Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
25. dub 2010

ahoj holky jak ste si užili krásnou neděli?
andi moc děkuji za recept brzy vyskouším,to bych snad mohla zvládnout 😉
anet jsem ráda že žiješ!!!mě taky občas všude píchá,opravdu až mě to vždycky vyděsí!Pokaždé když jdu na wc se bojím!A o úterní kontrole u Machače ani nemluvím víš jak se bojím?Jsem zvědavá jestli půjde vidět to srdíčko!anet ty máš to HCG úplně vysoký to ty budeš mít opravdu v bříšku dvě,uvidíš v úterý 😉 jen si říkám jestli na srdíčko stejně ještě nebude brzy 😒 no uvidíme!!!

abig
25. dub 2010

Ahoj všem !
Jen hlásím, jak jsem se domluvila s dr.Macháčem, KET bude v dalším cyklu v květnu, od 1DC budu brát lék 😀 jehož jméno je na E, ale zapomněla jsem název, recept mám v lékárně, neměli skladem. KET vychází na konec května.
Co se týče těch mých //, ta řekl, že na testu se objeví jen v případě těhu nebo je to Pregnyl, což v našem případě nebyl, takže se v bříšku něco dělo. Zatím to vypadá na problém u embryí, což uvidíme u KETu, zda-li se zadaří nebo ne.
Pokud to nevýjde, tak jsme se domluvili na laparoskopii,hysteroskopii, genetické testy (ty už máme s Ferťasu) a srážlivost krve, abychom vyloučili problém u mne.

Přeji všem úsměv na tváři.
A děkuji moc za podporu.

sukubka
25. dub 2010

ahoj abig a ty jsi měla nějaký problém s embrijkama třeba že se pomaleji vyvíjeli nebo že jsi jich měla málo?Pregnyl to určitě nebyl já to měla minlý cyklus bylo to biochemické těhotenství,neboj ono to ted výjde!!!Květen je za dveřmi uvidíš jak to uběhne 😉

aneta1199
25. dub 2010

Ahoj Sukub, se mě se stal totiž totální ospalec. Když jsem minulý týden přišla z práce, tak se mi PC nechtělo pouštět, většinou jsem usnula a pak jsem šla ještě ven a nějak jsem nestíhala.
A máš už nějaké nevolnosti nebo tak něco? Já zatím vůbec nic, jen tu ospalost (chodím teď spát o hodinu dřív než normálně a stejně jsem ospalá hned ráno 🙂 ) a to píchání v břichu. By mě zajímalo, jestli to tak mají i těhule, které nejsou po IVF. Já jsem teď měla těhotnou kamarádku a ta nic neříkala... 😖

abig
25. dub 2010

Sukub ahoj, nene, problém s embryjkama nebyl. Ale ikdyž se vyvíjely ukázkově, nikdo nezaručí že jsou ok. Já měla 20 vajuch, 14 zralých, z toho se oplodnilo "jen" 8 vajíček (máme velmi špatné spermio) a zůstaly všechny, 5 jedničkových expandujících blastocyst, 2 čásné blastocysty a 1 morulka. Takže v podstatě "dokonalé" ..... ale i tak to nestačí !!!
Máme 3 zamraženy, tak uvidíme, jak zabojujeme příště. 😀 😀 😀

sukubka
25. dub 2010

anet já se Machače zeptám co to je jinak budu pořád jen špekulovat!Ospalá jsem taky ale není to nějak hrozný,ale víc než jindy určitě!Jinak žádný nevolnosti a nic nemám,mám akorád vždycky ráno hroznej hlad děsně mě v noci kruší v břichu!Anet ty myslíš že by už mělo jít to srdíčko vidět?v to uterý-?

sukubka
25. dub 2010

abig já ti píšu na desekrát,vždycky se mi to seklo!
Embryjka máte opravdu ukázkový to my nikdy mrazáčky neměli!Jinak manža má taky špatný spermiogram a do toho varikokelu ale Machač žíkal že ICSI na to ještě bohatě stačí'Na příště držím moc pěstičky a prosím tě kde se dělají ty testy na srážlivost krve?O tom jsem nikdy neslyšela!

aneta1199
25. dub 2010

Já se ho taky zeptám. A hlad má furt 😀 Nezapomněla jsi brát kyselinu listovou? (To i po ní je ten hlad)
A co se týče toho srdíčka, četla jsem, že to má každý jinak... Může jít vidět, ale taky může jít vidět až za dva týdny (v 8mém týdnu). Ale třeba budeme mít štěstí !

asmeena
25. dub 2010

Ahoj holky, jsem dnes z té alergie úplně hotová, jenom pčíkám a smrkám a už mě z toho bolí tak příšerně hlava, že jsem si musela vzít půlku panadolu.
anet: to budou nakonec ta dvojčátka. Jsem zvědavá co bude na UTZ. 😵
renat: tak to je dobrá zprávička, potichu gratuluji. Taky jsem měla 10 den po ET ducha, však koukni do albíčka. A teď už jsem ve 13tt. 😵

abig
25. dub 2010

Sukub, tak to s tou srážlivost nemám tušení, jen mi to řekl Macháč, napsal do papíru jako alternativu, co se bude dít po dalším neúspěchu.

sukubka
25. dub 2010

anet a ty s toho nervíky nemáš,já se plně té kontroly děsím!já jím takový vitamíny tam je kys.listová železo a vit B
abi ono se to ted povede neboj 😉 budu držet pěstičky!

sukubka
25. dub 2010

asmneko ty jsi alergik a na co jsi?

aneta1199
25. dub 2010

Sukub, já doufám, že to bude dobrý - i podle toho HCG. A ty buď úplně v klidu, už víš že embryjko je tam kde má být !!!

Ahoj Asmeen - kdy ty jsi měla poprvé srdíčko? A píchalo tě sem tam něco v břichu?

stephanie
25. dub 2010

Dobrý večer holky 😵

anet, to jsou teda hodnoty, to budou sicher dvojčátka 😵
abig, ty jsi měla s Machačem rande? Holky psaly, že ordinuje jen ty úterky, jinak ne...tak jak to s nim je? 😨
jinak my máme taky blastocysty, máme za sebou třetí neúspěch, jednou se povedlo, ale to jsem potratila , tak mě udivuje, že mi žádné vyšetření nenavrhnul... 😕 ...u manžela to je jasné, ten má hodně špatné spermio, ale u mě se dosud žádná vyšetření nedělala, tak jsem si říkala, že se mnou taky třeba něco není v pořádku? no budu se ho muset zeptat...

asmen, tak teď už jsi v tom 4. měsíci, že? 🙂
sukub, já ti pak pisnu, ju?

aneta1199
25. dub 2010

Co máte s těma dvojčátkama ? 😀 😀 😀

Koukala jsem se do tabulek a byla jsem úplně v limitu pro jedno 😀

sukubka
25. dub 2010

anet jsou to jasná dvojčata uvidíš fakt se vsadím!Však úterý není tak daleko a uvidíš že sme měli pravdu!
Asmenka kdy měla srdeční akci jsem se koukala do alíčka ona tam byla u Machače ale ještě akci neviděl tak pak jela o týden později.Myslím měla akci tak 30dní po Et jak sem tak počátala!
Magdi já si myslím že to prostě byl jen blbej osud že to předtím nevyšlo a ted už to bude vše dobrý,ale je jasný že se člověk bojí a rači bych taky nějaké vyšetření chtěla,ale Machač ví co dělá,musíme mu věřit.Ok pak napiš

misa.patrik
25. dub 2010

Holky ... ☹ dneska fakt citim ty vajecniky... 🙂
Jinak kino super Zeny v pokuseni muzu jen doporucit

sukubka
25. dub 2010

misa to e opravdu normální já myslela že mi den před opu vajíčka prasknou jak mě bolely vaječníky!neboj je to normální.

juvik
25. dub 2010

Ahoj holky,

jen jsem vás přišla pozdravit a popřát hezký večer 🙂
Jsem totálně grogy a asi půjdu do hajan....manžel mě dneska vytáhnul na hory...byli jsme na Čantoryji, to je největší kopec tady v okolí....takže mám v nohách 13 km a k tomu bolavou hlavu ze sluníčka....hřálo jak zběsilé 🙂
Ale bylo to super a fakt jsme si to užili...pak jsme zašli na pozdní obídek a pak už jen relaxovali a slunili se 😵

Zítra nakouknu 😉

juvik
25. dub 2010

Jo a mám doma rudocha 😀 ...manžel si spálil ksicht a vypadá fakt podařeně 😀 ....no jo, mazat se nechtěl 😠

katapola
25. dub 2010

Ahoj holky, taky jsem vás přišla jen tak rychle pozdravit. Víkend byl krásný, škoda že já mám pořád smuténku.

asmeena
25. dub 2010

steph: já se tady řehtám, jak píšeš, že už jsem ve 4 měsíci. Já opravdu nevím jestli už jsem 4. měsíc, protože jsem někde četla, že 4. měsíc je až od 13tt+2 a já jsem dnes 12tt+5 😉

sukub: mám alergii na pyl.Ale je zvláštní, že včera na Flóře jsem byl úplně v pohodě a přitom tam byla spousta kytek a vlastně Flóra je v parku kde roste spousta stromů a keřů a prostě nic, ale doma je to teda šílené.

sukubka
25. dub 2010

asmenko já se zase řehtám tobě fakt kde ji to vyčetla?Ale možná to tak je ale my mysleli že jsi už 13týden máš to pod fotečkou napsaný 😉 asmenko ale ikdyby to bylo 13+2 tak za 3dny už budeme mít step pravdu 😀
juvi s tvýho manži jsem na kolenách úplně ho vidím.Můj manža před 2roky usnul v chorvatsku na slunku a večer čuměl hořela mu hlava a byl jak polární slunce rudej 😀 ale výlet ste museli mít super,kurna dneska jste si dneska užívali neděle já byla doma 😝
kat zlatíčko ono to přebolí,uvidíš!až se příště zadaří uvidíš že to bojování za to stojí!

asmeena
25. dub 2010

sukub: já to vyčetla z jedné tabulky co má kamarádka ve fotoblogu, jak si tam odškrtává ty týdny co už má za sebou a tam to je napsané, ale to je jedno, jak píšeš, tak dle mého úsudku už budu ve 4. měsíci za pár dní 😀

Holky přidávám pár foteček na mém balkóně. 😉

asmeena
25. dub 2010

Sice mám balkón je 60x 300cm, ale i tak ho musím vždy zaplnit všema možnýma kytkama 😀

kvakuska
26. dub 2010

Pěkný sluníčkový den přeji a držím palce všem stimulkám, všem duchům i všem těhubříškům 🙂

kvakuska
26. dub 2010

míšo.patrik neboj, folíky jen tak neprasknou, já se na to Machače ptala, nevadí jim fyzická aktivita ani teplá koupel ani sauna, jedou si prostě jen podle hormonů 😉

misa.patrik
26. dub 2010

Dobre ranko Kvakusko dekuji 🙂 to jsem potrebovala slyset 😉
Jinak dnes 6 injekce a zitra kontrola u Machace 🙂

kvakuska
26. dub 2010

V kolik je teda zítra modrokoníkovskej sraz u Machače? 😎

misa.patrik
26. dub 2010

😀 😀 ja nevim me Maruska rekla mezi 8-10 takze ja se nebudu honit Patrika odvezem o pul 8 do skoly a vyjedem meli bychom tam nejpozdeji v 9 byt 😉