Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
30. dub 2010

To me mrzi ☹ ... ale ja verim a proste se to podari drive nebo pozdeji urcite 🙂

rencav
30. dub 2010

snad ano..

rencav
30. dub 2010

ted budeme doufat že to už bude v pořádku a tentokrát to vyjde

misa.patrik
30. dub 2010

Bude to dobry neboj 🙂
Moje sestra je taky z Havirova.. 🙂

rencav
30. dub 2010

miso a odkud je to určitě tu jezdíš často že

misa.patrik
30. dub 2010

Jezdivam za ni jojo i ona za mnou... 🙂 Bydli nad Čarodějkama ..

rencav
30. dub 2010

Tak to já jsem bydlela kousek od ní,pod čarodějkama. Tak to se může stát že se od vidění známe..

misa.patrik
30. dub 2010

🙂 no pekne... ona je takova hubenunka drobna tmave vlasy po lopatky a velke modre oci 😀 ma maleho Ondraska chodi do skolky ale vypada jako skolak je hrozne velkej 😀

rencav
30. dub 2010

Má facebook?

zuzka72
30. dub 2010

Dnešní pohodička. 😀 😝

misa.patrik
30. dub 2010

juuuu Zuzi Ti jsou k nakousnuti 😀 bobinci fajni... 😉

britka
1. kvě 2010

Teda Zuzi ti si dávají pěkného šlofíčka prckové jsou šikovní takoví spokojení.Tedy ani jsem ti nenapsala jak máte krásné fotky co jsi mi poslala na email.Nějak nic nestíhám.Tak tak že si přečtu diskusi co napíšete.

kvakuska
1. kvě 2010

Přeji pěknou sobotu, tady leje 😠

Renčo a Martine gratuluji k HCG, myslím že hodnota odpovídá dnům od oplodnění, držím dál palce 😵

Míšo.p také držím palce, ať se dnes po poledni dozvíš samé dobré zprávy 🙂

Zuzi kluci jsou úžasní 😎 ... tak mě napadá, kde máme ty míry a váhy velkých synáčků? 😀 😅

misa.patrik
1. kvě 2010

Ahoj holky tady taky leje ☹ sakra...
Kvakus diky moc jsem nervozni 🙂

stephanie
1. kvě 2010

Ahoj holky,

u nás taky leje jako z konve, až mě to ráno probudilo...

Kvakus, tak co, byla sis pro clostík? Jak to s tebou vypadá?
Míšo, držím palečky 😵
Renco, gratuluji k hcg, já si taky myslím, že ty hodnoty máš úplně normální...Koukám, že tě Martin konečně pustil na koníka 😀

Všem přeji krásný den 😵

rencav
1. kvě 2010

ahoj tak u nás zrvona neprší, ale lilo v noci.
Miso držíme palečky a hlavně dej pak vědět.

sukubka
1. kvě 2010

pěkné ráno holky,
u nás lilo v noci a byla bouřka jak hrom bylo to hrozný!!
misa držím na dnešek pěstičky pak písni!!!

Step ahojík konečně jsem se dostala k netu j byla včera úplně vytížená 😀

misa.patrik
1. kvě 2010

Holky tak jsem tam volala ☹ ☹ ☹
Pan doktor mi rikal ze zraza jsou 4 vajicka z toho je dnes jen jedno oplodnene ☹ to se pry muze ale do zitra zmenit... ale jen jedno a s otaznikem ☹ ☹ ☹ ☹ zase mam volat zitra tranfer asi v pondeli 😒

juvik
1. kvě 2010

Ahoj holky,
u nás byla taky parádní buřina...ale až nad ránem....teď každou chvíli trochu sprhne, ale aspoň nemusíme zalívat 🙂

Miso, tak co? Volala jsi už?

misa.patrik
1. kvě 2010

jj volala ☹

juvik
1. kvě 2010

Miso, ach jo to me mrzí ☹ A oplodňovali vám je ICSI nebo je nechali na misce se spermiemi ?
Musíš věřit, že to jedno bude bojovník....myslím na tebe 😉

misa.patrik
1. kvě 2010

To nevim nic mi k tomu nerekl ☹ nevim vubec co si mam myslet pod tim pojmem s otaznikem ☹ snad to bude muj bojovnicek

juvik
1. kvě 2010

Miso, icsi je, že vpíchnou přímo jednu konkrétní spermii do vajíčka...ale pokud máte spermiogram v pořádku, tak nechají vajíčka na misce se spermiemi a čeká se, jestli je oplodní samy..... někdy se pak může stát, že se neoplodní všechna....ale to není záruka ani u toho ICSI....my ho měli, protože máme hodně špatné spermio a musí se vždy vybírat schopné spermie
A s otazníkem....nevím, asi že se zítra uvidí.
Nezoufej, ještě není nic ztracené 😉 ....i když vím, jak je člověk vystreslý 😒
Blbne mi net.....

misa.patrik
1. kvě 2010

Nam Machač spermiogram nedelal rikal ze je to zbytecny ☹ ja nevim... budu doufat 🙂

juvik
1. kvě 2010

Miso, hodnoty spermiogramu se dozvíš ve zprávě, kterou dostaneš po transferu. Tam by mělo být napsané, jestli bylo vše ok....klidně se jich zeptej.
Musím letět....ale pořád držím palce 😵

misa.patrik
1. kvě 2010

Diky ... a to se jeste dela tak normalne do misky?nebo uz jen ICSI??

misa.patrik
1. kvě 2010

Tak mi to nedalo volala jsem znova 🙂
Jedno je dobre oplodneno u tech zbyvajicich trech je otaznik...bude se vedet zitra uff... jse mi trosku ulevilo...to je muj bojovnicek urcite je to on 🙂

stephanie
1. kvě 2010

ahojík míšo

ted jsem na tebe myslela, peču řízky a jdu rychle kouknout

to mě mrzí...ale třeba se to do zítřka změní,,,myslím, že už se to tady někomu stalo,že se pak ještě vajíčka oplodnila..
manžovi nedělali spermio? no nevím, já mám s manžou taky dítě a před rokem jsme zjistili, že má spermie tak špatné,že přirozeně mít děti nemůžem...ale zas na druhou stránku, kdyby byly špatné, tak by vám to tam po odběru spermií řekli...

ale musíš doufat!!! nic není ztraceno

letím, nějak to tu podezřele začíná smrdět spáleninou 😕

misa.patrik
1. kvě 2010

Diky Steph 🙂

ellaaee
1. kvě 2010

misa.patrik já měla taky jen jednoho bojovníčka.....a včera na UTZ v Brně už mu bilo srdíčko. Vím, že máš strach, já minulý měsíc prožívala totéž. Musíš věřit, to dělá opravdu hodně