Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
4. kvě 2010

aha .. no ja mela 7mm

teddyna
4. kvě 2010

bré ráno všem!dnesk byla děsná noc - Vojta se budil co hodinu a půl.jsem na mrtvici.teď už zase chrupe,takže to vidím tak,že po obědě si s ním půjdu lehnout taky,páč jsem tak na vybulení.ho snad nacpu řízkem na noc nebo co,aby spal.
ellaae - tobě moc gratuluju.clexan přežiješ a pak už bude jen a jen líp.
výška sliznice je důležitá,aby se mimčo dobře přichňaplo.ale po transferu se dává Utrogestan,který sliznici zvyšuje.ideál sliznice je tak 9mm - ale je to indivindi.
Zuzo,kde se touláš?

pecicka
4. kvě 2010

ahoj holky,všem přeji krásný den 🙂
těm co dnes něco mají, držím palečky a těm co už je mají v bříšku, tak hladte pupíka 🙂

jitulik24
4. kvě 2010

Holky mě začínají bolet vaječníky, jupííí 😵 😵 😵 😵 . Až přijedeme tak dám vědět jak jsme dopadli 😉

pecicka
4. kvě 2010

jitulíku-držím všchno co mám 🙂

misa.patrik
4. kvě 2010

taky drzim paluchy 🙂

jitulik24
4. kvě 2010

Peci díky, hlavně aby už ta IUI dopadla pozitivně 🙂 .

pecicka
4. kvě 2010

jituli-musí 🙂 je jaro a plodný rok, tak nám to tady musí klapnout všem no ne? 😉

misa.patrik
4. kvě 2010

presne tak Peci 🙂

pecicka
4. kvě 2010

misi-jak je? Odpočíváš? 😉

jitulik24
4. kvě 2010

Peci, já se strašně bojím že pokud to co nejdřív neklapne, tak nás to s manželem rozvede. Od té doby, co to nejde to jde s námi z kopce. Jsem pořád protivná, nešťastná a naštvaná a vždycky to schytá manžel. Už nevím co mám dělat, aby bylo všechno jak dřív ☹ ☹ ☹ ☹

misa.patrik
4. kvě 2010

jj lezim 🙂 s manzou jsme byli rano v kauflandu jsem si nakoupila same dobrotky a ted se cpu 😀 stejne je venku hnusne tak co 😀

pecicka
4. kvě 2010

jituli-já tě uplně chápu a je to hrozně těžké na psychiku, ale oni to ti chlapi taky nemají jednoduché, zkus nachvilku zapomenput na tento problém..........vím, že je to těžké, ale jste na tom oba stejně, ho to určitě netrápí o nic mán, než tebe ☹

ellaaee
4. kvě 2010

no u nás to bylo taky vesele. Časté hádky atd. ale jen kvuli tomu, jinak si rozumíme skvěle. Nebyly jste holk na filmu mammas a pappas? to jepřesně o tom

jitulik24
4. kvě 2010

Však já vím, že to není ani pro něj jednoduché ☹ . Když jsme čekali první miminko, tak to bylo jedno z nejhezčích období našeho manželství, pak nás stmelil potrat a od druhého potratu se to s námi táhne z kopce ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

misa.patrik
4. kvě 2010

Jituli Peci ma pravdu... chlapi davaji city uplne jinak najevo 😒 bohuzel pro nas...
Taky jsme si prosli s manzelem dost velkou krizi kvuli miminka ☹ ☹ ale taky jsem si pak uvedomila ze je to ve me ze ja jsem protivna a zla a nastvana na cely svet a manzel to vzdycky sliznul 😕 chudak... tak jsem se snazila na to tolik nemyslet ..zacala jsem se manzovi i vice venovat a uklidnilo se to... 😉 Drzim palce

jitulik24
4. kvě 2010

Pokusím se to napravit, snad to ještě k něčemu bude 😔

escadka
4. kvě 2010

Jitulko, a nechceš zkusit psycholožku, já k jedné chodím a moc mi to pomáhá, můžeš tam říct úplně všechno a domů přijdeš s čistou hlavou a nakonec i s jiným, lepším pohledem na věc, dala bych ti na ní kontakt, jestli jsi z Olmika, je moc hodná

asmeena
4. kvě 2010

jitul: a nebo zkus kynezioložku, já u jedné před dvěmi lety byla a ta mi tak super vrátila energii a šíleně se mi po její návštěvě ulevilo a byla jsem plná optimismu.

juvik
4. kvě 2010

Ahoj holky,
jsem doma ....šla jsem úplně první, tak jsme to zvládli rychle. Machač byl nějaký nachcípaný, ale i tak sršel optimismem 🙂
Ultrazvuk byl OK, mám 2 folíky, 12 mm vlevo a 5 folíků, 10mm vpravo. Furt špekuloval, kdy odběr....že neví jestli v neděli v Brně jsou teďka...ale pak jsem se ho ptala, že říkal, že OPU uděláme o den později, aby byly zralé, tak jdu až v pondělí, to budu 14.DC.....mám sice trochu strach, aby nebylo pozdě a nepopraskaly, ale říkal, že určitě všechny ne, že 1-2 nevadí. Tak mu budem věřit. Teď píchám 4 dny ještě 2 ampule fostimonu....a už dneska mě břicho tlačí fest....uffff
Jinak lidí tam zas bylo jako smetí, ale 2 sestry a mihla se tam i nějaká mladá paní, asi ta nová doktorka.

juvik
4. kvě 2010

Jituliku, držím palce na dnešek, ať folíky jsou 😉
Krizi jsme si taky zažili, ale naštěstí už je to v pohodě. Snažíme se věnovat co nejvíce času nám dvěma a dělat si takové ty drobné každodennní radosti, aby se člověk měl pořád na co těšit 😉

asmeena
4. kvě 2010

juvik: tak ať folíčky vydrží a je i z čeho vybírat.

misa.patrik
4. kvě 2010

Juvi supeeer 🙂

escadka
4. kvě 2010

Holky, a neměla jse některá z vás ten hyperstimulační syndrom? Opravdu megamonstrozní břicho, tlaky, bolesti? A jak dlouho to trvalo? Stalo se Vám to souběžně s transférem emryjek? Já to mám, na to odsátí, jak jsem psala ráno, jsem nakonec nejela a teď jen nevím, jestli když je to na ústupu, tak to mám nechat být a vyčkávat a nebo mám jít raději na UV tady v Olmiku?

juvik
4. kvě 2010

Holky díky, že jste na mě myslely 🙂 ...teď aby folíky vydržely....v pondělí jedem až na půl desátou ...a prý toho tam bude hodně říkal Machač, tak to bude asi na dlouho 😕

Escadka, nemám s hyperstimulákem zkušenost ...takže neporadím. Ale vítám tě tu mezi námi 😉

asmeena
4. kvě 2010

escad: já být tebou tak si raději zajdu k doktorovi.

escadka
4. kvě 2010

Děkuju 🙂, jsem moc ráda, že jsem vás našla, když píšete o tom všem, co tak důvěrně znám, když jste si všechny tak blízké 🙂

asmeena
4. kvě 2010

escad: samozřejmě můžeš taky psát, protože je dobré se tady společně podpořit.

stephanie
4. kvě 2010

ahoj holky,
jdu vás rychle pozdravit, než pojedu do školy

escadko, já měla hyperstimulák, ale nešla jsem odsávat tekutinu, ale břicho jsem měla jak v 6. měsíci...měla jsem i dost velké bolesti ...jinak by ti k tomu řekla víc Teddy, ta ho taky měla...

Míšo, tak co, jak je? Tak manža tě obskakuje, jo? 😀
Juvi, tak budu držet palečky!!! Cesta byla asi hrozná, co? to je zas počasí 😖

Jutuli, taky už jsem myslela, že se rozvedem..Jsme spolu už 16 let, ale to umělé a ty nezdary teda s náma dost zamávaly...Největší problém je opravdu v tom, že my to prožíváme jinak, než chlapi..Já to pořád chtěla řešit, bavit se o tom, slyšet nějakou útěchu, nejvíc po tom potratu...On si to prožívá tak sám - potichounku...
Včera jsem se ho zrovna ptala, jestli si myslí, že už se nám to konečně povede a on mi odpověděl, že ne, že už tomu nevěří...takže mám doma príma povzbuzení 😝

Tak já letím, hezký den 🙂

juvik
4. kvě 2010

Stephi, ach jo, s těmi chlapy je to fakt těžké 😒 Ale tady u nás povzbuzení najdeš 😵
Jinak cesta nic moc....celou dobu lilo jak z konve 😖