Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
3. kvě 2010

neboj, to bude dobrý, uvidíš 😵 ... a jde to zkusit znovu - ta biopsie?

juvik
3. kvě 2010

Stephi, jj jde to zkusit opakovaně

andinka22
3. kvě 2010

Hezké pondělní ránko,
Míšo tak hodně štěstíčka na dnešní ET, utroš bych raději také polkla.
Juvi neboj, bude to dobré,musí. Ale chápu tě, já jsem teď ze všeho vždycky také víc na nervy. Je to asi tím, co už nás potkalo.
Peci a co ty, už jste se s mudr. na něčem dohodli, nebo nevím, jestli mi něco neušlo, jelikož nestíhám dočítat.
Hezký den všem ostatním. 🙂

juvik
3. kvě 2010

Stephi, a ty jdeš zase teď na KET? To je super, že je máte mražáčky a nemusíš furt dokola stimulovat jak já...kolik jich ještě máte?

andinka22
3. kvě 2010

Stephi ty máš myslím tento týden KET, že? Doufám, že jsem to nepopletla, tak přeji tentokrát moře štěstíčka a brzy krásné //.

juvik
3. kvě 2010

Andi, přesně....po to všem....ale děkuju 😉

stephanie
3. kvě 2010

...ahoj andi, koukala jsem na ty tvé stránky, ono to všechno vypadá krásně, ale kdyby mi bylo tak o deset let míň 😀 , to jsem ještě neměla celulitidu 😝
juvi, ale ty už ji nebudeš potřebovat, uvidíš!!! a kdybys měla jít pak asi na transfer? ještě tento týden?

andinka22
3. kvě 2010

Juvi ty jdeš na kontrolu zítra?

stephanie
3. kvě 2010

děkuji andi, jsi hodná...mám ho ve čtvrtek...nevím, jestli se mám bát, nebo se těšit

juvik
3. kvě 2010

Stephi, ne až ten příští...odběr bude asi v neděli nebo až pondělí a až pak...ještě to potrvá....zítra mám první kontrolu

stephanie
3. kvě 2010

juvi, máme ještě 5 mražáčků...nechám si zavést zase 2 a nakonec ty 3 😨 😀

andinka22
3. kvě 2010

Stephi to máš pravdu, máme dost malé velikosti, ale také se dost prodávají, si říkám, že je nějak moc hubenejch holek, já na ty věci vždy jen mrknu a raději hned zabalím do balíčku. 🙂

juvik
3. kvě 2010

Andi, jj zítra hned ráno
Stephi, takže ve čvrtek budem zatínat pěsti 🙂

stephanie
3. kvě 2010

já zkusím machačovi navrhnout - pokud by to teď náááhodu nevyšlo 🤐 minimálku ....on říkal, že se teď nedaří, protože jsou embryjka asi špatná...tak nevím...

juvik
3. kvě 2010

Stephi, takže trojčátka jo? 😀 Mě taky jednou zaváděli 3

stephanie
3. kvě 2010

děkuji juvi 😵 ...musím si vymyslet nějakou činnost, ať na to zas tolik nemyslím...asi se budu učit na zkoušky 😀 ...minule jsem se taky učila a vyšlo to 😵

stephanie
3. kvě 2010

jj, trojčátka, beru všechno 😀

andinka22
3. kvě 2010

Stephi tak to je fajn, že máte mražáčky a nemusíš pořád dokola stimulovat.
Juvi tak už se ti to blíží, já si teď dávám oddych, potom, co moje tělíčko naposledy blblo, jsem si řekla a dost, dávám si oddych a ještě chci také jet se švýcou do Beskyd, takže bych to i tak musela odložit, nechci se pořád honit z pokusu do pokusu, už toho bylo od začátku roku fakt dost. Takže další pokus vidím tak na červen.

juvik
3. kvě 2010

Stephi, to je těžké říct, jestli to je embryjky nebo se prostě jen nechytnou a nikdo neví proč....ale já věřím, že aspoň jedno z těch 5 bude to pravé 😉

andinka22
3. kvě 2010

Juvi tak ať máš zítra krásný folíčky.

juvik
3. kvě 2010

Andi, jestli tělíčko potřebuje odpočinout, tak ho nechej chcíli v klidu a pak budeš mít aspoň víc sil bojovat....červen je za chvilku 🙂

andinka22
3. kvě 2010

Stephi oni sami doktoři nevědí, čím to je, já měla embryjka jedničkové kvality a nic. Takže o té kvalitě to asi zase tak není, buď se chytnou nebo ne. Ale určitě tam bude na tebe čekat už ten pravej bojovníček.

juvik
3. kvě 2010

Andi, folíčky asi budou, ale aby byly pak dobrá vajuška a embryjka....tam to vždycky hapruje 😒 No uvidíme zítra a pak jak to bude.
Jdu vařit guláš, tak zatím pa 🙂

andinka22
3. kvě 2010

Juvi to jo, červen už je za dveřmi.

andinka22
3. kvě 2010

Juvi to máš pravdu, tak hlavně ať máš potom krásná vajuška a embryjka. Taky jdu něco dělat.
Zatím pá

stephanie
3. kvě 2010

andi někdy není od věci si trošku odpočinout... 😵
juvi, no nevím, kde je zakopaný pes, machač říkal, že mi teď dá prednison nebo jak se to jmenuje, ale budeme už vyloženě zkoušet...taky si říkám, že jedno embryjko z těch všech musí být dobré...jestli to ale nebude tím, že jsem měla vajíček hodně (42), proto jsou teď míň kvalitní...

stephanie
3. kvě 2010

hmmmm, gulášek mňam mňam....jdu taky pracovat...tak se zatím mějte!!!
hezký den všem 😉

rencav
3. kvě 2010

Ahoj holky.Dnes jsem byla na další kontrole krve-HCG.Takže výsledky tu hodím zítra.Jinak jsem přidala do alba 2 fotky,ne moc kvalita,ale ta čárka z dneška je pěkně silná a tlustá(17 den).Všem držím palečky.

stephanie
3. kvě 2010

reni, tak držím palečky... 🙂

juvik
3. kvě 2010

Renco, super....určitě bude všechno OK 😉