Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
1. dub 2014

@bobulinka74 Ahojky ,no zadařilo se už začínáme 19tt 😀 😀 😀

carlik
1. dub 2014

@spunda a co jinak, musíš furt ležet nebo by jsme se konečně mohly vidět? 😉

spunda
1. dub 2014

@carlik Ahojky můžem se klido vidět ,už ležet nemusím .Dnes jsme zvládli Dr.Poláka jsme 18+0tt rostem jako z vody už máme 15,4cm dnes mimoušek trochu spolupracoval tak je fotečka trochu lepší 😀 😀 😀

carlik
2. dub 2014

@spunda no super, já se bála, že budeš ležet už do konce 😒 a gratulujeme ke krásné fotečce, má "to" i nosík pěknej 😉 Odpo jdeme tady někde na pískoviště, tak se kdyžtak ozvi, jestli máš čas. pa

jajinka121
7. dub 2014

@andygr
@catchulinecka já jsem po Clostilu taky jako puberťák. Byla jsem dnes u Dr. Souškové a v pohodě, naštěstí se mi taky nikdy nestalo že by volali ať přijdu jindy. Já reaguju na Clostil dobře, tentokát opět 3 folikuly - 2x 16 mm a 1x 14 mm, takže ve středu další IUI - dr. mi to teda rozmlouvala, že hrozí dvojčata, ale vzhledem ke špatnému spermiu budu ráda kdyby vyšlo aspoň jedno mimi🙂
Zítra večer budu píchat Pregnyl, musím najít někoho kdo mi ho píchne🙂

catchulinecka
7. dub 2014

@jajinka121 přijeď k nám, manžel už v tom píchání má praxi 😀 a jinak přeju moc moc štěstí!!!

jajinka121
9. dub 2014

Holky, tak dnes 2. IUI za mnou. A bylo to lepší než minule. Minule tam byl nějaký mladý dr, polil mě dost desinfekcí a celkem to štípalo to zavádění. Dnes tam byla dr. Soušková a super - nepolila mě, ještě mi udělala na sále UTZ a nakonec jen 1 folikul dorostl, i když v pondělí to vypadalo že 2 jsou stejně velké. A pak to zavádění pohoda, ještě se smála a říkala že mi to zavede co nejhlouběji a pak ještě čekala aby nic nevyteklo zbytečně🙂
Tak vám taky přeji aby na vás vyšla dr. Soušková🙂 Jinak po vitamínech se krapet spermio zlepšilo, tak snad se to bude zlepšovat stále🙂

catchulinecka
9. dub 2014

@jajinka121 jééé, tak to je super, mně zaváděla embryjko taky dr. Soušková. Je úžasná že? Teda jako samozřejmě Machač je prostě moje srdcovka 😀 ale ona je opravdu velice milá a strašně příjemná 🙂 Myslím, že od ní to vyjde 😉

jajinka121
9. dub 2014

@catchulinecka a ani jsem tentokrát nešpinila potom.....minule od toho dr. jsem pak špinila.

jajinka121
18. dub 2014

@catchulinecka tak dnes 9 dní po IUI 🙂 ještě musím vydržet☹

britka
23. dub 2014

@carlik Ahojki nějak nestíham.Maly teď marodil 40 teploty já myslela nachlazení a zuby nakonec zanět středního ucha v obou ušíčkach.Tak jsme doma,ale zítra už zajedu k mamce už ho to taha ven.Jinak to maš teda s prckem sradu když se smalou domlouvate a pořád dokola.Maly už tak vyklada po svojimu a nebo opakuje třeba čaj je ča,ham bo je čokoladka je s nim sranda.

carlik
25. dub 2014

@britka chudáček malej, tak ať jste brzo fit! A to jsou všechny děcka stejný, když jsou nemocný, tak vydrží v posteli max.1 den a max už to nevydrží a dělají blbiny 😉 S tím mluvením je to fakt sranda, už řekne všechno co chce, akorát já někdy musím zapřemýšlet 🙂 Hlavně aby už byla bez plín, to je nějakej dlouhej boj 😒 tak se mějte krásně

tofife
26. dub 2014

Holky, byla jste některá na IVF v Reprofitu Olomouc u dr. Souškové? Mě to čeká, tak jsem zvědavá, jak to probíhalo 🙂 Díky 😉

britka
28. dub 2014

@carlik Ahojki tak nakonec jsme přistali v nem.a dnes nas pustili tak jsme si užili a hlavně aby byl maly v poho zítra musíme k ušni na kontrolu propichli mu obě ušička a ještě navíc zánět hrtanu a ještě se mu špatně dychalo.S nočnikem mame taky srandu,ale už je třeba se na něj více zaměřit.

carlik
29. dub 2014

@britka ty brďo, to jste si užili, chudáček, tak ať je brzo fit a hlavně ať se to neopakuje. Mě dneska čeká KO s prsama, tak snad tam taky nic novýho nebude...

carlik
29. dub 2014

@tofife já k ní kdysi chodila, ale Et mi dělali v Brně, ale neboj ona je super a všechno bude "krásné bezbolestné" a hlavně ať se zadaří!

tofife
29. dub 2014

@carlik Ahoj! Díky za reakci 🙂 A podařilo se pod jejím vedením? Já do toho IVF vkládám veškeré naděje, takže jsem dost na nervy 😖 Začátek stimulace mě čeká kolem 20.5., takže se snažím nasát co nejvíc informací 🙂 Dříve se v rámci Reprofitu chodilo na ET do Brna, že?

carlik
30. dub 2014

@tofife no já jsem takový skoro beznadějný případ, ale kdo se nevzdá a bojuje dál, tak se dočká jako já 😉 takže moje rada, sice jsou vyjímky, kterým se to povede na poprvé, ale prostě když se nezadaří hned, tak to nevzdávat a bojovat dál. jo jo já jezdila na všechny OPU a ET do Brna. Semhle nějak už moc holek nechodí, stará garda mají všechny mimča a nový nevím kam chodí na info. Možná toho je víc na diskuzi na RF Brno

tofife
6. kvě 2014

@carlik A napokolikáté se ti povedlo? Máš pravdu, je třeba zatnout zuby a jít dál, nic jiného stejně nezbývá... 😒

carlik
7. kvě 2014

@tofife až na pátý transfer se narodila moje zdravá holčička 😉 a zrovna teď 5. 5. to bylo 3 roky, co jsem ho absolvovala 😉 takže hlavu vzhůru a do boje!

britka
7. kvě 2014

@carlik tak prcek opět marod ach jo Je to zajimavé že to trva dost dlouhoZítřejši plavani opět v niveč.

carlik
8. kvě 2014

@britka a copak má tentokrát, nebo pořád ty ouška? My když chodily v 9 měs. na plavání, tak to jsem objednala preventivně jen 5 lekcí a dobře jsem udělala, protože co 14 dní byla nachlazená a pak už jsme to vzdaly. Tak ať je rychle marod z toho venku.

britka
8. kvě 2014

@carlik ryma a dost velka a takovy divny kašel a proto jsme byli i v nem.uvidím zítra jestli na tom bude stejně tak zajdu k doktorce.špatně spi tak mam prcka u sebe v posteli tak jdu spinkat aby se uklidnil že jsem vedle něho ach jo.

carlik
9. kvě 2014

@britka hmm, ať to není laringitýda 😒 to my naštěstí pořád zdravé!!!
Ale teda malá se dneska v noci probudila a chtěla k mamince do ložnice taky, tak přilehla a spaly jsme spolu.

jajinka121
9. kvě 2014

@tofife já k ním taky chodím - teda zatím řešíme jen IUI a jsem s ní spokojená. IUI od ní úplně pohoda. Zrovna v ondělí k ní jdu zase na UTZ kvůli ovulaci a folikulům🙂

britka
10. kvě 2014

@carlik ahojki byla jsem u dr.a něco mlela latinou a řekla mi že ať počítam že to bude asi nějaky rok trvat a že vim co mam dělat že asi bude často v nemocnici tak to mamdobré vyhlídky.Doma mrdnik jak po vybuchu a smích se obrací v příšerny brek ach jo.

carlik
11. kvě 2014

@britka tož to jsou výhledy, nezávidím, tak obal nervy něčím sladkým a vydrža't!!! No a hlavně ať se prognóza Dr nenaplní a malej je zdravej.

vanilkacka
11. kvě 2014

@jajinka121 Ja taky chodim k Dr. Souskove do Reprofitu,na zacatku dubna jsem poprve podstoupila IUI, i kdyz nam Dr.,ktera inseminaci provadela,moc sanci nedavala, protoze jsme meli opet horsi Spermiogram,tak ted jsem v polovine 7.tt,uz bylo videt i srdicko a doufam, ze i nadale bude vse v poradku.Drzim palce,at to take vyjdea brzy se radujete z miminka.

spunda
11. kvě 2014

@carlik čauky tak my bojujem už 14dni v nemocnici na kapačkách ,měla jsem hodně vysoké ty jaterní testy tak mi to pomalu klesá,Já se citím ale dobře a prcek tak hezky roste už jsme minulý pátek měli 491gramu a je to pěkně živé miminko.Uvidíme jak dlouho si nás tady nechaji v uterý začínáme 25tt 🙂 tak jak budu mit zase notas nebo by nás pustili domů tak se ozvu pááááá 🙂

carlik
12. kvě 2014

@spunda ty brďo, nezlob mamino...jsem si říkala, že Tě nikde nevidím a Ty se povaluješ v nemocnici s all inclusive. Tak ať hlavně vydržíte aspoň ještě 10 týdnů! Pak dej vědět, držíme všechny palce.

@vanilkacka tož to jsi dobrá, že se zadařilo na první pokus IUI, jen tak dál!