Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
16. kvě 2010

juvi, to se mimís zahryzává..já to taky tak měla

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

to věřím Stephi a doufám,že to neberete nějak ve zlém,když jsem psala,že už prcka máte,já vám ho sice mocinky závidím a taky bych už někoho krom manžela mačkala.Ale přeju vám to a držím pěstičky,aby přišlo i to druhé. 😉

juvik
16. kvě 2010

Kvakus, přesně tohle jsem Misi psala....Machač je taky jen člověk a má své starosti a povinnosti....nedokážu si představit, jak bych to stíhala já 😨 ....ale je fakt, že my jsme hodně citlivé a pak to nás to hned rozhodí

juvik
16. kvě 2010

Stephi, no to bych jim/ mu radila 😀 Mu posílám do bříška samé dobroty, tak snad ho nalákám 🙂

stephanie
16. kvě 2010

beru, to vůbec ne, to nemusíš mít strach...svým způsobem jsme ve výhodě, to jo...ale touhu po miminku máme stejnou...

stephanie
16. kvě 2010

juvi, dobře děláš, jen si dej 🙂

juvik
16. kvě 2010

Taky to tak vidím....je super, že máte koho obejmout a je to myslím velká útěcha, že už broučka doma máte...ale ta touha je stejně velká a zvlášť když už víte, jak je to krásné a chcete to zažít znovu. Pro každou je to těžké 😉

jitulik24
16. kvě 2010

Díky za podporu. Pořád si říkám že má na pozitivní test čas, ale i tak jsem z toho nervózní. Byla jsem si jistá, že to vyšlo a teď ve mě hlodá červík pochybnosti. Dáši jak jsi na tom ty, kdy začneš stimulovat na minimálku?

juvik
16. kvě 2010

Stephi ,no už zas přemýšlím, co bych zbodla 🤐 ....jsem jak otesánek 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Juvi počkej za chvíli budeš na tom místě jak holky 🙂 a budeš řešit čárečky,to tak letí,hlavně když vidím,jak holkám přibívají týdny těhulkování,zato těch 14 dní po ET se vleče,co 😒

stephanie
16. kvě 2010

jituli, já myslím, že 8. den po IUI je brzo, ne? 😉

kvakuska
16. kvě 2010

jituli tfuj tfuj tfuj, držím palce ... jsi jen 10 dní od IUI, to je hrozně málo, někdy nemají desátej den po ET pozitivní test ani snažilky po IVF, a to jim zavádějí přece jen embryjka o 3-5 dnů starší, tak vydrž a věř prosím dál 🤐 😵

juvik
16. kvě 2010

Berus, ani nemluv...a nejde vylézt ani ven na procházku....je hnusně....ale tak snažím se nějak zabavit....i jídlem 😀 😀 😀

stephanie
16. kvě 2010

beru, to samé jsem si taky dneska říkala....jak to letí...ale ty dva týdny, to je hrůza!!! to je na tom všem snad to nejhorší
holky, taky se dočkáte, moc vám to přeju...

stephanie
16. kvě 2010

já jsem manžovi říkala, že k machačovi budu klidně chodit až do přechodu...tak mi říkal, že mám být v klidu, že mám ještě dost času 😀
no ale věřím, že tak dlouho to snad trvat nebude, ne? 🙂

juvik
16. kvě 2010

Stephi, kromě té injekce na imunitu nám měl dát ještě nějakou uspávací na 2 týdny, že? 😀 To by bylo jednodušší

stephanie
16. kvě 2010

juvi, přesně...to by se šiklo 😵

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

to počasí je opravdu děs
A Stephi určitě se všechny brzy dočkáme,musíme věřit,jen si některá z nás musí ještě počkat,já ještě dva měsíce a potom vás budu konečně následovat 🙂

juvik
16. kvě 2010

Stephi, by si nás pak manžel hodil přes rameno a odtáhnul do auta 😀
Berus, 2 měsíce utečou a už to pofrčí 😵

stephanie
16. kvě 2010

beru, to fakt tak letí, ani se nenaděješ a budeš taky testovat 🙂

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

holky a oni teď píchají nějaké injekce na imunitu,já jsem nikdy žádnou nedostala ☹ 🙂

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

ale to vy tu už budete všechny těhulky,tak doufám,že se budu moct s kým bavit 😉

kvakuska
16. kvě 2010

juvi prý jak otesánek 😀 😀 😀 ... hlavně papej hodně hrášku a hlaď si pupík liščím ocáskem, to by mělo na Budulínky zabrat ... občas by teda mohl tvůj manžílek i na housličky vrznout a když potom ty ještě k tomu ťukneš na bubínek, tak myslím bude úspěch zaručen!!! 🤐 😎

stephanie
16. kvě 2010

no to už je takové zkoušení...alespoň tak mi to machač říkal...buď to zabere, nebo ne...ale já jsem pro vyzkoušet všechno

juvik
16. kvě 2010

Berus, já taky ne....to teď poprvé....posledně říkal, že když se dlouho nedaří tak pak zkouší i ten prednison nebo injekci...

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

hm tak to jsem zvědavá jetli mi pak taky něco dají,no teda nedám se o nic ošidit 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

juvik
16. kvě 2010

Kvakus, z hrášku nadýmá 😀 ....ale mě nadýmá teď pořád, tak to je jedno 😅
A manžel a hrát na housličky?....to by akorát vyplašil všechny myši...což by se taky šiklo 😀

kvakuska
16. kvě 2010

step a juvi já se z vás picnu 😀 ... tu řešíte přes dvě stránky jak se dva týdny táhnou a berušce sem píšete, že dva měsíce utečou jako nic 😅 ... máte to s tím časem asi nějak poplantané 😀

stephanie
16. kvě 2010

no jo, ale jak příjde na ty dva týdny, tak se čas zastaví---ty jsi to tak neměla? 😀

juvik
16. kvě 2010

Kvakus, 😀 😀 😀
to je přesně to co píšu....jiné podporujem a samy jsme v háji zeleném 😝 😀