Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
7. čer 2012

@evikj33 Evi klidně flusej už ted já mám z tebe takovou radost ani nevíš jak velkou 🙂

evikj33
7. čer 2012

@spunda Moc díky,alespon někdo. 🙂

spunda
7. čer 2012

@evikj33 neboj manžovi to taky brzo dojde a bude mit radost 🙂

kamka1402
7. čer 2012

@evikj33 Velká gratulace. 🙂 🙂 🙂

evikj33
7. čer 2012

@kamka1402 Díky a vám se vede jak,nenaskakují týdny,jedete na tajnačku? 🙂

spunda
8. čer 2012

@kamka1402 ahojky a jak ty se máš???Dlouho jsem tě tady neviděla 🙂

evikj33
9. čer 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak jakj máš pocit,děje se ve vaječníkách něco zřetelného,doufám že jo a bude slušná urodička.Myslím na tebe. 🙂

spunda
9. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evi no něco se děje včera na noční jsem to citila dost,jen aby to byla uroda 😀 😀 😀 neboj v pondělí ti hned pisnu jdu na 11h tak odpoledne už budu vědět co a jak 🙂 A co ty????Už jsi bez šoku a hladíš bobíšky v bříšku 🙂 🙂 🙂 a jak se citíš?

evikj33
9. čer 2012

@spunda Je to lepší,pár dnu mně tochu bolelo břicho,měla jsem slabé křeče,ale už to přešlo,tak snad je vše v pořádku.Jinak jak jsem to četla tak do 14tt je tam možnost zániku plodu(syndrom mizejícího dvojčete) a od 20tt hrozí více předčasný porod.Tak klid už asi nebude.Radši nic nevědět.Jsem na tebe v pondělí zvědavá(zní to slibně),ja jdu v ut.tak pak hodím info

spunda
9. čer 2012

@evikj33 Tak raděj nic nečti ,zbytečně se akorát nervuješ bud v klidu a užívej si pohodičku at jsou mimoušci v klidu 😀 😀 😀 v uterý ne tebe budu myslet a čekat na pěkné zprávičky 😉 A co Kamka 1402,dlouho tady nebyla jak ta si užívá ???Já zachvili pojedu na noční ale poveze mě kolegyně tak nemusim brzo busem no ještě dvě noční tak snad to uteče 🙂

evikj33
9. čer 2012

@spunda No tak noční ti vubec nezávidím,mně nebude scházet 😝 Ale alespon ti to uteče a bude pondělí dopo.Nevím jak se má Kamka,jen jukla a zase zmizela?Tak si to užíj,třeba to jsou na dlouho poslední noční 😕

spunda
9. čer 2012

@evikj33 No tak já pomalu valím,měj se hezky a odpočívej 😀 😀 😀 no třeba to budou poslední noční kdo ví 😎

kamka1402
11. čer 2012

Ahoj holky, 🙂 omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla ,ale bojovala jsem ze začátku s krvácením, pak od 8týdne s nevolnostmi nemohla jsem se podívat na žádné jídlo tak až do 14 týdne jsem byla jen na chlebu a vodě, do toho vysoký tlak a nehla jsem se z postele tak beru léky, holky jak jsem záviděla kamarádkám které nic takového nezažily. Ale od 15týdne si to pomalu užívám, už je to čím dál lepší nevolnosti ustupuji jen řeším menší dilema mám přelečenou Kronovu nemoc a teď se mi trochu rozjela byla jsem dnes na vyšetření kde mi lékař oznámí nebo spíše doporučil že bych měla brát léky které nejsou vhodné pro těhotné. Mám dvě možnosti buď je budu brát a může ,ale taky nemusí to poškodit plod a nebo je nebudu brát a může se to natolik zhoršit že by mohlo dojít k potratu. Tak jsem se rozhodla než bych ohrozila dítě že to risknu a dokud to bude únosné ty léky zatím brát nebudu. Tak a něco teď pozitivního ať si pořád nestěžuji . Mimčo krásně roste a na genetice nám řekli, že jevše v pořádku a mohla by to být holčička. Tak už koukám po kočárku , postýlce. 🙂 😉 břicho mi pomali roste a kulatím se
🙂 🙂
😉 @evikj33 ahoj mám s vás velkou radost na ty křeče začni brát magnésko já je měla taky. V nemocnici mi okamžitě nasadili magnésko 2-0-2 a měla jsem klid tím nic nepokazíš. A nebo magnosolv v prášku je lepší na trávení a výhoda je že jej piješ 1x denně ,ale je na předpis.

@spunda Tfuj Tfuj troch těhu bacílků , ať je nádherná úroda budu na tebe myslet 😉

spunda
11. čer 2012

@kamka1402 ahojky to je dost že se ozveš 🙂))))) Jinak já dnes nic moc jedno vajucho a malé takže jdu v pátek znovu na UZ asi tělo trochu stávkuje 🙂 ale v pátek proberem s Machačem co a jak dál .Tak se drž a užívej si těhu 🙂 a pěkně na mě s Evičkou plivejte těhu bacily at se mě to taky konečně chytne 🙂 a zase se nám ozvi a co nějaká fotečka at mužem závidět a motivovat se,co????Pěkný večer pááá 🙂

evikj33
11. čer 2012

@kamka1402 Ahoj Kami,jsem ráda že jste v pořádku,to je snad po těch IVF první holčička,ta bude hodně bojovna 🙂 Je strašné čím vším musíme projít stres kolem početí,stimulka hormony,zase stres,špinění,stres,nepočítám peníze, a pořád něco a kdejaká...nemužu být sprostá si vrzne nemá žadné potíže vklidu porodí a dítě nechá v kojenáku a jede nanovo.Je to fakt někdy na bednu.Dnes je mně celej den blbě,rano jsem objímala wc,tak tuším jak ti je a to je teprv začátek.Zítra jedu asi naposled na kontrolu k Macháčovi,tak jsem trochu nervní a čekám zda budou pořád 2bublinky 😕 Navíc mně veze brách,protože manža je v práci,a ten ani neví že jsem těhu.To bude cesta. 😅

kamka1402
11. čer 2012

@evikj33 No ne to se bude manžel divit 🙂 já to řekla mému manželovi hned a měl velkou radost, jen pak, kdy mě bývalo špatně a pořád jsem fňukala tak byl na mě docela protivný ,až do doby kdy viděl prcka na ultrazvuku tak mu to asi došlo, a taky když jsem za den 5x zvracela tak mi chtěl pořád nějak pomáhat a změnil názor že to fak asi nemám lehké 😉

@spunda hmm to mě mrzí nezkoušela si si nechat vyšetřit štítnou žlázu je možny že to má na svědmí

spunda
11. čer 2012

@kamka1402 no beru prášky na štítnou žlázu.Tak se držte těhulky naše

jitulik24
12. čer 2012

@kamka1402 Ahoj Kam, tak to jsem ráda, že je mimi v pořádku a přibude nám posila-holčička. Já jsem v těhu také brala prásky na tlak Dopegyt a naštěstí mi pomohly. Ty nevolnosti musí být hnusné. Mě nebylo ani u jednoho těhu špatně, takže nevím jaké to je. Doufám, že tu nemoc zvládneš i bez léku, držím palce. V kolikátém jsi vlastně týdnu a kdy máš TP?
@evikj33 Držím palce, aby bylo dnes na kontrole vše v pořádku.
@spunda také držím palce, aby folík vyrost a mohla si jít do boje🙂

evikj33
12. čer 2012

@spunda @kamka1402 Ahoj holky dnešní info mimi jsou stále Dvě i se srdeční akcí,fotečku hodím večer,jinak jsem předana ke svému gyn. 😎

spunda
12. čer 2012

@evikj33 ahoj Evi tak to je moc dobře že je vše ok 🙂 a tak jak jsi se rozloučila s Machačem???asi ti bude smutno vid????☹ no já jsem zvědavá jak dlouho tam budu v pátek trčet než příjdem nařadu ☹ Tak se opatruj a co doma manžel už je to lepší 🙂

spunda
12. čer 2012

@jitulik24 Ahojky no uvidíme co v pátek to už budou vysledky z krve tak jsem sama zvědavá co bude dál ☹

evikj33
12. čer 2012

@spunda Drahuško tak dnes to byl trochu zmatek,všichni chtěli k Macháčovi,tak mně sestra řekla že na UTZ pujdu k Souškové,tak jsem to nějak skousla,ale nakonec se dívala do papíru a řekla at jdu k Macháčovi,tak ten se chlamal jak jsem mu řekla jaké bylo HCG a hned se ptal kolik máme dětí a co na to manža,pak udělal kontrolu,dal fotečku,a hezky se semnou rozloučil.S tím že do 14tt ještě není nic jisté(syndrom mizejícího dvojčete)ale pokud to překlenem a i testy budou Ok,mělo by to být dobré.Pak mám napsat a poslat fotečku. 😎 Jinak manža už to vztřebal,a zatím to bere tak nějak nejistě,vzhledem k rizikům.

spunda
12. čer 2012

@evikj33 No tak to je super 🙂 já mám jistotu,že pujdem v pátek k Machačovi,ještě mi Soušková slíbila že mu řekne co a jak at se na nás připraví tak jsem zvědavá 🙂 Hned ti pisnu co a jak 🙂 Tak manžel prostě potřeboval čas 🙂

misa.patrik
12. čer 2012

Ahoj holčiny 🙂 trošku Vás tady zanedbávám já víííím 😀 😀 😀 jen jsem pořád někde fuč abych nedepkovala 😉 😉 chystáme se na dovolenku tak snad naberu síly a pak skusíme ten NATIV 😉 😉 😉

spunda
12. čer 2012

@misa.patrik No ahojky ,to jsi tu opravdu dlouho nebyla 🙂 a co jak se máš????Já pořád bojuju ,v pátek jdem k Machačovi tak jsem zvědavá co bude...

misa.patrik
12. čer 2012

@spunda Ahojík jo mám se fajn zase jsem se otřepala a jdeme dál 🙂 musíme to přece dotáhnout do konce 😉 😉 co tě v pátek čeká?

spunda
12. čer 2012

@misa.patrik no byla jsem včera na Uz u Dr.Souškové ale bylo jen jedno vajucho a malé ☹ tak v pátek jdu znovu na Uz jestli porostlo a taky mi dělala krevní testy na AMH jestli mi vubec vaječníky produkuji dobré vajička a pokud ne,tak nás asi čeká IVF s darovanými vajičky ,tak uvidíme jak dopadnem.19.5. jsem byla v Brně na OPU ale nakonec bylo jen jedno vajucho a špatné tak se nepodařilo ani oplodnit tak uvidíme pokud mi ted to jedno doroste tak bych zkusila IUI tady ve fakultce a jinak asi dám chvili pauzu,jsem nějaká vyštavená a tělo asi už taky začíná stávkovat ☹

misa.patrik
13. čer 2012

@spunda tak to Tě uplně chápu mě já už stávkovala uplně celá hlavně psychika ☹ mě dělal Machač kompletní testy včetně rezervy vaječníku a jsem uplně zdravá plodn žena kromě vejcovodu samozřejmě tak proto chce Mahač vyzkoušet NATIV

spunda
13. čer 2012

@misa.patrik Ahojky jo ta psychika je taky mazec,mám posledni dobou vyšší tlak ,tak mi dnes dala dr.prášky a prej se nestresovat ale jak to má člověk udělat ☹ no já jsem sama zvědavá co se v pátek dozvím jak dopadly ty testy a pokud to nebude dobrý tak pujdem do darovaného.Uvidíme co Machač vymyslí.No prostě musime ještě chvili bojovat než se dočkáme 🙂

kamka1402
15. čer 2012

@jitulik24 Ahoj Jituli tak jsem začala 16 tyden a TP 22.11. 🙂 😉 😉 A jak vy se máte holky?