Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
6. kvě 2010

😉 😉 😉 😉

pecicka
6. kvě 2010

escadko-jo,jo, ale já už si říkám, že jsem asi stará.........nikdy by mě enapadlo že by to nešlo, když to nikdy předtím nebyl problém, omyl, příroda je prostě mocná....

misa.patrik
6. kvě 2010

Kolik Ti je Peci?? 🙂

escadka
6. kvě 2010

taky nás potkala jen samá smůla, prve jsme měli nějaká ureaplazmata, tak jsme se půl roku léčili, pak manžel neměl spermošky, já mám tuny vajíček, ale samy nezrají, takže manža musel na TESA a naštěstí je tam našli, já léčení, no naštestí s hormonama mám vždycky kolem 20 vajíček nej kvality, takže embryjek dost, jenže se nechtějí taky uchytit a to už pak člověk ztratí úplně naději, ale stejně nic jiného nezbyde, než se znovu postavit na nohy a jít dál a zkoušet to, dokuď to jde

escadka
6. kvě 2010

Miško, a Patrik šel normálně nebo taky umělým oplodněním? A peci, člověk nikdy není starý a pokud cítí, že chce ještě tvorečka, určitě se nesmí vzdát a zkoušet to dál 🙂

pecicka
6. kvě 2010

misi-v listopadu 39

misa.patrik
6. kvě 2010

Esci normalne
ani jsem nevedela ze jsem tehotna 🙂 delala jsem v restauraci,nosila tezke bedny s nealkem,becky a ja nevim co vsechno 16 hodin na nohach a vpoho 😀 asi tam mel zabradli nebo co 😀 😀 😀 😀

pecicka
6. kvě 2010

misi- já to měla uplně stejně ani s jedním žádný problé a ted? Hrůza 😨

misa.patrik
6. kvě 2010

Cha Peci tak za prve 🙂 vubec na to nevypadas
za druhe 🙂 moji kamaradce ten bylo v lednu 39 a ma 3 mesicniho prcoska 🙂 je zlatucky 😀 😀 😀 takze stara nejsi 😀 a hotovo

pecicka
6. kvě 2010

misi-děkuji 🙂 to jsem moc ráda, snažím se a navíc manžel je mladší a děti nemá, tak chceme společné aspon jedno, i když je užasná a ty moje miluje

misa.patrik
6. kvě 2010

To je uzasne 🙂 budete mit i spolu a budete si to krasne uzivat 😉

pecicka
6. kvě 2010

věřím, že ano, moc si to přejeme oba 🙂

ellaaee
6. kvě 2010

peci, určitě to výjde. Člověk si v životě bohužel musí vyžrat to zle aby si pak vážil toho co ho radostného potká.

ellaaee
6. kvě 2010

mísa.patrik jak se cítíš? jest te píchá a bolí v bříšku?
A co stephani jak pak dopadla doufám,že dobře a má svoje broučky už v bříšku.
Já jedu zítra do brna na kontrolu, držte mi holky palečky at to dobře dopadne a už se s nima na čas rozloučím.

misa.patrik
6. kvě 2010

ahoj Eli jo obcas to pichne a obcas poboliva jakby pne kdyz lezim snazim se na to vubec nemyslet,ted jsem byla v Karvine pro nove gely a odpoledne si udelam nove nehtiky 🙂 davam si mrkvicku mnam mnam 😉
Stepi uz to ma za sebou ze?? 🙂

ellaaee
6. kvě 2010

misa.patrik ty si děláš nehty sama? A kde si byla v tescu v tom obchodě? já jsem byla včera asi po roce na nehtech. Ses klidně mohla stavit 🙂 Jsem sice z Albre. ale bydlím s u přítelele v Ka. Já nevím co se dnes děje, ale jsem jak v deliriu. Porad bych jen spala.Ale je to určite i tím pocasím. stephi už by to urcitě měla mít za sebou, Má fajn že má ty mražáčky

misa.patrik
6. kvě 2010

Jojo delam si je sama 🙂 ne nebyla jsem v Tescu ale u Kulturaku v Karvine vedle salonu Michaela je sklad na nehtovou modelaz 🙂
Stepi uz to ma urco za sebou jen se nam nekde toula 😉

escadka
6. kvě 2010

a ty si, Miško, na neschopence?

juvik
6. kvě 2010

Ahoj holky,
zdravím všechny....dopoledne net pořád nějak blbnul a rozjel se až teď...tak jdu nakouknout co Stephi...ale vidím, že se tu ještě neukázala.
Co všechny podnikáte? Misa si krášlí nehtíky 🙂

ellaaee
6. kvě 2010

Ahoj Juvik, jsem si říkala že máš nějakou absenci. Já už stresuju na zítra jedu do Brna na UTZ tak už mám nervíčky. ☹

juvik
6. kvě 2010

Ello, no jo...ale aspoň jsem dopoledne něco stihla udělat a ne jen sedět na koňovi 😀
Neboj, bude to určitě dobré a Marcel tě převelí ke tvému doktorovi 🙂

ellaaee
6. kvě 2010

já uvařila akorát špagety, jinak jsem neudělala lautr nic. ty pícháš inj., že ? kolik ještě? a jaké injekce máš

juvik
6. kvě 2010

Sukub, narazila jsem na první straně na tvé albíčko....gratuluju k těhuřidičáku 😵 Ty jsi byla dneska u svého doktora? Ale za Machačem taky ještě jedeš, že?

juvik
6. kvě 2010

Ello, píchám 2 ampule fostimonu 8.-11.DC ....zítra ráno poslední a v sobotu pregnyl

pecicka
6. kvě 2010

juviku ahojky a jak jsi na tom? Promin, jestli jsem to přehlídla

stephanie
6. kvě 2010

achoooj holky,

až teď jsme přijeli domů, cesta tam byla hrozná...
Přišla jsem hned na řadu, naštěstí si Machač udělal na mě čas, píchnul mi Prednison a říkal, že už nic neříká, že už víc dělat nemůže...Tak budu doufat..Jinak mimina se v poho rozmrazila, tak je už mám v bříšku a před chvílí jsem jim pohrozila 😀 😀 😀 ...Machač mi připadal nějaký přepracovaný, nebo unavený... takový nějaký vyšťavený,,,chudák 😒 ...Dodává nám vždycky energii a sám by ji potřeboval...
Stavili jsme se tam do jedné hospůdky na menu a tak jsme se tam s manžou nachlamali, že jsem měla strach, že mi ta embryjka vypadnout...Ta obsluha tam byla snad sjetá, nebo co...to jsem ještě nezažila...Jen jsme si sedli, dala servírka před nás zelňačku...povídám ji, že jsme si ještě nic neobjednali a ona na to - přišli jste se najíst, ne? tak jezte a nekecejte 😀 ...tak jsme teda jedli...pak přišel omrzlý číšník a objednali jsme si teda menu...na to nám ta servírka přinesla zmrzlinu, jak jsme jedli tu zelňačku...Ta byla jako desert po jídle...no nic, topila se, takže po zelňačce jsme musela do sebe natlačit tu zmrzku se šlehačkou - výborná kombinace , tak na pos...í 😀 ...Pak nám přinesla to jídlo, ale příbor nikde..Tak na ni voláme, že by to chtělo ten příbor a ona - no tak rukama, jako doma 😀 😀 😀 ...Tak jsme se alespoň nasmáli...Opravdu vtipná hospoda
Elae, hodně štěstí u zítřejší kontroly, to už bude i fotečka
Sukub, gratulace k průkajdě
Jituli, a co ty?
Míšo, jak se cítíš?
Juvi, jsi hodná, že na mě myslíš
Jinak díky za držení palečků 😵

pecicka
6. kvě 2010

Stepi-tak to moc gratuluji, dobrá zprávičky 🙂

juvik
6. kvě 2010

Peci, ahoj, hned nad tvým příspěvkem jsem psala, že zítra píchám poslední fostimon a v pondělí mám OPU 😉

Stephi, teda s tou hospodou to je dobré 😅 ....nebyla to nějaká skrytá kamera nebo tak něco 😀
A koukám, že prednison je i v injekcích??? 😕 Takže tablety prednisonu už teď nebudeš užívat?
Tak bobísky opatruj a moc jim nehroz, aby nedostali strach 🙂

juvik
6. kvě 2010

Jo a Machač byl v úterý nějaký nemocný...tak se z toho asi ještě nevyhrabal 😒

pecicka
6. kvě 2010

jo, uýžnto vidím a kolik máš folíku?