Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
10. kvě 2010

misi-tak to má být, je to super 🙂 budu držet všechno co mám 🙂

misa.patrik
10. kvě 2010

jsi hodna Peci dekuji 🙂... na smutek a slzy je vzdycky casu dost 😉 😉 😉

pecicka
10. kvě 2010

to si piš, já jsem si to doufám vybrala už taky a chci se ted jen smát a nebo plakat, ale radostí 🙂

misa.patrik
10. kvě 2010

urcite ja myslim ze uz vsichni mame vybrano a uz bude jen dobre 😉 😉

pecicka
10. kvě 2010

kočenky, pro dnešek se loučím 🙂 zítra zase nakouknu. Hezký večer 🙂

daisy14
10. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
PECICKA, 3.min.IVF, stimuluje minim. -KO 14.5.

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 15tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 8tt - Ko 27.5. (za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ellaaee - minimálka, 1 embryjko a už 8tt
rencav-IVF, hlásí // !

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

pecicka
10. kvě 2010

daisy-super 🙂 jsi šikulka

stephanie
10. kvě 2010

daisy - krásné!!! 😵
ty budeš naše referentka diskuse 🙂

daisy14
10. kvě 2010

Ahoj holky, všechno jsem přečetla a v záplavě informací se úplně ztratila 😀
Tak jsem tu pročítala a upravila trochu naši tabulku. Můžu to tak nechat nebo máte námitky?
Jinak všem stimulkám držím palce, já čekám na MS a začínám taky a těhulkám přeju ať se dobře daří !

pecicka
10. kvě 2010

daisy-tak honem, honem, at nás je víc 🙂

daisy14
10. kvě 2010

No já mám ráda přehled 🙂 tak jsem neodolala 🙂

daisy14
10. kvě 2010

Doufám, že MS dorazí včas o víkendu, ne jako minulý měsíc, když jsme na ni musela čekat ☹ Doktor mi zvýšil dávku Clostíku, tak uvidíme.

juvik
10. kvě 2010

Daisy, ty jsi šikula....krásně jsi nám to zase vylepšila 😉
Peci, měla jsem clostík a pak 4 dny fostimon
Miso, tak křečky budete mít...to bude veselo 😀 😀 😀
Stephi, jsem si říkala, kde ses vypařila 🙂

juvik
10. kvě 2010

Daisy, a kolik clostíku máš brát? Já měla 3x1

stephanie
10. kvě 2010

juvi, gratuluji k přijetí do zaměstnání...když se tak daří, tak se zadaří i otěhotnět, uvidíš!!!
a co ten konkurs, byl těžký?

daisy14
10. kvě 2010

Já teďtaky 3x1,ale u prvních minimálek jsem měla jen 2x1, tak jsme se dohodli na zvýšení. Asi moje vaječníky potřebují na začátek pořádně praštit 🙂

daisy14
10. kvě 2010

Juvi, taky gratuluji k přijetí do práce! uvidíš, že vyjde i tahle minimálka, když se daří, tak se musí ve všem!

juvik
10. kvě 2010

Holky, díky....manžel taky tvrdí, že cítí, že teď vyjde i to miminko....takový zákon schválnosti 🙂 ....no kéžby jste měli všichni pravdu....já bych se štěstím zbláznila 😀

Stephi, pohovor byl celkem v klidu ...v praktické části jsem celkem plavala....je to práce, kterou jsem ještě nedělala a ta praktická část se jí přímo týkala...ale plavali prý všichni 😅

stephanie
10. kvě 2010

juvi, já si taky myslím, že se zadaří...to tak je, uvidíš...9 vajuch, přijetí do práce a do třetice pozitivní těhu test

juvik
10. kvě 2010

Stephi, to je krásná představa 🙂 ....ale snažím se držet nohama na zemi....pád na hubu je pak totiž drsný 😒
Ale snažím se ...moc se snažím....být optimista 😉

stephanie
10. kvě 2010

juvi, já se taky snažím...no uvidíme, jak budu mluvit za týden 😲

asmeena
10. kvě 2010

juvik: tak teda u minimálky tolik vajuch, ty jsi jak nosnice 😀 A že vyšla práce, tak super (ale hlavně,aby tě pak nepropustili ve zkušebce, že jsi těhulka 😲 ). Držím pěstičky.

juvik
10. kvě 2010

Stephi, za týden budeš ukazovat dvojčárkový testík 😉
Asmee, no taky mě to napadlo....vůbec mě napadá spousta věcí....furt nad tím špekuluju...ale dokud není nic jisté, nemám co řešit....sešlo se to prostě všechno ve stejnou dobu

sukubka
10. kvě 2010

juvi to je supéér moc gratuluju uritě se jich hodně oplodní a bude s čeho vybírat a ti DVA nejsilnější půjdou do bříška 😉
Jinak sem se pobavila jak si psala že jsi hukla na Machače 😀

misa ty teda perlíš 😀 já se chlámu jak prase 😀 ten tvůj syn nemá chybu ale ty ještě věčí 😀 jinak je pěknej klučina 😉

kvakus taky tě zdravím ty lumpe.házíš na nás bobky co? 😉

holky jdu najít nějakou fotku at mě zase STEP nenadá 😀

stephanie
10. kvě 2010

juvi, já jsem taky toho názoru, že všechno má své řešení a nejlepší je věci řešit, až je to aktuální...takže se tím te´d netrap a nechej věcem volný průběh. 😎

juvik
10. kvě 2010

Sukub, taky jsem ti chtěla navrhnout, aby sis zase dala fotečku 😉
No a hukla jsem na něho, to jo 😀 Seděl, čučel do compu, tak jsem zavolala nashledanou pane doktore....nejdřív s ním škublo, ale pak hned věděl, že 9 vajíček a že už mluvil s Koudelkou ...ale jinak zas neměl čas 😠

juvik
10. kvě 2010

Stephi, přesně....každý den má dost svého trápení, tak proč se starat dopředu....nějak bylo, nějak bude...

sukubka
10. kvě 2010

holky já nevím co s tím netem mám já jak odepisovala vůbec se mi neukázala ta poslední stránka nechápu

daisy ty jsi hodná že se nám tak staráš o tu tabulku opravdu!!!!

holky nebojte ono to tentokrát opravdu výjde!!!!moc vám to přeju 😉

juvik
10. kvě 2010

Sukub, tak mě dneska jede net v pohodě,ale o víkendu to zas stávkovalo....mám pocit, že to fachá podle toho jak foukne vítr, nebo co 😅

sukubka
10. kvě 2010

juvi mě to taky tak připadá,i třeba jak tu někdy leje tak to jde nějak zabržděně!Jinak moc gratuluju že jsi dostala tu práci to výjde i určitě to mimi to tak vždycky je 😉