Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
19. lis 2010

@krystofka nemysli na bordel hlavně ať jsi v pořádku a miminko taky to je důležité co tam nádobí.Miminko je nejdůležitější pořádek nech na manželovi bordel neuteče.Ty odpočívej a nebo hodně spi .

katapola
19. lis 2010

@britka Ahoj. Daří se mi tak nějak přiměřeně situaci. Občas dolehne smuténka, ale funguju. A co ty?

britka
20. lis 2010

@katapola co nadělám tak jak píšeš ty je mi smutno a vždy když jsem v ložnici tak se koukám na místo kde měla být postýlka moc jsem se těšila a asi moc.Neboj my to zvládnem škoda že nám to teď nevyšlo. ☹

jej
20. lis 2010

Ahoj holky!
Vždycky s epo týdnu dostanu na internet (teď v listopadu), tak honem kouknu, co je nového....

Jen bych chtěla pozdravit Brituški, Katapolku, Kryštofku v jejich smutných dnech a tak nějak jen poslat sílu a odhodlání...páč všechny víme, co prožíváte, jak je to těžké a jak valstně popsta to slovy ani nelze....

Jinak zdravím!

jitulik24
20. lis 2010

Holky my si dnes užili s manželem hodinu hrůzy. Každý večer poslouchám srdíčko miminka a tak jsem ho hledala dobrých 15 minut a nic. Začala jsem brečet a šla to říct manželovi. Ten seděl u počítače a jakmile viděl, že brečím, tak vyletěl ze židle a začal mě utěšovat. Nakonec jsme šli poslouchat srdíčko oba a zase nic. Takže manžel zavelel a jeli jsme na pohotovost kde jsem jim řekla, že mě bolí břicho. Napřed mě doktor vyšetřil a pak udělal ultrazvuk. Květošek mával ručičkami, to byla úleva, málem jsem se tam rozbrečela. Dostala jsem do zadku injekci magnéska, šíleně mě to bolí ještě teď. Manžel jak viděl, že odcházím z ordinace s úsměvem na rtech, tak se začal usmívat. Takové nervy už zažít nechci. @jej Krystofce je jen špatně od žaludku😉. @krystofka ahoj moc ti asi neporadím mě špatně nebylo ani u jednoho těhu. Kamarádkám pomohlo když ráno ještě než vstala, tak snědla pár piškotů. Jiné zase pomohlo když jedla vychlazené mandarinky nebo kyselé bonbony.

ladus77
20. lis 2010

@krystofka ahojky, me teda pomahal citron, rozkrojeny a citronova vune, tak to muzes zkusit 🙂
Ale ono to hlavne musi prejit samo, mne uz to teda ustupuje, ale obcas kdyz citim nejaky smradek, tak se mi navaluje pekne! Ale doufam, ze po porodu se to zlepsi 🙂

ladus77
20. lis 2010

@jitulik24 jejda, to byly nervy co? Hlavne ze je vse ok! Ja jsem prave nad tim Angelsoundem taky premyslela jestli nekoupime a pak tam nekdo psal ze se to obcas tezko hleda, tak jsem si rekla ze NE, ze bych nervovala jako hrom. Ale zase to musi byt krasne co? Poslouchat srdicko!!!

jitulik24
20. lis 2010

@ladus77 Je to krásné, vždycky mě to uklidnilo, ale i poprvé vyděsilo. Manžel mi řekl ať ten angelsounds prodám, tak to asi udělám. Další takové nervy bych už zažít nechtěla. Co se týče té nevolnosti, tak to můžu být ráda, že mi opravdu nic nevadilo a nevadí. V tomhle jsem žádné změny nezaznamenala. Zato manžel jak jsme přijeli z té pohotovosti si dal kyselé okurky a pil i ten lák🙂. Prý když jsem těhotná, tak má těhotenské chutě🙂.

jissis
21. lis 2010

ahoj holky,tak se k vam připojuji a smutním. Stimulace ok, vajíčka a punkce také a při cestě do Brna na transfér telefon, že nemáme jezdit. Takže vše na... Takže další a prý poslední pokus, v březnu. Držím Vám vše palce a pevné nervy.

britka
22. lis 2010

@jissis to by naštvalo a proč myslíš,že poslední pokus?

jissis
22. lis 2010

ahoj, Machač říkkal, že pokud se to nepovede, tak to nemá cenu za našich podmínek už dál absolvovat. Tak teď nevím, co pro to mimo už dělat.

jitulik24
22. lis 2010

@jissis A nezkoušeli jste darovaná vajíčka? Nevím jaká je u vás situace, ale to by mohlo být řešení i když by mě udivilo, že by vám to Machač nenabídl.

jissis
22. lis 2010

ahoj, vajíčka jsou ok, ale spermie asi ne. Nevím, co se děje, protože spermiogram byl vždy ok a najednou absolutně ko. Dárce nepřipadá do úvahy, tak teď snad jen změnit životní styl a tempo. Kdyby to bylo o mě, změním se z minuty na minutu, ale chlapi jsou chlapi 😠

britka
22. lis 2010

@jissis jak to tak čtu tak to je zajimavé,ale něco podobného mají známi a ti nakonec si zažádali o adopci.On zas byl v pořádku a ona hodně mužských hormonů a tim to nejde.Neházej flintu do žita a nějaké řešení se určitě najde.Vím není to lehké se rozhodnout jak na darované vajíčka nebo spermie někdo se musí rozhodnout i nad embriemi ale jak to člověk 9 měs. nosí a porodí tak je to vaše.

misa.patrik
22. lis 2010

Ahoj holky prosim Vas jaky je postup u KET?

vsdonuska
22. lis 2010

ahojky všem snažilkám, jsem zde poprvé a chci se zeptat jaké máte zkušenosti s reprofitem v Olmiku? Já jsem absolvovala 1IVF v gyncentru v ostravě- to byl děs, 2IVF a 3IVF v Praze u Apolináře. Mám 21měsíční holčičku z 2IVFka a teď se nezadařilo, tak hcceme jít do Reprofitu. Moc děkuji předem 😵

ferdice
22. lis 2010

@misa.patrik ja myslim, ze to zalezi jestli mas KET v prirozenem cyklu a nebo s estrimaxem ci necim podobnym. ja mam ted v prirozenem, 12-14 den cyklu kontrola zda roste folikul, pak si asi pichnu pregnyl a pak mi zavedou embryo - SNAD. minuly mesic nebyla ovulace=nebyl KET. predtim jsem mela KET s estrimaxem, to jsem brala tusim od cca 3. dne cyklu (ale presne si fakt nepamatuji) a naplanoval se presne den, kdy bude transfer. a ten den jsem dojela a bylo. ted u prirozeneho se az po ovulaci bude zavadet, jako ze to telo osidime, mi vysvetloval Machac. snad jsem ti aspon trosku pomohla.
@vsdonuska sice jsem tam neotehotnela, ale jsem s Reprofitem veskrze spokojena. nejhorsi je se asi dovolat a domluvit termin, to mi vadi nejvic, ze se tam spatne dovolava, ale ted uz je to o neco lepsi, kdyz tam maji posily.

misa.patrik
22. lis 2010

Děkuju za vysvetlení
@ferdice v patek mi Macháč řekne co a jak 🙂

jitulik24
22. lis 2010

@misa.patrik Ahoj Miši, jak se máš? Držím palce aby jsi měla Vánoce s miminkem v bříšku.

jissis
22. lis 2010

@vsdonuska Všichni tady jsme s Reprofitem moc spokojení. Je tam nával, ale problém je při prvním objednání, pak je to ok. Byla jsem docela naštvaná, když jsem tam čekala na Machače,protože se máme domlouvat co dál, když se IVF nepodařilo a čekali tam dvě mladé holky, co šly jen na ultrazvuk a odmítli jít k paní doktorce. To mě fakt dostalo. Paní doktorka je moc milá.

jissis
22. lis 2010

@britka Ani nad tím nechci přemýšlet. Budu si jen tiše přát, aby to nám všem v novém roce vyšlo.

britka
22. lis 2010

@jissis to taky nechápu když jdou jen na ultrazvuk tak nejdou k doktorce a Machač toho má pak moc sama jsem byla svědkem jak už pacientky prosil že je jen jeden.

britka
22. lis 2010

@misa.patrik jsem ráda,že jdeš do toho a budu ti držet palačky. 😉

misa.patrik
22. lis 2010

Diky holky ..
nejak jsem nabrala zbytky sil a jdu do toho znova...

britka
22. lis 2010

@misa.patrik už jsem si dělala sttarosti a mám z tebe radost a držím ti palečky.Já bych do toho šla hned taky,ale nemůžu ☹ musím si počkat.Neboj dočkáme se miminek. 😉

abig
22. lis 2010

Ahoj holky !
Už jsem tady dlouho nebyla. Chtěla jsem se zeptat, jestli některou z vás poslali z RF do lázní ? Jak dlouho to trvalo, než došlo či nedošlo ke schválení ?
Jinak příští čtvrtek jdu na hysteroskopii, pač Macháč už neví, co s námi 😀 Nové krevní testy, tak jsme zvědaví, na co příjdeme.

@misa.patrik při KETu s Estrimaxem se začínám užívat lék už od 1DC, mám 2KETíky za sebou ... 12-14DC ultrazvuk, jak to vypadá se sliznicí, když je ok, tak následně 6 dní Utrogestan a transfér embryjka -jek.

misa.patrik
22. lis 2010

@britka Dockame dockame neni mozne 🙂 ja jsem tak nejak valcila sama se sebou vis?? ☹ snad to bude dobry uz..

misa.patrik
22. lis 2010

@abig diky za zkusenost 🙂
jinak taky mam za sebou Histeroskopii a vse je v porádku

abig
22. lis 2010

@misa.patrik není zač. To je dobře, že nic neobjevili. Doufám, že u mě taky nic nenajdou, myslí si to i Macháč, ale za pokus to rozhodně stojí.
Kdypak tě asi tak čeká KET ?

misa.patrik
22. lis 2010

nevim v Pátek to jdu probrat s Macháčem... MS by mela byt zacatkem prosince tak mozná jeste pred vanocema 🙂