Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

smilers
2. črc 2009

teoreticky jo, krmime ve ctvrt na 3 😉 ale nezarucuju ze budopu v dobre nalade, jak se nevyspi, tak jsou otravne 😀 😀

certina
2. črc 2009

čaute baby...............
Zuzííííííí no parádááááááááááááááá - prostě báááječnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!Jen tak dál..............
Já zítra testnu zase.............Verun - ta BT dneska neklesala.....zůstala zatím stejná..............???A to ona teď bude tak pořád stejně????Až do kdy????Nebo začne klesat?
Já si koupím ještě o víkendu nějaký testík jiné značky a testnu ještě raději tím............doma mám kupu mamatestucomfort v zásobě???Neb jsem do toho testování vždycky blázen........................ 😀

smilers
2. črc 2009

certi nechci nic rikat ale je lepsi kdyz testujes porad stejnym 😉

certina
2. črc 2009

Proč myslíš????

smilers
2. črc 2009

ja to jen slysela, vis ze mamatest je nejlepsi, co se tyce z tech levnych, ja kdyz testovala poprve tak se me treba n a bestu2 nic neukazalo, odpoledne na mamatestu jo

micinka22
2. črc 2009

certin BT mi klesla v dobe ocekavane MS..ale jen trosku .a ms nedosla.. .-)) bude asi vyssi cely tehu ne? ja i pak uz nemerila..
jo a mamatest je nejlepsi...zadnej jinej bych nebrala neb mi hlasily tehu ktery nikdy nebylo ://
ale ted mam teda jeden Pepino test..meli je ve vyprodeji 😀 😀 😀 😀 😀

smil..jasne to znam :/// DOUFAM ZE VE 3 bude vyspana ..jinak je to na provaz :/

smilers
2. črc 2009

mici myslim, ze hodka na navstevu bude akorat😀😀 budeme na provaz vsichni😀😀 ne, kolem 5 uz musime byt doma, holky ji ve ctvrt na 6 a pak uz jdou spat 😉

certina
2. črc 2009

no nevím co je zrovna zlevných??Ty co mám stály kolem stovky 😝 ,,,,ale já právě slyšela, že je lepší zkusit test i z jiné značky, že každý má jinou citlivost???tak nevím 😒
No a jak malé???Prospívají???Nezlobí??A když je dáváš přes den spát - dáváš je doma do postýlky??Nebo chodíte porád na prochajdy????

smilers
2. črc 2009

certi jj prospivaji, sice nas ted u jedne asi bude hrozit vojtovka, ale co uz, tihne kebulou doprava 😠 zlobi sem tam 😀 😀 nela a kika spi v pokojiku a gabi venku v kocarku, po te 16 jsou venku uz vsechny 😉

certina
2. črc 2009

co to je vojtovka????

smilers
2. črc 2009

vojtova metoda, jsou to cviky, ktere mimco vetsinou napravi, cvici se kdyz treba nechce ve 2 letech sedet ani chodit a tak ruzne

micinka22
2. črc 2009

smil Lilca dvala tak jeden cas hlavu na bok a zpravilo se to .-) nastesti 😝 😝

Jo ja mela tusim citlivost 20...ani nevim jestli se dela jeste mene..ale mamatestu verim .-))

smilers
2. črc 2009

mici no ono se ji to zase vratilo 😒 nic jdeme na zahradu 😉

micinka22
2. črc 2009

jo ona to mela takytak..jednou jo ..za 14 dni zase ne ..a tak dokola://

zuzka72
2. črc 2009

Tak já testovala testem Dr. MAX 2v1, cena 29,-, výsledek do 3minut během celého dne, citlivost 25mlU./ml.

certina
2. črc 2009

Zuzi - to je fakt bomba 😎 😎 😎 mám z Tebe obrovskou radost................já bych tam asi ten příští týden už zavolala a objednala se............abys pak zase dlouho nečekala??A úrčo zkus testnout zase zítra nebo pozítří - a uvidíš, že čárka bude silnější...............já sice testovala 2 dny po sobě a čárka byla stejná.............dneska jsem test nedělala, ale zas zkusím zítra ráno.............................
holky mám zablokované záda pod pravou lopatkou a úplně to píchá až dopředu a občas se mi blbě nadechne.........tak snad to o víkendu přejde..................

teddyna
2. črc 2009

ččaute,napsala jsem tu takovej dlouhej článek a v tom nám spadl internet a celý se mi to smazalo- šmejd jeden
Zuzi,kolik jednotek jsi píchala Pregnylu?páč 6.den od ET je dost brzo. abys nebyla zklamaná,ta druhá čárka může být pregnylovka
taky jsem testovala testem z Kauflandu za pár korun a mají ho i ve formě "comfort",takže pohoda

zuzka72
2. črc 2009

Já píchala Pregnyl 5000 24.6. ---- to je přesně, to co píšeš, ono to může být nějakej pozůstatek a ne těhu, proto ještě neskáču 5m vysoko.

teddyna
2. črc 2009

Zuzi,nic si z toho nedělej.já taky neskákala nějak vysoko a neskáču ani teď-nemám ani zdaleka vyhráno.ale moc bych ti to přála,jsi na dobré cestě - bolavý prsa,boláky na puse....takže a´t ta čárka je jen a jen miminkovskáááá

micinka22
2. črc 2009

hm tak me dr teda rikali ze pregnyl zustava v tele mac 48h od apliksce .-) s test sem takz mela pozitivni brzo...pokud jsou dve mimi tak stoupa HCG rychleji .-)

certina
3. črc 2009

ahojte všichni.........brééé ranko..........
holky mně taky dr. říkal, že pregnyl zůstava v těle cca 48 hodin.....ale jaký odraz to má na test ... nevím..... 😖

dneska jsem testovala po třetí jsem vlastně 32DC a druhá / je opravdu o hodně silnější než před dvěmi dny................ani jsem nevěřila, že to může být ještě silnější, ale teď ten rozdíl vidím...................tak se mějte všechny hezky..........já mám dovču, ale jdu makat.............převlíkám, peru, uklízím, vařím a půjdu nakoupit.............tak pa, pa

Verun a co Ty jak jsi na tom???Užs testla???

Míšo a Tobě se to už taky krátí, že???Jdeš ve ST??V kolik hodin??

zuzka72
3. črc 2009

Ahoj holky, tak já testla znova a opět slaboulinká // druhá čárka-bolesti a příznaky stejny, koupím další testy, ale testnu až v pondělí,............... nebo v neděli?................. No možná i v.................... sobotu...

certina
3. črc 2009

Zuzi já bych to už taky (když jsi testovala 2x) nevydržela až do PO???Pro mě je to už dlouho když testuju ob den 😀 😝

micinka22
3. črc 2009

ahoooj Yuyi jasne ye ses v tom ..o tom zadna .-) ale testuj ...je to krasnej pocit je videt co??? 😀 😀 😀 😀

a já jsem dneska 1DC...trosku driv prisla ale o to lip...u Machace budu uz 6DC tak to budu asi jen spinit..tak snad utz udela...jo jdu ve stredu nejak ve 3...mam to napsane doma 🙂)
no ted me napadlo že budete vlastne rodit spolu co??? .-)) to je paráda 😀 😀 😀 😀

zuzka72
3. črc 2009

Mici-to nevím, já určo těhu nejsem, to by ty čárky // byly silnější, já tomu nevěřím. 😖

teddyna
3. črc 2009

čaute vespolek.Zuzi,taky bych do pondělka nevydržela.hele a my to tady vůbe nevydržíme,takže čekáme každodenní zprávy o síle čárky 😀 moc moc moc ti to přeju!vím sama,jaký je to trápení s džigancama do břucha a jak pak všechno bolí.ale to přebolí a už bude jen dobře.já jsem se konečně zařadila do normálu - jím normálně,nemám už furt hlad,nemám chutě na sladký a nastimulovaný břicho mi splasklo a te´d už se líhne jen miminkovská boule.akorát ty kila mi zůstaly ☹ a bude hůůůř

micinka22
3. črc 2009

Zuzko?? chces videt muj test 7dni po ET?.-)) ta byla spis vysnena nez aby byla vubec videt .-)
http://www.miminko.com/modules/coppermine/album...
https://www.modrykonik.cz/_gallery/17898/17898_... toto je až od 13dne po ET..a taky pekne slabá....

zuzka72
3. črc 2009

Mici, tak to jsi mi dodala malinko naději, víš všichni se "chlubí", jak tam mají výrazné// a já ji ani skoro nevidím a snad ji vidím jen já, proto to ještě Petrovi nechci ani ukázat, asi by to ani neviděl. Připadá mi to, jako takové ty obrázky, co na ně dlouho koukáš a ono pak z toho něco se zjeví. 😀

micinka22
3. črc 2009

Zuzi ale oni netestujou tak brzo ne?.) po vynechani MS bys mela už taky dálnice...jen pockej budou sílit .-)
jo hele sem si vzpomela na uplne prvni test..byl to takovej ten pevnej dahej mamatest..v tom umelim obale...a me se to sklicko tak lesklo ze tam "Nic" nevidim že sem to rozmlatila a zkoumala u svetla ten "stíneček"...ale Byl tam ...ten manza ani nevidel 😀 😀 😀 hlavne ze ja jo 😀

zuzka72
3. črc 2009

Tak to je super, dodalas mi naději a docela jsi mě i rozesmála, já to mět skleněny, tak to taky rozmlátím zuřivostí na cimprcampr. 😀 Některé ty holky to píšou tak záhadně, že z toho nejde poznat kdy to testovali, ale je fakt, že já měla podle doktorů testovat až 10.7. 😖