Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
7. srp 2009

Ahoj holky..tak boužel jsem nedopadla zrovna nejlepe...jak já jsem v pohodě zdravá, ale byla sem ve \Fertimedu a nemají spermie na brášku nebo ségru |:// ...takže budu vybírat nového tatínka:(( no co už ..ja s tim pocitala uz davno..jen jak Stepan rekl ze b mohl byt stejnej otec tak sem se toho chytla a tedka prd..:(( jo a pry se mu uz stalo ze spermie byly..a oni lhali že nejsou..a pak za ne chteli 5 tisic...ach jo..no dala bych to za stejnyho otce...
tak tam bude jeste po dovolene volat(dnes tam nebyla asi nejaka jeho znama?) a overí jestli opravdu nejsou..
mám dotazník tož si navolím nejakýho novýho krasavce 😀 😀 😀 😀

a bude tedy IUi...jen se musi poresit ten chlap...a ja doufam že se to stihne na dalsi cyklus..:/( ale asi ne no...

Holky ja jak byla v tom Fertimedu tak sem si vubec rikala jak sem tam mohla vydrzet...OVsem ..cekarna zela prazdnotou..mozna tim ze bylo dopoledne nevim..tak aspon neco..byl tam i Sobec..bleeee...sestricky do jedne (i moje oblibena..:(( ) nasrany nepristupny ksichty...no brrrrrrrrrrrr...ani cokoladu z automatu sem si nedala 😀 😀

teddyna
7. srp 2009

mici,fakt,že byla čekárná prázdná??? že by měli nějakou krizi 😀 😀 no,pacientky jim utíkají,tak co.ale je to bordel s těma spermiema - jestli jste je tam měli uložený a platili za ně....nicméně,sestřičky při pátku přece nebudou příjemný,zvláště když jim hrozí,že z luxusního fleku,kterej měly,budou třeba muset odejít,páč ten luxusní flek už není tím luxusním flekem,kterým byl před deseti lety.hele,ale čokoška z automatu byla grátis,ne?teda aspoň co jsme tam chodili my,to bylo grátis.tož to bych si jí tam dala teď celej kýbl

beras
7. srp 2009

Micinko tak to si spíš myslím,že fakt lžou. 😝 Uvidíš až tam Štěpán zavolá a třebas ještě budeš mile překvapena.Moc ti to přeju a když ne tak prostě budete moít jinýho tatínka.Známá má taky mimi s fert. hned po první IUI s darovanejma spermijkama.Ted šla na druhej pokus a měla taky jinyho tatínka.Nedopadla zrovna nejlíp.Dr. asi ten novej říkal,že je tam nějakej novej jí při zavádění katettru propíchl dělohu a měla problémy jako blázen.Ani tam nešla a šla rovnou do nemocnice kam jezdila celej tejden ,protože měla bolesti a krvácela jako z vodovodu.Takže to byla jejich aky poslední šance a jde do Rep.Holky mě mrzí to,že j.cien chtěla vědět co se nám nelíbilo ve Fert. a ted jsme úplně řachly na hlavu,že to,že se procházíme po transferu a ještě k tomu někdo nepotřebuje obrazovku a prostě těhotní se všude.To teda nepsala j. cien ale když se napíše názor tak at si ho každej přečte ale nemusí nikoho shazovat.Prej pěkně je lanaříme do reprofitu.Ale tady nikdo nikoho nikam necpe.At je každej spokojenej tam kde je spokojenej a já na Fertas dobry vzpomínky nemám. 😝

micinka22
7. srp 2009

teddy nevim bylo tam opravdu prazdno.žadny fronty jak za mě..tak za spermie se neplati..oni je maji od darce schobvany..a holt je vyflákali na jinejch ženskách a já mám smulu..neřekli mi tenkrat že si je muzu treba rezervovat i kdyby za nejakej poplatek..kreteni :// ted se Machače zeptam jestli si mužu schovat od toho novýho ..co kdybych treba za 5 let chtela dasli dite??? to by melo kazdy jinyho otce..fakt na palici 😠 😠 😠 😠
joo čokolada je furt gratis..ale asi bych se z ni poblila://

beras
7. srp 2009

mici a to ti řekl Sobec,že tam spermijky nemají.No jo holt je naštvanej. 😀 A jak vám holky říkám on to nastopro ví ,že je hromadná migrace.Jo a ještě jak se psalo,že se platí všude stejně.Neplatí.Ve Fertasu se platil ultrazvuk,platil se vstupní poplatek,platí se 30+30 tech druhejch nevím za co.Já jsem v rep. platila jen 30 a co vím tak v Brně se neplatí ani těch 30.Takže pokuzd je někdo špatně informovanej tak at si to přečte a nereje.

teddyna
7. srp 2009

beras,to je fakt - ve ferťasu se platilo i šáhnutí za kliku - takový ty jejich poplatky 30+30 - směšné! já na Fertimed mám pouze ty nejhorší vzpomínky-málem jsem přišla o kejhák,ale to jsem tady už psala.taky nikoho nikam nelanařím,ať si každej chodí kde uzná za vhodné,ale Fertimed je jeden velkej bordel - v evidenci,v penězích...ve všem.kontrolu na ně poslat!!

j.cien
7. srp 2009

Ahoj Beras,
ja jsem se jen seriozne ptala,na konkretni veci,ktere vam vadily na Fertasu 😉 na tom prece nic neni,od toho diskuse je..a hlavne me zajimalo,jestli znate dr.Jarose a meli jste treba problem s nim konkretne...Ja predtim byla v GC a dokazu take precne pojmenovat to ,co mi tam vadilo.Mne jen zajimalo to,jestli o jejich "zastaralych kultivacnich roztocich" mate nekdo korektni informaci,nebo je to jen vas dojem...
Jsem zdravotnik a dobre vim,ze kdyz 2 delaji totez-nemusi to byt totez...proto me to zajimalo-jako fakt,jako informace.
Jinak je kazdeho vec,do ktereho CAr chodi a proc...sama vam jsem vdecna,za vase postrehy z Fertasu,s nekteryma se ztotoznuji s nekteryma ne..ale to je fuk.
Jde na te dlouhe ceste k miminku dojit do cile!!!A jen rikam,ze pokud se mi to podari,nemusi mi k tomu hrat hudba a nemusi me muz drzet za ruku...toto je uz mimo medicinu,to je jen pozlatko navic,asi tak,jako cokolada zdarma...na tom mne konkretne vubec nezalezi.
Dnes jsem se stekala poprve s Dr.KOutnou,byla chladna,ale naprosto profesionalni,coz ocenuji.
Pokud bude neco,s cim ve F.nebudu spokojena,tak to samo budu resit zmenou CAR 😉
Hodne stesti na ceste za miminkem vsem vam preji 🙂 !

katrin111
7. srp 2009

vite co me nejvic ve fertasu vytocilo???nemela jsem zrovna platit za utz ale plod uz mel srdecni akci tak jsem jim zato musela vysolit 200kc......tim pro me navstevy fertimedu skoncili............a hned druhy den jsem sla normalne ke sve dr.

teddyna
7. srp 2009

j.cien-taky jsem zdravotník.takže i ty sama víš,že do toho vidíme tak nějak víc.ale co mám informace,tak konkrétně o tom kultivačním roztoku jsem se dověděla přímo od lékaře jiného CAR.možná to byl tah na konkurenci,nevím - ale asi na tom něco bude,když má Fertimed takový příšerný odpad embryí v roztoku.a nebo to,co rozmrazí,se rozpadne. v Reprofitu vůbec nemrazí embrya horší kvality nebo by je ani netransferovali.
a jak jsem pochopila,tak zatím taky bojuješ o miminko?? tak moc štěstí přeju,moje cesta byla dlouhá a trnitá.tak doufám,že je vše OK s miminkem.zatím,jak nejsou pohyby,tak nevím,co se vevnitř děje.a je opravdu fakt,že to,co se platí ve Ferťasu je jinde bez poplatku,protože to hradí pojištovna - mají tam vůbec velmi zvláštní platební postupy.ale to už je čistě můj názor

beras
7. srp 2009

j.cien 😀 já jsem právě psala,že jsi chtěla vědět proč nás tolik odešlo atak jsme napsaly.Ty jsi nenapsala nic špatnyho ale jedna kočka u vás v tématku se tak trošku škaredě navážela. 😀 Tak jsem to myslelatak,že někdo chce něco vědět a jinej to takhle hatí. 😀 😀 Jaroše neznám,protože nastoupil až já jsem ve Fert. odešla.Měla jsem čest jenom na Holuba.

teddyna
7. srp 2009

beras a Holub-to je kápo,co??ty jeho vaginální ultrazvuky byly jak když orá jarní brázdu-a jak má člověk nastimulovanej břuch,tak to bolelo jak sviňa.no co naplat,co bysme nevydržely kvůli úspěchu,co?? no a když jsme u toho,tak ultrazvuky starýho Soba stály taky za prd - holt necitlivci.ale hlavně,že se platí,ne?

micinka22
7. srp 2009

Beras neewe Sobek šel jen kolem..o spermiich me informovala embryoložka...no uvidime..bylo by moc velky stesti kdyby lhali treba zrovna v mem pripade:// ale je to sporsty ..maji se zeptat jestli ty spermie chce clovek schovat do budoucna..už tak neni jednoduchy nemit vlastni dite po manžovi ..a ted navic kazdy s jinym darcem:// no co se da delat prezijem to jako vsechno ze .-)

Jo a za pohovor sem ve |Fertasu platila 300 plus 30...jo a tech dalsich 30 bylo holky za OBJEDNání!!!!navíc já je nekdy platila nekdy ne...jednou mi tvrdily ze sem spermie platila..a ja mela 500 v kapse..normalne me ukecavali ze sem to opravdu platila..komedie..tak sem jim je dala at si s nema delaj co chcou..fakt bordel..

jo a zdrazily davku z 500 na 1500 :/((

micinka22
7. srp 2009

Teddy jo tak Sobek a UTZ taky mazec..poprve na pohovoru a hnus:// dneska sem to skoro necítila a krásně sem videla ten chleba s máslem..boužel zatím bez máčku :((( ale vajec bylo hodně ale zatim žadny na ovulku nevypadalo

beras
7. srp 2009

Mici 😀 však se zdražuje vše tak jdou s dobou nééé 😀 😀 .Sobek a ultr. byl na tafku.Mlčel jako hrob, 😝 já nervní a než se uráčil něco aspon říct tak jsem byla mrtvá z toho co tam kde je. 😝 Jo a u transferu byl taky skvělej.Jsem myslela,že přišel inseminátor do kravína. 😀 😀 Roztáhnout, šup ani nezabučel a já slušně poděkovala.Když odcházel tak taky nezabučel 😝 No arogance jako prase. 😀

micinka22
7. srp 2009

jj a na me hledeli jak na exota co si to dovoluju vubec odmitnout spat pres noc( mam to 10 minut autem) 😀 😀 😀 😀 tak sem tam lezela asi |4 hodiny :/

asmeena
7. srp 2009

já u 1.IVF zůstávála přes noc na tom transferovém sále a tak šíleně mi vrzala postel, že jsem celou noc stejně nespala, abych neprobudila holčinu co vedle mě spala. U 2.IVF jsem byla i s manželem, ten na mě čekal nahoře na pokoji a u KET už jsem odmítla a jela jsem raději domů, bylo to zrovna před Vánocema a v telce byla spousta pěkných pohádek a není nad to být v pohodičce doma. 😉 A to že se mi nezadařilo si nemyslím, že by bylo kvůli tomu, že jsem nezůstala v Olmiku spát. 😉

teddyna
7. srp 2009

Mici,takže stále chodíš do Fertimedu nebo jsi přešla do Reprofitu?teď z toho mám nějak guláš.
asmeena,ty postele jim tam vrzaly všude - hlavně ty ratanový na pokojích.a já měla ještě to štěstí,že vedle v pokoji tak děsně chrápal chlap,že jsem na OPU nepotřebovala ani narkozu - páč mi vrzala postel a ještě jsem měla chrápajícího chlapa za stenou,takže jsem celou noc nespala🙂. no,nikdy více Fertimed - i kdyby tam IVF dělali zadarmo.jo a ještě jim dlužím platbu za přespání,ale mají tam takovej bordel,že to stejně nikde nemaj psaný 😀

asmeena
7. srp 2009

tak to mně se pokojíčky moc líbily.

micinka22
7. srp 2009

Teddy ty ses teda zmatoň.-) Fertimed před 2 rokama..ted Reprofit...jen dneska sem byla ve Fertimedu pač meli spermie naseho darce..a ja je od nich potrebovala vydolovat a mam prd...
jo a bud rada za pouze chrapajico chlapa..ja mela noc na porodnim..nekolik porodu v primem prenosu...hroznej zážitek fakt...:////jo a pak taky jednu šu...dvojici v penzionu..to bylo jak kdyby to dělali vedle nas...nechutny přišerny..sem z toho měla trauma :///

teddyna
7. srp 2009

aháá,Mici -nějak mě zmátnul tvůj příspěvek,že ti starej Sob dělal ultrazvuk - tak promiň.

micinka22
7. srp 2009

teddy to nic to byly jen "krásné" vzpomínky :// 😝 😝 😝

teddyna
8. srp 2009

Mici,tak se nezloooob,jo?? 😀 budem to přikládat těhu demenci🙂) teda dneska je tady u nás pažák jako kráááva.už jsem vydrhla koupelnu,teď se chystám připravit oběd(halušky se zelím a uzeným),upeču hraběnčiny řezy a vrháme se s manželem na dodělávku obýváku po malování.nějak se nám to táhne.ale už jsem včera pověsila záclonu,tak to vypadá zase líp.holt nemůže být všechno hned.

katapola
8. srp 2009

Holky a mně se blíží pomalu ale jistě to vlastnoruční píchání do břicha a začínám být z toho nervní. Vím, psaly jste, že to zvládnu, že to ani nějak moc nebolí, ale i tak ten prvotní blok...

micinka22
8. srp 2009

teddy u me pretrvava tehu demence do dnes 😝 😝 😝 a moc nemakej ..nech to na chlapovi 😀 😀

Katapola...jj chapu ..ja se rozhodovala asi pul hodiny dycky s jehlou v ruce:((( ale píchneš..protože jde o dítě 😉

katapola
8. srp 2009

Mici, navíc je to už docela dávno, co mi sestra vysvětlovala tu techniku nabírání těch ampulí...píchnu, já vím. Ale kdybyste měly nějaké zlepšováky nebo naopak upozornění čeho se vyvarovat, budu ráda.

teddyna
8. srp 2009

katapola,neboj selskej rozum tě povede.kdybys měla Puregon,máš to jednodušší - natočíš jednotky,píchneš pidi jehličkou a je to.u Fostimonu ho musíš zředit a pak natáhnout.navíc aplikační jehlička je silnější než u pera.dobrovolně přiznávám,že jsem posera(jako každej zdravotník) a tudíš dopředu říkám,že do Fostimonu bych nešla ani omylem - kvůli těm píchancům.mám jich dost v práci 🙂 .jo,ale jednu radu bych měla - zkus si koupit v lékárně fyziologický roztok - prodává se v 10 ml baleních.zřeď ten Fostimon s tím - ze zkušenosti ostatních - bolí to míň,jak když je to ředěno tou aquou,která je k tomu přímo dávána.a vůbec,ředící aqua,která je prodávána u kdejakých léků,to opravdu bolí - znám z vlastní zkušenosti s podáváním antibiotik.

micinka22
8. srp 2009

teddy a bude to fungovat stejne jo?? a silnejsi jehlicka rikas??? toz to si asi nepichnu:// no i kdyz ja mam vyreseno..budou IUI...tak snad to nebudu ani potrebovat.

asmeena
8. srp 2009

ahoj holky, dnes mám gruntovací den, už mám hotovou ložnici z kuchyní, do toho jsem pekla pstruha plněhého gervé s bylinkama a pečené brambory. Vyprala 5 praček a teď si dávám oddych, udělala jsem si mojitko a relaxuju u koníka.
Kat: určitě si raději kup v lékárně fyziologický roztok, je to to samé a vůbec to nebolí, jak když ten fostimon budeš ředit tou vodičkou co je u toho.

ted: neměla by ses teď spíš šetřit? 😵

teddyna
8. srp 2009

asmeena:no jo,dyť vím,že bych se měla šetřit.ale když mi nejde jen tak sedět na gauči a dirigovat rodinu.právě jsme měli s manželem fofr akci "Orfa",že se tam mrknem po nějakým TV stolku.páč jsme přidělali plazmu na zeď a komodu,co na ní telka stála,hodlám vyvalit,páč se mi nějak už nelíbí do toho novýho obýváku.no a v Orfě mají tak leda prd.buď mají nábytek za 50tis a nebo mají za 2tis a to vypadalo,že se to každou chvíli rozpadne.takže jsme dojeli bez stolku,technika tu leží všude po zemi,páč ji není kde dát.dala jsem si buchtu,co mi dala tchýně-na oplátku za moje hraběnčiny řezy donesla švestkovej koláč a manžel odjel k zákazníkovi proměřit internet nebo co.a venku je hic jak sviňa - chtěla jsem jít s pesanem,ale počkám ještě tak hodinu,dvě,jinak se upeču.a vůbec,taky bych si dala mojito -ale nealko.nemáte někdo tucha,jak se to dělá??no jo,Mici,ale to jsem netušila,že na IUI se stimuluje injekcema?myslela jsem,že buď je to v přirozeným cyklu a nebo jen Clostilbegytem?tož to jsou poznatky

asmeena
8. srp 2009

ted: já si dělám nealko mojito. Vezmeš limetu, umyješ ji a rozřežeš na čtvrtiny a každou čtvrtinu rozkrajuji ještě na čtyři kousky. Do vysoké sklenice dám 8 kousků limety, 3lžičky třtinového cukru, to rozdrtím (nemám speciální paličku, ale používám dřevěnou špachtli co je na med), pak tam přidám hodně čerstvé máty, to znovu rozdrtím a zaliju studenou vodou a zasypu rozdrceným ledem. Občas přidám jahody, dnes jsme měli borůvky. Vše promícháš, aby se rozpustil ten cukru a je to mniamka. 😉
Taky máme nábytek z Orfy, vše to je polská výroba, kvalita nic moc, ale jsem spokojená. 😉