Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
22. pro 2012

Ahojte......
chci Vám všem popřát Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013 😉

carlik
23. pro 2012

Já se taky holky přidávám s přáníčkem, ať každá z vás je na Vánoce a celý další rok, šťastná a veselá se svou rodinkou, miminkama a těhulky zatím s bříškama a ty co ještě to bříško nemají, ať už brzo se dočkají!!! Moc vám to všem přeju a hlavně ať jsme zdravý, protože to je nejdůležitější!!!

britka
23. pro 2012

Taky se přidávám ať všechny prožijete krásné vánoční svátky a do Nového roku všechno nej.nej a ať se vám splní všechny vaše přání které si moc a moc přejete. 🙂

kvakuska
23. pro 2012

Maminky, těhulky, snažilky, všem vám přeji krásné svátky plné pohody a lásky a do Nového roku samozřejmě zdravíčko, maminkám přeji hodné zdravé dětičky, těkulkám bezproblémový porod a zdravé miminko a snažilkám vytoužené dvě čárky na testíku. Nejlepší by bylo, kdyby všechny zdejší snažilky uvolnily do roka a do dne místo úplně novým reprofiťáckým snažilkám. Ať se tu příští vánoce sejdeme všechny jako šťastné maminy nebo skoromaminy 🙂

britka
23. pro 2012

@kvakuska ta poslední věta ta je pěkně napsaná 🙂

misa.patrik
2. led 2013

Ahojík děvčátka tak další chlapeček REPROFITU je potvrzen 🙂 😉 😉 😉

aneta1199
2. led 2013

@misa.patrik - jupíííííí - aspoň budou mít budoucí nevěsty z čeho vybírat !!!
Obrovská gratulace.
A prosím - nám držte palce za týden ve čtvrtek - den D 😉

misa.patrik
2. led 2013

@aneta1199 děkují a já držím palce i na nohách 🙂

britka
2. led 2013

@misa.patrik tak to maš fajn aspoň nemusíš shánět věci do růžova a bráška bude dědit co?A jinak je vše oukej?Nějak ty týdny letí já mám dnes 31+1 a malý bude pěkný divoch je pořád v pohybu 🙂

misa.patrik
2. led 2013

@britka jj vše je vpořádku 🙂prcek odpovídá přesně 17+0tt šikulka moje 🙂 už mi segra volala že mi začne schovávát 😀 😀 tak něco ušetříme.Tý jo Ty už jsi teda taky pěkně popoběhla v těch týdnech 😀 😀 😀 a jak se jinak cítíš? 😉 já už taky sem tam cítím takové ty motýlky v bříšku každou chvíli už bude malý kopat 😉 Jaké máte jméno?

aneta1199
2. led 2013

@misa.patrik - moc děkuji, i když před dvěma lety to proběhlo bez problémů, tak mám stejně bobky ☹

misa.patrik
2. led 2013

@aneta1199 to je asi normální si myslím 😉 já jdu pokaždé do poradny a mám srdce v kalhotech jestli je prcek vpořádku

kvakuska
2. led 2013

@misa.patrik gratuluji k chlapečkovi 🙂 ... jen koukám na tvou dnešní poznámku v profilu, tobě ještě nedělali odběr na tripple testy? 😕 ... vždyť ten se dělá v 16tt a ve 20tt je potom jen genetický ultrazvuk ... ve tvém týdnu těhotenství už bys měla mít i výsledky tripplů 😠

kvakuska
2. led 2013

@aneta1199 také budu držet palce, jen nevím k čemu 😀

kvakuska
2. led 2013

@britka zdar mamino, tak už se ti to krátí, doufám že už máš vše připravené a jen odpočíváš s nohama nahoře 😎

daisy14
2. led 2013

@aneta1199 UŽŽŽŽŽ? Tak držím všechny palce co mám!

katka1311
3. led 2013

Ahoj omlouvám se že jsem tady vlezla ale prosím nevíte jak to je teď v Olomouci jak jsou v tom novém?Vím,že OPU i ET se už budou dělat tam ale jaké složení doktorů tam bude? A embryolog?? Nebo raději jezdit do Brna jak doteď?Poradíte mi? Hezký den.
@misa.patrik škoda,že už to nemáš,já nemohla dříve napsat byla jsem v práci ☹ .Ale jestli budeš o někom vědět,tak prosím.

misa.patrik
3. led 2013

@katka1311 určitě kdybych věděla dám vědět 😉

britka
3. led 2013

@misa.patrik Jméno už máme vybrané od te doby co víme,že to bude kluk a bude se jmenovat Dominik.S těma testama to ma Kvakuska pravdu .Já před 14 dny byla už na poslední ultrazvuk a dopadl dobře.příští týden bych měla mít poslední odběr krve.

britka
3. led 2013

@kvakuska ahojki já bych ti brnkla,ale psala jsi že jsi mimo po vánocích.Nohy nahoře nemám,ale odpočívám dost.Postýlka už stoji a něco málo už mám to víš jak musíš vše kupovat to je radost my nemáme po kom dědit..Sestřička Lucinka koupila bráškovi plínky,prášek na praní,ubrousky vlhčené a krém.Stará se co?A jak ty co svátky?Jestli tak písni na IP.

aneta1199
3. led 2013

@kvakuska - kvakuško - za týden by se měl narodit můj druhý "reprofiťácký" chlapeček 🙂

aneta1199
3. led 2013

@daisy14 - móóóóc děkuju !!!

britka
3. led 2013

@aneta1199 s těma chlapečkama se nějak rozsypal pytel 🙂 tak ať vše dobře dopadne držím palečky.

aneta1199
3. led 2013

@britka - taky móóóóc děkuju !!!

britka
3. led 2013

@aneta1199 tak Štěpanek bude mít brášku tak to stejně budeš mít práce až nad hlavu a malý ať nežárlí.A to budeš rodit normálně?nebo máš termín?

aneta1199
3. led 2013

@britka - mám termín 10. ledna. Primář doporučil opět císař. Zastává názor, ze vzhledem k věku (35) a hlavně kvůli dlouhodobé snaze o mimino není třeba riskovat. Plánovaný císař považuje pro maminu i pro mimčo jako nejbezpečnější.
Nehledě na to, že Štěpánek měl pupeční šňůru omotanou kolem krku ☹
Jinak po císaři jsem byla v pořádku dřív než některý holky po normálním porodu a jizvička malinká pod kalhotkama. Císař tehdy probíhal při vědomí jen při spinálu. Snad to bude zase dobrý.

britka
3. led 2013

@aneta1199 tak aspoň víš jak to u císaře jde.Já mám termín 5.3 tak jsem taky zvědavá jestli to bude normální cestou nebo na mě příjdou s něčím jiným.Zatím jsem v pohodě malý je až moc čilý šije sebou že se s manželem tomu smějem co v tom bříšku vyvádí málokdy je v klidečku.Už se těšíš co až malého budeš držet v náručí co?Já se těším až moc. 🙂

blondatabruneta
7. led 2013

ahoj holky... za 3 dny čekám MS a ta nejspíš opravdu dorazí, tak se pomalu smiřuju s IUI... .☹ byla jste na tom některá přes Reprofit? a byly jste už v té nové ordinaci jak jsou přestěhovaní?

misa.patrik
8. led 2013

Zdravím holky 🙂 dnešním dnem vztupujeme do 5 měsíce těhotenství 😉
jinak pokud to mu není jinak 😀 😀 😀 tak
@aneta1199 už se Ti to blíží myslím na Tebe 😉 😉

aneta1199
8. led 2013

@misa.patrik - moc děkuju - pozítříííííí 😨 Beru s sebou neťas, tak dám hned vědět.
@britka - to víš, že se moc těším, snad bude všechno v pohodě a budu zvládat 🙂
@blondatabruneta - mně dělali ve Fertimedu IUI, ET i KET - všechno špatně ☹ Reprofitu vyšel ET napoprvé a teď po dvou letech zase napoprvé - a to máme ještě mražáčka 😉