechny tři "státem hrazené" pokusy vyčerpané, to víš fertimed 😠 . Na druhou stranu 3pokus vyšel, i když nedopadl, takže šanci máme. Ale můj muž je o nějaký ten čásek starší a spermijky nemládnou 😒 spíš naopak.
Tak budeme doufat, že nám tento rok přinese štěstí!

teddyna
26. bře 2010

Zuzi,taky drandíme po venku.co doma-to by se Vojtík jen nosil nebo bysme si hráli.takhle ho naložím do káry a jedem.ven chodíme i 3x denně.jsemunavená fest,ale pohyb potřebuju.musím poshazovat kila.sice místy padám na ústa,ale co se dá dělat.je to úděl matek.

daisy14
26. bře 2010

Nic já mizím, dneska už jsem nějak grogy (asi ty nervy se sedačkou 🙂 ). Dobrou noc holky a zítra zase nakouknem, třeba se nám holky svěří co vyváděly v Olomouci 🙂

juvik
26. bře 2010

jj, měla jsem strach, že nás ty neúspěchy rozdělí a odcizíme se...znám totiž spoustu párů co to neustály a rozešly se...ale naštěstí jak píšeš, cítím, že jsme si mnohem blíž a spíš nás to dalo dokupy....prostě bych toho svého nedala ani za nic 😀
Tak to jsme na tom v podstatě stejně s těmi pokusy..."hrazené" vyčerpané, jeden úspěch - neúspěch 😒 To už si to fakt zasloužíme 😉 ...a všechny holky tady

juvik
26. bře 2010

Daisy, dobrou 😵
Já půjdu taky do sprchy a za chvilku je manžel doma a jdem chrupčit 🙂

sukubka
27. bře 2010

ahoj holky já jsem se sem včera pak už nedostala,dojela nám návštěva,dneska má dorazit další tak mám už od rána fofry.

aneta OPU v pondělí protože ty malí by ještě nebyli v neděli zralý,ale taky říkal že možná vydrží.Rači mít odběr v pondělí kdybych jich měla 5 než v neděli a měla bych jen ty 3 co by vycházeli akorát na neděli.

step jojo ve čtvrtek se uvidíme.Jedu na ET poprvé bez manžy,má to na prd s dovolenou no a sem zvědavá jestli tam sama trefím 🙂 to bude děs.Jinak sem se včera byla koukat na nějaký jarní boty,ale žádný se mi nelíbyli kouknu na nějaký v Brně.Máti zase prolízala zahradnictví,tak sem si koupila 2bonsae já je totiž pěstuju,teda snažím se,někerý jen jako bonsai připomínají 😀

jitulik24
27. bře 2010

Ahoj holky, chci se vás zeptat, kdy ordinuje Machač v OL? Dnes mi přišla MS a mám jít na odběr krve na hormonální profil, můžu do Reprofitu v PO přijít bez objednání? Ten 12 nebo 13 den kontroly vychází na ST nebo ČT, tak doufám že tam alespoň jeden den bude abychom nemuseli jezdit do Brna.

jitulik24
27. bře 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli Machač má ordinaci v té samé místnosti jak Polák?

ferdice
27. bře 2010

jitulik ordinace je tam co ma dr Polak, nevim zda se ridi jen podle ordinacek co maji na webkach a nebo tam byvaji i jindy. kazdopadne mi udelal hormonalni profil i 4. den a rikal, ze to tak jeste vyjde ten 4. den
Ordinační doba:
Út 8:00 - 14:00
St 15:00 - 20:00
Pá 11:00 - 14:00

ferdice
27. bře 2010

vcera nekdo nalepil na dvere v Reprofitu moc hezky obrazek, priznejte se kdo to byl? ty kvakus? jsem se tak rozesmala jak jsem jej videla, ze jsem zapomnela tlacit do dveri, kdyz zacly bzucet 🙂 moc mne potesil.
steph ja tam byla i konika jsem v ruce zmoulala. jediny koho jsem zkousela tipovat byla Sukub, ale nebyla jsem si jista, sedela tam s nejakou starsi pani. meho konika asi nevidela ☹

jitulik24
27. bře 2010

Děkuji za odpověď. Napsal mi že můžu na odběr i ke svému gyndaři, ale je tam pěkně blbá sestřička, tak nevím jestli mě vezme 😖 . Kdyby nevzala tak budu muset do OL a tam mi jí snad vezmou bez problémů i když jsem byla na pohovoru v Brně

ferdice
27. bře 2010

jo a v kvetnu jdu na sve prvni IVF, tak ted teprve zacinam studovat co to vsechno obnasi a pripravte se na me doterne dotazy. machac rikal, ze si mam pripravit otazky a za mesic az pujdu fasovat injekce tak mi vse zodpovi. akorat mne mrzi, ze mi nedokaze dat tolik nadeje co vam a nebo jsem pesimista jak vysity. kazdopadne rikal, ze nezbyva nez se modlit ☹
a kdyz uz jsme u tech dotazu prednison se bere u kazdeho ivf? a anopyrin? to pry dostanu. akorat nevim proc anopyrin kdyz hematologicke vysetreni u mne neprokazalo problem se srazlivosti krve ☹ pisu si svuj prvni dotaz na machace.

jitulik24
27. bře 2010

Tak to držím palce aby se IVF povedla. Mě Machač zatím do IVF nechce pustit když jsem otěhotněla po 2 IUI. Takže mě čekají ještě asi dvě IUI a pak až IVF. Nám řekl že máme 65% šanci že se nám podaří IVF. Co je u vás za problém že ti nedával naděje?

ferdice
27. bře 2010

U nás to taky zkoušel nejprve bez IVF, jen se sledováním cyklu, clostilem, pregnylem. ale mám jen jeden vejcovod, takže šance jsou menší. A já jsem chtěla IVF už když jsem tam šla v prosinci, to Machač navrhl počkat. Problém je, že už jsem byla těhotná několikrát a nikdy nebylo srdíčko - 1x zamlklé, 1xspontánní potrat, 1xmimoděložní, no a 2xjsem měla pozitivní test i hcg v krvi, ale velice nízké a do týdne to bylo pryč, takže to se ani nepočítá ☹ mi říkal že máme šanci 50% na otěhotnění, asi i vzhledem k věku za měsíc mam 33. ale věříme pořád, že jo. koukala jsem do tvého blogu, taky sis toho dost zažila, je mi to líto. tak ale už nám to přeci musí vyjít 😉