Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
4. dub 2010

ahojte vespolek.napsala jsem táááák dlouhej článek a kůň mě to sežral 🙄 .
Zuzi,nelam si s tím hlavu,at se nestresuješ a kluci jsou v pohodě.lepší flaška a dítě v poho než utrápený dítě a matka
je hezky,ak jsme celé dny venku,tak se omlouvám za neúčast.
juvi,fakt 60kg?ten můj má skoro o jednoho tvýho může víc 😅

kvakuska
4. dub 2010

Všem přeji krásné Velikonoce, maminám hodné zajíčky v postýlkách a snažilkám malé zajíčky do bříška 🙂 😵

teddyna
4. dub 2010

kvaky-tos napsala oužasně! 😀

stephanie
4. dub 2010

Ahojte holky,
taky přeji krásné Velikonoce, bohatou pomlázku...já Velikonoce moc nemusím, takže budu ráda, jak to bude za námi, navíc má být hnusně...
Tak si užijte den volna, i když většina z vás má volno dá se říct pořád 😉
Kvakus no nazdárek, že se ukážeš!!!

Hezký zbytek večera 😵

andinka22
4. dub 2010

Hezký večer holky,
přeji Vám také krásné Velikonoce, bohatou pomlázku, já osobně Velikonoce vůbec nemusím. Klidně bych je zrušila.
Zítra jedu za Štěpánem a vůbec mě nevadí, že na Velinoce. Tak snad bude vše OK.

Mějte se krásně. 🙂

andinka22
4. dub 2010

Mělo tam být Velikonoce. 😕

sukubka
4. dub 2010

Ahoj holky,já taky přeji krásné Velikonoce a připojuji se k těm co je moc nemusí 🙂
Dneska jsem byla celý den pryč s manžou tak sem na vás musela aspon ted večír nakouknout!
andi zítra jedeš za Štěpánem?a co budete řešit?

britka
5. dub 2010

Ahojki holky tak vám dnes přeji mokrého šmigrusta a ať dnešek prožijete v pohodě.Po pravdě já velikonoce taky nemusím a ještě k tomu venku prší to je děs.Myslela jsem že zajedu se kouknout na chatu na Žermánky a tak budu sedět doma ☹ .Tedy taky ven v takovém počasí nepůjde.

certina
5. dub 2010

Ahoj holky....................všem přeju veselé velikonoce, bohatou pomlázku a klidné prožití tohoto svátku.................. 😅 .
jinak vítám nově příchozí....a snad najdu konečně nějakou chvilku zase něco málo napsat o nás.................
vůbec Vás nestihám ani číst.................teď mi ještě navíc nejel týden net........a malá nám dost křičí............takže teď využívám doma chlapa, že hlídá a huštá a já makám co nejvíc to jde........................................snad se to brzo upraví a bude to trocha lepší.
jinak jste asi nikdo nevymyslili nějakou tabulku pro přehled kdo na tom jak je, že???Škoda.....páč teď vůbec nevím, co a jak se u koho děje....................tak alespoň budu všem držet palečky a myslím na Vás - páček schledáček 😉

ferdice
5. dub 2010

ahojki vsem, taktez se radim k zastupum zen co velikonoce nemusi (ale muj manza je tez nemusi), preji vsem alespon pohodovy den v ramci moznosti. alespon jako den volna a svatek jara to mam rada 🙂

rencav
5. dub 2010

Ahoj holky.
Tak zítra jedu do Olmíku za Machačem na ultrazvuk a jsem zvědavá,kolik bude vajíček.

katapola
5. dub 2010

Ahoj holky. Taky jdu zítra k Machačovi na ultrazvuk. Jak jsem minulý měsíc psala, že mě vůbec nebolí břicho, tak tentokrát jsem z toho úplně hotová. Od soboty mě začalo k tomu bolet ještě v bedrech, tak nevím, jestli to nějak nesouvisí, protože záda mám uvolněná. No tak jsem zvědavá, co mi zítra poví.

rencav
5. dub 2010

Kat a na kolik máš ten utrazvuk?

sukubka
5. dub 2010

Ahoj holky teda moc ste too nenapovídali
certi kočko no že se ukážeš,malá je ale úžasná co?
Holky tak zítra se třeba potkáte,držím pěstičky na hodně vajíček 😉

jitulik24
5. dub 2010

Ahoj holky, přidávám se k zítřejší návštěvě Machače 🙂 . Já jsem objednaná na 13 hod. Myslím si že IUI se konat nebude. No ale necháme se překvapit 🙂

andinka22
5. dub 2010

Hezký večer holky,
Renco, Katapolko, Jituliku všem Vám moc držím pěstičky na zítřejší UTZ, ať máte krásné folíčky.

Jituliku a proč by se nemělo konat IUI?

Sukubko, Stephi a Anetko pohlaďte bříško, jak se holky cítíte? Držím moc pěstičky ze všech sil.

Jinak já dnes na UTZ dopadla opět katastrofálně, dnes 9DC sliznice 9mm, to si mudr. pochvaloval, ale byly asi tři folíky, dva malinký a ten největší už byl prasklý, takže mi mudr.řekl, že už mám po ovulaci, ptal se po kolika dnech jsem měla MS a říkal, že moje tělo si teda dělá co chce, že už fakt bojujeme. Takže na další měsíc říkal, že takhle ne, že mi dá injekce a že doufá, že ze mě vydoluje aspoň 2 vajuška. Zkrátka letos mám každý měsíc něco a všechno na prd. Ale beru to sportovně, jinak by mě už asi kleplo. Takže si mám před MS přijet pro léky a hurá do dalšího boje.

Juvi hned jsem si vzpomněla s těma injekcema na tebe, tak jsem zvědavá, jak se rozhodneš.

Hezký zbytek večera. 🙂

aneta1199
5. dub 2010

Andinko, ty teda fakt bojuješ, to je mi líto .... 😢
Já jsem zase vyprodukovala hodně folíků, ale jaksi mi zapomněla narůst sliznice.

Já jsem třetí den po ET, samozřejmě na sobě nic nepozoruju, snad jen, že podbřišek mám nějaký nafouklý, ale asi to budou jen větry 🙂 Od zítřka jdu do práce, tak na to přestanu aspoň trochu myslet. Ale stejně mám z toho testování strach. Noc před ním určitě nebudu spát.

Katap, Renčo a Jitul - na zítřek držím palce, ať dopadnete co nejlíp.

juvik
5. dub 2010

hezký večer holky,

tak návštěva odjela....jsem utahaná jak kotě....ke všemu to hnusné počasí dneska, uffff ....už se těším na postýlku 😅

Holky opravu můj chlap váží 60 kg ....nedělám si srandu 😀 ....měří 173 cm....je to porstě hubeňour....ale nedivím se, je pořád v pohybu, takže všechno co sní, to spálí.

Andi, to mě mrzí, že to zas takhle dopadlo. Tak budem pak bojovat spolu. 😉 Já pořád uvažuju...ale asi bych do těch injekcí šla...no uvidíme 🙂

Holky takže zítra zase máte srazík u Machače,jo? Kvakus nezapomeň vylepit na dveře koníka 😀 Tak ať kontroly dopadnou dobře 😉

A víc nevím.... 😎

sukubka
5. dub 2010

ahoj holky
andinko teda ty jsi opravdu bojovnice fakt!!!!Já bych asi už byla na infarkt,stačila mi jedna minimálka bez ET!
jinak já na sobě taky nic nepozoruju,to že jsem nafouklá jak anet tak to je jasný to je ten utroš!!!Mám s toho testování taky strach fakt!!!

stephanie
5. dub 2010

Ahoj holky, tak Velikonoce jsou za námi...
Andi, tak to mě mrzí...ale je super, že to tak bereš, jinak už by z toho člověk asi fakt zcovkl...takže teď z pokusu sejde, jestli to dobře chápu? A v čem jsou ty injekce jiné?
Jinak zítra přeji všem, co mají kontrolu hodně štěstí
Čerti - zdravím!!!!! zase se někdy ukaž!!!

Hezký večer všem 😵

daisy14
5. dub 2010

Ahojky všem, přidávám se k těm co Velikonoce nemusí 😉 Proto jsme taky každý den vypadli někam ven, tak jsem Vás dočetla až teď.
Certi, zdravím Tě zase mezi námi, třeba častěji nakoukneš 🙂
Andi, když tělo vyvádí, nedá se nic dělat, ale jednou ho přemluvíš a bude to. Je fajn, že máš takový pozitivní přístup 🙂 ono to ani jinak nejde, člověk by se zbláznil 😀
Holky opatrujte svoje embryjka v bříšku!
Hezký večer všem!

andinka22
5. dub 2010

Juvi tak to budem bojovat spolu, jsem zvědavá, jak se nakonec rozhodneš. Mě dal mudr.M. injekce z toho důvodu, že se pořád cpu Clostíkem nebo teď Tamoxifenem a výsledek stále žádný. Já už pokusy ani raději nepočítám, když spočítám, ty co byly i s ET, tak jsou to 2IVF(ale v Repromedě), pak 3minimálky s ET, pak asi 3x IUI, no a letos vlastně od ledna bojujeme, ale k ET zatím nedošlo, jeden měsíc byly dvě vajuška, ale neoplodnily se, minulý měsíc OPU bez narkózy, ale folík prázdný a dnes přímo prasklý, no a ještě jsem jednou měla minimálku v přirozeném cyklu, ale folík taky praskl, takže už je toho fakt mraky. Tak to beru, jak to je.
Stephi ty injekce budou asi lepší, bude tam větší jistota, že folíky neprasknou a hlavně budou aspoň dvě vajuška.
Chápeš dobře, že teď z pokusu sejde.

andinka22
5. dub 2010

Holky mě vždycky hodně pozitivně naladí Štěpán, dodá mě vždy sílu jít a bojovat dál, nebýt jeho, tak už bych to pomalu vzdávala.
Ale on nás dokáže podpořit všechny, je to zlatíčko. 🙂

stephanie
5. dub 2010

andi, jsi fakt statečná, to se musí nechat, já nevím, jestli bych dokázala být tak silná, ale jak člověku nic nezbývá, tak musí,,,,a my ženské, my jsme vůbec k tomu zrozené 😉
máš pravdu, že machač umí vždy dodat sílu a naději, já bych ho tu teď potřebovala, alespoň na týden!!!
Budu ti držet palečky...

juvik
5. dub 2010

Andi, jj budem bojovat a podporovat se 😉 Máš už toho pěkně za sebou....já už to snad raději taky nepočítám....jak píšou holky, člověk by se z toho akorát zcvoknul 🙄
Takže příští pokus to jistí 😵

kvakuska
5. dub 2010

😀 juvi já zítra vylepování koníka fakt nestíhám 😠 jsem teprve dnes kontrolovala, jestli tam třeba ještě nevisí ten starej, a nevisí, ho někdo odlípnul 😕

kvakuska
5. dub 2010

Holky já o vás nějak ztrácím přehled, nevím kdo co měl nebo má, ale všem vám ke všemu držím palce 🤐 😵

jitulik24
5. dub 2010

Andi to mě mrzí že to nedopadlo. Mám vysoký prolaktin a ten zabraňuje ovulaci, takže nevěřím že by bez clostiku nějaký folík byl. Machač mi musí nasadit léky na ten prolaktin, dát clostík a v květnu by mohla být IUI. Machač říkal že uděláme dvě IUI a pak by jsme šli do IVF. No uvidíme jak to nakonec celé dopadne. Holky já bych tam toho koníka dala, ale neumím vůbec malovat, takže by nebylo poznat co je to za zvířátko🙂.

sukubka
6. dub 2010

pěkné ráno holky,
včera večer me začalo pobolívat v krku,ráno jsem se vzbudila a do toho mám ucpanej nos 😒 teplotu ale nemám!myslíte že to něčemu moc vadí?to mi tak chybělo.každopadně budu dnes ležet!

andi opravdu jsi bojovnice.Machač ale taky dělá zázraky a umí povzbudit co?
jitul tak at výjde iui a do IVF nemusíš!!!§

jitulik24
6. dub 2010

Ahoj holky, jsem na pokraji sil☹. Jestliže Machač řekl že mám moc smutné oči, tak teď to z těch očí bude přímo tryskat. Včera večer mi umřel dědeček. Já s manželem jsme ho včera viděli naposledy živého. Celou noc jsem nespala. Už nemám žádného prarodiče. Sukubko, brzy se uzdrav, děkuji snad bude potřeba jen IUI. Když se povedli 2 IUI z 6.