Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
10. kvě 2010

peci, ty pocity máme myslím všechny stejné...já mám pocit, že mi vždycky vyskočí srdce z krku...
...pro mě je to čekání nejhorší z toho všeho...musíme doufat, nic víc stejně dělat nemůžem...

andinka22
10. kvě 2010

Stephi teď jsem si dala pauzu, jelikož mé tělíčko už stávkovalo, ale v červnu jdeme zase do minimálky, ale s injekcemi.
Peci takže už jdeš zase do boje, tak hodně štěstíčka, ať máš v pátek krásný folíčky.

andinka22
10. kvě 2010

Holky přesně tak, to čekání na výsledek je z toho všeho úplně nejhorší. Cítím to úplně stejně.

andinka22
10. kvě 2010

Holky přidala jsem do shopu převážně šaty, topy a kalhoty, tak když budete chtít, tak kukněte.
http://www.super-obleceni.cz/novinky/
Mějte se krásně.

pecicka
10. kvě 2010

andinko-jo jdu, mám ted minimalku s injekcema, tak věřím, asi mi ani nic jiního nezbývá, ale chci věřit, že ted to prostě vyjde 🙂
stepi- je to opradu jeden velky boj, ale my jsme holky šikovné, tak ho vyhrajem 😀

sukubka
10. kvě 2010

misa to je opravdu dojemný,malej je zlatej to já bych taky plakala jak želva 😉 tak budu mooc držet pěstičky at to už konečně výjde!!!!!!

peci myslím že step bude testit tak v pátek bych to tak typla a misa?to nevím ta možná ještě dřív 😀
peci on každej skoro píše že by chtěl testit až jak opravdu má,ale opravdu to málokdo vydrží,jak máš bobky u sebe tak se už nemůžeš toho testu dočkat!já alejak se blížilo testovací období se toho pak děsně bála!
každopádně na pátek držím moooc pěstičky!

step my neprocující máme vždycky nejvíc práce! 😀 já ráno gruntovala byt,ještě ted musím doutírat prach,pak jsem jela nakoupit a tedka papám 😀

misa.patrik
10. kvě 2010

sukub je to proste moje zlaticko 🙂 rikal ze bude i pomahat ale ze pokakane plinky nosit nebude 😀 😀 😀 😀 😀
No maš pravdu testik chci vyzkouset uz ve stredu 😉

escadka
10. kvě 2010

No mě včera říkal doktor Štencl, že pokud je to z blastocysty, tak že se může už spolehlivě testovat 12 den, ale nevím, Miško, cos měla ty a já těm stádiím vývoje embrya moc nerozumím, ale blastocysta je myslím to nejvíc co může být, ne?

misa.patrik
10. kvě 2010

asi jo ja nevim co jsem mela jsem se neptala 🙂 ale nemela jsem 5 deni kultivaci... 🙂 neresim to jak bude ve stredu negativni tak to skusim az pozdeji ... co ma byt tak proste bude 🙂

sukubka
10. kvě 2010

miso ve středu budeš 9den po ET?to by mohl být už duch,ale je pravda že ta duchařina je fakt o nervy!

escadka
10. kvě 2010

já sem zítra 11 a měla sem 6ti denní kultivaci, tak to tedy taky zkusím, ale moc se mi do toho nechce

misa.patrik
10. kvě 2010

to znam sukub 🙂 ja se toho uz natestovala 😀 vsak uvidim
Esci u Tebe si myslim ze my melo byt uz videt // 😉 jak se cítíš??

escadka
10. kvě 2010

nijak zvlášť, tak akorát na lehnutí do postele, nejhorší je, že se to vždycky k večeru zhoršuje a v noci to je hotový peklo, takže se pořádně nevyspím, zítra jdu na kontrolu, tak uvidím, děkuju za optání 🙂

misa.patrik
10. kvě 2010

🙂 ja strasne divne spim... hlavne asi proto ze jsem zvykla spat na brise a moc to nejde protoze me boli prsa 🙂 🙂 a je mi hrozne vedro v noci ☹

escadka
10. kvě 2010

já zas nemůžu kvůli té vodě v břiše, hrozně tlačí, ale taky spím nejradši na břiše 🙂 a musím říct, že teda vedro mi je taky nezvyklé, že by se nám oběma zadařilo 🙂 nebo to je utroušem...

misa.patrik
10. kvě 2010

ja nevim ja radeji ani ty pribalove letaky nectu 😀

stephanie
10. kvě 2010

juvi, kde jsiiiiii???

misa.patrik
10. kvě 2010

No taky tady porad nakukuju 🙂

juvik
10. kvě 2010

Ahojky,
tady 😀 😀 😀

stephanie
10. kvě 2010

no tak povídej!!!

misa.patrik
10. kvě 2010

uffff 🙂

juvik
10. kvě 2010

Holky, díky za držení palců...dojeli jsme domů v půl třetí a na 2 hodiny jsem zcela vytuhla 😀
Jak jsem tu plašila, tak se až stydím....nakonec máme 9 vajec 😲 .....nechápu, kde to narostlo, kukala jsem jak tele na nové vrata. 😅 Ale jsem při zemi....nevím, kolik jich bude zralých a kolik se jich oplodní....po zkušenostech raději vůbec nejásám.
Machač tam byl i nebyl....u punkce byl Koudelka, Machač poletoval, výsledky taky přišel říct Koudelka....dostala jsem pochvalu a prý jim trhnu rekord v počtu vajec na minimálku 😀 ....když jsem odcházela, viděla jsem Machače sedět v jednom tom kamrlíku u počítače, tak jsem na něho houkla....byl jako vždy optimista a nadšený, tak jsem zvědavá.

misa.patrik
10. kvě 2010

🙂 🙂 🙂 Tak super 🙂 krasny pocet ... budu Ti drzet vsechny paluchy at je jich co nejvic zralych a pak i oplodnenych 🙂

juvik
10. kvě 2010

Ráno to byl fofr, byla jsem připravená, že budu čekat a čekat....a ledva jsem si převlíkla věci, už pro mě přišli, že ať jdu na sál 😕 ....takže za 20 od příjezdu bylo po všem....ale pak jsme s paní čekali hodinu a půl na doktora...tak jsme si to čekání vybrali pak 🙂 .... ale aspoň jsme povykládaly....byla taky na minimálce a měla 5 vajíček

misa.patrik
10. kvě 2010

🙂 To je super ze?? ze si tam clovek zkrati to cekani pokecanim...ja mela takove stesti ze jak jsem byla na OPU tak mi na pokoj dali kamaradku z Tesina kterou jsem nevidela u nas hrozne dlouho a my se potkali v Brne 😀 😀 😀 Tak nam to tam taky super uteklo 🙂

juvik
10. kvě 2010

Jo a holky, teď jsem otevřela mail....do té práce mě vzali 😕 😅 😀 No tu bude prča 🤐 Nástupovat bych měla za dva týdny

misa.patrik
10. kvě 2010

Tyyyyyyyyyy jo supeeeer gratuluji 😀 tak to bude i miminko 😉 😉

juvik
10. kvě 2010

Miso, tak to je dobré, že jste se potkaly v Brně a ne v Těšíně 😀 ....ale tak to bývá. Já měla paní někde od Uherského Brodu, jestli to nepletu, taky už toho měla za sebou dost a pořád nic....

juvik
10. kvě 2010

Miso, děkuju 😉 ....mě z toho všeho asi klepne 😅

misa.patrik
10. kvě 2010

ale neklepne 🙂 bude Ti to fajne utikat 😉 😉