Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
28. říj 2012

@evikj33 Ahoj Evči tak už se nám to kráti já budu mít malou doma. už se těším. Vidím že prcci se melou užívej si těhu mě to tak nějak rychle uteklo ani jsem si toho moc neužila 🙂 😉 a dávejte na sebe pozor

evikj33
28. říj 2012

@kamka1402 Jj strašně to utíká a když je nějakej problém jako byl u tebe,člověk si to těhu ani neužije,zažila jsem to u maleho 😢 ,ale hlavně že to dobře dopadlo a zachvilku nato zapomeneš až budete doma všichni spolu konečně jako rodinka. 🙂 Já se snažím,ale znáš to pořád slyšíš že těhu není nemoc,tak se snažíš dělat co jde at dotebe pořád někdo nereje.Někdy když trochu přetáhnu,tak dostanu strach a říkám si že příště už to bude lepší....v ut.jdu na poradnu a test na cukrajdu,tak zas zahlédnu prdelky a dr.mně řekne jak se mu to zdá(čipek atd.) 😉

jitulik24
29. říj 2012

@kamka1402 Ahoj Kami, tak to jsou skvělé zprávy 😵 . Ty jsi z Prostějova, že ti malou převezli sem? Já ano, tak to by jsme mohly pokecat osobně 😉

katka1311
29. říj 2012

Děvčátka prosím vás jak jsou pondělky v RF v Olomouci? Mám přijet na UTZ v pondělí a na stránkách to nemají napsané 😒 .Děkuji 😉 .

kvakuska
29. říj 2012

@katka1311 Pondělí 08.00 – 14.00 MUDr. Michaela Soušková: dysfertilní poradna, gynekologie 😎

britka
29. říj 2012

@kvakuska ale,ale kdopak se nám to tady objevil? 😀

katka1311
30. říj 2012

@kvakuska děkuji.Takže nevadí když chodím k Macháčovi a objednal mě na první UTZ stimulace v pondělí,že tam bude pani doktorka?

kvakuska
30. říj 2012

@katka1311 no myslím že nechodíš k Machačovi (nemá žádnou čárku nad a), ale do Reprofitu ... a doktorka Soušková je také Reprofit 😉 ... neboj se, je fajn 🙂

katka1311
30. říj 2012

@kvakuska omlouvám se že jsem mu špatně napsala příjmení.O dr.Souškové jsem slyšela že je super. 🙂

britka
30. říj 2012

@kvakuska tak jak se daří?Taky je u Vás taková zima?U nás už vylezlo sluníčko,ale ráno mrzlo a bylo náledí.

kvakuska
30. říj 2012

@katka1311 to se nemusíš omlouvat, Machačovo příjmení sem takhle špatně píše více snažilek, já jen když už jsem ti odepisovala, tak jsem na to upozornila 🙂

kvakuska
30. říj 2012

@britka jo jo, taky zima, taky 😠 ... ale už se to probralo, zase lepší zima než vlhko, to fakt nemusím 😕

britka
30. říj 2012

@kvakuska já zimu nemusím dala jsem se udělat květináče na hřbitov,ale ruky pěkně mrznou.Naštěstí dělám 2 možná 3,tak jsem se přišla ohřát.A jak ty?

blondatabruneta
31. říj 2012

@katka1311 MUDr Soušková je super 🙂 já k ní chodím a jsem za to moooooc ráda 🙂

kamka1402
31. říj 2012

@jitulik24 Ahoj Jituš to by bylo super, já nejsem přímo z Prostějova kousek od něj bydlím v Třebčíně je to tak mezi Olomoucem a Prostějovem 🙂 🙂

sany78
1. lis 2012

Ahojky všem, pročítám diskusi a narazila jsem, že Pregnyl není k sehnání. Také jsem chodila do Reprofitu a zůstali mi doma dvě balení, tak kdyby někdo potřeboval, ozvěte se přes IP. Bydlím mezi Prostějovem a Olomoucí.

katka1311
1. lis 2012

@blondatabruneta v pondělí ji snad uvidím 🙂 .Jsem zvědavá jestli se mi tam něco děje 😒 .

misa.patrik
2. lis 2012

Ahoj holky tak jsem dorazila z poradny 🙂 miminek má 2cm a odpovídáme 8+4tt zatím je vše v naprostém pořádku špinení a krvácení se umoudřilo tak snad bude už vše jen dobré 🙂 za 14 dní znova poradna a za 3 týdny genetický ultrazvuk 🙂

britka
2. lis 2012

@misa.patrik krásná fotečka prcek už jde krásně vidět.Tak ti držím palečky ať už problémy přestaly,hlavně klideček jo?

misa.patrik
2. lis 2012

@britka děkuji kupodivu jsem strašně vklidu což je vlastně dobře 🙂

evikj33
2. lis 2012

@misa.patrik Super gratuluju k miminkovi.Hlavně at už je vše jak má a mužeš si užívat těhulkování naplno 😉

carlik
4. lis 2012

@misa.patrik tak koukám, že vše je v pořádku a hlavně když jsi klidná, tak to půjde všechno hladce až do porodu 🙂 Moc ti to přeju!

evikj33
4. lis 2012

@katka1311 Ahoj Kači na zítřejší návštěvu Olomouce dřžím pěsti at máš pěkná vajka a je solidní snuška 🙂

katka1311
5. lis 2012

@evikj33 Evi moc děkuji,už mám po UTZ.Byli jsme dnes až v Brně ne v OL.Jinak OPU bude v pátek a folíky rostou rovnoměrně.Jen vzhledem k mojemu nízkému AMH jen 4 kousky 😒 .

evikj33
5. lis 2012

@katka1311 To je super,hlavně že rostou a alespon bude dost mrskavcu na to aby vybrali šampiony 😉 Moc držím pěsti at tak hezky pokračujete.Moc na vás budu v pátek myslet.Hlavní je kvalita ne kvantita 🙂

katka1311
5. lis 2012

@evikj33 Děkuji Evi 🙂 .Doufám,že v nich budou správná vajíčka a ze spermijek bude taky co vybírat 😒 .

evikj33
5. lis 2012

@katka1311 Věřím že vajka budou Ok a nějaké akční mrskavce určo taky vyberou 🙂

misa.patrik
7. lis 2012

Tak dneska vstupujeme do 3 měsíce 🙂

evikj33
7. lis 2012

@misa.patrik Gratuluju a jen tak dál,ještě pár týdnu a jste ve 2trimestru a pak už to pofrčí 😉

misa.patrik
7. lis 2012

@evikj33 no už aby to bylo 🙂 budu uplně klidná 🙂