Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
24. črc 2009

teda Peti,jak se tak dívám,tak máme nějakou duo stránku,ne?? že si tu tak kecáme my dvě a nikde ani noha,nikde ani ruka.asi jsou všichni někde na koupáku nebo na dovolených.utichlo to tady fest,aby se to nevytratilo ouplně.

certina
24. črc 2009

no jo...........a to Míša psala, jak to tady bude vypadat až budou děti......................tak to teda fakt nevím...........nevím.............

zuzka72
25. črc 2009

Holky, mě nešel 2dny net, nějakej spálenej zdroj, nebo co. Měla jsem co dělat, abych to všechno dočetla.
Teddy a Čerti-promiňte, že jsem vám narušila tu 😀 duostránku. 😀 😀 😀 😀

teddyna
25. črc 2009

čau Zuzi,to jsme rády,že žiješ a že vyhořel pouze zdroj v PC. takových vyhořelých zdrojů má manžel plnu dílnu,páč teď po té bouřce se to tady hemží zákazníkama s vypálenýma PC,jak s houbama po dešti.jen tak mimochodem,právě tady začíná pršéééétt🙂 ale jen tak jemně,nicméně je tady prádelní vzduch.tak se to snad trochu vyčistí.opět jsem byla brzo vzhůru,tak se tady už hodinu probírám vzorníkem barev do těch našich dvou renovovaných pokojů.a protože tu mám barev do aleluja,tak jsem zcela bezradná.Jiří mi nechává volnou ruku,zařizování je zcela na mě,tak jsem na to holt sama s fazolem.tak doufám,že vyberem dobře.

certina
25. črc 2009

Tééda Zuzi - Tys nám to tady fákt překazila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Když jsem na přední stránce viděla, že psala Teddy, tak jsem si říkala, aháá - holky se zase někde flákaj - tak je prozměnu řada na mě, ale ouhej - Tys mezi náma 😀 😀 😀 😀 😀 No a jak se vede????Už ne Ti líp???
U nás je takové aprílové počasí.................chvíli svítí sluníčko a chvíli zase lije jak z konve................no nic jdu se chystat - jdeme se podívat na obřad kamaráda na svatbu - vůbec nevím do čeho se vlezu, aby to nikdo nepoznal.................no oni to nepoznají - jen si řeknou - páni ta nějak stloustla??? 😝
tak zatím - čauki

zuzka72
25. črc 2009

Ahoj Teddy, no vede se blbě, pořád je mi zle, ale beru to tak, že to tak je, jíst nemůžu, nemám chuť. Známá říkala, že musím alespoň po kouskách do sebe ládovat rohlík, tak to dělám, ale zatím se mi nezdá, že by to bylo lepší, Včera jsem přišla na to, že by nebylo špatny vymalovat chodbu a botník, no takže dnes už malujeme zase o 106. Večer jsem blila, jak divá a den předtím taky od 2 do 4 jsem objímala záchodovou mísu-je to teď má velká kámoška.

teddyna
25. črc 2009

teda Zuzi,to ti nezávidím.já,krom příšerných,migrén do cca 10tt vůbec nepoznala těhu nevolnosti.a kdyby se mi nezvětšoval břuch,tak ani nevím,že jsem těhotná. jen mě tlačil žaludek,ale nezvracela jsem.zvracela jsem poprvé minulej tejden,co jsem zblajzla 3 meruňky a po nich jsem se parádně poblila.tak už vím,že meruňky na živo nemůžu-kompot mi nevadí.zvětšuje se všechno břuch, dupa,stehna...prostě se zvětšuju celá.jsem nějaká nafukovací nebo co.a jak jsem se včera po koupeli prohlížela v zrcadle,tak na mě padl takovej splín,že jsem tam řvala jak kráva,že jsem tlustá a začínají mi strie na bocích.ty hormóny jsou děsný svinstvo.

zuzka72
25. črc 2009

Jo, tak to mi ani neříkej, já sice spíš asi hubnu i když břicho mám ještě po těch hormonech, ale včera jak ukazovali ve sportovních novinách tu slovenu, jak porodila tomu tenistovi dvojčata, tak ta měla vygón, tak jsem se až zděsila, jestli takhle budu vypadat, tak se asi neunesu. U kluků jsem sice nic moc nepřibrala a vidět to na mě moc nebylo, ani mě do porodnice pustit nechtěli, ptali se kde to mám schovany, ale teď při dvojčatech to asi bude velky. 😉

certina
25. črc 2009

Ahoj holkjiii..........tak jsme dorazili z toho obřadu - no málem jsem to nevydržela a řvala tam jak pominutá.....ach ty hormony, hormony.......................měli to pěkné, ženich krásný oblek a nevěsta docela fajn šaty, ale já bych je musela na ramínka.....no ale na to mám ještě rok čas...........................teď se vrhám narychlo něco ukuchtit k obědu.....................
no já a nevolnosti jsou na svém místě..............pořád jsem si říkala, že to mě potkat nemůže, ale je to tu......................nezvracím, ale to já jsem nikdy i po velké pařbě, kdy mi fakt bylo šoufl, ale ten žaludek je fakt masakr...............vůbec nevím co mám jíst........po všem je mi šíleně těžko..............a blbě..........včera jsem poprvé okusila jak to je mít v hubě jak po výbuchu..........ani umytí zubů večer nepomohlo - to jsem se málem poblila i u toho?????Tak doufám, že se to za chvíli sklidní.............
no jinak přibírám taky dost hodně.....hlavně v pase..............sem si chtěla oblíknout na sebe sukni a zjistila jsem že bych vní asi dlouho nevydržela...........tak to vyhrály kalhoty...sic jsem s nima nebyla spokojená (na obřad???) ale což.....................
no a když se dívám do zrcadla, tak taky přibírám v prdeli, pas a stehna...................ale Móňa ty možná přibíráš i jinde než v bříšku, ale bříško už máš ukázkové...................nádhernééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Už jen dotvořit to albíčko..........................frčím kuchtit

teddyna
25. črc 2009

no,Peti - jak jsem psala,já přibírám zcela všude!aj ty prsa jsou nějaký nasilikonovaný nebo co.ale jak ležím na zemi na zádech,tak břuch mám takovej pidi-spíš žádnej a jak si stoupnu,tak lavooor jak vyšitej.chjo.

certina
25. črc 2009

ty seš lavor............. 😅

certina
25. črc 2009

to sem teda zvědavá - jaké jsou Tvé představy o pěkném břichu.................???? 😲

teddyna
25. črc 2009

no pěkný - kulatý,pevný....ale já se rozšiřuju všude.mám hrůzu z nabraných kil,páč špatně shazuju každý deko.tak ať nejsem doživotně jak náklaďák - však uvidíš,jak se sčuchnem. ale dneska mám zase nějakej splín,tak je to asi i tím. 😝

certina
25. črc 2009

no to já mám taky problémy pak shodit............taky jde na mě každé deko vidět (i když jsem podle tebe štipka 😲 😝 ) ale taky - to co za 3 dny přiberu - pak shazuju nejméně měsíc..............takže si o víkendu třeba na oslavě musím jó rozmyslet - zda si ty chipsy dát či nedát?????
Zuzi - Ty už zase makáš????? 😖

zuzka72
25. črc 2009

Nééé, jen polehoučku, teď jdu sekat trávu.

certina
25. črc 2009

ííí týýý jedna......... 😲

teddyna
25. črc 2009

Zuzi,moc nedivoč s těžkou prací.já jsem se sekáním trávy skončila,páč máme sekačku,co se startuje zatáhnutím startéru a ta pjeruna nenaskočí většinou na poprvé,takže se dycky nadřu jak kráva.zvláště kolem stromů,kdy se to musí tahat zpět ta sekačka.a benzínka je docela těžká.teda když jede dopředu,tak pohoda. takže jsem takový ty těžší práce vzdala a s brekem jsem šla za tchýní ji to říct,že je mi to moc líto,ale že sekat nebudu.tak se děsně divila,že to řeším,že to je samozřejmý - že budu sekat příští rok 🙂

teddyna
26. črc 2009

zdarec ženy,brééé ráno při neděli. jak je?? tady zatím svítí slunko.tak jsem zapla pračku a doufám,že mi to nezmokne.dneska jdem na oběd vedle k tetce-slaví svátek.jak já ty rodinný akce nesnááášššííím!!takže to vidím tak,že poobědváme,poděkujem a jdem dom vyklízet,páč zítra přijedou ti oknaři a zedník. tak nevím,jak na tom budu s internetem-tak se kdyžtak nezlobte,když nebudu psát.

zuzka72
26. črc 2009

Tak nevím, tady to nějak upadá, nikdo nikde, není s kým prohodit pár řádků, ještě, že jsou zde i jiné témata... 🙂

zuzka72
26. črc 2009

Teddy neporadíš,myslíš, že to jde, nesetkala si se s tím už, jsi taková znalá přes ty doktorsky věci? 😀 Já bych popravdě raději šla na císaře, měla jsem oba dva kluky velky, měli oba 4,5kg a 53 a 55cm, navíc ten první měl hlavu, jako balón. Navíc jsem už letitá , tak jsem si říkala, že bych si nechala zároveň podvázat vaječníky a oni by mi to udělali 2v1. No nevím, jestli si mohu takhle vymýšlet, ale plán je to hezkej....

certina
26. črc 2009

NO Zuziiii - jak není s kým prohodit pár řádku...................dyť Ty taky pořád jenom makáš??????A co máš v plánuý dneska??Snad už odpočinek, ne???My makáme na zahradě - no spíš chlap a já lítam momentálně v kuchyni................
A jak Ti je už líp??? 😉

certina
26. črc 2009

Jó a mimochodem - tady se konečně umoudřilo počasí a je zatím úplně fajňacky.........tak snad to vydrží do večera.............trošku prosvítá sluníčko mezi mraky a vzduch je takový čistý - svěží..............paráda...po těch vedrech. 😀 😝

certina
26. črc 2009

Hele a Verun už by taky měla bej doma, co???V pátek psala na týden a je neděle 😲

certina
26. črc 2009

tý brďo - hodina uplynula a tu zas nikdo??? 😖 😕

teddyna
26. črc 2009

Zuzi,no,vymyšlený to máš dobře.každopádně dvojčátka se rodí většinou císařem,páč málokdy se natočí do polohy hlavičkou.takže uvidíš,jak prcci porostou,budou vyvíjet a točit se - každopádně spojit to v 2v1 možné je.ale není možné udělat podvazy vaječníků ve spinále,páč je to zásah do dutiny břišní,u kterého musí být zajištěné dýchací cesty.takže podvazy vaječníků a tím pádem i porod císařem jedině v celkové anestezii. toť můj anestetický názor.
a prohodit pár řádků můžeš,ale ne každej tady furt sedí - znáš sama,jak je to u tebe - taky pracuješ.

zuzka72
26. črc 2009

To jo, to znám, já taky dojdu a napíšu a hned letím zase dělat, dnes je pohoda natírala jsem jen dveře a teď uklízím po malování a to budu asi dělat ještě týden, nemá to konce. 😒
Teddy a spiníl je co-jako epidurál? A zásah do dutiny břišní je jako, že mě rozříznou břicho jinak než by to udělali při císaři. Víš já jsem přes ty doktorsky věci tupší. 😀

certina
26. črc 2009

Zuzi - a jak reaguješ na ty různý malířský barvy................???Neva Ti to???Já jsem měla vplánu natírat dřevo na terase, ale dočetla jsem se někde, že v I.trimestru by se nemělo vůbec čichat k nějakým takovým sajrajtům..............ale já vím - moc to žeru.............ale zase na druhou stranu bych byla strašinky moc ráda, kdyby to napodruhé už fakt vyšlo až do konce................ještě pořád jsem tam kde jsem byla loni............loni jsem na začátku 9tt začala teprve první 2 dny špinit a pak rovnou krvácet - no a čtvrtý den jsem šla už pod nůž.............................tak se tady mějte....................Moňa zrovna asi užívá fajn pařbu u tetky..............Mici se asi někde válí s Lili a já jsem právě dodělala obídek.............tak utíkám papat............................tak čuste

teddyna
26. črc 2009

Zuzi - spinální anestezie je umrtvení dolní poloviny těla,jinak jsi při vědomí. celková anestezie je celkový uspání se zajištěním dýchacích cest.epidurál a spinál je něco úplně jinýho - spinál je celkové umrtvení - je to vstříknutí anestetika do jiných obalů míchy.epidurál se užívá na zmírnění bolestí,ale dolní polovina těla umrtvená není. epidurál využívají rodičky při normálních porodech na zmírnění bolestí.

certina
26. črc 2009

Toš a zas tu nikdo není..................ženy, ženy.............. 😎

certina
26. črc 2009

děcka to je děs..............sledujem zprávy a samá dětská zranění - tam přejetý malý kluk sekačkou - přišel o nohu a druhou naštěstí zachránili a pak další zpráva - kluk 15-letý vyletěl na pouti z kolotoče s poraněnou lebkou ve vážném stavu.................no šílené..............až se mi zvedl žaludek 😝