Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
9. říj 2012

@kamka1402 - obrovská gratulace!!! Držím palce ať jste obě v pořádku a brzo spolu.

jej
9. říj 2012

KAmko, jste šikuly, krásně jste si to s Aničkou vyležely! Gratuluju moc!

misa.patrik
9. říj 2012

@kamka1402 užasné holkčičky jsem šikulky gratuluji

misa.patrik
9. říj 2012

Byla jsem dnes holky na gynekologii protože to špinění mě ubíjí ☹ ☹ ☹ včera to bylo lehce s krví pan doktor byl užasný udělal mi UTZ a je tam váček bublinka moje malinká tolik se o ni bojím 🙂 🙂 🙂

allicia
9. říj 2012

@kamka1402 moc moc moc gratuluji k narození Aničky 😀

britka
9. říj 2012

@kamka1402 taky se přidávám ke gratulaci a ať malá Anička krásně přibírá aby jste byly co nejdříve doma.

britka
9. říj 2012

@misa.patrik krásná bublinka tak ať se krásně vyvíjí 😉

aneta1199
9. říj 2012

@misa.patrik - takže žádná dvojčátka 😉

misa.patrik
9. říj 2012

@aneta1199 to nevím zatím to je jen gestační váček... ale už začínám krvácet takže to nebude asi ani jeden .... mám už i dost bolesti 😢 😢 😢

evikj33
9. říj 2012

@kamka1402 Kami moooc gratulujem ke krásne princezně.Ta si teda pospíšila,ale hlavně že jste holky v pořádku a vše to brzo doženete.Přejeme hooodně zdravíčka,štěstíčka a at jste co nejdřív spolu všichni doma 🙂

evikj33
9. říj 2012

@misa.patrik Ježiš Miško,to snad né,přece už to musíte jednou prolomit,moc na vás myslím a přeji at je to jen nějakej pitomej hematom a bublinka se drží at má brzo srdíčko.Nešla jsi do nemocnice,že by ti píchli alespon Agolutin.Držte se.

britka
9. říj 2012

@misa.patrik a nezačla jsi krvácet kvůli ultrazvuku?Není moc dobré to ve vnitřku rušit.Psala jsi předem než jsi šla gynekologii?Jestli tak napiš Machačovi já se vždy radila s ním.

misa.patrik
9. říj 2012

@britka Machač mi dnes řekl do telefonu že pro to víc udělat nemužem ☹ dnes jsem jela do nemocnice protože jsem už včera večer trochu krvácela jasnou krví ☹
@evikj33 taky jsem se dnes modlila at tam najde hematom a nic ☹

britka
9. říj 2012

@misa.patrik já vím jsou to nervy a příroda ta si dělá co chce.Víš já jsem 3 měsíce vkuse špinila a sem tam krvácela a to byly nervy už jsem byla psycho.teď zas jakekoliv píchnuti mě vytáčí.drž se holka a musíme věřit že to bude dobré držím ti palečky.

misa.patrik
9. říj 2012

@britka děkuji moc snažím se být v klidu ale moc se mi to nedaří to je fakt 😒 😒

evikj33
9. říj 2012

@misa.patrik Jedna kočena s jiné diskuse taky tak hodně krvácí ,poprvé to byl hematom,poležela pár dnu v nemocnici a poslali ji domu s klidovým režimem,objevilo se srdíčko,tad je v 9týdnu a opět v nemocnici,zase krvácení,docela masivní,příčina zatím nejasná(brali stěr z čipku,prej to muže souviset)už se ji to trochu zastavuje a miminko bylo zatím v pořádku,další UTZ ji budou dělat až koncem týdne.Miško moc přeji at se to zastaví a miminko je v pořádku.Posílám objetí

kvakuska
9. říj 2012

@misa.patrik Ahoj Míšo, nevím jestli si na mě ještě pamatuješ, ale já si tě pamatuju z dávných časů tady na koníkovi. Držím moc palce, ať se vše uklidní a můžeš v klidu těhulkovat. Drž se!

kvakuska
9. říj 2012

@britka já jsem zase psycho z tebe 😎 ... jak tě člověk chvíli nehlídá, hned vyvádíš kraviny 😠

misa.patrik
9. říj 2012

Holky děkuji Vám za podporu jste zlaté fakt zrovna jsem dojela z nemocnice ještě že tam máme tak užasné doktory 🙂 paní doktorka mi udělala UTZ bublinka na mě pořád koukala mám dost velké bolesti tak mi dala injekci od bolesti a přísný klidový režim.

britka
9. říj 2012

@kvakuska už jsi napsala Stephi? 😉

britka
9. říj 2012

@misa.patrik neboj hlavně buď v klidečku.

kvakuska
9. říj 2012

@britka no nenapsala ... kam jí mám napsat? ... nevím jestli mám její email ... možná mám její číslo v mobilu, tak jedině sms že bych poslala ... jsem v časovés presu a trochu stresu, fakt nevím co dřív 😖 ... kdy jedeš do Ol. a na kolik hodin?

blondatabruneta
9. říj 2012

ahoj holky, tak já si byla dnes u Dr Souškové pro žádanku na HSG do nemocnice ve Šternberku... takže v pátek jdu na rentgen dělohy a vejcovodů, jestli jsou průchodný ☹

britka
9. říj 2012

@kvakuska tak ji napiš na IP,ona sem tam se koukne.Do OL jedu 18.10 myslím na 8,30.Chtěla jsem se zeptat kolik ten ultrazvuk stojí teď ve 20 týdnu ?Nevíš náhodou?

kvakuska
9. říj 2012

@britka tak jo, napíšu jí sem do IP ... cenu UZ nevím, ale zjistím a dám ti vědět ... 8:30 je super čas, jindy totiž ten den už čas nemám, takže se budu snažit dojít, potvrdím ti to zítra 😉

kvakuska
9. říj 2012

@britka jsem se teď koukla e to není teď ve čtvrtek, ale až ten příští 😲 ... tak to snad už bude víc klidu, já myslela, že je to tento čtvrtek, to toho mám až nad hlavu, takže se mi to příští týden fakt hodí víc 🙂

kvakuska
9. říj 2012

@blondatabruneta Ahoj, já jsem na tom byla ve Šternberku asi před 5 lety a celkem pohoda, samotnej zákrok dobrý, potom se mi trochu točila hlava a na pokoji jsem padla do postele a spala jsem jako zabitá dokud pro mne odpoledne nepřijel odvoz ... ale to jsem byla prý rarita, chodili se na mne dívat jako na šípkovou růženku a já byla pořád tuhá, bez jídla, bez pití ... původně jsem si myslela, že odpolko je nějak ukecám a sama si odjedu domů, ale to fakt nehrozilo, ne kvůli bolesti, ale kvůli tomu spánku ... pokud jde o bolest, na tu si vůbec nepamatuji, takže mě to asi vůbec nebolelo ... jo a ani mne nebolelo rameno, to bolí když se vhání plyn k roztažení dělohy a vejcovodů, ale tady se používá kontrastní látka - tekutina, takže cítíš pouze tlak tekutiny dole a ta potom částečně vyteče ... je to trochu nepříjemné, ale bolestí bych to nenaznvala ... v podstatě by mi asi nevadilo jít na to znovu, ten spánek potom byl tááák sladkej 🙂 ... ale mě musíš brát s rezervou, jsem tak trochu samorost 😀

blondatabruneta
9. říj 2012

@kvakuska jéé moc děkuju za zkušenost!! ale s tím odjezdem jsi mě nepotěšila... doufala jsem, že to zvládnu bez doprovodu ☹

blondatabruneta
9. říj 2012

@kvakuska a prosím tě po kolika jste tam byli na pokojích? a jak to probíhalo? myslím od doby co si tě ráno zapsali až do propuštění, jako co všechno mě čeká 🙂

kvakuska
10. říj 2012

@blondatabruneta no já také myslela, že odjedu sama, ale možná jsem byla tak hrozně ospalá protože mám nízký tlak ... řekla bych, že mi po tom vyšetření ještě klesnul ... já jsem ale věděla předem, že je doporučeno mít zajištěný odvoz ... no ráno jsem tam dorazila, vzali mě na pokoj, převlíkla jsem se, potom si mě mudra vzala na vyšetřovnu, vyzpovídala mne, přišel pro mne zřízenec a na kolečkové židli mě převezl do budovy kde je rentgen, tam už si mě vzala rentgenová laborantka a doktorka, vím že jsem ležela na tom rentgenovém stole, myslím že nohy nahoru jako na koze, oni ten stůl nakloní tak, že jsi trochu hlavou dolů (to proto, aby tekutina líp stékala do vejcovodů) ... no a potom tam lékařka vstřikuje tu tekutinu a laborantka to průběžně rentgenuje ... samotný zákrok netrvá moc dlouho, spíš dýl trvá ta příprava na tom stole ... no a když bylo vše hotové, tak pro mne znovu přijel zřízenec a odvezl mne na pokoj ....... teď si nejasně vzpomínám, že mi myslím dali ráno nějakej prášek, nejspíš uklidňovák, tak možná proto ten spánek ... na pokoji jsem byla sama, bylo to normálně na patře kde jsou ženy po porodu (později jsem zjistila, že to byl nadstandart, ležela na něm kamarádka po porodu, asi ho prostě zrovna měli volnej) ... ve vedlejší místnosti a na chodbě jsem slyšela plakat miminka ... vím že jsem měla nějaké instrukce ještě než jsem tam jela (třeba to o tom odvozu nebo že mám být nalačno), ale už nevím, jestli mi je dala sestřička od mého gynekologa nebo jsem si tam volala ... je také možné, že po 5ti letech už tam bude něco jinak, možná tam něco zmodernizovali a nebo už tam mají jiný systém, ale moc bych s tím asi nepočítala 😎