Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
8. kvě 2012

@mia75 já nevím ted jsem byla bez stimulace a šli jsme na IUI a byla jsem doluvená s Dr.že začnu 2DC brát glostík a půjdem do IVF ale dělám ted noční ,tak nevím jestli to nebude problém ☹ Aby tělo nestávkovalo.Ted poslední KET a 2IUI jsem byla doma na neschopence a nechytlo se nám to .Ted když jsem v prái na to aspon tolik nemyslím.Jenže pořád nekrvácím mám jen slabounký jako když nahnědlý výtok tak jsem celá zblblá jestli ten glostík brát už zítra i když se to nerozjede nebo co asi budu muste pisnout paní doktorce na meilík .nechce se mi moc dělat pauza za měsíc budu mit 40 a toho času moc není ☹

mia75
8. kvě 2012

@spunda To je pravda, ja som tak po neúspešnom KETe nabehla hneď na ivf a dobre sa stalo 🙂 Toto už ti vyjde 🙂

evikj33
8. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš,tak co je s tou tvou Karkulou,ani test,to je nějaké divné ☹ Ale přesně to znám,člověk něco plánuje a je to uplně jinak(jako naschvál)Co ti psla Dr?MněMacháč říkal at špinění nepočítám,musí to být jasně červená krev 😕 .Tak snad už dorazí pořádně at máme jasno a mužeš začít.Ono opravdu není na co moc čekat.to máš pravdu.

spunda
9. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak karkula dostala rozum a včera se hezky rozjela tak jsem nakonec Souškové ani nepsala a ode dneška beru glostík 🙂 tak jak jsem s ni byla domluvená 2-6DC brat glostík 2-0-2 a 8DC jit na UZ a ten vychází na 15.5. a to se objednám už k Machačovi tak snad nám to spolu vyjde 🙂 ,Co?????? 😀

misa.patrik
9. kvě 2012

@aneta1199 ahojky co to čtu?? 🙂 užasné 😉

evikj33
9. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš to je super 😉 Já byla u Macháče dnes,měl toho od rána plné brejle,ale byl mily.A hlavně vaja rostou,odhaduje to na cca18 a ještě musím na jeden UTZ v pátek.OPU by měla být cca toho 15.5 nejpozdějc 16.5. Takže budu moudřejší až v pátek.Jinak budeš hned v závěsu 😉

spunda
9. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak to jsou super zprávičky 🙂 já se dnes objednávala přes meilík tak uvidíme ...Doufám,že to i u nás půjde jako po másle a vajucha tam budou ,chtěli by jsme ted vložit dvě .jsem ráda,že se ta mrcha umoudřila 🙂 tak aspon v závěsu ,hlavně at se nám to povede,vid???? 😀 😀 😀 Zítra mě ještě čeká kontrola na hematolce tak jsem sama zvědavá ,byla 2měsice pauza ..a ještě EKG na vstupní kontrolu a snad už budu docházet jen za machačem 🙂

aneta1199
10. kvě 2012

Mišo je to tak, stal se zázrak. Zatím to nechci zakřiknout, čárka sílí, dnes je 8 den po ET, ale duch byl vidět už čtvrtý den 😉 . Tak nějak jsem to cítila dole i na prsou snad třetí den ....
Na krev ani nejdu a v sobotu odlítám do teploučka, tak snad po návratu bude pořád vše O.K.

I tobě Míšo přeju, ať už ti to konečně vyjde, moc jsem ti držela palce když to teď vypadalo tak nadějně a bylo mi hrozně líto, když se to nepovedlo. Ale pozitivní je, že už se přišlo na problém a je vidět, že to JDE !

spunda
10. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tož kde se flákáš???? 😀 😀 😀 jak se ti daří???

evikj33
10. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuško,flákam se naposled v práci,a pak na zahradě.Nějak nestihám.Obsazovala jsem balkon a trochu dělala pořádek,prala.Mám se jakž takž.Ráno mi ujel autobus,protože jsem se musela vrátit ze zastávky domu,chytla mne sra...,tak tak jsem došla.Potom mně vezl manža 😝 Jinak od zítřka jsem na dop.dr.na nemocenské až do testu a pak se rozhodne co dál.Už cítím podbřišek,připadám si nafouklá,bolí prsa,ale co Hlavně že tam vaja jsou.Zítra se rozhodne zda dostanu pregnyl(pokud by hrozilo OHSS tak asi ne,a dovím se termín OPU.Zátím říkal dr.že by jsme to mohli zvládnout,hlavně hodně pít.To je román co 😀 Ty už máš popracováno,jak ti dopadlo EKG,nepila jsi doufám bordel kafé 😀

spunda
10. kvě 2012

Ahojky no tak ty se teda máš pořád nějaké vzrušo 🙂 EKG snad dobrý kafe jsem neměla a super jsem dopadla i na hematolce nádherných 274 destiček ,hemoglobin se mi taky konečně vyšplhal na 115,slezina se zmenšila tak jsem štastná jako blecha 😀 😀 😀 Jinak od včera beru ten glostík a 15.5.na UZ posílala jsem si meilík že chci objednat k Machačovi ale sestra mi odepsala že jsem objednaná na 10,15 k Dr.Souškové tak ted teda nechápu,jestli tam ty sestry rozhazuji pacoše nebo nevím.U Souškové jsem teda byla dvakrát z toho duvodu ,že tam jednou Machač nebyla a naposled ,mě tam sestry poslaly,že má Dr.volno tak at nečekám.Tak se v uterý zeptám,že už by nás Machač nechtěl ☹ ☹ ☹

evikj33
10. kvě 2012

@spunda To se mi nějak nezdá že by nechtěl,jen sestry jsou občas iniciativní 😒 Pisla bych email přímo jemu a zeptala se.Ted mně napadlo,nemá ona tvuj protokol u sebe,pak jsi vedena jako její stimulantka a tím pádem tě řadí kní,Macháč by dělal max.utz pokud by tam nebyla a bylo potřeba

spunda
10. kvě 2012

@evikj33 Ne ne hned od začátku chodíme k Machačovi,jen po tom nevydařeném Ketu co jsme měli 15.2. tak jsem se s ním domlouvala přes meilík ,že chci hned stimulovat a jit do dalšího boje ale tenkrát byli ty jarní prázdniny a on měl celý týden volno Tak mi napsal at se na UZ domluvim k ni 😒 a naposled když jsem byla objednaná k němu na Uz a čekala( to jak jsem byla na 10h a dostala jsem se k Souškové až po 12h )tak mi ji sestra nabídla abych nemusela ještě déle čekat k Machačovi ,že jdu jen na UZ což jsem byla i ráda ( to tam zrovna bylo plno nových párů ) tak fakt nevím ☹ ☹

evikj33
11. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš,tak je to po dnešku fofr,OPU bude už v Pondělí v 11.h,odhad dr.15.až18.vajuch,doporučuje PK,tak ET by měl být v sobotu.Jinak řek at se dohodnem kolik chcem vložit?Noa na kávě mi manža oznámil že samozřejmně 2bud bude alespon 1,nebo obje a bude veselo 😕 .Jak jsem seděa v čekárně,tak se chtěl někdo objednat k Machačovi a sestra mu pořád vnucovala Souškovou(že nebude muset tak dlouho čekat atd.,paní ale trvala na Macháčovi,tak ji tam nakonec napsaly. 😔 .Tak doufám že se brzo připojíš 😉

spunda
12. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak to ti držím moc palečky at je vše Ok,sama jsem zvědavá kolik budeme mit vajuch ,já to budu vědět v uterý tak jsem sama zvědavá jak nám to klapne i s prací směny,víš 😒 No taky mám stejný názor na to že by jsme tentokrát vložili 2 kousky,protože jsme vždycky dali jen jedno a nic ☹ ☹ ☹ tak snad to bude všechno v pohodě a konečně se nám zadaří,že???Jinak já jsem byla ve čtvrtek na hematolce a super výsledky mám luxusní destičky,hemoglobin 115,slezina se mi zmenšila no prostě paráda tak jsem se trochu uklidnila 😀 😀 😀 tak ted jsem zvědavá jak dopadnem v uterý.Já mám ještě 2noční před sebou tak musim vydržet 😀 😀 😀 Evi tak na sebe dávej pozor a jak budou změny tak hned piš 😀 😀 😀
PS: Co ti doporučili PK???To je co ☹ a stím Machačem si to už ted pohlídame 🙂

evikj33
12. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš,tak změny už začaly,škrábe mně v krku,teče z nosu,a bolí břicho,je mi špatně od žaludku a to chystám na zítra br.salát pro tchánovce a máti s brachou 😝 PK je prodloužená kultivace(6000kč)Zatím se zdá že bude z čeho vybrat.Et je až 5-6 den od OPU.Za leky doplácím jen 800kč,za ICSI by to mělo být 8000kč a ta PK 6000kč,tak by nás to mělo stát cca15000kč,což se mi zdá super+samozřejmně mražení(pokud bude co)Tak to jsou dobré zprávy,jsi v té nej formně,tak už nám to prostě musí klapnout.Jo Macháč je velký tahoun,ty 2kontroly mne pěkně nakopl.Zvládla jsem to lépe než minule a ani jsem nebyla tak nervní 😉 Už proto mám z toho dobrý pocit 😎

spunda
13. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak vidím,že se opět nenudíš 😀 😀 😀 já zachvili valím na 3 a poslední noční ,už jsem KO 😒 já jsem sama zvědavá kolik se nám jich tam tentokrát vyklube 🙂 Tak se drž a já ti pak v uterý pisnu co a jak u nás .Přeji krásnou neděli 😀 😀 😀

carlik
14. kvě 2012

Ahojky, přidávám jeden zajímavý článek
....těhule už to sice nepotřebují,ale čekatelky na transfer,přečtěte a ládujte se,asi fakt k úspěšnému ivf pomáhají....

Victoria Beckham do sebe cpe denně několik chilli papriček.
Matka tří dětí chce totiž s manželem Davidem počtvrté počít, aby šanci na otěhotnění zvýšila, vsadila podle tajného receptu na pálivé plody. Denně jich prý musí do sebe nacpat pět. Odborníci jí slíbili, že pak by mohla svou vysněnou holčičku skutečně přivést na svět.
S fotbalistou přitom vychovávají tři syny – osmiletého Brooklyna, pětiletého Romea a tříletého Cruze.
„Nikdy v minulosti je moc nemusela, ale udělá cokoliv, co jí pomůže počít dítě. Takže teď se snaží nacpat do sebe sklenici chilli papriček v úctyhodném čase, což jí doporučil přední odborník na výživu. Podle něj jí pomůžou počít,“ prozradil zdroj blízký Beckhamovým.
Podle internetového magazínu AskBaby.com chilli papričky pomáhají tak, že „zvyšují průtok krve po celém těle, zajišťují reprodukčnímu systému dostatek zdravé výživy. Chilli také stimuluje produkci endorfinu, což znamená, že se zvyšuje plodnost, snižuje stres a tělem kolují hormony štěstí.“
„Victoria a David jsou šťastnější než kdykoli předtím a skutečně si užívají nový život v Los Angeles. Karty začínají konečně hrát v jejich prospěch, ale co by ztvrdilo jejich štěstí, by bylo určitě miminko,“ dodal zdroj pro britský Sunday People.Jde o to, že u značné části žen – v ČR není podrobně sledováno – po IVF se embryo uchytí, na testu se kolem 8. dne ukáží //, ale již cca 15. – 20. den po ET je HCG minimální. Hovoří se o tzv. biochemickém těhotenství. To může být způsobeno jednak defektem embrya, ale bohužel čím dál častěji i imunitní reakcí matky. A právě tady zabírá chilli.
Dávkování:
u žen s vážným autoimunitním onemocněním, či u těch, kterým špatně dopadlo imunitní vyšetření – protilátky proti plodu – se podává až 200 g Sweet Chilli Sauce for Chicken 24% (tato forma zvolena pro jednoduchost dávkování, minimum alergických reakcí – zkuste si stříhat chilli papričky – a i chuťovou přijatelnost).
Samozřejmě je možné podávat ekvivalent čerstvých papriček či práškového chilli.
U žen bez předchozích biochemických těhotenství, bez spontánních potratů v anamnéze, s negativním imunitním vyšetřením se podává dávka podstatně nižší – cca 1–2 polévkové lžíce 3 x denně.
Ve sledovaných cyklech bylo podáváno od 1. dne cyklu (možno samozřejmě začít již dříve) a podávání bylo ukončeno po potvrzené srdeční akci plodu (některé ženy pokračovaly v užívání dále).
Z vedlejších efektů byl hlášen značný pokles výskytu ranních nevolností, vymizení akné, zlepšení kvality pokožky,nehtů a vlasů.
A perlička na závěr – plešatým partnerům – kteří chilli užívali solidárně se ženami začali růst vlasy

spunda
14. kvě 2012

@carlik Ahoj tak to koukám jako blázen 😀 😀 😀 musim se smát,nedávno jsme si objednali s manžou pizzu (velmi ostrou )a to byl teda fakt zážitek myslela jsem že mi upadne pusa jak to bylo moooc pálívé.Ale je pravda že já poslední dobou používám Chilli jako koření celkem často ale že by to mělo až takový efekt 😒 Děkuji za zajímavé informace ,hned se na to zaměřím ,zítra jdu na UZ zjistit kolik máme vajuch 🙂 Jen se chci zeptat je asi jedno jedno jakou formou to chilli do sebě člověk dá ,ne???Bud koření a nebo čerstvé a sterilované ,asi vyzkouším ale bude to síla 😀 😀 😀 Pěkný večer všem 🙂

carlik
15. kvě 2012

@spunda mám to z jiné diskuze, tam ty holky jedí prostě všechno s chilli 😀 Takže asi zkoušet se má všechno.

evikj33
15. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak jaké máš info z dneška?Doufám že jen to nej.Ja byla včera nějak mimo,uplně jsem ti zapoměla napsat Tak Odebráno 20 vajuch,mám Dostinex a po 13 h. budu vědět víc.Jinak to jde až na to nachlazení,škrábe mně v krku a rýma taky pořád. Akorát jsem se chtěla zeptat nevíte jak je to s ICSI dostala jsem předběžnou fakturu a tam je cena 8000kč,ale není napsáno za jaký počet,tak ted nevím aby nás to u 20nesložilo,nikdo nic neříkal a mně nenapadlo se ptát,jinak bych asi to co je nad,nechala opl.přirozeně? 😕

spunda
15. kvě 2012

Ahoj Evi
ted jsme dorazili domů ,mám dvě vajucha 15mmna pravé straně a sliznici 7mm 🙂 ve čt.píchám Pregnyl a v sobotu na 9h jedem do Brna na OPU tak se modlím at tam ty dvě zustanou 😀 😀 😀 a vkládat prej co nejdřív cca 3 den at jsou prý hned u mě tak jsem zvědavá 😀 😀 😀 To jsi měla teda pěknou urodu ,a s tím ICSI vubec nevím jak to je ,tak zkus pisnout Machačovi ten by mohl vědět ne????Naštěstí mi v sobotu vyšlo v práci volno .ale Dr. mi doporučila po ET neschopenku aspon do testu nebo přehodit noční tak to zkusim v práci domluvit,jsem nedávno nastoupila tak at nejsem hned doma.Já jsem dnes taky mimo včera jsem totálně vytuhla po těch 3 nočních kolem 18h mám to pořád nějaké přehozené ☹

spunda
15. kvě 2012

@carlik No uvidíme a zkusime 😀 😀 😀

evikj33
15. kvě 2012

@spunda Super,zrovna včera jsem potkala na pokoji známou a ta měla taky 2 a Et by měli mít ve stř.Dneska má volat jak se to jeví.Ja už taky čekám at mužu volat 😝

spunda
15. kvě 2012

@evikj33 No tak aspon že máme naději ,sice jsem čekala víc vajuch ale co aspon dvě tam jsou a cysta se pořád zmenšuje dnes už byla jen 13mmcož je paráda 🙂 tak uvidíme ted musime sehnat někoho kdo nás tam hodí ,to je taky sila ale tak bez toho to bohužel nejde 😀

evikj33
15. kvě 2012

@spunda Tak info z dneška z 20 bylo 13 zralých a 13 se oplodnilo.To se mi ulevilo uf,transfér máme v sob.ve 12:45.Tak v sob.se tam asi minem 😉 Ale budu na tebe myslet a mooooc držet pěsti.

spunda
15. kvě 2012

@evikj33 ahoj evi tak to teda máte urodu 😀 😀 😀 no třeba se tam potkáme 😉

spunda
15. kvě 2012

@evikj33 Evi prosím tě na Souškovou je meilík souskova@reprofit.cz????Jsem s ni byla domluvená že ji pošlu název prášku co beru a ještě se neozvala tak nevím jestli to mám dobrej meilík 😎

evikj33
15. kvě 2012

@spunda Drahuš tak to fakt nevím,já ji nikdy nepsala,ja psala jen Macháčovi.Ale skus mrknout na zprávu,nebo stranky RF.A na co to potřebuje,aby ti nedala něco co se vyrušuje?A to neřešila hned na začátku co bereš? 😕

spunda
15. kvě 2012

@evikj33 no já psala taky vždycky Machačovi tak jsem podle toho napsala ji,myslím že to budou mít stejně jen jmeno a @reprofit .cz No řešily jsme co beru ale pro jistotu že by mi nasadila hned od začátku anopyrin a já beru nějaké nové leky a nevěděla jsem přesně jak se to jmenuje tak jsme se momluvily že ji to pošlu meilíkem.No počkám jestli se mi ozve a když ne tak zavolám zítra sestrám at ji to vyřídí.Jinak stejně při pozitivním testu budu muset píchat celé těhu Fraxiparin ☹ ☹ ☹ uvidíme co bude za bojovníčky po sobotě 🙂 už se i těším a co ty???