Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

rencav
14. lis 2010

Holky nervozní ještě nejsem, to teprve možná přijde. Možná je to tím, že už jsem jednou rodila. A přece jenom mám termín až v lednu a vy dříve. Tašku už ale pomalu chystat budu, ať mě to pak nepřekvapí dříve a já nebudu nachystaná.
Gratulujeme Vojtíškovi k 1. ročku.., to to rychle utíká.

jej
14. lis 2010

Ahoj holky!
TAk tašku do porodnice ještě nemám, ale říkám si, že minimálně někam na hromádku vše nachystám 🙂. Pobývám v listopadu vždy od pondělka do pátku u mamuš, muž bývá v PRAze na školení. Ale doma v rožku to asi někde nechám.

Já terpv přikročila k vyprání všech miminkovských oblečků, včera mi jely tři pračky a ještě nejsem u konce. Dnes jsem požehlila aspoň pár plín, ať mám aspoň něco po kupě....no, jak jsem psala, začínám být lehce nervní a jak ten listopad skoro nejsem tady doma, tak mi to chybí...ale tak základní věci snad mám 🙂

Pěknou neděli všem!

sukubka
14. lis 2010

holky takže tašku začnu tak yuž rači balit 😵

takže Machač nestíhá?Tož doufám že mě pak veme až si pojedem pro druhého prcka 😕 ale to je ještě čas 😉

rencav
14. lis 2010

Oblečení už nachystané mám, pleny už taky nějaké. Vyprala a vyžehlila jsem jenom ty nejmenší velikosti tak do té vel. 74. Ostatní už budu prát dle potřeby. Mám toho totiž hodně a vše by se na ráz do škříně nevlezlo.
V týdnu začnu chystat už i tašku, zatím jenom tak na hromádku do skříně. Nějaké věci musím ještě dokoupit, tak třeba už s tím začít.

kamka1402
14. lis 2010

@sukubka no určitě jsi jednou už u něho evidovaná tak by měl 🙂

@jej holky už se vám to pěkně krátí 🙂 🙂 🙂 😵 😵

britka
14. lis 2010

@jej
@sukubka
@rencav holky já vám tak potichoučku závidím nic ve zlém.Věřím,že se taky dočkám 😉 Držím Vám palečky ať je vše v pořádku.Jdu se zabavit pletením.Krásný večer všem.

jej
14. lis 2010

Brituško,
ani nevíš, jak to tobě a ostatním holkám tady moc a moc! přeju! A jak tvým pocitům rozumím! Měla jsem je také, říkám tomu "přející závist" 🙂

Fakt je ten, že se nám to krátí šíleně, ještě bych si tak aspoň čtvrt roku chtěla to břuško nechat, když jsme se na něj 5 let načekala! 🙂

A od zítra jsem zase na týden bez internetu, chjo....ale všechny moc zdravím!

sukubka
14. lis 2010

holky já vám to všem taky moc přeju a věřím že se dočkáte.Já taky těhulkám záviděla a to hodně ale taky samozdřejmě v dobrém.Ale kolikrát mi to bylo moc líto že všechny jsou těhulky a jen já ne!

@jej a jak ti jinak je?já dneska měla takové slabé křeče v podbřišku.Pořád chodím na wc a byla jsem ve městě a měla jsem takové čůraní že mě začalo až v močáku píchat a nemohla jsem ani chodit hrůza

britka
15. lis 2010

@jej všechno v dobrém.tak si to u maminky užij už se ti to krátí i Sukubce.Za chvíli už budete mít miminka v náručí a na všechny trampoty co byly zapomenete.Já tebou tu tažku s věcma vozím sebou nikdy nevíš kdy se prckovi bude chtít na svět a celý týden nejsi doma.
@sukubka to čůraní je nepřijemné,ale to je normální vem si jaky to je tlak na moč.měchýř.Já jsem byla těhotná jen pár týdnů a co hodinu jsem chodila čůrat ve dne v noci.

sukubka
15. lis 2010

@britka nejhorší je to čůrání v noci a nebo když jsem ve městě a ex jsou na opačném konci,to je pak sranda 🙂 ale pro mimi vše,jsou to hezký starosti!
Jak ty se cítíš?je to už aspon drobek lepší?

britka
15. lis 2010

@sukubka co mi zbývá připravovat se na další 6 pokus.Dala jsem se na pletení mimi věcí ať se zabavím.Ještě chvilku musíš vydržet,vím jak to je jak jsem a to už je sakra nějaká doba čekala dceru a ke konci už jsem nevěděla jak mám ležet.a jak spicí panna chodila na záchod.Už se těšíš co?já si ještě musím počkat věřím,že to vyjde ikdyž času už moc nemám.

milusiaw
15. lis 2010

Holky ma ktera v prislym tydnu navstevu v R.?
Ja uz spocitavam dni kolik mi zustalo..... 🙂 Chtela bychom aby to dobre dopadlo, lepe niz ve F.

britka
15. lis 2010

@milusiaw já jedu v útery do OL na kontrolu a ty kdy?Já s Ferdimedem jsem měla špatné zkušenosti a škoda těch peněz co jsem do nich dala uvidíš teď v Reprofitu budeš spokojená.

milusiaw
15. lis 2010

@britka ja 24 mam navstevu u doktorky 🙂 Tak je mozno ze budeme se videt 🙂

britka
16. lis 2010

@milusiaw já to mám 23.11 na 9h.

kamka1402
16. lis 2010

Ahoj holky jak je na to Machač objednává týden dopředu nebo je to horší, musím se ojednat tak abych věděla 😉

britka
16. lis 2010

@kamka1402 mi vždy stačilo týden nanejvýš 14 dni podle toho jak potřebuji.

katapola
16. lis 2010

Ahoj holky, tak přesně 3 týdny po operaci mi přišly menses. Aspoň že mi to naskočilo samo. Teď si jen přeju, aby mi fungoval pravý vaječník.
Jinak všem hodně štěstí při kontrolách, odběrech, testováních apod.

britka
16. lis 2010

@katapola a co jinak jak se ti daří?

kamka1402
16. lis 2010

@britka dík 😉

milusiaw
17. lis 2010

Ahoj holky
Jsem zvedava jak to dopadne v R. a kdy budu mohla uz mit ICSI, tak jak jste rikaly jdu bez papiru ze F.
Manzel rikal at tam zavolam, tak jsem tak udelala a jim vcera zavolala.Sestricka me rekla ze musi to proverit a da mi vedet, tak mi zavolala za 5 hod a rikala ze maji tam hodne prace 🙂 a je to propravene do podpisu. Tak jsem ji rikala ze v patek je to uz mesic, tak mi zase naznacila ze podle zakonu maji 60 dnu. Zeptala jsem se jaky zakon proto ze jsem vsudy hledala a nenasla teto lhuty, tak mi rikala ze nevi 🙂 ze to vi vrchna sestra ( tak ji nejak nazvala) a mam se za nou zastavit. rikala jsem ze zacatkem prosleho tydne jsem v Ol tak se zastavim po te papiry- tak me uz neroumela co rikam 🙂 Ah F. tedka vidim jak jste rikaly ze je to marnota casu a peniz.

jitulik24
18. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem byla dnes po dlouhém měsíci v poradně a vše je v pořádku 😵 . Květošek měří 6 cm a má se čile k světu. Výsledky z krve- genetika jsou negativní, takže ještě aby byl za 6 dní u Poláka ultrazvuk v pořádku a budeme spokojení. Do poradny teď budu chodit každých 14 dní, tak snad se nic nesemele a miminko donosím. Mám klidový režim, takže pro jistotu polehávat.

britka
18. lis 2010

@jitulik24 to jsem ráda že je vše v pořádku a malý(á)se má k světu. 😉

daisy14
18. lis 2010

@jitulik24 Fajn zprávy, jen tak dál a odpočívej dokud můžeš! 🙂

pecicka
18. lis 2010

@jitulik24 gratulace, tak hezky odpočívej a hlad pupíka 🙂

jitulik24
19. lis 2010

@britka jj ale jsou to nervy, hrozně se bojím, že zase o Květoška přijdu, ale snad už je smůle konec. Jak se daří tobě?
@daisy14 Dáši odpočívám a manžel se o mě vzorově stará. Kéž už bych byla alespoň v tvém týdnu, to bych pak byla klidnější. Jak jsi na tom ty, už je to lepší?
@pecicka děkuji. Odpočívám a vždycky jednou denně si poslechnu srdíčko miminka pro můj klid v duši. U tebe vše bez problémů?

britka
19. lis 2010

@jitulik24 jo ujde to už aby byl únor a vše aby vyšlo,trožku se mi vše oddalilo.Dala jsem se na pletení,ale stejně myšlenky pracujou.V útery jedu do OL a už ukončím nem.nebo finančně je to děs .Držím ti palečky ať ti to vyjde a malý ať roste a je vše v pořádku.Ta smůla už by měla skončit už ji bylo dost.

jitulik24
19. lis 2010

@britka určitě to vyjde, když už to vyšlo, tak proč by ne znovu 😉 . Věřím, že to čekání je trochu na palici, taky jsem to tak měla, ale ono to uteče a co nevidět budeš opět bojovat 🙂 . Moc na tebe myslím a držím ti palce. To máš pravdu s tou neschopenkou. Za ty peníze si ani nemůže člověk dovolit nic koupit 😠 . Děkuji 🙂 . Jak já už bych chtěla bát alespoň v 7 měsíci, přece jen bych byla o něco klidnější. Budu muset doufat, že když jsem teď pod větší kontrolou tak to dopadne dobře.

britka
19. lis 2010

@jitulik24 víš nečekala jsem že to tak dopadne a o mimčo příjdu, tak při dalším pokusu se budu bát a dost stačí minuta a je vše v háji.fakt se přiznám,že jsem se těšila a moc je mi to moc líto.Ty se hlavně šetři a odpočívej držím ti palečky.Měli jsme skoro stejné datumy tak to prožívám stebou.

krystofka
19. lis 2010

ahoj holky, nepíšu, omlouvám se ale je mi tak strašně zle...dostala jsem čípky, ty ale nepomáhají. nevím, jak to vydržet, nemáte někdo radu. Nejsem schopná kolikrát ani vylézt z postele, doma bordel, nádobí za tři dny, neumytá zem, nevysáto. Jsem k ničemu.