Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

rencav
5. led 2011

Ahoj holky.Včera jsem byla na kontrole,je stále vysoko a v pátek jdeme na poslední prohlídku.Jestli jse nic nebude dít,tak v úterý nástup do nemocnice.Na 99% císař.Zprávy by tady dával manžel.

katapola
5. led 2011

Koukám, že se tu ted snažilky moc nepohybujou. Beruš, už jste v lázních nebo ještě ne? Mi to stále vrtá v hlavě, i bych jela, jen ten měsíc mimo práci mě děsí. Jak dopadlo vyřízení František? A fakt žádná tady neuvažuje o lázních tak v dubnu?

abig
5. led 2011

@katapola Ahoj, já mám zažádano na lázně do František, čekám na vyjádření ... takže záleží, jak to dopadne, kdo ví.... třeba si tam "vyrazím" zrovna v dubnu 😉

Jinak zdravím všechny v novém roce ...

katapola
5. led 2011

Se vás tady dost nakonec rozhoupalo k lázním. Abig, kdy jsi začala lázně vyřizovat?

ellaaee
5. led 2011

Ahoj holky. Tak se ozývam. Dne 22.12.2010 se mi narodil syn Daniel 3410 kg a 49 cm. Doufám, že se vám všem daří dobře. 🙂 Všem přeji krásný Nový rok plný radosti,zdraví, štěstí a úspěchu.

abig
5. led 2011

@katapola Žádost poslali den před štědrým dnem 😒 leželo to 14dní u obvoďačky ... takže čekám, kdy se ozvou !

b.e.r.u.s.k.a
5. led 2011

@katapola a @abig já jedu do lázní 18.1. a schválení mi trvalo necelý týden,pak jen záleží,kdy ti dají termín.

@abig pokud máš o lázně zažádáno,tak můžeš jet už koncem ledna či února,je to rychlovka 😉

abig
5. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a Tak rychlé ??? To by se mi i líbilo, ale v práci asi už nééé .... No, uvidíme, jestli to schválí či ne !
Díky za info. A ty si to tam užij.

b.e.r.u.s.k.a
5. led 2011

@abig Děkuji,už začínám balit a zjišťovat co mi asi chybí 😀

pecicka
6. led 2011

@ellaaee velká gratulace 🙂

pecicka
6. led 2011

ahojky holky, všechny zdravím v novém roce 🙂

zuzka72
6. led 2011

@ellaaee gratuluji
@rencav tak ať je to rychle za tebou a Adámek u tebe...
@pecicka ty jo...36tt to to letí...

daisy14
6. led 2011

@pecicka Ahoj, taky zdravím v novém roce!. Jak se cítíš, doufám, že je všechno OK!?

@ellaaee Gratuluji k miminku, přeji hlavně zdraví!

abig
6. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a Otázkou je, co všechno je "potřeba" si vzít sebou. Mě příjde, že potřebuji všechno, co mám už jen když vyražíme někam na víkend, co potom tak na 3 neděle.

@pecicka Ahoj. Tédy ty týdny ti letí .. za chvíli máš malého u sebe. Taky tě zdravím v novém roce.

andinka22
6. led 2011

@abig tak ty se také chystáš do lázní, my s Beruškou jedeme spolu, tak už se moc těším. Schválení bylo opravdu hodně rychlé. Tak třeba se nakonec v lázních potkáme. 🙂
Ty jsi žádala v prosinci?
Jinak lázně jsou na 28 dní.
Já jsem také zvědavá, jak všechno pobalím, myslím, že to do jednoho kufru určitě nenacpu. 😀

pecicka
6. led 2011

@daisy14 citím se dobře, sice to začíná být hdně náročné, ale to je asi tím, že se blíží konec🙂někdy bych už to chtěka mít za sebou🙂

pecicka
6. led 2011

@zuzka72 ahojky, vždyt já koukám na ty tvoje chlapáky, jak rostou před očima, nestačím se divit, ted jsi je přivezla z porodnice a už jsou tak velcí 🙂 jste šikulky 🙂

pecicka
6. led 2011

@abig ahojky, jo,jo letí to, já pojedu do porodnice a ty do lázní🙂moc ti přeju, aby to bylo to pravé a konečně se štěstí usmálo i na tebe🙂

ladus77
6. led 2011

Ahoj holky, zdravim v novem roce!
@b.e.r.u.s.k.a
@andinka22 holky, moc si lazne uzijte a hlavne at pomuzou! S balenim si hlavnu nelamte, co nebude, tak muzete dokoupit. No, ale ne ze bych ja byla o moc lepsi 🙂
Jedete i primo spolu do pokoje? Nebo jenom termin mate stejny? Bude to pohoda, uvidite!

abig
6. led 2011

@andinka22 Ahoj, vy jste se určitě domluvily, co ? To je jen dobře. Ano, žádala jsem v prosinci, rychlá akce ... Štepán řekl, že by mě rád viděl v bahně, jak si lebedím, pár dní poté, co mi sám manžel řekl, že mě prostě pošle do lázní, tak jsme mu to řekli a on nachystal papíry, které se tedy zabrzdilo u obvoďáka.
28 dní ? No vidíš, už bych vám ten relax zkrátila 😉

@pecicka Uvidíme, byla bych ráda, kdyby to vyšlo, hlavně bych si odpočinula ... chich, hlavně od práce, tam to není dobré, tam mi dávají najevo, že už jsem tam přesčas ... počítali, že půjdu na mateřskou už v r. 2009

lifinka
6. led 2011

ahoj holky zdravím, chtěla jsem se zeptat na ty lázně, to vám teda napsal obvodní dr., a to je na měsíc?A platíte něco, nebo to hradí pojišťovna?Děkuji

andinka22
6. led 2011

@ladus77 ahojky, děkujeme, určitě si to užijeme. Budeme spolu i bydlet, domluvili jsme se tady, tak už se moc těším.
Měli jsme předem zamluvený termín.

@abig myslím, že Ti každým dnem přijde zvací dopis s lázní. Třeba se tam nakonec uvidíme i s tebou. 🙂
@lifinka doporučení mi napsal mudr. v CARU a papíry mi vypsal obvoďák a odeslal na pojišťovnu. Záleží, kde bys byla ubytovaná, my budeme v hotelu Dr. Adler a budeme doplácet cca 5 tis.

@b.e.r.u.s.k.a tak co už balíš? Já opět nestíhám, zítra už jdu zase do práce, pak ještě vyřídím toho zubaře, no a snad pak už pojedeme. 🙂

abig
6. led 2011

@andinka22 NO, všechno je možné 😀 Tak to se nechám překvapit, jestli brzy dojde nějaká odpověď.
Můžu se zeptat, jakou máte vy dvě lázeňské dámy pojišťovnu ????

lifinka
6. led 2011

andinka22, díky moc, tak se mějte hezky a ať vás vykulýrují 🙂 já jdu poprvé do Reprofitu teď v úterý k nějaké doktorce, tam mi řeknou co a jak? je to první konzultace.

abig
6. led 2011

@lifinka Paní doktorka ti všechno řekne, klidně si napiš otázky na papír ... 😉 Taky by jsi ráda do lázní ?

lifinka
6. led 2011

abid, no ráda bych jela, ale co syn?

jej
6. led 2011

Ahoj holky!
Jen rychle zdravím, pročíst jsem stihla jen letem světem..Míšu PAtrika konečně ráda vidím po dlouhé době a držím pěsti na KETík!

Jian jsem viděla, že tu řešíte lázně: holky, užijte si jich! Je to PARÁDNÍ!!!! Procedury jsou moc příjemné, navíc když se sejde dobrá parta (což mě se povedlo)...paráda...já bydlela v Adleru a spokojenost.

Anet, váš Štěpánek je teda neuvěřitelný! Tak si takové klidné miminko užijte! To je fakt štěstí! 🙂 MY teda takového klidňouska nemáme, jeden týden byla fakt krize, kdy jsme jen bulela a buelal jak želva ze zoufalství, poněvadž malá furt řvala, ale strašně...snad si to ale začíná vše "sedat"...bojím se to aj napsat...taky mi moc pomáhá mamka, ketrá vždycky přijde přes den, kdy je muž v práci...to je fakt pomoc veliká...

Asmenko, Sukubko, jak vy?

Ostatní moc zdravím!

lifinka
6. led 2011

abig a na jak dlouho jsou lázně?

abig
6. led 2011

@lifinka Holky tady psaly 28 dní ... takže tu už jedno dítko máš. No uvidíš, co ti řeknou na konzultaci, jdeš protože nejde druhé mimi ? První se taky zadařilo přes CAR ?

lifinka
6. led 2011

abig, první dítko trvalo 4 roky, přes CAR ne, jen clostyl a laparka, a hlavně změna dr!!!!!!!!!!!!!!!!!jenže teď jsme začli zkoušet hned s clostylem, jelikož nemám sama ms atím pádem neovuluji, takže jsem 4 cyklus po clostyle už poslední dva cykly 3x denně tabl. a nic, teda ještě ten poslední cyklus nevím, kéž by.....začla jsem měřit BT a ovu jsem měla teď v úterý na 20DC!tak uvidíme no....
musím jít koupat dítka, tak papapa