Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
7. čer 2010

peci,zatím jen malá gratulace !bude větší,až budeš mít mimčo v náručí
ferdi - volej a nečekej na nic!!!
ellaaee-jak to?to vás ta prohlídka zámku tak zmohla,jo?a nestresuj se čtvrtkem,to klapne dobře!!
sukub,neboj - dobře to dopadne

ferdice
7. čer 2010

Peci zatim tichoucka velka gratulace 🙂

ferdice
7. čer 2010

Uz jsem volala. vsechny leky mam vysadit. ve stredu si jedu ukoncit neschopenku, musim do Olmyku, to mne nenapadlo, ze to nepujde ukoncit na dalku. Myslela jsem, ze bych to rovnou s Machacem zkonzultovala, ale Maruska rikala, ze je tam plno. Takze jsme se domluvily, ze kazdopadne dojedu a uvidime jak to bude vypadat.

daisy14
7. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, přemýšlí nad laparkou.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // !
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – ET 28.5.-2embryjka
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI-3.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka KO 7.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 29tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 20tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 12tt - KO 3.6. (genetika)-držíme palce
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 12tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 10tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ferdice
7. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, přemýšlí nad laparkou.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // !
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI-3.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka KO 7.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 29tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 20tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 12tt - KO 3.6. (genetika)-držíme palce
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 12tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 10tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

stephanie
7. čer 2010

Ahoj holky, moc vás zdravím

Peci, moc gratuluji!!! Už jsi byla na té krvi?
Ferdi ☹ , je mi to líto...Musíme bojovat!!!
Daisy, držím palce...Bydlíme kousek od sebe 😉
Elae, držím palce

Sukubenko, tobě samozřejmě taky!!!

Juvi, ozvi se!!!!

Hezký den 😵

ladus77
7. čer 2010

Holky, dekuju za doplneni do tabulky, doufam, ze se vsechny brzo presuneme do te spodni casti 😉

juvik
7. čer 2010

Ahojky holky, jen v rychlosti
Peci, moc gratuluju a držííííím 😵
Stephi, ozývám se, ale nestíhám....jdeme kopat do brambor, uffff 😝 ....a večer budu mrtvá. Ozvu se asi jiný den,papa 🙂

jitulik24
7. čer 2010

Peci, tak to jsou krásné dálnice, gratuluji🙂. Ferdi, moc mě mrzí, že to nevyšlo☹( Holky jsem nějaká špatná. Ach jo, já už chci být těhule. Kamarádka dnes odjela do porodnice, odtekla jí plodová voda a já místo toho, abych měla radost, že bude mít miminko, tak jsem smutná a chce se mi brečet.

pecicka
7. čer 2010

holky, všem moc děkuji
stepi-na krvi jsem nebyla, jdu na utz za 14dnů, krev prý se bere jen když ti vyjde negativní test a nemáš mences 😒

b.e.r.u.s.k.a
7. čer 2010

KONEČNĚ!!!!!!!!!!!!!!!Další těhulka,Peci mocinky gratuluji.
Daisy a i vaše zprávička o mrazáčkách je super.
No a i já se musím pochlubit,těhu sice nejsem,ale dnes jsem byla u rehabky a byla se mnou moc spokojená,takže jsem skvěle připravená do dalšího pokusu,už aby tu byl,ale brzy se dočkám 😀
Sukubko,myslím na tebe a držím co se dá na středu.Jestli tuším správně.Vše bude OK,Přece neporušíš dobu dobrých zpráv 😉

andinka22
7. čer 2010

Hezký večer holky,
já Vás vůbec nestíhám dočítat, ale moc Vás zdravím. Něco málo jsem stihla.
Peci potichoučku gratuluji, super.
Ferdi to je mi moc líto, posílám aspoň pohlazeníčko.
Stephi dodatečně gratuluji, že máš zkoušky úspěšně za sebou.
Juvi co v práci, doufám, že se ti tam líbí, moc tě zdravím.
Jinak já dnes byla na UTZ a po injekcích opět blbá reakce, jen dva folíky, tak jsem z toho docela smutná. OPU bude v pátek, tak uvidíme, ale beru vše s rezervou.
Daisy to je nádhera, když ti zbyde ještě do mrazáčku. Pohlaď bříško.
Sukubko držím pěstičky, ať je vše dobré.
Všem Vám přeji hezký večer.

asmeena
7. čer 2010

Ahoj holky, tak už tady máme konečně pěkné počasí. Já dnes jela do centra do Teskomy koupit tchýni k narozeninám mlýnky na koření a v tramvaji se mi udělalo šíleně špatně na omdlení, tak jsem musela jednoho pána poprosit, ať mě pustí si sednou, jenom jsem dosedla, tak se mi zatmělo před očima a rozdýchala jsem to až o dvě zastávky dál. Raději jsem vysedla (bylo to hned u mojí práce) a zašla jsem si odpočinout k holkám do kanclu. Kamarádka mi udělala kafčo a to mi asi pomohlo. Ale kdybych si v té tramvaji nesedla, tak sebou určitě seknu.

peci: opravdu si na krev nezajdeš? Třeba by z té krásné hodnoty šlo vyčíst jestli to budou dvojčátka 😀 😵
ferdi: to je mi moc líto, drž se
teddy: že Lenči gratulujeme

asmeena
8. čer 2010

Peci: koukala jsem na tvůj dnešní testík a mám z tebe velikou radost - to je nádhera. 😵

pecicka
8. čer 2010

ahoj asmenko-já taky, moc děkuji 🙂 , ale ani nevíš, jak jsem včera měla strach, asi jsem něco špatného snědla, nebo potom jsme na to asi přišli co, tatarku a asi byla zkažená, ale nedovedeš si představit, jak mě bylo špatně ☹omdlívala jsem nešlo to ani vrchem ano spodem, měla jsem neskutečné bolesti břiha, hrozně jsem se bála, tak asi po 3hod trápení to malinko přešlo, ale celou noc jsem se budila, jak mě pořád oblíval pot a těšila jsem se na ráno, až si udělám testík, abych zjistila, že je všechno v pořádku, ono mě totiž bolelo to břicho tak, že jsem nevěděla, jestli jsou to střeva, podbříšek, vystřelovalo mi to do boku a do zad, no prostě hrůza ☹ale už je dobře, jen jsem slabá, tak ležím a odpočívám, možná k tomu přispělo i to těhotenství, že jsem náhylnější. Paradox je ten, že tatarku normálně moc nekupujem a já ji ani nejím, nevím, co mě to napadlo.....
jinak zdravím všechny holky, konečně venku svítí sluníčko a je nádherně 🙂

asmeena
8. čer 2010

peci: já včera taky omdlívala a bylo mi špatně, a říkalo to více holek co jsou těhulky, takže to klidně mohly být příznaky těhotenství. A tatarku už raději nebašti. 😉

pecicka
8. čer 2010

amenko a ty bolesti břicha? to jsem opravdu nezažila a moc jsem se bála ☹

jej
8. čer 2010

Ahoj holky!
Asmen, s těma tramvajema je to na houby, bývá tam vydýchaný hnusný vzduch....ale v Ostravě se bez nich asi moc neobejdeš, že?

Peci, gratulace ke dvěma čárkám!

Ohledně tatarky: snažím se jí vyhýbat, v hospodě (onehdy jsem si dala smažák) si ji nedám, doma, když vím, že máme koupenou čerstvou (taky to moc nekupujem, spíš jen ty mylé pytlíky Helllmans) a je to ta Helmanska a ´datum v pořádku, tak tu jsem si jednou dala....

Je to docela na prd s tím jídlem. Já jsem zjistila, že bylinky! by se snad skoro všechny v těhu neměly! Mé milované bylinky! To jsem na to koukala! Taky miluju sýry, nivu, plesniváky, syrečky, vše jsem vyřadila a chutě mě teda honí....márne

Sukub, co ty? Stačilo to množství?

PS: Jo, jinak tu zdravím Opavačky! Mé milované město! Strávila jsem tam nejlepší léta mého života (studium univerzity), chtěli jsme tam i zůstat, ale nebyla práce. Někteří naši kamarádi tam ale zůstali, takže zajíždíme...

asmeena
8. čer 2010

jej: tak to já ujíždím na balkánu a prostě chuť je větší, takže alespoň jednou za týden si šopáček doma udělám. Co se týká tatarky, tak včera jsme otvírali čerstvou a dnes jsem si udělala na obídek kopec hranolek s kopcem tatarky. 😀

daisy14
8. čer 2010

Ahoj, tak já se přidám, dneska jsem si dala smažený sýr s kopou tatarky, mňam 😀 Správná výživa pro budoucí matku, co 🙂 🙂
Dneska je venku tak nádherně, užívám si doma volna, ve čtvrtek už budu muset do práce 😒 odpoledne mám scuka s kámoškou co je na mateřské, tak se s velkou radostí odtrhla od dětí a už se těšíme na pokec a na kafíčko 🙂

Jej, koukám, že tě nemáme v tabulce a vlastně stále nevím v kolikátém týdnu už jsi, 🙂

Peci, tak ať už tě břicho nikdy tak nebolí, hlavně že už to přešlo!

pecicka
8. čer 2010

holky, tak to já dmeska jen piškotky a kuřecí vývar s nudlema, už to nechci opakovat, bylo to fakt hrozné 😒

micinka22
8. čer 2010

Veru tak to máme stejnej oběd 😀 😀 😀 ale my jsme kečupový 😀 😀 😀 😀

juvik
8. čer 2010

Ahoj holky,
vidím, že řešíte "zdravou výživu" 😀 ...smažáček a hranolky bych si dala....i když je fakt, že dneska v tom horku jsem neměla chuť na nic a nešla na oběd.
Teď půjdu na zahradu, ale nevím jestli se nastříkat nějakým repelentem nebo co, včera jsem přišla domů a jsem jak kdybych měla neštovice ...komáři řádí jak vzteklí 😠

Sukubko, držím moc palce a čekám na dobré zprávy 😉
Andi, ahoj....ale jo, celkem líbí...ale víš jak, když je hezky, tak bych byla raději doma nebo někde na dovolené...to letos bohužel nehrozí 😒

juvik
8. čer 2010

Andinko, a držím palce, ať z tebe aspoň ta dva vajíčka vydolují....není možné 😉

pavca3388
8. čer 2010

pecicka

Ahojky holky, tak už mám po dnešku svojí zkušenost s reprofitem..mají to tam moooc pěkný. 🙂 Akorát jsem nebyla u Machače ale u doktorky Souškové...chodíte k ní někdo?? Je strašně milá... já si dnes zapoměla hormonální vyšetření co jsem dostala od mého gyn...a brali to v pohodě... Tak mě napsala sama od sebe Metformin ani říkat jsem jí nemusela.. a ptala se mě, zda mi dělali laparku...tak jsem řekla, že ne a chtěla bych jí, aby mi jí napsala... takže ještě se domluvit s nemocnicí a po zákroku k ní přijít.. 😉 😀 a pak ještě zkusíme clostík asi... pač říkala, že se jí zdá zbytečný mě hnát přímo na IVF, že by zkusila nejdříve jiný varianty, když mám jen PCOS... tak jsem z dneška uchozená a plná dojmů... :D

pavca3388
8. čer 2010

Holky nemá Machač bráchu??? V Boskovicích je primářem nějakej Jan Machač.. 😀

sukubka
8. čer 2010

ahoj holky,já se děsně omlouvám že jsem nenapsala dřív nám nejde zase net je to na pytel píšu od tchýně,ale tchán se na to k nám půjde za chvíli podívat tak uvidíme,do toho mi křápl na zem mob a je taky nějakej mimi.

Jinak množství samozdřejmě nestačilo,říkali at příjdu v pátek znovu ael že se to stejně na 90%nepovede že se i bojí k vůli těm střevům že kdyžtak mi pak teda odeberou ve 20týdnu plodovku,naštvala jsem se a volala jsem hnedka Machačovi,ten byl super optimistickej jako vždy a máme hned zítra na 8:30h dojet k Polakovi a ten mi udělá komplet genetiku a i mi to prý odebere že prý je šikovnější než ve fakultce tak uvidíme,měli jsme k němu jít hnedka.Jenže Machač říkal že musím zajít před tím do fakultky aby mi dali ty papíry co mi vyšel blbě ten screning atd tak jim mám prý nakecat že je chce vidět pan doktor co mi udělal umělé oplodnění,jinak že kdybych řekla že jdu jinam byli by naštvaní! tak jsem zvědavá jak dopadneme tam u Polaka,Machač tam bohůžel nebude ale prý bude s polákem pořád na příjmu.jinak moc děkuji že na mě myslíte!

sukubka
8. čer 2010

mici ty jsi myslím byla taky pak u poláka že?jak je?

pavca3388
8. čer 2010

sukubko, tak ti držím pěstíky.. snad to vydají bez problému.. 🙂 😉 Hlavně ať je mimi zdravý.. 😉 🙂

asmeena
8. čer 2010

sukub: tak to jsi udělala moc dobře, že jsi dala vědět Machačovi. Uvidíš, že budeš v dobrých rukou a bude to dobré. 😉