Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
27. dub 2010

Jo holky ten Pregnyl to mam 3 ampule pichnout jen jednu a do bricha ze?? 😀

juvik
27. dub 2010

Tak u nás už leje ☹

Miso, jj do břicha a jednu...jedno rozpouštědlo do jedné ampule s práškem ....

misa.patrik
27. dub 2010

JJo diky 🙂 Maruška mi tam neco rikala ale do toho ji zvonil telefon a ja nevim co jeste 😀
uz jsi se dovolala?? 🙂

juvik
27. dub 2010

Miso, nedovolala, pevná je furt obsazená a mobil nezvedá, bude tam mít ode mě milion nepřijatých hovorů 😅
Zkusím to zítra

misa.patrik
27. dub 2010

na ktere pevne cislo volas?

juvik
27. dub 2010

585242733

misa.patrik
27. dub 2010

Oki tez mam to same 😀 ale ptam se proto ze mi minule kamaradka poslala cislo a to bylo porad obsazene a nakonec bylo spatne 😀

juvik
27. dub 2010

Já na tohle vždycky volám, takže vím, že je dobré....jen furt obsazené 🙂

sukubka
27. dub 2010

ahoj holky,
Anet jasně že neva že jsi to o mě napsala,právě naopak jsem ráda já dřív neměla čas!Tak máme taky jedno srdíčko a na rozdíl od Anet máme ještě za 14dní dojet pak se prý s náma už rozloučí,zarazilo mě žá já tam musím,Anet už ne!Ale neva hlavně at je vše ok!

misa to teda uteklo každopádně držím na pátek pěstičky!!!!!!!misa a nakolik jsi tam byla?my před 9h odcházeli,tak mě asi nikdo neviděl!A jakou měla step bundu netuším!!!!

juvi s tou mrchou je to fakt na palici jak na ni člověk čeká dělá si co chce je to hrůza!!!!tak at se brzy rozjede jak má a je letos naposledy 😉

pecinko a ty jsi tam byla na kolik?a co ti Machač říkal?

Kvakusto tobě přeji at se co nejdřív uzdravíš,lež v pelíšku a pij čajík!!!!

jitulik24
27. dub 2010

Ahoj holky jak se máte? Posledni dobou jsem tu moc nebyla, nějak není čas. Dnes jsem so objednala na kontrolu. Dalo mi to práci než jsem se Marušce dovolala. Příští týden je Štěpán v ordinaci jen v UT. Takže jsem se musela objednat na 10 DC na 12:30. Tak uvidím jestli půjdu na IUI nebo by se z toho dala udělat minimálka.

misa.patrik
27. dub 2010

Sukubko my jsme tam byli ve ctvrt na 9 a po 10 jsme odchazeli 🙂 co jsi mela na sobe?? 😀 ja bile kalhoty cerne lodicky zluty top a cerny svetrik 😀

jitulik24
27. dub 2010

Ještě se chci zeptat. Na tu IUI můžu buď do Brna nebo do fakultky v OL co je lepší. V té fakultce mi tu IUI bude dělat Štěpán?

juvik
27. dub 2010

Jitulik, to si nedělej srandu, žes zas tam je Machaš příští týden jen v úterý? Kde furt je? 😒 Já jsem se tam dneska vůbec nedovolala...
S IUI neporadím, nevím....

Sukubko, gratuluju k srdíčku 😵

kvakuska
27. dub 2010

Jitulik to ti neporadím, já na IUI jezdila vždy do Brna 😠

kvakuska
27. dub 2010

sukub no neležím v pelíšku, ale krk už je skoro dobrej, akorát jsem začala místo toho kýchat, to je prostě to jarní zrádné sluníčko, na Floře v neděli sluníčko peklo, ve stínu studeně foukalo, tak jsem pořád navlíkala a svlíkala svetřík, včera totéž, no a stejně jsem to asi neuhlídala 😒

jitulik24
27. dub 2010

Ahoj Juviku, bohužel si srandu nedělám. Já se tam dovolala na pátý pokus a Maruška mi řekla, že mě může objednat jen na úterý protože jinak tam Štěpán přští týden není.

juvik
27. dub 2010

Jitul, ach jo, takhle už to je třetí týden....tak já potřebuju na ultrazvuk v úterý, takže to je v pohodě, ale bude tam zas neskutečný nátřesk 😖 Ale pak jsem chtěla ještě před punkcí jednu kontrolu v pátek a to teda nevím, jak udělám...do Brna se mi fakt kvůli pár minutám nechce ☹
Já jsem tam dneska volala fakt snad stokrát a nic...

jitulik24
27. dub 2010

Já jsem se tam dovolala po půl deváté. Takže v to úterý pojedeš do OL bez objednání? Je to na nic takové dojíždění.

juvik
27. dub 2010

Jitul, ještě zkusím zítra ráno, ona tam Maruška občas bývá i mimo ty Machačovy ordinační hodiny...a když nic, tak ji asi jen napíšu mail, že dojedu na ultrazvuk....jinak nevím, jak to mám udělat.
A to dojíždění je fakt na houby, zvlášť když do Brna to máme přes 200km 🙄

jitulik24
27. dub 2010

Ty máš mail na Marušku? To máš pěknou dálku, poblíž domova nemáš jiný CAR? Já to mám doslova za rohem. Třeba se tam potkáme🙂

juvik
27. dub 2010

Jitul, jj mám, posílala mi jednou recept a psala mi i na mail, že mi ho posílá.
Poblíž domova car sice mám, ale stojí za houby...ztratili jsme tam nervů a peněz a bylo to k ničemu. 😒

aneta1199
27. dub 2010

Juvíku, Jitulíku - dneska to tam bylo fakt neštěstí... byli jsme objednáni na 10 a na řadu jsme přišli po 12. Macháč se přišel do čekárny 2x omluvit. Dneska tam taky zaučoval novou doktorku, byli v ordinaci oba a říkal, že se to už příště nebude opakovat, že budou ordinovat oba. Ale zase asi každý bude chtít protekčně za Macháčem... Ale paní doktorka byla mladá a moc příjemná.

Všem moc držím palce do dalších akcí. Ono to jednou klapne !!!

kvakuska
27. dub 2010

juvi no ona tam ve středu bývá nová doktorka, která pracuje také pro Reprofit, nemůžu si vzpomenout na její jméno, ale to nevadí, prostě ta doktorka by tam zítra měla být a s ní by tam měla být i Maruška, tak tam zítra zkus volat v jejich ordinační dobu, měla by jsi se dovolat 😉

juvik
27. dub 2010

Kvakus, to jsou mi novinky..a jak se jmenuje ta doktorka? A ona je tam jen ve středu nebo i jiné dny?

jitulik24
27. dub 2010

Anet, díky za informace. Já bych chtěla raději chodit k mužskému. Potřebuji nutně ten Machačův optimismus. Tak uvidíme kdo tam bude příští úterý. Obávám se že to bude příští týden taky mazec, když je tam jenom jeden den.

juvik
27. dub 2010

Jitul, přesně....už jsem si na Machače zvykla a nechce se mi zase jít k někomu jinému....nehledě k tomu, že on už zas trochu ví, co a jak s náma...a ta dr. zas než se se vším seznámí

jitulik24
27. dub 2010

Juvik, vidím že je hodně CARu kde jim jde jen o prachy a ne o dobro pacientek. Je to hodně smutné, když někdo vydělává na cizím neštěstí.

juvik
27. dub 2010

Jitul, bohužel je.... a stále center přibývá a přibývá a všichni se uživí....a někteří to zneužívají, mám tu zkušenost. 😒 V reprofitu jsem zatím moc spokojená, tak snad to tak zůstane....jen je blbé že je Machač tak vytížený....ale nedivím se, takových dr. jako on je málo 😉

kvakuska
27. dub 2010

Jitulik jestli máš Reprofit za rohem, tak to jsi asi moje sousedka, jinak to nevidím 😀

kvakuska
27. dub 2010

Juvi jsem ráda, že tu o té doktorce dřív než já napsala anet, alespoň jsem tentokrát mimo podezření že vím něco co neví nikdo jinej 😎