Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
9. dub 2012

@evikj33 Budu na tebe moc myslet a čekat na hezké zprávičky 😀 😀 😀

evikj33
10. dub 2012

@spunda Ahojky tak dnešní kontrola:sliznice 9mm v pravo plny vaječník ale žádny dom.folik v levo nebylo nic moc zřetelne(mám ho trochu nahoře,špatně se hledá)ale závěr byl že dáme žádost na 2IVF kolem 24.-25._27.4.kontrola a fasování menopuru.Od 19.4 do 28.4.norethysteron 1-0-1 pak čekám na menses +-3dny No a 2DC bych měla začít píchat 225j,hlavně mne Macháč upozornoval že se to bude muset fakt pohlídat at neskončím s OHSS,pořád má z toho obavu,takže kontrola co 2 až3.dny.Ted to hlavní už o víkendu bylo dusno kvuli rodíčum od manžela a nálada stále trvá,akorát ted jsem terčem já a mam chut se na vše vy...Připadá mi že to řeším jen ja a ještě ho obtěžuju že potřebuju zavést do Olomouce je to cca70km a ja jsem hooodně sváteční řidič.No mám čas do toho 24.4 to nějak promyslet,popřípadě vše zrušit.Mám toho někdy plné zuby jak se tchánovci pořád do všeho strkají. ☹

spunda
10. dub 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak držím palečky at je vše Ok 🙂 🙂 S tím dojížděním je opravdu hrozný,já mám sice Machače v Olmiku ale zase když potřebujem do Brna tak ti plně rozumím,taky musime pořád otravovat někoho kdo by nás tam hodil.No jo ale člověk zatne zuby a vydrží ,když to jinak nejde ☹ ☹ ☹ Já jsem ve fázi čekání ,dnes jsem 5den po IUI no počkám tak do 20.4. a testnem.Uvidím jestli jaro zafunguje 🙂

misa.patrik
10. dub 2012

@evikj33 Ahojky taky budu držet palečky 🙂 no jinak s rodinou Ti to teda nezávidím a věřím Ti jak jsi z toho na nervy nesnesla bych aby se mi někdo sra... do života,my tohle naštěstí neznáme 🙂 🙂 Vím jak to je s dojížděním do Olomouce máme 100Km do Brna 200Km 🙂 drž se kočko 😉

evikj33
10. dub 2012

@spunda Možná už to Brno ani nebudeš muset řešit 😉 @misa.patrik Ty se hlavně opatruj,když máš za sebou taky pěkný boj a držím pěsti at s tím nejkrásnějším vánočním zakončením 🙂 .Jo jsou věci ktere neovlivníš 😖 Bohužel.Akorát mě pořád nějak pícha levá strana kolem vaječníku,snad to nebude další jobovka,třeba zánět nebo tak ☹ Jak jsem dnes byla vytočena,jsem se na to zapoměla zeptat a na ultra.toho s té levé strany moc nebylo.Akorát mi Macháč říkal že se ponížil doplatek na Menopur ze 3450kč na asi 800kč(pokud jsem dobře pochopila) A u pera se zvedl na skoro 7000kč.To by jsme ušetřili cca2600kč.Na OPU jsme ani nemuseli kupovat známku,do Brna nás vzal brácha a pak i domu.

spunda
10. dub 2012

@evikj33 Noo kéž by jsme to už obě nemusely řešit ale neboj taky se dočkáme 😀 😀 😀

evikj33
10. dub 2012

@spunda Ty už brzo,jsi na půlce cesty 😉

spunda
11. dub 2012

@evikj33 No ještě jsem nepřeskočila ,tak neříkám hop 😀 😀 😀 Zvládnem to neboj 😉

evikj33
11. dub 2012

@spunda Ahojky tak jsem se dnes objednala na 25.4.2012 pro protokol a léky,čekám až mi sestra odepíše v kolik h.A pak se děj vule boží,pokud se to doma nesrovná,odvolám to a končím ☹ Jinak bych měla začít píchat cca 2.-3.5.2012 a říkal dr. že OPU by pak měla být kolem 14.-15.5.(12.5.mam 33narozeniny,to by byl krásny opožděný dárek)Jen nevím jak zařídit aby tchanovci v Květnu nejezdili,fakt potřebuju klid a všechno si srovnat a jejich návštěva je vždy pravě opačná 😠 .Navíc se mi nechce objasnovat proč nejsem v práci atd...Počítám že po 1ultr.bych šla na marodku.V práci píchat je dost problém mám Menopur(míchání)a taky s pitím by to nešlo.

spunda
11. dub 2012

@evikj33 Evi tak to ti držím moc palečky at se to doma srovná a ty můžeš v klidu bojovat 😉 A co manžel???Ten tě v tom nepodrží 😒 jsou to přeci jen jeho rodiče tak by to mohl nějak diskrétně zařídit ne???Vím o čem mluviš taky to u nás nebylo všdy růžové,chlap to prostě bere jinak a nedokáže to brát z té naši strany.Přeju ti pevné nervy a hlavně ten klidek 😀 😀 😀 já jsem dnes nějak marná ,je mi tak nějak divně ale asi to počasí ☹ ☹ ☹ ,Dopoledne jsem jela s tchyní na zahrádku tak jsme tam něco málo podělaly a aspon jsem byla na vzduchu 🙂 🙂 🙂 Drž se !!!!!

evikj33
12. dub 2012

hojte ženy. @spunda tak co bojovnice,nějaké nové příznaky?dnes je to 6den po IUI? 😉

spunda
12. dub 2012

@evikj33 ahojky jo.jo dnes je 6den po IUI 😀 😀 😀 nic moc nepocituju jen včera mi bylo tak divně ale asi to počasí 😉 uvidíme budu testit až 21.4.raděj ted počkám..A co ty????

evikj33
12. dub 2012

@spunda že by se něco dělo? 😀 😀 Ja jsem dnes jak mimon,včera jsem měla odpo.a uprosila mistra že potřebuju dnes ranní kvuli malému,naštěstí souhlasil,ale spala jsem jen asi 4,5 h a nohy mám až v krku 😝 Jinak 19.4.začínam brát Norethysteron.Ted mrtvá sezéna. 😔

spunda
12. dub 2012

@evikj33 čoveče to nevím jestli se něco děje ale já byla včera jak mimoň 😀 😀 😀 tak to máš zachvilku a pak ti to zase začne,vid????No musime bojovat,nikdo to za nás neudělá 🙂

evikj33
12. dub 2012

@spunda Bojovat jo,ale snad jen s přírodou 😎 Jinak bych ráda oddech.Unava je taky dobré znamení. Copak asi dělají naše Těhule @misa.patrik a @kamka1402

spunda
12. dub 2012

@evikj33 jooo těhule si to užívaji,neboj taky se dočkáme 😀 😀 😀

misa.patrik
12. dub 2012

@evikj33 ahojky no já už odpočítávám dny kdy jedu k Machačovi a bude mi vyřčen ortel 🙂 pořád jen ležím ještě že je ten internet 😀 😀 😀 😀 koukám na kraviny jinak od včera zase utroš zavádím špinění už je nic proti tomu co bylo tak snad to bude v pořádku 🙂 🙂

evikj33
12. dub 2012

@misa.patrik Tak mooooc držím pěsti at jsou to jen ty nejkrásnější zprávy.A gaučuj dokud mužeš,jak naběhne poporodní kolotoč bude se to hodit 😀

evikj33
12. dub 2012

@spunda no myslím že už je pomalu čas,aby jsme se taky dočkaly 😎

spunda
13. dub 2012

@evikj33 jj přesně jak říkáš 😀 😀 😀

kamka1402
13. dub 2012

ahoj holky, 🙂 už jsem dlouho nic nenapsala jen se kouknu co je zde nového a jdu si zas lehnout ranní nevolnosti to je něco ( nebo spíš, 😉 😉 ranní nevolnosti které končí někdy v podvečerních hodinách) 😉
v úterý a středu jsem měla tak šílenou bolest hlavy 😢 ,že jsem volala do reprofitu co si mohu vzít od bolesti a bylo mi řečeno 7 týdnu vůbec nic, 😖 ani paralen manžel, když se večer vrátil z práce tak měl šok, mě z toho tlaku v hlavě popraskali v očích žilky a sem jak zombií s krvavíma očima.A tak si nějak užívám to mé těhu 🙂 😉 😉 už se těším až budu mít první trimestr za sebou 🙂 🙂

@misa.patrik ahoj míši já taky po chvílích špiním , ale už to neřeším asi to tak má 😉 🙂
@evikj33 pročítala jsem tvé trápení snaž se byt v klidu a v pohodě, já při 2IVF pořád řešila nějaké neshody s manželem a i když jsem se snažila na to nemyslet podvědomí pořád pracovalo a taky to nevyšlo ted až už jsem si hlavu pořádně vyčistila a a problémy se vyřešili a já nemusela na nic myslet tak to šlo 🙂 😉 😉 moc ti přeji, abys byla v dobré psychické pohodě 😉

kamka1402
13. dub 2012

@spunda Držím pěsti 😉

misa.patrik
13. dub 2012

@kamka1402 už to mám jisté že je špatně HCG dnes 6 mám vysadit léky a čekat na MS ☹ ☹ ☹ ☹

kamka1402
13. dub 2012

@misa.patrik to je hrozny ☹ uplně si mi sevřel žaludek, je mi to tak líto a já myslela, že to tu budem spolu táhnout

jitulik24
13. dub 2012

@misa.patrik Miši jsem z toho hodně smutná, doufala jsem, že tentokrát to vyjde☹.

spunda
13. dub 2012

@kamka1402 Děkuji 😀 😀

spunda
13. dub 2012

@misa.patrik Ahoj Miško tak to mě mrzí ☹ Drž se !!!!

aneta1199
13. dub 2012

Míšo, je mi to hrozně moc líto. Strašně moc jsem ti držela palce ☹

daisy14
13. dub 2012

@misa.patrik Míšo, to je mi moc líto, já tak věřila, že to teď vyjde ☹ Drž se!

evikj33
14. dub 2012

@misa.patrik Ahoj Míšo co to čtu,moc mně to mrzí,už jsem myslela že smulu máš vybranou ☹ A je to opravdu jisté,nemohl někdo něco poplést?Tak nadějně to začalo,to není možné.Myslím na tebe. 😢