Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
30. črc 2009

KONEčně!!! sem vás baby ukecany dočetla!!!
Jo a ja jdu zitra i dasli patek k Machačovi..tak jako psal mi tak snad tam bude ne???? zitra mi staci nejaka sestrana krev 😝 😝

donnald
31. črc 2009

Ahojte,
ja jsem byla ted u Machače ve středu a od čtvrtka měl mít dovolenou. A nemyslím, že by si bral dovo jen ve čtvrtek... . Sestra říkala, že chce právě skončit i v tu středu dříve (proto ordinovali už od 13:30 misto 14:30), aby mohl jet. A když jsem se bavila s ním - tak jak jsme se domlouvali na další setkání tak mu říkám, a nebudete na dovolené? A on mi říkal ne, to už budu 3x zpátky 🙂. Mám tam jít za měsíc. Takže kdo ví. Uvidíš.

zuzka72
31. črc 2009

Ahojte děvčata, holky jedny ukecany já tu chvíli nejsme a ono spousta nových tváří.
Martin to je super, když se do diskuze zapojí i chlap, to oceňuji, že má zájem.
Katy-já kvůli IVF musela taky změnit pojišťovnu, ale platilo to až od 7/09 a Machač řekl, že není na co čekat, že půjdu 6/09 a ono se to napíše na 7/09-takže všechno jde, jinak je super, že můžeš v tom Brně mít svou košilku a své věci, připadáš si jako na dovolené a né, jak ve špitále. Navíc Machač říká jménem a to je moc hezky, je to takovy přátelsky. Má pořád super náladu, věčně vysmátej a nic není problém.
Beras-tak já už děti nechtěla NIKDY-měla jsem splněno, ale na stary kolena jsem asi zcvokla 😀. A s odběrama spermií je to v Brně fakt hezky-žádny olepeny časopisy, dokonce i televize, pěkná místnost, no luxus, já tam teda nebyla, ale ten můj říkal. Zato jsem byla s ním na odběrech v FN v OL a to jsem tu místnost viděla-fuj-klasickej nemocniční pokoj, kde na tebe snad dýchne i smrt, usmoleny prostěradlo na pohovce a slepeny časopisy, každou chvíli tam někdo tahá za kliku a nebo slyšíš, jak se vedle sestřičky dohadují-no hrůza-divím se vůbec, že to zvládl-fuj.

katapola
31. črc 2009

Zuzi, já jsem na to zas tak moc nespěchala. TEoreticky jsem mohla jít hned v červenci, ale chtěl si udělat můj hormnonální profil, což jsem samozřejmě odkývala.

zuzka72
31. črc 2009

Co to je ten hormonální profil, to mi snad nikdy nikdo nedělal. O čem je řeč? 🙂

katapola
31. črc 2009

Zuzi, určitě dělali. Bere se krev 2. nebo 3. den cyklu. Ve Fertimedu mi ho taky dělali a dokonce myslím 2x v cyklu. I když teda Machač se na mě jen podíval a poznal, jak na tom s hormonama jsem🙂

zuzka72
31. črc 2009

Hm, tak to nevím, mě brali krev jen jednou a to v červnu, protože jsem to 2měsíce nedostala. Jinak už na první kontrole mi Machač řekl, že u mě je pohoda, že jsem, jako mladice, že bych mohla mít fotbalovou jedenáctku, ale s tím novym chlapem, že je to nahnuty.

katapola
31. črc 2009

Zuzi, tak z té krve určitě zjišťovali hormony. co jiného. Buď v klidu. Oni ví, co mají dělat. Zuzi a kolik že ti je?

zuzka72
31. črc 2009

Ne, né, tu krev mi brali jen na HCG a to bylo 0. Mě je -sedni si, ať to stebou nesekne. Na vánoce mi bude 37 !!!

katapola
31. črc 2009

A proč by to mělo seknout? Mám kámošku, které je 36, děti ještě nemá, už to taky začínají řešit, ale to začínání trvá už docela dlouho a zatím chodí jen po vyšetřeních.

zuzka72
31. črc 2009

No víš hodně lidí to odsoudilo, že už děti mám a proč chci další, proč si raději neužívám pohody a že na stary kolena atd. Ale to se těžko vysvětluje. Ty první děti byly, když jsem byla ještě mladá a hloupá, né, že bych teď byla chytřejší, ale zkrátka beru to jinak. Kdo nezažil, asi nepochopí.

katapola
31. črc 2009

Tak aspoň to můžeš využít ve svůj prospěch a být ve větší psychické pohodě 😉

micinka22
31. črc 2009

Zuzi na stary kolena jo?? trubko .-)v dnesni dobe je to prece normalka..ty už jen jedeš druhy kolo no .)))

Donald ty me strasis..toz asi za nim pojedu na tu dovcu 😀 😀 😀

zuzka72
31. črc 2009

Mici-jo když se podívám na ty děti, jak mi přerosti přes hlavu, tak si připadám staře, ale nosím copánky, jak školačka a včera mi ten starší řekl, že vypadám mladě, tak na třicet a ten mladší, že tak na patnáct-tak to mě dostali, jsou to hodní borci a na to, že jsem na ně byla sama-musím se pochválit. 🙂

zuzka72
31. črc 2009

Holky průser!!! Šla jsem včera zalivat, jako vždy, naberu 2 konve do každé ruky jednu, zvednu a cítím takovy rupnutí, snad, jako by se mi vevnitř něco utrhlo, takže konve letěli na zem a já do postele, bylo mi hrozně zle a pokud to nebylo nic horšího, tak si myslím, že to bylo varování ať nic těžkyho nedělám. Takže včerejškem jsem skončila s malováním, stěhováním, nošením těžkých věcí a vše těžké mi teď nosí synátoři i kýbl s vodou. 🙂

certina
31. črc 2009

Páni děvčata - tak jsem měla co dělat abych to všechno tady přelouskala - vy jste ale kecalky - noalespoň jsme se přešoupli na nějakou 67-mou stránku, co??No a chlapský příspěvek - to mě teda taky překvapilo!!!!!!!!!!!
Zuzi - Ty mě ale štveš..............tahat se s konvema a ještě v obou rukách...............já Ti pořád říkala, že se máš šetřit - vždyť přece jenom máš v sobě dva mimísky......................no tak snad to bude všechno v pohodě a hlavně odpočívej!!!!!!!!!!!!holka jedna!!!!!!!!!!!! No a co kluci - ani jsi se nepochlubila jak to probíhalo - když jsi jim sdělila tu krásnou novinu??????Tak piš, piš!!!!!!!!!!!

Mišo tak co - už jsi tam byla na tu krev???Vzali Ti ji v pohodě????No a jak to teda je s tou dovolenou????

micinka22
31. črc 2009

Zuzi!!!! konecne aspon prestanes blbnout!!!!!!!!!!!!!!stařko 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 jo mas fakt hodny kluky.-)

Certin..no byla sem tam v 11.30..nikde zadna cedule ..nic ..zavřeno ☹(( no ještě že mam chlapa v labině .-) takže mi vzali krev a už je vyšetřená.... ted ještě někoho sehnat na ten UTU další pátek...nevim jestli tam bude..asi mu zase napíšu:/

certina
31. črc 2009

tož - zas po nějaké době kouknu - a tu zase nikdo................ženské jedny....
Holky mně už to horko fakt štve - máte taky takové horka????A to u nás hlásí tropický víkend!!!!To asi nepřežiju!!!!Celý den jsem doma a jenom spím a odpočívám................jediné co do sebe dostanu je chleba se sýrem a takový ten sviňsky drahý puding od zotta!!!!Ale jinak je mi pořád tak nějak těžko , nic mě nebaví, jsem pořád unavená atd. a konečně poznávám taky jak to je , když je v hubě jak po výbuchu - většinou to přichází k večeru a to pak ujíždím na OKURKÁCH!!!!!!Ty jsou prostě boží!!!!!!!!!!!!!Nemám na ně nějakou extrémní chuť - jen se mi jednou v noci o nich zdálo a tak jsem si je druhý den dala a fakt je mi po nich dobře!Takže zítra ráno jedem na nákup - tak to bude asi pěkná zásoba okurek. Jinak zítra jdeme na oslavu narozenin (má mamka a brácha) - tak snad se nic neprovalí!!!!!!!!!! 😝

A co Vy plánujete na víkend????

certina
31. črc 2009

Ale já to pochopila , že příští pátek už tam zase má být??Ne???Týjo v té jeho deovolené aby se čert vyznal!!!

micinka22
31. črc 2009

Certin hehe okurky🙂) to ja ze zacatku jedna jen takovy ty karamelovy susenky jak se davaji v restauraci ke kave🙂) asi mesic v kuse sem je musela mit porad..pak najednou stop a bylo mi z nich na bl..od te doby sem je nemela 😀 😀 😀 😀

certina
31. črc 2009

no hold jsem si to těhotenství ale představovala fakt jinak - ale jsem ráda, že teda aspoň nezvracím - ale myslím, že do toho nemám daleko!!jjjo a ty karamelový susenky ty taky můžu.............ty mám ráda, ale nevím, co by to teď semnou udělalo???? 😢

micinka22
31. črc 2009

|Certi ja taky neblila....ale zaludek protestoval a lednicku sem nemohla otevrit taky aspon mesic...maso vubec citit..bleee...ale po tom 12 tydnu se vse uklidnilo a pohoda🙂)

zuzka72
1. srp 2009

Tak jsem nevydržela a včera jsem si koupila Emesin na nevolnosti v těhotenství-teď jsem to zhltla, tak uvidíme, jestli budu schopná nějaké kloudné práce bez toho aby se mi motala hlava, bylo mi blbě a měla v puse, jak v polepšovně. ☹ Navíc nemůžu spát, jdu spat v 23hod, zbudím se o půlnoci a už neusnu-je toto normální?

teddyna
1. srp 2009

čaute vespolek. Zuzi,to je zcela normální,co píšeš.nicméně,být tebou,tak se šetřím.jsi těhotná s dvojčátky a pro ty stojí za to netahat konve a uklízet po malování. i když,já jsem na tom stejně.sice konve netahám-toho jsem nechala tak v 8tt,kdy jsem brutálně špinila-nicméně po malování mě čeká úklid taky.dneska jak přijedu od rodičů,tak se vrhnu na to nejhorší a dál postupně,co budu stíhat.šak nehoří,akorát uz potřebujem nějak vegetit v tom obýváku,páč jsme nsáčkovaní se včema krámama v ložnici a je to děs běs.taky jsem byla šílenej tespavec,teeď je to lepší o fousínek,ale taky se budím.mám blbý spaní,takže mě vzbudí kde co-manžel chrápe,Teddy chrápe,venku pískaj ptáci a ráno ve 4 vstávaj slepice a jsem v čudu.ale co,tak si lehnu na chvilku přes den-se z toho nezblázním.no ne?

katapola
1. srp 2009

Jé, holky, já bych si tak ráda kupovala prášky na nevolnost v těhotenství 😀 Víte, co jsem se chtěla zeptat, asi je blbost teď kupovat letenky, když mám před IVF, že? Vím, nemůžu na 100% vědět, že při IVF otěhotním (obzvlášť po loňské zkušenosti)...

zuzka72
1. srp 2009

Neboj Teddy, já už nic netahám, ty prášky mám, abych po nich mohla fungovat jen tak na běžnej úklid a vaření a tak, abych to nějak překlenula a byla alespoň trochu použitelná. Bo jinak jsem nemožná. No akorát to mám už půl hoďky v sobě a účinek žádnej. Takže asi zbytečně vyhozeny peníze. ☹

micinka22
1. srp 2009

Zuzi ledová coca cola je nejlepsi...po troškách..fakt pomáhá

micinka22
1. srp 2009

Příští týden jsem v ambulanci a od 11.8 mám 14 dní dovolené
Machač

katapola
1. srp 2009

To tak to koukám, že to má úplně vypočítaný na den, já budu tak 20.8. začínat s injekcema.

micinka22
1. srp 2009

katapola jj i ja mela prijit max v pondeli a od uterka ma volno!!ms prisla trosku driv tak uz jdu v patek 🙂 v pondeli musim se objednat.