Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

nelluna
15. pro 2015

Po třech pokusech IUI mě v lednu čeká první pokus o IVF :/ 😒

lenca1212
15. pro 2015

@nelluna to jsme na tom stejně 🙂 Taky mě to čeká na začátku unora ..snad se zadaří

nelluna
17. pro 2015

@lenca1212 jojo zítra si jedu pro prášky a protokol a od ledna prášky na stimulaci atd.... no musí se zadařit 🙂 držím pěsti 🙂

darja6
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berblin
14. led 2016

@darja6 Ahoj, u Dr. Michnové jsem byla na punkci a transferu ještě v dobách, když byla ve FNOL. Působí sice zmateně, ale je velmi šikovná, takže bych se vůbec nebála 🙂

lenca1212
15. led 2016

@ywonne ahojky tak jak si dopadla teď? Snad se zadařilo konečně

ywonne
25. led 2016

@lenca1212 ahoj Leni, bohužel zase se nezadarilo a ted 29.1. Jdu na hysteroskopii, paní dr. michnove se zda divné,ze netehotnim,kdyz mam super sliznici i krásné embrya, tak proto . co ty?

esprit1
26. led 2016

Ahojte. S touto klinikou mám zatím jen jednu zkušenost, vstupní pohovor a předběžnou domluvu na IVF. Příští týden a chystame s manželem na spermiogram a já na kontrolni ultrazvuk. Jsem z toho SPG mnohem nervoznejsi než můj muž. Jak probíhá "odběr" spermatu na této klinice? 😕

hahebu
26. led 2016

@ywonne ahoj! a kolik jsi měla transferů? Já mám taky všechno "v pořádku", embrya krásné a taky se nějak nedaří... Navrhují ti nějakou jinou léčbu než dosud?

lenca1212
26. led 2016

holky jak vidím tak hodně holkám se v reprofitu nedaří..už mám i strach sakra já ☹

ywonne
28. led 2016

@hahebu transferu jsem měla zatim jen dva. 1krat et, po druhé ket a ted už mam poslední zamrazene embryo,tak doufám,ze se zadari po hysteroskopii. A ty mas kolikaty pokus?

drahus1
29. led 2016

@ywonne ahoj tak jak jsi dopadla?tva spolubydlici z dneštni návštěvy ivf clinik

drahus1
29. led 2016

@ywonne ahoj tak jak jsi dopadla?tva spolubydlici z dnešní návštěvy ivf clinik

worn
29. led 2016

Ahoj, ráda se přidám k vám do debaty... Do Reprofitu chodím skoro 2 roky, mám za sebou několik núspěšných pokusů, aktuálně plánujeme na únor další KET..

ywonne
29. led 2016

@drahus1 ahoj 🙂 dopadlo mi to nastesti dobre,pan dr. nic nenašel,deloha v pořádku. Odebral kousek sliznice na biopsii kvůli nějakému testu na hluboký zánět sliznice, abychom byli klidní, ze mam vse OK. Moc Ti držím palce, aby 2.ivf vyšlo a embryjko se zavrtalo. Já si ted počkám na menzes,tak za měsíc a půl bude KET. Mohlo by se zadarit 🙂. Pak napis, co embryjka a následný transfer. Držím pěsti.

drahus1
29. led 2016

@ywonne tak to je fajn,ze to máš v porádku,držím palce

hahebu
30. led 2016

@ywonne Já měla 2x ET a 3x KET. 1x IUI. A nikdy nic... ☹

ywonne
31. led 2016

@hahebu musíme věřit, ze nám to vyjde 😉.

b_lecha
2. únor 2016

holky, tak se k vám přidávám. Též chodíme na IVF Clinic. Už máme za sebou 1xET a 2xKET, zatím nic. V březnu chceme jít na další KET, snad se zadaří.

ywonne
2. únor 2016

@b_lecha a jaký mas problem? Já neprůchodné vejcovody a endometriozu na vaječníku,která byla odstraněna,ale bojím se aby se mi nevratila. Musím rychle otěhotnět 🙂 je mi už skoro 28 let ..

lenca1212
3. únor 2016

holky dělali někomu transfer i v sobotu?

worn
3. únor 2016

mně ne, protože mi to vycházelo dobře, ale vím že tam i v sobotu bývají... jestli ovšem dělají transfer, to je věc druhá..

skubanekkata
3. únor 2016

Mě vždy vycházel odběr na sobotu nebo neděli a transfer vždy ve středu, ale já ještě na zákroky jezdila do Brna. Jinak hodně štěstí, doufám, že se vám všem zadaří. My to štěstí neměli

ywonne
3. únor 2016

Me transfer delali v sobotu 😉

lenca1212
4. únor 2016

holky nevíte co se děje? Já měla měsíčky 29,1, a dnes jsem poprvé stimulovala a po týdnu mám opět krvácení mám dlouhý protokol..měl jste to někdo taky tak? Díky za radu jsem na nervy

b_lecha
4. únor 2016

@ywonne já mám PCO a k tomu jeden vaječník. Je mi 26.

nelluna
5. únor 2016

Já jsem včera byla na odběru vajíček a bohužel jsem tam měla jen dvě. A dneska jsem volala do centra a chytlo se jen jedno. Takže to bude buď a nebo ☹V neděli jedeme na transfér :-/ Snad to vyjde :-/

b_lecha
5. únor 2016

@nelluna držím palce

nelluna
5. únor 2016

@b_lecha Děkuji budu je potřebovat 🙂 Já se snad dám na modlení :-/

hahebu
5. únor 2016

@nelluna Kamarádce zbyl taky jeden jediný bojovníček k transferu a chytl se a má krásného chlapečka 😉