Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

lokiska
4. únor 2012

hmmm to jsou čísla, jsem zvědavá v pondělí na krev bojííím ☹

britka
4. únor 2012

@lokiska víš jsem ráda vždy jak to holkám vyjde,já měla smůlu a po pravdě se mi o tom špatně píše nebo na světě spravedlnost není.Jedno dvojče zaniklo a po měsíci strhlo to vyvíjejíci. ☹ Jsem taky zvědavá kolik miminek čekáš a moc ti to přeji.
@milusiaw nějak ses odmlčela,přestala jsi psát .

lokiska
4. únor 2012

@britka to je mi líto, je to škoda. ☹

britka
4. únor 2012

@lokiska No jo musíme myslet do předu a dál bojovat.V pondělí ať máš krásné čísilka. 😉

lokiska
4. únor 2012

@britka děkujiii, jojo byla bych nejšťastnější, bylo to už 6.IVF a poprvé se uchytili, nemůžu tomu pořád uvěřit 🙂

britka
4. únor 2012

@lokiska asi věřit budeš 🙂 Stejně kolik pokusů musíme prožít aby jsme se dočkali co?Já se musím objednat na 7 pokus a jako samoplátce to je záhul ☹

lokiska
5. únor 2012

@britka teeda, tak nejsem samotná tady 🙂 ani jedno se ti nikdy nechytlo? Mně neee, teď poprvé. Kam chodíš do centra?

britka
5. únor 2012

@lokiska Já chodím už 3 roky do Reprofitu.Jen ty dvojčata se uchytila ale měla jsem samovolný potrat a do dnes jsem se stím nesmířila co naděláš nic takový je život. ☹

lokiska
5. únor 2012

Joo je to hrozné trápení, já také do Reprofitu, Machač je úžasný!!!! 😀

kvakuska
5. únor 2012

@britka Ahoj Brituš 😎 ... tak už se ti to zase blíží, že? ... koukej načerpat hodně sil a naladit se pozitivně, teď už to musí klapnout! 😉 ... víš kolik holek tady otěhotnělo za tu dobu co sem chodíme, to by bylo, aby ti to teď neklaplo ... bude jaro, všechno v přírodě se bude množit, tak vy se určitě také rozmnožíte 🙂

britka
5. únor 2012

@lokiska jo,jo je super náš andělíček. 🙂

britka
5. únor 2012

@kvakuska ale ,ale kdopak se nám to tady objevil.Není dne kdybych na tebe nemyslela a nezavoláme si náhodou?Já si říkám večer zavolám a pak už je hodně hodin a to už na telefon pozdě.Jo,jo jaro,ale to jaro nebylo pro mě v pokusech slavné nikdy.Jestli máš čas písni na IP co ty na to?

kvakuska
5. únor 2012

@britka no já sem občas nakukuju, ale nějak nemám co psát, už to není jako když tady byla naše stará garda, holky už maj jiné starosti, určitě krásnější ... no a také mám pocitt, že už není co pitvat, obě víme jaká je naše situace a jaké jsou šance, ale nějak necítím potřebu to pořád dokola rozebírat ... když si vezmu kolikrát už jsem byla těhotná a nikdy to nedopadlo, pokud bych na to měla stále myslet, už bych byla v blázinci 😖

britka
5. únor 2012

@kvakuska to máš pravdu to jsme jak piliňáci.chtěla jsem se tě zeptat pořád se dá objednat přes Marušku,Taky u vás mrzne jak u nás?Ty mrazy jsou strašné u nás už zamrzá už vše.

kvakuska
5. únor 2012

@britka jasně, přes Marušku, nebo můžeš napsat na reprofit@seznam.cz kdy tak asi by jsi chtěla přijít a sestřička Jitka tě objedná 🙂 ... mrzne tu také, ale dnes trochu míň, v noci bylo jen asi -12°C, teď je -10°C, takže celkem pohoda, jen by mohl napadnout sníh 😠

carlik
5. únor 2012

@britka ale huš babo, určo letos na jaře bude dobrý rok na otěhotnění, i pro ostatní! A 7 je šťastný číslo, já byla teď po 7. těhotná a konečně jsem se dopracovala i ke šťastnému konci, tak to bude i u vás 😉
Marušce buď zavolej, nebo se objednej přes ten mejl. Ona buď zavolá jak ti vyhovuje termín nebo napíše.
@kvakuska já taky bojovala 3 roky se Štěpánem a strašně mě vždycky mrzelo, jak to tady těhotnělo a já nic,pak ten nešťastný loňský únor, ale to mě nakoplo ( i tady Escadka) a šla jsem bojovat dál a dočkala se...
Takže nezoufej holka, taky se dočkáš!

katapola
5. únor 2012

HOlky, ty vaše příběhy, že jste po mnohých neúspěšných pokusech nakonec otěhotněly, mě drží nad vodou. Taky to nevzdáváme.

kvakuska
5. únor 2012

@katapola jo jo holka, naděje umírá poslední 😎 ... pokud žena ještě není věkem úplně mimo a pokud je možnost jak tomu pomoci, tak musíme pořád doufat, ale to je snad jasné, přece nepůjdeme do něčeho čemu nevěříme 😠 ... ty už máš také svůj čas odčekaný, tak držím moc moc palce, ostatně jako všem tady 🙂

zuzka72
5. únor 2012

Nahlížím a vidím známé tváře, teda profilovky..holky, jak se máte, já vás zanedbávám a plkám vedle na diskuzích

kvakuska
5. únor 2012

@zuzka72 ahoj, ráda tě vidím 🙂 ... kudy chodíš, že už jsem tě dááávno nepotkala s klukama na městě? ... už nechodíš vybírat noční košile pro tchýni??? ... potkat tě asi bych se k vám nijak nehlásila, jen klučíky bych okoukla, pro inspiraci 😀

britka
5. únor 2012

@carlik kdo nebojuje nevyhraje.marušce brnknu zítra určo.Je třeba smůlu překonat. 🙂

britka
5. únor 2012

@kvakuska už se chystej za nějaký týden se uvidíme a zase skecnem. 🙂

kvakuska
5. únor 2012

@britka jasně, dej předem vědět kdy, ať si tě dám do plánu 😀

britka
5. únor 2012

@kvakuska no teda, no dobře jako ze slušnosti se ohlásím předem a kolik dnů do předu aťstačíš napéct dortu zákusky atd. 🙂

zuzka72
5. únor 2012

@kvakuska no vidím, že jsi stále stejná 😀 😀 😀 jak nehlásila??? Víš přeci, že musíš se hlásit a kluci no to jsou velcí mužíčci, letí to no...hodím nějaká fota, sem už chodím jen koukat občas, řešíme teď jinde jiný věci, ale neboj to vás všechny taky čeká...

kvakuska
5. únor 2012

@britka nic nebude, držím dietu, dostaneš maximálně zeleninovej salát nebo polívku 😝

kvakuska
5. únor 2012

@zuzka72 díky, no to jsou teda krásní usměvaví ďáblíci 😀 ... asi máš s nima pěknou honičku, že? ... ještě studuješ? ... a děláš ruční práce po nocích? 😠

milusiaw
5. únor 2012

@britka taqk se moc omlouvam, mas pravdu ☹
Jen jsem se spletla a porad cekam na tvoji zpravy, a tedka jsem mela psat ja, tak se ozvu kolem utery stredy

milusiaw
5. únor 2012

@lokiska jserm jista ze to zitra dopadne velmi dobre, drzim palecky aby jsi od zivotqa obdrzela to co sie prejes a i dvojcatka /jen at se narodi co nejpozdne a jsou zdrave/ , moc ti toho preju 🙂

lokiska
5. únor 2012

@milusiaw jsi hodná, děkuji, klidně i tři 🙂