Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

vvercatkoo
2. lis 2016

@pegi27 ahojky, vitej 😉. My už máme za sebou šestý pokus a jsem devátý den po ET. V pondeli mám dělat tt. A co ty? Co máte za problém? My špatný spermos a problem bude asi i ve mě, ale nemůžou zjistit jaký, vsechny testy v pořádku

pegi27
2. lis 2016

@vvercatkoo Problém je u mě- nemám průchodný levý vejcovod a o pravý jsem přišla před 3 roky. Jinak jsme v pořádku. No jestě můj věk 😕
Tak ti teda držím palce ať už to výjde. A jak se cítíš? Čím jste stimulovali a kolik bylo oocytů? Mám tolik otázek 😆

vvercatkoo
2. lis 2016

@pegi27 ja jich mám právě vždy málo. Pritom reservu mám velkou. Teď naposled jen dvě a jen jedno oplodněné. Transfer byl třetí den sestidenniho embria, což já tomu moc sanci nedavam. Teď jsem měla femaru a pak menopur. Toto byla minimalni stimulace.

pegi27
2. lis 2016

@vvercatkoo A to jsi měla už 6 IVF? A kolik ti je? Bereš i nějaké vitamíny?

pegi27
2. lis 2016

@vvercatkoo Ke komu chodíš?

vvercatkoo
2. lis 2016

@pegi27 macháč. Tři ivf a tři minimalky. Beru kyselinu listovou, femibion, magnesium, selen, zinek

pegi27
2. lis 2016

@vvercatkoo Macháč je odborník co pořád čtu. Co znamená tři minimálky? Myslíš tím KET?

vvercatkoo
2. lis 2016

@pegi27 ne minimalni stimulace. Neni hrazena pojistovnou. A míň hormonů. Cenově vychazi stejně jako doplatek u ivf. My nikdy mražené neměli a ani blastocyty

pegi27
2. lis 2016

@vvercatkoo Psala jsi o šestým pokusu a tak teď tomu vážně moc nerozumím.
Já budu mít teď stimulaci- krátký protokol s gonalem. Ten si měla?

vvercatkoo
2. lis 2016

@pegi27 ano šest 3+3. Gonal jsem nemela. Mela jsem menopur

vvercatkoo
2. lis 2016

Poprve jsem měla taky kratky, podruhe dlouhy

knoflikarka
4. lis 2016

Holky, chodíte tu některá k dr. Vrublovskému?

vvercatkoo
4. lis 2016

@knoflikarka ne, ale naposledy mi delal odber i transfer

destovakapka
4. lis 2016

@knoflikarka Ja jsem byla u nej dneska a jeste drive ale to me sestricka k nemu objedna na kontrolu jakmile doktorka Souskova ma plno.

destovakapka
4. lis 2016

Ahoj holky,dneska jsem byla na kontrolnim UZ v Car a dopadlo to spatne.Nevim co si mam o tom myslet.Chodim k Dr.Souskove ale kdyz ma plno nebo tam neni tak me sestricka objedna k Dr.Vrublovskymu.V pondeli jsem byla na kontrolnim UZ u doktorky a na prave strane vydela DF 12mm.Dnesni kontrolni ultrazvuk u doktora a tam mi bylo receno ze tento mesic nic z toho nebude.Ze nemam zadne vajicko.Na vyvolani MS mi napsal Norethisteron ze ho mam zacit uzivat od zitrka (17DC) 1-0-1 a 8 dni.Po dobrani do 4 dnu mam dostat MS a pak od 3DC nasadit zas clostilbegyt 1x1 a pak dalsi kontrola 11-13DC.Nevim teda kde zmizel ten folik co videla doktorka.

vvercatkoo
4. lis 2016

@destovakapka ahoj, tak to mě mrzí, asi ti praskl.

iiivik
5. lis 2016

@janaspo
To není jen pohotovost v Prostějově ja jsem byla ve fn olomouc a když jsem řekla ze jsem podstoupili ivf u dr. Machace div semnou nevirazil dvere. Pristup strasny.

vvercatkoo
6. lis 2016

@iiivik tak to je drsný. Co si o tom myslíš? Že by alergie na machace?

iiivik
6. lis 2016

@vvercatkoo
Myslím ze spíš to že to podstupujeme někde jinde a ne ve fn hold konkurence je všude. To je můj názor. A chování jak reznicky pes ve stylu co tu chcete když víte ze můžete spinit. Čekala jsem dvojcatka a jedno se přestalo vyvijet a tim padem jsem spinila,ale měla jsem strach o to druhé tak jsem si myslela ze máš pak doktor uklidní a on me teda nasral a to nehorázně.

janaspo
6. lis 2016

@iiivik Urcite to nebude jen Prostejovem. Nepamatuje si jmeno Dr., ktery te vysetroval? Ja s FN mam za posledni pul rok taky dost zkusenosti. Dve revize, spousta navstev na pohotovosti. A je pravda, ze ne vzdy jsem byla spokojena.

iiivik
6. lis 2016

@janaspo
Nee to je uz delší dobu.

luci_pek
6. lis 2016

Ahoj holky, tak jsem sem po hoodně dlouhé době zavítala a hlásím, že čekáme miminko po prvním IVF 😊 jsem 6 týden už nám bije srdíčko a pořád tomu nemůžeme uvěřit 🙂 v létě jsme si dali s manželem pauzu, jeli k moři a v září se na to vrhli, stimulaci mi dělal Vrublovský jen Menopur snášela jsem to dobře, odebral mi i 16 vajíček 😱😃 punkce byla skvelá, je to opravdu profík 😊 a z toho mi 14 zralých oplodnili metodou ICSI a 8 jich zůstalo do pátého dne stádia blastocystů kvality jedna i dva, nakonec mi zavedli kvalitu jedna a další 3 jedničky zamrazili 😊 kdo mě nezná je mi 28 a s manželem se snažíme už přes dva roky, oba úplně v pořádku.. Za sebou máme jen 3 IUI - neúspěšné.. Teď už mě čeká jen za 14 dní poslední kontrola u Souškové s ukončením léčby a přecházím ke svému gyndařovi. Všem držím moc palce, věřím, že se každá z vás dočká.. V tomhle centru 100%!

beruska1889
6. lis 2016

@luci_pek Ahoj, tak to jsou super zprávy! Moc gratuluji k miminku a přeji Ti ať jde dál vše tak jak má a za pár měsíců zdravého prcka v náručí 😉

tammm
6. lis 2016

@luci_pek gratuluji,můžu se zeptat na kolik vás to vyšlo?

luci_pek
6. lis 2016

@beruska1889 Moc moc děkuji 😊 Zatím je to učebnicový, říkala Soušková, pevně věřím, že to tak i zůstane.. 😊 @tammm Děkuji. Rovných 19tis, 8tis oplodnedneni všech vajíček metodou ISCI, podle mě je jedno jestli máš, tři nebo 14 jako já, 6tis prodloužená kultivace do pátého dne, to jsem chtěla a ani se mě neptali a automaticky udělali, protože opravdu do pátého dne přežijí ti nejsilnější.. a v závěru 5tis za zamražení taky vsech. Jsou to jednotné ceny, které maji i v ceniku na netu. A ještě zavadím utrogestan a budu do 12 týdne, ale to se doplácí malá částka.

tammm
6. lis 2016

@luci_pek tak to je je krásná cena,co tady občas čtu ty pálky.Ale vy ste zdraví,takže i možná proto,nebo nevím proč někdo dává i 30 tisíc,to už mě přijde moc když musí jít víckrát.Uvidím co laparo,doufám že mě levý vaječník zůstal průchozí.

luci_pek
6. lis 2016

Jinak při IVF opravdu doporučuji zaplatit za tu prodlouženou kultivaci, moje kamarádka si tam chodí 4 roky vždy měla málo vajíček a nikdy žádné k zamražení a teď u třetího IVF měla jen dvě a ač ji ho tam chtěli zavést už třetí den, dupla si a řekla ne, nechat kultivovat.. Hodně si nacetla o vývoji embryí a většinou odpadávají 4 den, je takový kriticky.. Takze když ti zavedou třetí den, další už v tobě umře a ty jak trubka cekas 14 v nervech na test, na krev, jestli se zadařilo.. Protože ji přežilo do pátého dne jedno a teď je 4 týdny přede mnou v 10 týdnu. 😊 takže taková zkušenost a malá rada 😊

luci_pek
6. lis 2016

@tammm Ano, záleží na problémů.. Atd.. Ale ted jak jsem psala výše o me kamarádce ta naposledy 27tis, ale měla třeba minimalku ta je rovnou za 15tis plus ty ostatní nadstandard.. A ještě si nechala i to jedno embryo otestovat formou PGD, aby bylo geneticky pořádku..šla prostě na jistotu a vyšlo to 😊 na IVF je jedno jestli mas průchodné vejcovody..

tammm
6. lis 2016

@luci_pek a ty zamražené využiješ jakmile se rozhodneš mít další,nebo to bylo jen kdyby se nepovedlo,tak abys nemusela vše absolvovat znovu?

tammm
6. lis 2016

@luci_pek děkuji za info.Příští rok v dubnu mě bude 38,tak budu mít pak rok na to přes pojišťovnu.Takže pokud by se do té doby nedařilo,tak budu chtít metodu nejlepší na uspěch.Ještě chci aby mě uďela doktor hormon profil a obvoďak vyšetření štítné žlazy.Laparo jsem mohla mít za sebou už týden,ale na předoperačnim mě zjistili zánět moč cest.