Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
7. dub 2010

budu, slibuji, ale člověk má strach, jak to tady tak čte, s čím vším se holky setkaly ☹
a už taky nejsem nejmladší

andinka22
7. dub 2010

Sukubko já i po koňských dávkách (450IU Puregonu) jsem měla jen tři vajuška. Mě IVF mudr.M. vůbec nedoporučuje, jelikož u minimálky mám stejný nebo i lepší výsledek.
Peci já teď budu píchat injekce i u minimálky, já už jsem taková Štěpánova noční můra.

andinka22
7. dub 2010

PECI nezlob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲

pecicka
7. dub 2010

andi, teda jsi holka šikovná, že tak všechno zvládáš
já se vždycky směju, jak chudák sedí s hlavou v dlaních a přemýšlí, co bude dál 🙂

andinka22
7. dub 2010

Peci to jo, ale alespoň vždycky něco vymyslí a toho si hrozně vážím. Jelikož v minulém Caru po IVF nám řekli, že je to blbé, že buď musíme mít dárkyni nebo si máme zažádat o adopci, málem jsem se tam tenkrát zhroutila, naštěstí můj manžel celou situaci zachraňoval. To mi ještě nakecali, že mám nějakou vrozenou vadu na vajíčkách, když jsem to pak řekla Štěpánovi, tak říkal, co je to za blbost a hned měl pro nás milion variant. Peci snažím se to zvládat, i když občas je to těžké, když všechny mé kamarádky mají děti nebo jsou zrovna momentálně těhotné, ale kdybych to nebrala sportovně, tak už se z toho zblázním. Já věřím, že jednou nám to všem vyjde a dočkáme vytouženého miminka.

pecicka
7. dub 2010

andi, musíš být hrozně silná a já vás všechny co jste tady moc obdivuji a smekám před vámi, protože at je to jak to je, my, co už děti máme, tak je pro nás ta situace malinko jiná a kdo říká, že ne, tak kecá. Už máme doma to, co vy jste ještě nikdy nepoznaly a tím nechci říct, že je to pro nás o něco lepší, ale co se týče psychiky, tak určitě ano.
proto máte můj obdiv a přeji to všem z celého srdce, aby to vyšlo

kvakuska
7. dub 2010

andi to máš ještě dobré, když tvoje kamarádky mají jen děti, některé moje čupr kamarádky už mají i vnoučata, a já pořád nic ☹ ... někdy vozím kamarádce a když potkám někoho, s kým jsem se dlouho neviděla, tak mi gratulují že teda konečně máme mimi, to je potom fakt na palici, většinou to jako otočím do srandy, že jsem děti přeskočila a mám rovnou vnouče, no ale uvnitř to vždycky zabolí 😖 ... stejně ale pořád doufám, že jim všem ještě ukážu ....... 🤐 ... se budou divit 😉 😎

pecicka
7. dub 2010

kvakus, to si piš, že jim to všem ještě ukážeš 🙂

stephanie
7. dub 2010

kvakus, neboj, mimino bude 😵

andinka22
7. dub 2010

Kvakuš to víš, že jim to ještě ukážeš, to budou koukat. 🙂 Mimi bude nebo budou?
Kvakuš nějak jsem tě nenašla v tabulce, co tě teď čeká?

andinka22
7. dub 2010

Také jsem se holky setkala s tím, že někdo z rodiny, nebudu jmenovat, řekl manželovi, jak dlouho ještě hodláme jezdit do Brna, než si půjdeme do bazaru vyprat dítě. To mě teda fakt hodně bolelo a dost jsem to obrečela. Ale holt i v rodině to může být občas kruté. ☹

andinka22
7. dub 2010

Má tam být vybrat. 🙂

stephanie
7. dub 2010

andi, takové idioty musíš přehlížet!!!

andinka22
7. dub 2010

Stephi já vím. Však taky už je přehlížím.

juvik
7. dub 2010

Holky, díky za uklidnění 😉 ...jsem se doteď zaměstnala, abych nemyslela na blbosti, než pojedu 😅
Taky se uklidňuju, že když člověk toho přežil už tolik, tak nějaká znamínka ho nerozhážou 🙂
Peci 13 najednou 😕 ...mě budou kuchat 8, dr. říkal, že víc najednou ne ...až zase na podzim

Andi, tak to máme fakt podobné....já sice mám vajec dost, ale nic moc....v minulých car mi řekli taky, že mám asi nějakou skrytou vadu vajíček....že se na to nedá přijít...ani se to nedá ovlivnit....Machač mi taky řekl, že je to blbost, že nebude vyhledávat nějaké problémy, ale řešit je....jsem zvědavá, jestli má pravdu...a doufám, že jo 😉

juvik
7. dub 2010

Andi, kašli na ně ...neví o čem mluví 😠 ...ale vím, jak to bolí....taky jsme si užili blbých řečí a "dobrých" rad....vylila jsem potoky slz....teď se snažím to neřešit...ale je fakt, že většinou dali "rádcové" pokoj 😒

sukubka
7. dub 2010

juvi já bych taky někdy měla jít na kuchání znamínek a pořád to odkládám se děsně bojím,já sem takovej strašpytel.O zubaři ani nemluvím!!!!
Peci napsala jsi to opravdu moc a moc hezky fakt!!!!Vím že je to jiné když dítě máte,to je jasný,ale taky vím že ho chcete stejně jako my co ho nemáme!Musíme být všechny silné a podporovat se.Bez vás bych se holky už asi zbláznila fakt!!!

andinka22
7. dub 2010

Juvi tak to máme fakt dost podobné, jsem ráda, že ti Štěpán také řekl, že je to blbost, tak budeme doufat, že jo. Jelikož mu věřím, tak na tom něco bude, on se opravdu snaží řešit a ještě šetřit peníze a ne ždímat peníze. Já když mu řekla jaké jsem měla koňské dávky Puregonu, tak říkal, no tak to muselo stát balík. Taky že jo. Jedno IVF s úhradou pojišťovny nás stálo 50tis.
Taky jsem vylila potoky, ale teď se snažím řešit a na blbný kecy kašlat, ale občas to nejde, ale snažím se.
Juvi tak ať ti znamínka hezky odstraní, nebolí tě to, já myslím, že po všech OPU a tak to zmákneš levou zadní. 🙂

andinka22
7. dub 2010

Holky dnes vypadá, že bude krásně. No nic, já jdu něco uvařit na zítra a na pátek, jelikož zítra už mažu do práce, teď jsem měla 6 dní volno. Jdu něco dělat, ještě musít vytisknout faktury a odeslat balíky, tak pomažu ještě na poštu. 🙂

teddyna
7. dub 2010

bré ráno.tady je zimááá,jen 2st. babička si vzala Vojtíka ven,tak jsem stihla převlíct peřiny a jiný škaredý činnosti,který s ním neudělám.za chvíli má plavání,tak jsem zvědavá,jak to dnska ukopne.
jak vás tak čtu - nemáte pocit,že teď,co chodíte k Machačovi,tak vám připadají metody a přístup fertimedu těžce out sto let za opicema??já nechápu,jak tam vůbec mohl někdo otěhotnět s těma jejich metodama.akorát z lidí tahají prachy a zahrávají si se zdravím.
renčo,hezká úroda!!!!tak tfuj tfuj
andi:do bazaru??? to je hnus,jak se může takhle někdo vyjadřovat!
a jééje,už se to tam kroutí v kočárku.tož jdu a pak písnu,jak jsme plavali.a jestli nebude hulákat,bliknu fotejs a hodím do alba.Vojtík je už kus buřta

juvik
7. dub 2010

Andi, přesně ten pocit z Machače mám...nehraje si na žádného machra doktora, jak ten náš první v Ostravě, který na nás vždycky koukal jak na blbce, když jsme se něco zeptali....snaží se prostě, co může a hlavně je lidský!!! A když jsme mu řekli, kolik už jsme v tom utopili peněz, tak se jen chytal za hlavu. 😒
Už jsme to chtěli zabalit, ale nedá mi to...ten jeho optimismus je nakažlivý 🙂

sukubka
7. dub 2010

holky tak mi psala vajíčko se nezmrazilo,ale nejsem smutná stejně bych měla pak strach že se to jedno nerozmrazí!

juvik
7. dub 2010

Teddy, kosa je pěkná,brrrr a u nás i zataženo, tak nevím, jestli nesprchne
Užijte si plavčení a na fotečky se těšíme....chceme vidět Vojtíka buřtíka 😵

andinka22
7. dub 2010

Juvi přesně tak, já nebýt Štěpána, tak už jsem to také zabalila i manžel z něj byl nadšený. Já chodila do Brna do Repromedy, ale nikomu bych ji opravdu nedoporučila, jelikož jenom za zařazení do programu IVF jsme vyplázli 1tis.Kč, vlasně za nic, vše se vždy platilo před OPU a pořád na konzultaci mluvili jen o tom, co kolik stojí a nestojí a co by doporučili, no samo, že doporučili vždy to nejdražší, že. Jinak jsme šli tenkrát pro výsledky genetiky a mě říkali výsledky manžela, až pak jim to došlo, že je to naopak. No zkrátka bez komentáře. Jen škoda, že jsme o Reprofitu nevěděli dříve, no on člověk v prvním centru nepozná, jestli je dobřé nebo ne. Já si pak začala hodně zjišťovat na netu, a také holky psaly své názory a tak jsem pak řekla, že do Repromedy už mě nikdo nedostane. A taky nedostal.

juvik
7. dub 2010

Sukub, tys psala, že jsi stejně nikdy maražáčky neměla, že? Ale neboj, nebudou třeba 😉

Nějak mi ten kůň dneska hapruje, furt padá, je to pomalé 😠

andinka22
7. dub 2010

Sukubko mražáčka už potřebovat nebudeš. Držím pěsti. 🙂
Teddy pak pošli fotečky Vojtíka, už se těšíme. 🙂

stephanie
7. dub 2010

sukub, tak to je mi líto...ale stejně už ho nebudeš potřebovat, když máš bobka v bříšku, tentokrát to výjde, uvidíš!!!

kvakuska
7. dub 2010

sukub já se z tebe picnu, ty žiješ pořád ve strachu co by kdyby ....... 😠 ... mě by ten neustálej strach asi hrozně vysiloval 😒 ... myslím že každé vajco v mražáku se jednou může hodit ... no ale hlavně držím palce, aby to teď vyšlo 😵 , zítra to bude týden, že? ... proč jen mám pocit, že víkend bude tady na diskuzi ve znamení testování?! 😀

sukubka
7. dub 2010

andi přesně,kdyby tak člověk o Reprofitu věděl hnedka od začátku,to já taky promarnila ve Fertimedu času a peněz!
To step ta si hnedka našla Machače že? 😀
No mi mrazáčky neměli nikdy ale někdy mě to šrotuje kurna jak to!Ale snad máte pravdu a nebudou potřeba!Napsali přímo toto:oni je kultivují dlouho,že?to už musela být 100%blastocysta že?

Kultivace Vašich embryí byla 6 den po odběru vajíček ukončena. Vaše embrya nebyla vhodná ke kryokonzervaci, proto nemáte v současné době na naší klinice žádná embrya uložena. Pokud máte jakékoliv dotazy prosím

sukubka
7. dub 2010

kvakusmáš pravdu já přemýšlím někdy jak pako říká mi to i manža já se prostě pořád něčeho bojím!!!