Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
13. říj 2010

@daisy14 já spávala na levé straně, protože jinak se ani nedoporučuje, břicho podložené malým polštářkem (kojící mi na spaní vůbec nevyhovuje, protože i když jsem si z něho vysypala hodně kuliček, tak stejně mi přišel takový netvárný) a mezi nohy si ještě nemotám peřinu. Ale teď poslední týden mě šíleně chytají kyčle, takže už se překuluju i na pravý bok, ale ty bolesti mám opravdu šílené, takže celou noc trávím akorát překulováním. Ale to opravdu až teď od toho 36tt. 😉

ladus77
13. říj 2010

@daisy14 boule nastesti neni a manza uz to spravil, sikulka, ale prohodil neco o tom ze ty tehu hormony jsou teda mrchy, hm no... 🙂
Gratuluju Krystofce, ja mela 14 dni po ET 512, myslim ze mas super cislo, no a nervy uz ted budou porad!!! Ale stoji to za to 🙂

sukubka
13. říj 2010

jej já si teda jako velryba připadám,ty taky?

jitulik gratuluji k miminku,fotečka je krásná!!!!
krystofka neboj ultrazvuk dopadne ok,musíš myslet pozitivně,ikdyž vím z vlastních zkušeností jak to jde!!!!

daisy ty už taky nemůžeš v noci spát?neboj holka bude hůř 😀

sukubka
13. říj 2010

asmenko teda to je hrůza ty za chvíli rodíš holka!!!!to fakt letí jak hrom,ale i ti závidím,věříš???

escadka
13. říj 2010

@krystofka také gratuluju ke krásné hodnotě, to bude miminečko jak vyšitý 🙂. A když si měla KETík, můžu se zeptat, i když si to tu možná psala, jak tě na to Machač připravoval? A to je první KETík?

escadka
13. říj 2010

@stephanie děkuju moc 🙂, zítra pisnu,dnes už jsem to nestihla 😒

jej
14. říj 2010

Ahoj holky!
Kryštofko, já myslím, že není co řešit! Krásné hcg!

Asmen, ty brďo, to fakt tak letí!!!

Sukub, no jo, velrybka hadra 🙂. Ale po pravdě, říkm si, že nechci, aby to tak letělo kupředu. Já si to těhu tak užívám! Akorát teda ty poslední cca 3-4 týdny už je člověk fakt docela nepohyblivý...jediné, co mě fakt štve od začátku, jsou ty debilní vycházky. Sice je mám realtivně (po té debilní kontrole) dost prodloužené,a le i tak je to omezující. Tak třeba dnešek. Muž jede služebně do Brna kolem 11.30 z Olmika, pak už nemusí spěchat zpět, takže chceme konečně! do Ikei koupit nějaký nábytek do pokojíčku, ať máme kam dávat věci pro malu, které se mi tam kupí v hromadách na zemi. Já bych se do Olo mohla dovézt autem, v 11 bych vyjela z domu, nechala tam auto a přesedla k němu, pohodlně, pohoda. Ale ne, vycházky mám od 12, takže já jak blbec po 12. pojedu do Olo, tam na bus a pak busem do Brna, kde mě teda mužík počká a pak pojedem do Ikei. S tím velkým břuchem už je to fakt paráda. HLAvně se bojím, abych vydržela s čúráním... (pardon). Není to jak v Absurdistánu?! A s podobnýma situacema bojuju celé těhu. Jednou mi bylo fakt blbě, úplně šíleně se mi motala hlava, muž zrovna dva dny na služebce. Mohla bych být u mmauš o pár ulic dál, ale ne, to nejde! JAk pitomec jsme ho co hodina prozváněla a tipala telefon, aby věděl, že nejsem někde v koupelně vyvalená na zemi...no nic,nebudu se už rozčilovat, pitomci pitomí, za to mi nestojí. V pondělí mám kontrolu a dr mi už vypíše mateřskou. Hurááááááá!

JInak vás, holky, zdravím!

jitulik24
14. říj 2010

@ladus77 děkuji, to byla poslední návštěva u Machače. 21.10 jdu na KO ke svému lékaři
@krystofka děkuji, to je krásné číslo, určitě tam bude jedno miminko, držím palce 😉
@daisy14 děkuji, teď jsem se na chvíli uklidnila, ale opravdu jen na chvíli, za týden jdu ke svému gyndaři, tak budu zase vyplašená.
Všem Vám moc děkuji za gratulace 🙂 . Já dnes ani nemohla ráno dospat, jak jsem se těšila až se podívám na fotku Květoška 😀 .

jitulik24
14. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - HLÁSÍ //-přirozeně, HCG 646,85. KO 12.10 .(6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní) držíme palce!!!
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - hcg negativní.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //. 14 den po ET- hcg 482, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 KO.21.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - 1 mimi po IVF, TP červen 2011 (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

aneta1199
14. říj 2010

jej - co velryba, přímo vorvaň !!! 🙂) (dveře pořád nejsou)

krystofko - já myslím, že to máš tutáč! Pokud bys ale přece jenom měla pořád pochybnosti a strach a nechtěla čekat do toho 26.10., tak si za dva dny zajdi znovu na krev, pokud bude HCG dvakrát tolik cos měla včera (jako že bude), tak se ti moc uleví a spadnou všechny pochybnosti.

jitulík - velká gratulace

jej
14. říj 2010

Anet,
tak to je zase s tím břuchem bez dveří výhoda, ne? Alespoň nenarážíš! 🙂

katapola
14. říj 2010

Ahoj holky. Tak výsledky blbý. Hcg z úterka jen 1260. Doktorka říkala, že když to bude okolo 1000, mám si zajít ke svému gyndaři na ultrazvuk, že tam je pravděpodobnost toho mimoděložního. Zašla jsem si dnes na hcg znova, aby gyndr věděl, jestli hodnota pomalu roste nebo klesá. Chci se vás zeptat, jestli máte někdo tuto zkušenost - jak probíhá ta laparoskopická operace, jak dlouho je člověk v nemocnici, jak dlouho se pak musí doma léčit apod.? Moc se bojím, že přijdu o vejcovod. Teď, když zrovna se zadařilo početí přirozeně. Ach jo. Nevím, co pořád dělám blbě ☹

krystofka
14. říj 2010

@escadka ahoj..jj..to byl první KET..nepřipravoval mě nijak. Brala jsem Utrogestan a to 6 dní před Ketem, zavádím si ho, 3x2 denně. No a od prvního dne MS jsem brala Estrimax na sliznici..Utroš a Estrimax beru pořád. Jinak nic...

krystofka
14. říj 2010

@katapola achjo, nevím, jak tě povzbudit. Je mi to líto a doufám, že to mimiděložní nebude.

krystofka
14. říj 2010

@aneta1199 Já bych šla ale mám strach, že se tam na mně ty sestry budou dívat jako na blázna. Už teď ze mně měly švandu. jedině, že bych jela do Olmika, někam, nevíte někdo kam?? Teď jsem byla ve Šternberku.

krystofka
14. říj 2010

Holky, všem vám moc děkuju za gratulace. 🙂

katapola
14. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění, podezření na mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - hcg negativní.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //. 14 den po ET- hcg 482, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 KO.21.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - 1 mimi po IVF, TP červen 2011 (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

abig
14. říj 2010

@krystofka Přidavám se ke gratulaci.

abig
14. říj 2010

Holky mám na vás dotaz. Vzhledem k tomu, že po druhé KETu se jedná opět o biochemické těhotenství (3 za tento rok), jsme s manželem diskutovali nad metodou PGD, podstoupil někdo toto vyšetření embryí ? V ceníku Reprofitu nemají ani cenu, tak netuším.

Jaké jiné možnosti vyšetření bych podle vás ještě mohla absolvovat, abych se konečně dopídila, kde je problém ? Přeci nepůjdu do 3IVF jen tak. Jedno je jisté, mimís se chytí, ale pustí.

jej
14. říj 2010

Kryštofko, klidně si zajdi, kam chceš. Já myslím, že jsou na to v labinách zvyklí...máš blíž Šternberk nebo Olo? V Olo norálně ve fakultce ti ten odběr uděljí taky. Jen mrkni do mapy, kde to oddělení je, já tam tehdy docela bloudila, ve Štbk.to máš na raně.

Abig, ještě nepanikař. I kdyby se tvé tušení potvrdilo (jakože moc ti přeju,aby ne), prober pak vše s MAchačem. Pokud vím, když jsem se ptala v Unice na PGD, bylo to kolem 30 000. Docela palba....my do toho nakonec nešli.

KAtapolko, zajdi za svou dr., uvidíš, co ti řekne..... mně laparoskopicky taky odebírali vejcovod. Ta operace jako taková nic není ( i když já to měla trochu komplikované, z plánovaných 50 min jsem byla na sále více jak 2 hoďky. Ale i tak rychlá rekonvalescence), ty laparky jsou k organismu fakt šetrné...samozřejmě je blbý ten fakt, že člověku vemou vejcovod...ale to ti vše až poví doktoři, my tady přeci jen jsme laici, zatím se neplaš...

abig
14. říj 2010

@jej Díky za odpověď. Ještě nepanikařím. Jen si dělám seznamek, co by mohlo být potřeba ještě udělat.

katapola
14. říj 2010

@jej Nechci plašit, ale ani nechci něco zanedbat. Čekám na výsledky HCG z rána, měly by být okolo 13 hod, a pak si zavolám na gyndu, dnes tam jsou odpoledne. Já ti nevím, jestli si mám pro jistotu nachystat nějaké věci do nemocnice, jestli mě tam poženou hned (asi čím dříve tím lépe) anebo jestli se to nějak objednává ten zákrok předem. Blbý je, že bude víkend. Samozřejmě nejraději bych byla, kdyby dnes hodnota hcg klesla a nakonec by toho zákroku vůbec nebylo třeba.

rencav
14. říj 2010

krystofko bud v klidu máš hezký číslo. Já měla daleko menší. 14 dní po ET jsem měla jenom 209 a vidíš zadařilo se. Taky jsme s manželem měli strach, jestli dál poroste nebo né. Zašla jsem si jak hokky píší po 2 dnech zase a pak jsem měla 739. Takže vše v pořádku. Zajdi si a uvidíš...

krystofka
14. říj 2010

holky, zajdu si, hned zítra. Děkuju,,, 🙂

katapola
14. říj 2010

Tak mi hcg stále roste, ale blbě, dnes 1706☹ Za dvě hodky jdu na ultrazvuk na gyndu, jsem zvědavá, jestli mě rovnou pošlou do nemocnice.

krystofka
14. říj 2010

@katapola ☹ ☹

jitulik24
14. říj 2010

@katapola Držím palce, aby to mimoděložní těhu nebylo a na utz se ukázal gestační váček.

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2010

@katapola Kat třeba budeš nakonec překvapená a mimi se dnes ukáže,čekám co bude,ozvy se

ladus77
14. říj 2010

@katapola taky drzim palce, treba to fakt jeste vyjde a mimi bude!!!

b.e.r.u.s.k.a
15. říj 2010

@katapola Kat stále nakukuji a pořád nic,doufám že se nevyplnily tvoje obavy a nejsi v nemocnici ☹