Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
22. bře 2012

Ahoj holky 🙂
ted jsme dorazili dnes tam byl totální chaoz v Brně 😀 😀 byli jsme tam na 10 na sál jsem šla o pul 1 mazec jsem měla strach že mi popraskají vajucha 🙂
tak je jich 9 zítra budu volat kolik se jich oplodnilo a transfer bude v uterý 😀 😀 nedostala jsem ani nic na podporu sliznice prý je ukázková 😀 😀 😀 no tak ted už to musí vyjít.ode dneška zavádím 4-0-4 utrogestan

escadka
22. bře 2012

@misa.patrik Mišičko, tak to je krásná úroda a supr s tou sliznicí, určitě to vyjde, v úterý na tebe budeme moc myslet, aby se tam drobečkovi nebo drobečkům tůze líbilo a pěkně se tam zababuškali na 9 měsíců 🙂

misa.patrik
22. bře 2012

@escadka děkuji ji zlatíčko 😉

evikj33
22. bře 2012

@misa.patrik Tak to je vajuch jako na pomlázku. 😀 Paráda.Tak ted už jen držet pěsti at se krásně zabydlí a před vánocema na Vás vykoukne 😉

misa.patrik
22. bře 2012

@evikj33 to jo jsem měla strach že mi to popraská jak mě to bolelo 😉 jsem zvědavá jak budu zítra volat kolik jich bude 😉

spunda
22. bře 2012

@misa.patrik Velká gratulace ,jak píšou holky uroda jak na velikonoce tak držém palečky a zítra očekáváme pozitivní zprávičky 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
22. bře 2012

@spunda děkuji no my taky 🙂

spunda
22. bře 2012

@misa.patrik budu se snažit 😀 😀 😀

kamka1402
22. bře 2012

@misa.patrik no to je úroda velka gratulace a jen tak dál 😉 🙂 🙂

kamka1402
22. bře 2012

@evikj33 nezoufej určitě to vyjde neboj 😉 😉 😉 zítra jdu na krev a v pondělí mám vysledky a 6.4. ultrazvuk 🙂

kamka1402
22. bře 2012

@jitulik24 Díky jsi moc hodná budu se snažit být v klidu 😉

spunda
23. bře 2012

Holky tak bohužel opět negativní ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katapola
23. bře 2012

@spunda Kolikátý jsi den cyklu? Není ještě brzy?

spunda
23. bře 2012

@katapola ahojky jsem 14den po IUI a 25den cyklu. MS by mi měla dojit kolem 28.3.tak uvidím 😒

katapola
23. bře 2012

@spunda Tak to mi připadá ještě brzo. Vem si to, že některým holkám se objeví // třeba až 12 den po transferu 5denních embryí. A v případě inseminace musíš tělu dát ještě čas na oplození a zahnízdění, takže vydrž aspoň do toho 28.3.

spunda
23. bře 2012

@katapola Děkuji za podoru,počkám jestli dojde MS 😉 Byli jsme na IUI porvé a ještě k tomu ve fakultce v Olomouci,kde ti vubec nic neřeknou,kdy testit atd.Jitulík24 mi právě psala že už od 11dna po IUI měla ducha a pak čárka byla silnější.Tak jsem zkusila a ted si počkám jestli se stane zázrak 😀 😀 😀

katapola
23. bře 2012

@spunda Víš, já sama nejsem zastáncem dávání marných nadějí, ale pokud ti mrcha nedorazila a ještě nejsi 28. den cyklu, tak prostě šance je, obzvlášť u inseminace. Každá má to HCG jinak, dyť i tabulkové normy mají velký rozptyl, tak ještě zkus vydržet. Sama vím, že je to těžké.

spunda
23. bře 2012

@katapola Jo já vím to je jasné každá to máme jiné,stejně i kdyby to nevyšlo tak musim počkat jestli dojde MS.Máš pravdu je to těžké a hlavně to čekání,já se ted snažila to vypustit a nemyslet na to 😀 😀 tak uvidíme ..

misa.patrik
23. bře 2012

@spunda ahojky nebud smutná možná je vážně ještě brzy každému stoupá HCG jinak 🙂 tak uvidíš 😉 😉

spunda
23. bře 2012

@misa.patrik jo i tak musim vydržet jak příjde MS a pak se uvidí co dál ... 😉

misa.patrik
23. bře 2012

@spunda jasně že 🙂 budu na Tebe myslet 😉 ,za chvíli budu volat do Brna kolik jich je 🙂 těch mojich špendlíku malých 🙂

spunda
23. bře 2012

@misa.patrik tak držím moc palečky at jich máte co nejvíc 😀 😀 😀 chtěla bych ted nechat měsíc pauzu at ta stimulace stoji za to .Šla jsem hned po Ketu do stimulky a Dr.Soušková mi právě říkala,že možná kvuli tomu byli jen dvě vajička.Že se tělo brání a chce to pauzu,no tak uvidíme jak to nakonec bude.🙂 tak pak hned napiš budu tady čekat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
23. bře 2012

Tak holky z 9 oocytu bylo 6 zralých a z toho máme 5 oplodněných miminek 😀 zítra a pozítří budu ještě volat ET bude v uterý 14.30

spunda
23. bře 2012

@misa.patrik Nooo tak to je fakt super uroda a v uterý na tebe budu myslet a držet palečky 🙂 Kolik budete vkládat ???

katapola
23. bře 2012

Tak holky, já nemám dobrou zprávu. Nechtěla jsem to tentokrát probírat, ale teď už můžu. 10.3. jsme byli na Ketu, dnes jsem měla testovat. Na testu poprvé vyšla slabounká druhá čárka. Šla jsem na krev a hcg je jen 25,4. Což je podle tabulek málo. Machač odepsal, že mám v pondělí jít na krev znova.
Ach jo. Embryjko bylo krásné, po rozmražení začalo hatchovat, doktorka i embryoložka říkaly, že lepší být nemůže.

misa.patrik
23. bře 2012

@spunda no zatím nevíme 🙂 jestli bude super kvalitní tak jedno jestli ne tak 2 uvidíme 🙂

spunda
23. bře 2012

@misa.patrik No já chci právě příště vložit 2,dávali jsme dvakrát po jednom a byli nejlepší kvality a nic ☹ ☹ ☹ ,tak proto.Ted jak jsem byla na KET a to byl Machač nadšenej jak byl mražáček hezkej,že už lepší nemuže být a taky to nevyšlo.Tak už i manžel souhlasí že by jsme dali 2 🙂 🙂 🙂 🙂 tak budu držet palečky a informuj jak pokračují tvoje miminka 😉 😉 😉

spunda
23. bře 2012

@katapola Ahojky já byla na KETU 15.2. a měli jsme uplně stejné embryo a také nic ☹ ☹ ☹ Tak ještě vydrž,když ti Machač řekl že máš ještě dojit na krev tak to muže pořád ještě klapnout 😉 Držím moooc palečky 😀 😀 😀

jitulik24
23. bře 2012

@katapola ještě to nevzdávej. Někdy to HCG roste pomalu a pak je všechno v pohodě 😉 . Ani nevíš jak moc ti přeji, aby bylo miminko bojovníček a dopadlo to dobře. Držím palečky!!!
@spunda ty to také nevzdávej 😉 . Vždyť IUI je jako když si to uděláš doma 😵 😀 a některým holkám test vyjde až později. To neznamená, že když mě test vyšel tak brzy pozitivní, že to musí být u každé. Mě bylo v Reprofitu řečeno, že mám testovat až 16 den po IUI, to že jsem to nevydržela a udělala test je věc jiná 😅 . Takže asi vědí, proč mi řekli testovat až později 😉 . Stále držím palce a věřím v pozitivní testík 😉 .
@misa.patrik Miši krásná úrodička 😵 . Já byla na minimálce a nakonec i ta nezralá se podařilo oplodnit, asi se dopekla 😉 . Držím těm vašim bojovníčků palečky, ať se jim daří a v útery ať se u tebe na 9 měsíců zabydlí 😉

spunda
23. bře 2012

@jitulik24 Jo uvidíme co bude dnes je to 14den po IUI ,tak uvidíme.Neboj budu bojovat dál 😀 😀 😀