Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
30. bře 2010

Asmeen, ty jsi měla kolik z těch dvou minimálek? A kolik vždycky oplodnili? Díky

rencav
30. bře 2010

Dneska jsme byli s manželem v Olmíku,nafasovali injekce a Machač říkal,že jak dorazí mrcha,tak hned druhý den začít.Zašli jsme na oběd,já jsi pak odskočila a zjistila,že mrcha dorazila ještě v Olmíku.Takže se volal Machač a ten mi řekl,že v úterý mám dojet na ultrazvuk a 11.4 jedeme do Brna.Takže snad už nebudou žádné komplikace a všechno půjde jak má.

aneta1199
30. bře 2010

Renčo a co máš za injekce a kolik? A to je bez stříkání spreje?

rencav
30. bře 2010

Ahoj.Mám Bravelle(injekce) 10 dávek po 3 ampule,bez stříkání spreje.

aneta1199
30. bře 2010

To je na 5 dnů? 2x denně? A co jsi měla ve Fertimedu?

sukubka
30. bře 2010

aneta tak třeba se taky na OPU uvidíme.Já jedu do Brna na 13:30 zítra ještě mám brnknout jak se dělí!Holky dneska se mi normálně stalo to co nikdy.Vždycky jsem volala hned těsně po 13h co a jak mimča byla jsem nervozni aby už bylo 13h a dneska jak sem hlídala toho malého,koukla sem na hodiny a bylo 13:45 a já zjistila že sem měla volat do Brna,fakt se mi to nikdy nestalo 🙂

Rancav tak to je super že už jdete do boje,neboj tentokrát to bude s dobrým koncem,držím pěstičky!

asmenko já to nikdy s tím hermelínem nesllyšela,švagrová to asi taky nevěděla protože ta ho přímo miluje a jedla ho jak šílenec,kdyby to věděla asi by to nedělala je taková hooodně zasadová a vidíš 2děti má a zdravý 😉

holky musím vás dočíst

rencav
30. bře 2010

anet to je na 10 dnů. 2 x denně se to při IVF nepíchá

teddyna
30. bře 2010

renčo,tak tfuj tfuj,at vše klapne!
holky,přijedte mi někdo taky umýt oknaaaaa.odměna bude sladkáá 😉
brit,kde se touláš???

asmeena
30. bře 2010

teddy: pěkná návnada, ale já taky potřebuju umýt 😀 😀
anet: já měla u obou minimálek 4 vajíčka a z toho jen 3 zralá a pokaždé 3 embryjka.

teddyna
31. bře 2010

bré ráno! jsem prvníííí!u nás se krmí a u čertinky taky zrovna začli baštit
brity,kde se touláš?mám pro tebe arzenál od zuzky-at můžu předat

kvakuska
31. bře 2010

Pěkný den všem 🙂 ... a všem držím palce, každému k tomu, k čemu je zrovna potřebuje 😉

... jestli ono se u Britky třeba ještě neslaví, možná jim k tomu slavení víkend nestačil 😀

asmeena
31. bře 2010

Taky přeji pěkný den. Tady v Jeseníku zatím vypadá slunečně. 😉

aneta1199
31. bře 2010

Holky - prosím o záchranu. Jsem teď v práci a papír s telefonním číslem, kam mám dnes mezi 13-14 volat kvůli embryím, jsem nechala doma. Napište mi ho prosím sem. Děkuji moc!!!

beras
31. bře 2010

Ahoj holky 😀 Sukub držíme palečky 😀 😀 Teddy a Asmi já jsem ujetá na okna já vám je přijedu umejt 😀 😀 😀Teddy koupila jsi ty plíny .Já jsem šla ještě jednou a mám i ty bílé tak jsem zvědavá 😀 mám tady zásobu jak pro trojčata 😀

juvik
31. bře 2010

Ahoj holky,
zdravím a přeju hezký den 🙂 ... i když teda u nás se už zatáhlo a vypadá to na déšť.

Anet, ráda bych ti pomohla, ale mám to číslo ve složce s papíry z Reprofitu a tu složku mám v ložnici a tam spí manža po noční 😀 Takže tam nemůžu lézt...snad holky písnou

beras
31. bře 2010

Juvik 😀 už ti posíláme déšt z Olomoucka 😀 tady už pěkně leje 😝

beras
31. bře 2010

Anett já jsem našla papíry 😀 tak snad to je to číslo na které jsem volala .Nonstop linka 774117766 a nebo jestli tak tady je ještě přímo Rep. Brno a na recepci by tě určitě předala dr. 543211818.Doufám,že se čísla nezměnila.Hodně štěstíčka 😀

juvik
31. bře 2010

Beras, tak dík 😀 ...ale nemuselo být 😀 ...zatím tu ještě teda neprší, ale je to otázka chvíle než začne

asmeena
31. bře 2010

beras: díky za nabídku, ale už tě vidím, jak s dětmi fičíš do Ostravy mýt okna 😀

jitulik24
31. bře 2010

Ahoj holky, jak se vám daří? Já jsem si dnes byla pro výsledky na hormonální profil a mám vysoký prolaktin ☹ . Přesně to jsem čekala 😒 . Měla jsem dřív vysoký testosteron ale ten už mám v normě. Nejedete některá v UT do Olomouce na kontrolu? Jsem objednaná na 13 hodin.

jitulik24
31. bře 2010

Mluvila jsem se svým gynekologem a ten mi řekl že jsem udělala dobře že jsem přešla z Fertimedu do Reprofitu. Asi už i k němu se doneslo jak jsou ve Ferimedu skvělí 😠 😖 🙄 . Prý mi pan dr. Machač pomůže 😵 😀 .

sukubka
31. bře 2010

aneta ted sem tam volala na číslo 774 464 186!
držím pěstičky mě žijí zatím všechny tři 1x4b 1x3b a 1x2buněčné pak dej vědět,maslím na tebe!
asmenko no u nás není slunečno,leje tady jak hrom!

jituli Machač vám 100% pomůže je šikovnej 😉

asmeena
31. bře 2010

sukub: tak to se pěkně drží a kdy budeš mít teda ET?

sukubka
31. bře 2010

asmenko zítra 😀

sukubka
31. bře 2010

anet co tvoje embrijka sem na trní!Snad je vše v pořádku

juvik
31. bře 2010

Sukubko, to je super, že se všechna tři dělí...zítra určitě 2 krasavce vyberou do bříška 😉

Anet, tak co embryjka?

Jitulik, a ty jsi teď měla jít do nějakého pokusu? To asi budeš muset odložit, že? 😒

sukubka
31. bře 2010

jituli a co na ten prolaktin budeš jíst za prášky?já taky měla jednou vysaký prolaktin a jedla jsem dostinex a poslali mě na rentgen selly turciky!

aneta1199
31. bře 2010

Ahojte! Moc děkuju za poslání tel. čísel.

Mě ze tří vajíček oplodnili dvě, tak pokud se mi udrží, budu moc spokojená.
Sukub - to máš super, ať jim to vydrží a hlavně ať se chytí !!!

Zatím mi řekli transfer na pátek, takže nám to s tou společnou cestou bohužel neklapne. Jedině se jich zeptat, jestli nechcou ještě jeden den kultivovat 😒

aneta1199
31. bře 2010

Sukub a oni neříkají kvalitu A, B, C... ? Zkoušela ses zeptat?
Já jo, ale moje se prý teprve dělit začnou, takže ta kvalita ještě nejde poznat 🙂

katapola
31. bře 2010

Ahoj holky. Tak jdeme do toho hned znova. Od zítřka budu zas brát clostyl. Jen se po minulém měsíci moc bojim bojim, aby to nedopadlo jako minule☹ Snad už bychom si napočtvrté zasloužili trocha štěstíčka.