Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
30. čer 2010

určitě bude všechno v pohodě, neboj🙂a ty pracuješ?

daisy14
30. čer 2010

No jo pracuju, já nějak nechtěla jít na nemocenskou, kdyby to nevyšlo, všichni by to zas věděli a to už nechci. Ale teď je bohužel období, kdy v práci být musím ☹ je to komplikované, no a dovolenou mám až v srpnu. No ale kdyby měl být nějaký zdravotní problém tak se vším praštím, to zase jo.

pecicka
30. čer 2010

já jedu do Opavy od 22.7. 🙂 už se těším

daisy14
30. čer 2010

Tak to už se těšíš na celou rodinu, viď. A ty jsi na nemocenské?

escadka
30. čer 2010

Ahojte holky 🙂. Šukubko, gratuluji, miminko ať ti pěkně roste k světu 🙂. Teď už si neuvědomuju, jestli si to psala, víš, co to bude? A můžu se zeptat, jak probíhá to genetické vyšetření? A u Poláka je nejlepší? Ptala jsem se mého doktora, když to mám na žádanku, jestli se to platí a on říkal, že ne, tedy rozhodně ne ve fakultce a u Poláka ať se domluvím. A tam mi sestřička řekla, že u nich se to platí, že 1400 Kč. Peněz mi líto není, ikdyž si myslím, že tam na tom pěkně vydělávají, když to fakultka dělá přes pojišťovnu. Hlavně jestli je Polák kapacita a důkladný a jaký vůbec je? Já byla v pondělí na odběru krve v Reprofitu a 14. pak mám přijít tuším že na ultrazvuk, je to tak? A jak to vlastně probíhá? A co se zjišťuje z té krve? A ten ultrazvuk je nějaký jiný než běžný a z něho můžou poznat, že by měla miminka vady? A toto je vyšetření prvního trimestru, pak se ještě dělá druhého? A to se dělá stejně nebo z plodové vody nebo jak to je? A to by se v tom druhém trimestru mohly ukázat vady, které v prvním nemusí jít vidět? Omlouvám se za tolik otázek, ale nevím, kde se zeptat 🙂. Děkuju moc.

asmeena
30. čer 2010

daisy: a to máš teď první kontrolu po ET? Testy jsou ukázkové, ty hovoří za vše. 😉

sukubka
30. čer 2010

holky moc děkuju

Escada,vím že to bude chlapeček víme to 100% s toho DNA co zjisctí s toho odběru choriových klků!
Já byla na té první genetice u svého gynekologa tuším 11+3 (v ten samý den akorád ráno jsem tam byla na odběru krve) a přijel tam večer primář s FN Olomouc ten Hyjánek tomu se na ultrazvuku nelíbylo to šíjové projasnění a mrkl i na tu krev a tam se mu cosi nezdálo tak mi řekl že počítač mu vypočítal podle té mé krve a výsledků s ultrazvuku riziko na downův syndrom 1:16 at přijedu hnedka druhý den do FN v olomouci že mi tam odeberou ty choriové klky(je to něco jak odběr plodovky akorát toto jde dělat dřív plodovka jde až od 20týdne).No v té fakultce mi to odebrali ale řekli mi že toho odebrali málo že na to budu muset jít znovu málem mě ranilo,volala jsem pak Machačovi a ten mi to domluvil u dr.Poláka.Polák mi udělal normální ultrzvuk jako vždycky i ten primář s fakultky ti udělá normální ultrazvuk akorád podrobněji koukají na mimíska,odebral mi ty choriové klky a jelikož jsme chtěli vědet výseldky do 3dnů tak sme platili 3000kč jinak by sme věděli všechny výsledky až dneska!Dneska jsem tam jeli jen pro zbytek výsledků a hlavně na ten ultrazvuk!Nějaké vady by asi poznali už v tom 1trimestu,ale ten prvotrimestrální je převážně zaměřen na downův syndrom!ten ultrazvuk v tom 20týdnu je zaměřen na vrozené vývojové vady třeba srdíčka mozku atd!Ale kokej já dneska jsem 16týden a Polák mi řekl že vše bude ok tak už určitě něco poznají i dřív!Neboj mimísek bude ok a doporučila bych Poláka působil na mě super a ve fakultce mě akorád vyděsily!!!!

jej
30. čer 2010

Ahoj holky!

Sukub, tak to je fajn, že výsledky jsou takto parádní!

Peci, Daisy: já byla v Opavě dnes celý den! Je to mé milované město, prožila jsem tam nejlepší roky a když můžu, jedu! Tak jsem dnes spokojená, vyvýletovaná! 🙂

Jinak jsem nestihla nic moc dočíst, ostatní zdravím, pokud někdo jde na něco důležitého, ať vše dobře dopadne!

rencav
1. črc 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – od 2. července bude stimulovat

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - Ko UTZ jedno mimi – TP únor 2011, nyní 8tt, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

escadka
1. črc 2010

@sukubka děkuju moc za podrobný popis, konečně tomu alespoň trošku rozumím 🙂. Nevím, jestli se to nebude dělat hůř s dvojčaty, ale oni to maj určo zmáklí a poradí si s tím. No jsem zvědavá, jestli to budou 2 kluci nebo i holčička. Byla bych tak ráda... Tak krásný sluníčkový den všem 🙂

kvakuska
1. črc 2010

Pěkný den berušky 🙂

@escadka escadko fakultka nedělá to vyšetření přes pojišťovnu, fakultka jako nemocnice spolupracující s univerzitou dostala na tohle vyšetření grant, až ho vyčerpají, zase se i ve fakultce bude to vyšetření platit ... jinak já jsem jedině pro Poláka, on je v tomhle odborník, prakticky dělá jen tohle a je velmi žádaný a já mu třeba absolutně věřím

... kdysi jsem to tu už napsala a někdo tu reagoval že ale on se všechno co umí naučil od nějaké doktorky z fakultky a teď jí (jim) dělá konkurenci, ale o tom to přece není, všechno co umíme se musíme od někoho naučit, ale zrovna v tom Polákově oboru platí, že naučit se můžeš jen něco, ale pokud nemáš pro ultrazvuk cit a oko, tak odborník z tebe nikdy nebude i když budeš mít k dispozici sebelepší techniku 😠

nevím jestli jsi tady zažila Zuzku když byla těhule, ale ta také šla do fakultky že je to tam zdarma a to co si po odběru plodovky se svýma dvojčátkama zažila opravdu nebylo k závidění ... třeba by se jí stejné věci přihodily i u Poláka, ale třeba taky ne ... štěstí žer Zuzce nakonec všechno dobřře dopadlo ... no a jak vidíš, sukubka taky začala s primářem z fakultky a nakonec u Poláka skončila, protože pro něj prostě není problém vyjít jí vstříc (na rozdíl od fakultky) ... myslím že po tom všem co člověk zaplatí při snaze o mimi jsou peníze do tohodle vyšetření opravdu dobře investované ... to bych raději těch pár peněz ušetřila na výbavičce ... tolik tedy můj názor 😎

sukubka
1. črc 2010

kvykuska má opravdu pravdu i to chování v té fakulce nemá meze řekli mi na ultrazvuku fotku rači s takovým výsledkem nechcete že?to mi hned nazančili že mimis je asi opravdu na tom blbě,fakt idioti nikdo mě tam nepovzbudil nic!!!!!Až když sem volala Machačovi že s fakutky každej je vyhecovanej že mi to domluví u poláka a druhý denjsem tam hned s manžou jela a ten mi ani odběr choriových klků nechtěl dělat že se mu to zdá zbytečné že je vše ok ale byla jsem s té fakultky tak vyděšená že jsem ten odběr rači chtěla abych měla jistotu že je mimis ok!!!!!Fakt ikdybych měla příště platit 5tisíc půjdu jedině k Polákovi protože to stojí za to jak je milej a hlavně opravdu zkušenej!
V tom 20týdnu na ten velký ultrazvuk jdu zase jedině k Polákovi hned jsem se u něj obědnala !

jitulik24
1. črc 2010

Ahoj všem. Dnes mi volali z Reprofitu, že si mám píchnout pregnyl o hodinu dřív a v tu sobotu přijet už na 8 hodin. Jestli jsem sestřičku dobře pochopila, tak budu ten den jediná na OPU. Tak to bude alespoň rychlé. Díky vám začínám věřit, že to bude dobré. Tak tfuj tfuj🙂

ellaaee
1. črc 2010

Ahoj všechny kočenky. Moc vás zdravím. Nedočítám to vše je toho moc, ale pokud se aspon trochu orientuju tak že by Daisy byla těhulka? Jestli ano tak srdečně blahopřeji, a všem ostatním přeji jen a jen to nejlepší.

escadka
1. črc 2010

Kvakuško i Šukubko, děkuju moc za tak skvělý a důkladný popis, mě nebylo líto těch peněz, jen jsem chtěla slyšet přesně to, co jste napsaly, že je to nejlepší volba 🙂! Určitě to za to stojí mít jistotu zdravých miminek.
Jitulko, tak to je jen známka toho, že vůbec nepochubují, že by to nedorostlo do úplně té nejvíc nejlepší velikosti a už se moc těším, až nám budeš psát v sobotu ty skvělé zprávičky. Určitě to vyjde a bude miminko 🙂. A že budeš jediná, tak bude super, že budou v dobré náladě (to jsou teda vždycky) a odpočatí. Hned bych tam taky jela a zase všechny pozdravila, moc se mi po nich stýská.
Zátra jedeme na 5 dní do Prahy k známým, tak nevím, jestli se mi podaří se na koníka mrknout a vidět, jak se všechny máte, kdyby se nezadařilo, tak všem přeji krásný slunečný prodloužený víkendík 🙂

ferdice
2. črc 2010

Vsechny zdravim a preji hezky prodlouzeny vikend.
Jitulko tobe preji pekne foliky k odebrani plne krasnych vajuch.
Ahojte holky

jitulik24
2. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7
KRYSTOFKA – 1IVF od 2.7 začíná stimulovat

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - Ko UTZ jedno mimi – TP únor 2011, nyní 8tt, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
2. črc 2010

Přeji všem krásné ráno a celý dnešní den 🙂 !!!
Escadko a Ferdi, děkuji za přáníčko 😉 .
Kryštofko, držím palce, aby stimulace na IVF byla úspěšná 🙂
Dáši, tobě přeji, aby bylo na ultrazvuku vše v pořádku a blikalo tam na tebe srdíčko nebo srdíčka 😵 😵 .
Mě už se ta moje první OPU pěkně blíží za 24 hodin se začnou dít věci 😀. Vaječníky bolí docela hodně 😲

wikky
2. črc 2010

Zdravím všechny bojovnice z Olomouckého Reprofitu 🙂
Omlouvám se,že vám sem píšu,ale i já jsem nedávno bojovala stejně jako vy a dočkala se chlapečka v Reprofitu díky 100% péči dr.Štěpána Machače a právě za moje zlatíčko Tadeáška,jsem vás chtěla poprosit o poslání hlasu v soutěži Huggies
http://www.malyplavacek.cz/3-hlasovani/14-fotog...
nemusíte se nikde registrovat,stačí kliknout na fotku.Moc a moc děkujeme a přejeme vám všem miminko/a v náručí....
Hezký den 🙂 Šárka a Tadeášek

juvik
2. črc 2010

Ahoj holky,
přeju všem krásný prodloužený víkend...a pozor ať si nespálíte čumáčky 😀
My jedeme do Znojma, tak tady nebudu....doufám, že tu pak budou samé pozitivní zprávičky....že Jituliku, Daisy, ..... a další 😉
papa

teddyna
2. črc 2010

zdravím vás po delší době.jak se tak dívbám,tak jsou tu nové kočeny a tudíš mě neznají.už jsem ani nepíšu,protože se bavíte stimulantky mezi sebou - je to přirozený vývoj a my,maminy,už máme jiné starosti a radosti.
přeju všem moc a moc síly a nebojte,Machač je fakt kouzelník !krásné léto všem!

daisy14
2. črc 2010

Ahoj holky, všechny zdravím a mám novinku 🙂 Čekáme 1 mimčo a krásně mu bije srdíčko 🙂 🙂 🙂 Jsme šťastní jak blechy!
Dneska jsme si v čekárně odseděli hodinu a půl, to byl asi rekord. Doktor přesto neztrácel dobrou náladu a hezky se pak s námi rozloučil. Prý teď už tomu dál nerozumí a předá mě normálnímu gynekologovi 😀
Cesta v tom vedru byla náročná, tak jsem doma odpadla a spala až do večera.

Holky, přeju Vám krásný prodloužený víkend a nespalte se na tom slunku!

jitulik24
2. črc 2010

Dáši, gratuluji k miminku a přeji ti pohodové těhulkování

jitulik24
3. črc 2010

Ahoj holky, už jsme doma. Vše proběhlo v pořádku. Myslela jsem, že mě bude bolet břicho, ale vůbec nic mi není. Máme tři vajíčka. Zítra si mám volat jak se vyvíjí a v PO nebo ÚT bude ET. Tak snad se oplodní všechna a budeme mít tři miminka🙂)

escadka
3. črc 2010

Ahoj Jitulko,no tak vidíš, byly tam, to je super, moc gratuluju a už se těším, až nám napíšeš, že ti tam bijou nejlépe 2 srdíčka 🙂, trojčátka bys asi nechtěla, což 😉? No a ty, Daisynko, to je úplně luxusní zprávička, tak snad si dáš raději neschopenku, ne, ať si doma pěkně v pohůdce a klidu 🙂. A jaký si měla pocit, že už Machače neuvidíš, mě je z toho ještě teď ouzko... Ale tak to má být. Tak se všechny holčiny mějte krásně a užívejte pohůdky

jitulik24
3. črc 2010

Holky je normální, že po OPU slabě krvácím? Bude mi zavedeno jen jedno mimi, protože jsem měla problém donosit první mimi a díky tomu jsem o něj tak pozdě přišla.

jitulik24
3. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, ET 5.7-6.7
KRYSTOFKA – 1IVF od 2.7 začíná stimulovat

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - Ko UTZ jedno mimi – TP únor 2011, nyní 8tt, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

asmeena
3. črc 2010

Daisy: gratulace, to je nádhera, že je tady další těhulka
Jitulik: je to normální, já taky jednou po OPU slabě krvácela. Držím pěstičky, ať se embryjka pěkně kultivují.

sukubka
3. črc 2010

ahoj holky,taky vás zdravím,jak je venku tak hezky člověk se na net ani nedostane a když mám čas tak zase net nejde 😀

Daisy moc gratuluju to je super zprávička a Machač byl rači že je tam jeden mimísek než dva že?mě minule říkal že je raději když vidí jednoho mimíska že je to po umělém bezpečnější!

Jituli 3embryjka jsou super tak držím pěsti at jsou 3vajíčka zítra si voláš že?

jitulik24
4. črc 2010

HOLKÝÝÝÝ!!!!!!!!!!!!! MÁME DVĚ MIMINKA 😀 😀 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZÍTRA V 10:30 SI PRO NĚ JEDEME!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😵 😵 Jedno vajíčko nebylo zralé ☹ , ale co máme dva bojovníčky a to je důležité 😀 😀 😵 😵