Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
2. dub 2012

@aneta1199 😀 ty apríle manžu by stislo 😀 😀 😀

misa.patrik
2. dub 2012

@kamka1402 no ještě by mohlo odeznít to špinění a testík sílit a bylo by to ok 🙂 uvidíme 😉

@evikj33 nevyplašila jsi mě neboj 🙂 já myslím že tak pozitivní by z pregnylu 13 den nebyl že by byl maximálně dušík

misa.patrik
2. dub 2012

@nierika děkuji moc 🙂 za pozitivní zprávičku

jitulik24
2. dub 2012

@misa.patrik Miši super😀. Já mám takovou radost 😵. Tušila jsem to, jupííí 🙂. Tohle není pregnyl ani náhodou. Já měla 8 den po pregnylu test bilý a 10 den po IUI už ducha na testu. Teď se bojovníčku drž u maminky v bříšku 😉

pecicka
2. dub 2012

@misa.patrik ahoj misulko, tak tady po delší době koukám a jsem štastná za tebe, ani nevíš, jak moc ti to přeji, ted tady budu nakukovat častěji a koukat, jak krásně rostete🙂 ani nevíš, jakou mám radost🙂užívej si každého dne, je to nepopsatelný pocit. Opatruj se a myslím na tebe 😲

escadka
2. dub 2012

@misa.patrik Mišičko, tak to já taky potichounku taky gratuluju, myslím, že kdyby tam mimišenko nebylo, žádný duch tam není, na pregnyl už je pozdě, já Sofinku už měla taky 7. den a to byl ket v přirozeném cyklu, takže myslím, že u tebe je to taky nad slunce jasný, že se tam bobišenek zavrtává pod peřinku, těším se na další zprávičky a moc moc se opatruj 🙂

misa.patrik
3. dub 2012

@escadka
@pecicka hokly moje zlaté děkuji moc že na mě tak myslíte 🙂 🙂 🙂 pořáds špiním ale snažím se to nepřipouštět a taky pořád ležím 🙂 jak placka 😀 😀 😀

jitulik24
3. dub 2012

@misa.patrik Pěkné ráno těhulinko 😉. Čárečka se krásně vybarvuje, jen tak dál 😵

misa.patrik
3. dub 2012

@jitulik24 děkuji 🙂 pořád na nikoukám 😀 jestli nezmizí 😀 😀 😀

daisy14
3. dub 2012

@misa.patrik Tohle už není žádný duch, ale hezká druhá čárka! Moc gratuluji a tfuj, tfuj, tfuj, ať čárka sílí!!! 😵

evikj33
3. dub 2012

@misa.patrik Tak to už je pěkná čára,jen tak dál snad taky naskočíme na úspěšnou jarní vlnu a budem tě brzo následovat.Ty a kamka1402 jste takové naše průkopnice 😀 Gratuluji.Kdy máš ofiko.test a kdy voláš do Reprofitu?Se tam třeba potkáme 🙂 😉

misa.patrik
3. dub 2012

@daisy14
@evikj33
děkuji holky strašně moc.pořád špiním občas i zakrvácím tak rozhodujíci test bude za 2 dny. do Reprofitu budu volat v uterý pokud bude testík // 🙂

evikj33
3. dub 2012

@misa.patrik v Ut.10.4:budem ráno na kontrole v Olmiku,tak at voláš jen dobré zprávy. 😉

misa.patrik
3. dub 2012

@evikj33 já věřím že ano Machač už ví že mám pozitivní test.zvýšil mi estrimax na 4x1 to je max co muže udělat. 🙂

evikj33
3. dub 2012

@misa.patrik A na co je ten Estrimax je to něco jako askorutin,ale lepší?Nebo to máš na tu imuno?

misa.patrik
3. dub 2012

@evikj33 nene to je estrogen myslím

britka
3. dub 2012

Holky estrofen a estrimax to je stejné složení brala jsem oba.

spunda
3. dub 2012

Ahoj holky tak dnes v Olmiku dost mazec ☹ byla jsem objednaná k machačovi na 10.20 bylo 12h a nic nakonec jsem se k němu vubec nedostala....bylo tam dnes hodně nových na první sezení takže ve 12h jsem šla nakonec k Dr.Souškové a to čekání holky stálo za to ,řekla bych že JARO je fakt tady!!!!!!nebrala jsem vubec nic na stimulaci a představte si že mám na pravé straně vajucho 10mm a na levé mám 3 vajucha ( 1X16 a 2X11mm ) no prostě paráda,takže zítra ráno píchám pregnyl a ve čtvrtek jdem na IUI.tak jsem štastná jako blecha.Myslela jsem že na levé straně nic nebude a budem tento cyklus odpočívat ale jak říkám asi Jaro 😀 😀 😀 holky tak na nás pěkně prskejte ty těhu bacily at se nás to konečně taky chytne.přeju hezky den 🙂

misa.patrik
3. dub 2012

@spunda no to je užasná zprávička 🙂 budu držet všechny palečky 🙂

spunda
3. dub 2012

@misa.patrik já se z toho nemůžu vzpamatovat že je tam taková uroda....zrovna když je nedostatek Vajiček 😀 😀 😀 Miši tobě velká gratulace k dálnici a klidně na nás taky prskej at se nám to taky konečně chytne 🙂 🙂 .-)

evikj33
3. dub 2012

@spunda Tak to je super,mooooc gratuluju.Jen mně trochu děsí to čekání,doufám že příští tyden to bude lepší,manža jede semnou a asi by mně sežral. 😠 Budem mít sebou možna i malého a pak jsme planovali ZOO,podle počasí 🙂 Tak opět razíte do fakultky, ted už to bude v poho,už to tam znáte 😀 Na čtvrtek džím pěsti 😉 😉 😉

misa.patrik
3. dub 2012

@spunda no snažím se prskat i když poctivě 24 hodin denně kvuli špinění a krvácení ležím snad se to umoudří a miminko vydrží 🙂 🙂

spunda
3. dub 2012

@evikj33 evi uplně tě chápu o čem mluvíš,já byla dnes ráda že se mnou manžel nešel,on by tam zbláznil .-D i já toho dnes měla plný zuby ale víš jak viděla jsem tam plno nových páru co byli na prvním sezení a vzpomínám si že se nám Machač taky dlouho věnoval,tak to člověk chápe.Ale vduchu jsem si právě říkala ,kdyby to aspon dnes stálo za to,když už tu musim čekat ,no a vidíš uroda jak na velikonoce a ještě ktomu bez stimulace ,prostě zázraky se ději a nebo že by to jaro????😀 Jinak Fakultku přežiju ,jsou horší věci hlavně at se to chytne 😀 Taky na tebe bude myslet at máte takové krásné zprávy a bez čekání 🙂

spunda
3. dub 2012

@misa.patrik Miši třeba se jen zavrtává hlavně se nenervuj já to beru taky pozitivně a to jaro nám musi přát to není možné,je potřeba to tady trochu oživit ne????Odpočívej a ono se mimi zavrtá a budeš mit pak klidek a pak bude příjemné těhulkování 🙂

misa.patrik
3. dub 2012

@spunda snažím se nenervovat to víš že jo vím že to škodí miminku jen mě to vždy vyděsí jak jdu na wc ☹ věřím že to ta moje prdelka ustojí 🙂

spunda
3. dub 2012

@misa.patrik neboj ustoji ,už jen to že ti z tolika vajuch zustal jen ten jeden bojovníček tak s nim to dotáhneš až do konce.držím palečky 😀 a ne jen já .....

misa.patrik
4. dub 2012

Ahoj holky tak mám pocit že testík síli ale síli i krvácení ☹ takže se musím vážně modlit....

spunda
4. dub 2012

@misa.patrik ahoj tak to mě mrzí,že máš takové trápení ☹ ale vydrž třeba to neni tak zlé jak to vypadá,psala jsi Machačovi????Miši drž se budu se modlit s tebou at se jen mimi zavrtává...🙂

kamka1402
4. dub 2012

@misa.patrik Míši neboj to bude v pořádku 🙂 🙂 , je dobře že ti test sílí 😉 . Vím jsou to nervy ☹ 😉
@spunda Teda to je čím dál horší u Machače vzpomínám si když jsem začínala chodit do reprofitu bylo tam jen pár holek a do 15 minut si šla na řadu teď poslední dobou se mi nestalo, abych tam min. hodinu nečekala 😒 nechápu pokud jsi objednaná na určitou hodinu, že objednají dalších 15 lidi na tu stejnou dobu. V pátek mám jít na srdíčko tak doufám, že tam tolik lidí nebude. 😉

misa.patrik
4. dub 2012

Byla jsem na Gynekologii vzali mi HCG v 13.00 budu volat pak pujdu ještě v pátek jestli se hodnoty zvyšují tak jak mají to bude rozhodující.ted nekrvácím jen špiním snad při mě budou stát všichni svatí a dobře to dopadne