Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
29. zář 2010

@britka já lítám na malou celou noc, dnes jsme byla 6x. Však ono to za chvíli přejde a ke konci těhu zase začne 😉
@krystofka moc moc držím palce, aby se miminkům u tebe líbilo a byla tu další červňátka 😉 a určitě neprudíš. Piš piš piš, budeme rády.

krystofka
29. zář 2010

@jitulik24 Jitulko, ani nevíš, jak moc bych si to přála...Děkuju..Psala jsem ti na FCB, ale ještě sem..Obrovská gratulace k otěhotnění a přeju moc štěstí, ať je všechno v pořádku a za devět měsíců máš mimi u sebe.

jitulik24
29. zář 2010

@krystofka už se to musí povést, musíme tomu věřit 😉. Já jen doufám, že se toho miminka konečně dočkáme, už toho smutnění bylo dost. I když před chvílí mi volal manžel, že jeho pozici v práci ruší, takže je to na nic 😠 . Doufám, že tohle bude jediná negativní věc na hodně dlouho ☹

krystofka
29. zář 2010

@jitulik24 Jitulko, já práci nemám vůbec a můžu jen doufat, že manžel ji snad na nějakou dobu mít bude. S tvým manželem je mi to líto.

misa.patrik
29. zář 2010

@krystofka gratuluji tak vzhuru do cekani 🙂 je to zahul 🙂 ja jsem 7 den po ET a mam pocit ze je to tak mesic 🙂 drzim Ti palečky 🙂

misa.patrik
29. zář 2010

Holky pořád me píchá v pravém boku muže to byt tim že mam vyoperovane slepe střevo?? 😖

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik Mě taky občas píchá na pravém boku, ale slepákem to nebude 😀 .

misa.patrik
29. zář 2010

@jitulik24 joooooooo?? no kéžby 😀

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik prsk prsk těhu bacilky na posilnění 😀 .

abig
29. zář 2010

Ahoj holky !
Tak zítra si jedu pro posledního bojovníka, co máme zamraženého, snad bude vítězný.

Jinak jak jsem psala pár dní zpátky, tak mi Macháč řekl, že jsem v srpnu vážně byla těhotná, že jejich testy nejsou falešně pozitivní ... celou tu dobu jsem byla na nervy pač mě bolelo břicho, jako by se mi tam něco zašprclo, tlaky jak blázen, hekala jsem a už jsem si myslela, že budu muset k doktorovi, jestli nemám zánět slepáku. No, zánět to nebyl, bylo to mimčo, ikdyž se mu u mě nelíbilo, ale ani ve snu mě nenapadlo, že bych mohla přirozeně otěhotnět a že ty bolesti by mohly být od miminka.

misa.patrik
29. zář 2010

@jitulik24 chytáááám 🙂 všemi deseti 😉 😉 😉

misa.patrik
29. zář 2010

@abig to me mrzí.. 🙂 ale jak píšeš ted si jedeš pro toho vítezného🙂 😉 😉

abig
29. zář 2010

@misa.patrik Děkuji, ale nemusí. Tím, že je problém (nebo byl) u manžela, tak jsme s tím prostě nepočítali, jen nás zarazil ten pozitivní test od Reprofitu, za dva dny už tam nic nebylo, tak jsem to prostě řekla Macháčovi, jestli rozdávají falešně pozitivní testy a on, že NE, že oni mají falešně negativní testy ...
Byl to menší šok, než že bych to obrečela !!!

jitulik24
29. zář 2010

@abig ahoj, mám tě připsat do tabulky? Držím palce, aby to byl ten pravý bojovníček 😉
@misa.patrik 😀 😀

stephanie
29. zář 2010

@misa.patrik ahoj, míšo, můžu tě uklidnit..mě bolelo 7. den po KETu šíleně na pravém vaječníku, ta bolest byla opravdu dost velká...a na druhý den na mě vykoukly //...takže držím palce!!!

abig
29. zář 2010

@jitulik24 Můžeš, děkuji. 1IVF - Fertimed (OHSS - negativní), 2IVF Reprofit (biochemické těhotenství) + KET ( 2 blastocysty - negativní), 30.9. KET - jeden bojovník (blastocysta)

misa.patrik
29. zář 2010

@stephanie juj vy jste hodne holky 🙂 ja se tak bojim testovat 😀 😀 😀 ale dnes jsem uz koupila testiky 😀

jitulik24
29. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch, ve 21tt potrat dvojčátek)

STIMULANTKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 14.9 ET dvou embryí, HLÁSÍ //, gratulujeme a držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- 22.9 ET jednoho embrya, držíme palce!!!
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, držíme palce!!!
ABIG-1x IVF - Fertimed (OHSS - negativní), 2x IVF Reprofit (biochemické těhotenství) + KET- negativní. 30.9. KET - jednoho bojovníčka, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.1.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik a kdy budeš testovat? Opravdu až ten 14 den?

misa.patrik
29. zář 2010

ja mam oficiale testovat v utery 13 den po ET.. Tak mi to řekl Macháč 😉 😉 tak nevim chci to vydržet 🙂

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik aby jsi nebyla jak Brit 😀 . Ta už věděla, že je těhulka a pěkně nám to tajila 😀

misa.patrik
29. zář 2010

@jitulik24 ja se hrozně toho bojím víš tak si myslim že to dodržím 🙂

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik Miši, já to chápu, ale vem si, že já po IUI už měla slabou čárečku 11 den, takže u ET to bude určitě dřív 😉 . Zase provokuji, promiň 😅

misa.patrik
29. zář 2010

@jitulik24 heeeeej 😀 😀 😀 no a jak bude / tak to bude v prdeli ☹

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik BUDOU // A KRÁSNÉÉÉÉÉ 😉 😉 😉 😉

misa.patrik
29. zář 2010

@jitulik24 no to uvidime v pondělí 🙂

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik 🙄 😀

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik A CO TAKHLE V SOBOTU??? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
29. zář 2010

@jitulik24 😀 😀 😀 😀 😀 babo jedna 🙂 no uvidíme 😉 😉

jitulik24
29. zář 2010

@misa.patrik 😀 😀 😀 😀 😀 BUDOU // 😀 😀 😀 😀 😀