Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
19. kvě 2010

Juvíku V Reprofitu ani žádný výpis nechtěli nechají člověk vymluvit co bylo a pak už dělají všechno podle sebe.A Fertimed ten kdoví jak to tamvšechno vedou,ti mě zklamali a dost.

asmeena
19. kvě 2010

jitulik: tak to je super zprávička, že čárka sílí, ale divím se, že se pořád nervuješ nad testama a nešla jsi už na tu krev. Já už bych to nevydržela

Hodila jsem fotečku ze včerejšího UTZ do albíčka. 😉

juvik
19. kvě 2010

Britko, no nedělám si iluze...tam jsem nikdy nějakou lékařskou zprávu do ruky nedostala....a to ani nemluvím o úhradě ivf....vůbec jsem neměla doklad, že jsme to zaplatili 😕 ...jsem pak uvažovala, jak bych to někomu dokazovala...no bordel v tom měli neskutečný 😠

juvik
19. kvě 2010

Asmee, mimčo tam má nějakou zvláštní polohu 😀 ....nebo se mi to zdá?

asmeena
19. kvě 2010

juvik: jo je zádíčkama nahoru a šíleně kopal nohama. Bylo to srandovní.

juvik
19. kvě 2010

Asmee, ale už je to opravdový nádherný človíček 😵

asmeena
19. kvě 2010

juvi: neboj, teď už to určitě dopadne a budeš mít možná i dva takové človíčky.

juvik
19. kvě 2010

Asmee, no já bych se radostí zbláznila 😵 ...ale i strachem o ně 😔

asmeena
19. kvě 2010

a kdy budeš testovat?

juvik
19. kvě 2010

Asmee, nevím....čím později tím líp....zatím o tom ani neuvažuju....protože strach převažuje nad zvědavostí 🙄 Oficiálně bych měla až 27.5.

asmeena
19. kvě 2010

Přesně tak, čím později, tak se člověk méně stresuje. To ti schvaluji.
No, nic jdu něco dělat, protože jsem zase od rána přilepená na počítači.

britka
19. kvě 2010

Juviku to je fakt za 2,5 roku jsem nedostala žádnou složenku do ruky je to fakt bordel.Asmen super fotečky už je na co koukat 🙂 malý pěkně roste.

juvik
19. kvě 2010

Asmee, taky jdu...udělat si oběd....mám chuť na samé "zdravé věci" 😀 ....budu mít smažák 😀

sukubka
19. kvě 2010

ahoj holky,
vidím že jste řešili imuno,můj gynekolog mě chtěl poslat na imuno do Podolí(pokud by se nám nezadařilo do května tak naštěstí mě to minulo,ale ve FN Olomouc doporučovali Ulčovou Galovou je prý hodně dobrá)
jinak jak psala kvakuska,pokud se prednison bere mín jak těch 14dní je opravdu k ničemu to mi taky můj gyn potvrdil,mě ve FN v Olomouci nasadili prednison už při stimulce takže to bylo víc jak 14dní ael vidíte tenkrát se nezadařilo a tedka bez prednisonu jo!

Asmenko mimís je téda už velikej už úplně človíček 😉
Brit taky bych skákla na krev a to že testuješ dokola to já dělala taky na krev sem ale 3den po pozitivním testu zašla!

asmeena
19. kvě 2010

tak to my byli jen na imunu v Brně a byla jsem ráda, že nemusíme až do Prahy, ale na jaké úrovni to v tom Brně je, tak to nevím, nemám s čím srovnávat.
juvik: já měla na oběd zdravě usmažený řízek 😝

juvik
19. kvě 2010

Asmee, zase? 😀
Já jsem se tak natláskala, že ledva dýchám....udělala jsem si k tomu ještě mísu okurkového salátu, abych to vyvážila tím zdravým 😀 ...a teď se jdu někam svalit

teddyna
19. kvě 2010

čaute vespolek.u nás nepršííííííííííííííííííííííí !takže snad se blýská na lepší časy s těma povodněma.už té vody bylo až až moc.asi všichni severomoraváci jsou už trošinečku klidnější,že hladiny řek poklesly.
tak jsem dneska zvládla vyčistit koberec a ouplně se leskne skoro do novoty.a jela jsem koupit Vojtíkovi krmící židličku - řeknu vám - kus plastu,kšand a aluminia a 2000 jen to hvízdne.naštěstí je vše omyvatelné,protože dneska měl ještě mrkev v křesílku,udělal "pčík" a mrkev mám v hlavě,na triku,Vojta na oblečení a ještě to doletělo k ledničce-nicméně se tomu děsně řehtal-to jsou událostě 😝 .
asmen,četla jsem,že se mímo neukázalo,co?hele,to je nějaký stydlivý mímo - to bude asi holčička 😀
Misa.patrik:jak Olše - už u vás klesá?sleduju pořád zprávy,vypadá to nadějně.
juvik:jak píšeš,že se jdeš někam svalit,tak moje oblíbený rčení je:jdu zdechnout do houští.
ale ubrala jsem si porce a vícekrát denně,tak jsem zvědavá,jestli se váha pohne - jsem jak vorvaň.ani k moři nemůžu jet,aby mě členové Greenpeace netahali zpět do moře 😀

asmeena
19. kvě 2010

Moni, ty jsi číslo. Prý nemůže k moři 😀 Však kam by si jezdila, nemáš moře za barákem? Ale už je dobře, že to polevuje a snad ta voda co nejdřív opadne.

britka
19. kvě 2010

holky já jsem nějaká ospalá,ale to je z toho počasí a já musím za chvíli do práce ☹ Tedy u tebe jako neprší jo???Ale u mě jo,a to jsme kousek od sebe 😀 pořád jsou přeháňky už to fakt člověka nebaví.V pokojíčku už mám pod oknem flek jak hrom a to bylo na vánoce vymalované to je k breku.

britka
19. kvě 2010

Jo a Tedy s tím mořem to jsi přehnala,máš normální postavu tak buď klidná.

teddyna
19. kvě 2010

asmen:spíš než moře máme za barákem bahenní koupele.někdo za to těžce platí v lázních a my vylezem v majtkách do zahrady a můžem se rochnit 😀
Brit,jsem to myslela tak,že neleje jak z konve,ale pouze elegantně poprchává a to už na prochajdu půjdu.vezmu pršiplášť a razím tvým směrem.škoda,že jdeš do práce,bysme se stavili omrknout tu vaši uřvanou Brituš

juvik
19. kvě 2010

Tak jsem myslela, že si dáchnu, byla jsem ospalá a teď nemůžu zabrat 🙄 😀
Teddy, ty jsi taky číslo, se tu směju, až mě bolí břicho 😀 😀 😀
A bahenní koupele můžem taky poskytnout, heč 😀

britka
19. kvě 2010

uřvana Briťuše zrovna dostává injekci vedle u sousedu je zvěrolékař,ale je to fakt teď je strašná štěká,kňučí prostě strašné,to počasí trápí i tu zvířecí bandu.No nic mějte se jdu makat pa.pa.večer.

juvik
19. kvě 2010

Britko, papa a ať šichta rychle letí 😉

sukubka
19. kvě 2010

teda holky vy máte zase hlody
tedy tvoje věta :jdu zdechnout do houští. NEMÁ OPRAVDU CHYBU!!!!!!!

asmeena
19. kvě 2010

no, bych chtěla teddy vidět, jak jde teď zdechat do houští - to by hned byla po hlavu v bahně. 😀

teddyna
19. kvě 2010

asmen:náhodou,taková zdechnutí v houští néjni zas tak od věci.
nakrmím divou zvěř,co se právě probrala a frčíme do terénu.
jo,těhule-chce některá slevové kuponky doDM na megapch pampers 3-6kg platný do 30.6?

ferdice
19. kvě 2010

Jo Britko to jsem byla ja 🙂 to vis, prvni IVF, tak zacinam mit asi nervicky. to mne mrzi, ze jsme se nepoznaly, tebe ja mam zafixovanou jako pani zviratkovou 😀 akorat s mym manzou v zadech, bychom asi toho tolik nepovykladaly, on je stejne trosku nervozni z toho, kdyz s nekym kecam o zviratkach, bo nikdy nevi co domu prysmycim 🙂 a poridila jsi dobre vcera?
Teddy u nas se tez chodi zdechat do housti, i kdyz ted fakt spise do bahna.
Docela se ted rozmaha chodit v peknych gumakach vsimly jste si? dneska jsem videla pani a ta mela krasne kvetinkovane a nahore mela i ozdobnou presku, jsem nechapala co se vsechno nevyrabi a nenosi.

ferdice
19. kvě 2010

holky prosim vas, vim ze uz to tu bylo, ale hrozne davno, nemate nejaky tip na ubytovani v brne blizko reprofitu? mame tam byt v nedeli na 8 a ja mam strach, at to stihneme, tak bych radeji zustala pres noc.diky moc

rencav
19. kvě 2010

ferdice, my jsme v Brně taky přespali. Bydleli jsme kousíček od Reprofitu. Pension Integrity je to 30 m od Reprofitu. Na přespání je to úplně super. Tady máš odkaz tak se podívej jsou tam i fotky.
http://www.penzionintegrity.eu/index.php?page=p...