Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

destovakapka
15. čer 2017

@vvercatkoo Ja se zitra budu objednavat.Ve zprave pro doktorku mam psane kontrola za 14 dni.

destovakapka
15. čer 2017

Foto z ultrazvuku.

vvercatkoo
15. čer 2017

@destovakapka já byla minulý týden ve čtvrtek u Machače a ten psal kontrola za 10dní.

destovakapka
15. čer 2017

@vvercatkoo Ja jsem chodila doktorce Souskove u ni jsem byla dneska naposled.Ta mi napsala kontrolu za 14 dni.

aeon28
16. čer 2017

Holky moc vám gratuluji s celého srdce

vvercatkoo
16. čer 2017

@aeon28 diky a jak to vypadá u tebe?

aeon28
18. čer 2017

@vvercatkoo V úterý jedem do Olmika tak se uvidí co mi pan doktor řekne a co bude dál.

vvercatkoo
18. čer 2017

@aeon28 držím pěsti. Mě čeká kontrola zitra 😉

aeon28
27. čer 2017

@vvercatkoo Děkuji,byli jsme v olmiku a tam nás poslali na genetiku obou dvou a pak jak příjdou vysledky za měsíc pak jdem do dalšího ivf a uvidí se kolik bude embrii a udělají nám vyšetření genetiky i jim a pak se uvidí. Mám strach že budou nějak nevyhovovat a budeme muset jít do darovaných vajíček. Jen do nich protože manžel nechce darované spermie. Nemáš náhodou páru kdyby to vše dopadlo tak blbě kolik stojí darované vajíčko??? Co jsem se dívala na net tak se to pohybuje 40000 a více. Jó a dnes jsem tě poslechla tak jdu k fyzioterapeutovi. tak zatím pa a dík

vvercatkoo
27. čer 2017

@aeon28 ahojky, tak super, držím pěsti. Brácha platili 35tisic + 5tisic zamrazeni, myslim, že jim zbyl jen jeden . Taky byli v tam.
Já teď čekám na další kontrolu, ta už bude větší, 10.7., vůbec to neutika a vubec se necitim těhotně, nic mi není

aeon28
28. čer 2017

@vvercatkoo Ahojky buď ráda, že ti je dobře,to máš za to jak dlouhou cestu jsi musela dojít k vysněnému cíly a uvidíš za chvili si pochováš svoje miminko a pak budeš věřit na beton, že jsi byla těhotná😀 ty a brácha měli darované vajíčko nebo spermii??? Jednu nebo více když si je zamrazili?? Včera jsem byla u fyzioterapeuta a ten se krapet zděsil jak mám na tom pánev, na třikrát potočenou tak srovnával. To byla bolest ale dala jsem to. V úterý jdu zas. Víš dala jsi mi zase naději že i tohle může pomoci tak ať to stojí coto stojí. Drž se a užívej si těhotenství🙂 jó a pokud nevěřiš tak se mrkni na ultrazvukovou fotku a uvidíš je tam😀

kachinkaaa
28. čer 2017

Zdravím... Náhodou jsem teď narazila na tuhle diskuzi...dva roky se s manželem snažíme o miminko a včera jsme se rozhodli na doporučení, objednat se do Reprofitu v OV... Chtěli bychom podstoupit Iui, tak pevně věříme, že to někam povede 🙄 Má někdo přímo s OV zkušenosti? aaaaa je potřeba znovu hormonální profil, spermiogram atd, nebo stačí zprávy od svého gyn? Děkujiiii ❤

vvercatkoo
28. čer 2017

@aeon28 super, tak to je dobré znameni, určitě po fyzosovi už konečně otehotniš. Máš asi ten samy problem, co já 🙂. Držím pesti a informuj 😉

vvercatkoo
28. čer 2017

@kachinkaaa ahojky, vítej. Ta pobočka v ov je teď nově otevřená a ti doktoři, co tam jsou jezdili do olmiku na IVF Clinic asi na školení. Dva jsem tam potkala, a doktor tam vykladal nas problém. Držím pěsti 😉

kachinkaaa
28. čer 2017

@vvercatkoo Tak to doufám, že je proškolili dobře 😀 jinak tedy děkuji 🙂

destovakapka
28. čer 2017

@kachinkaaa Ahoj,ja jsem hormonalni profil nemela delany u svoji gyndarky a tam mi ho udelali,jinak vysledky ze spermiogramu jsem jim tam dala kopii te zpravy a manzelovi pak uz spermiogram nedelali.Chodila jsem v Olomouci do IVF Clinic drive se to jmenovalo Reprofit.

kachinkaaa
28. čer 2017

@destovakapka Ahojkyyy... Dík za info... já se totiž ptala svého gyn. jestli si mám přijít pro zprávy ze spermiogramu apod. a on že to tam nebude třeba, že si udělají své testy. Přišlo mi to právě zbytečné, když to je celkem aktuální zpráva. Raději se pro to stavím...jsem i po lap. op. průchodnosti vejcovodů, jeden mi museli odebrat, což by asi pro ně byla taky důležitá informace myslím :D raději tam skáknu...děkuji 🙂

destovakapka
28. čer 2017

@kachinkaaa Ja jsem si u svoje gyndarky jenom vyzadala zadanku na spermiogram,to manzela poslala do Olomouce do Fertimedu.Me prave hormonalni profil nedelala ani me neposlala na pruchodnost vejcovodu.Nic semnou nedelala.Tak jsem se nasrala a s mojim po roce snazeni jsme sli na konzultaci do Olomouce do IVF Clinic.Spermiogram manzelovi byl delan v cervenci a na konzultaci k pani doktorce Souskove jsme sli v zari.Ja ty vysledky ze spermiogramu vzala sebou na tu konzultaci a doktorka byla za to rada.Na pruchodnost vejcovodu me poslala doktorka z IVF Clinic a ze mi nebyl delany hormonalni profil u moji obvodni gyndarky tak mi ho nechala udelat.

kachinkaaa
28. čer 2017

@destovakapka Ahaaaa... no tak já už mám právě vše udělané... ted jsem tedy volala do Reprofitu a máme první návštěvu s konzultací 17.7....Sestra říkala, že pokud nějaké zprávy mám, tak je mám přinést určitě sebou...tak uvidím co ještě budou chtít 🙂

destovakapka
28. čer 2017

@kachinkaaa Oni nepotrebuji original ale staci jim jenom kopie tech vysledku.Kdyz muj dostal vysledky ze spermiogramu tak jsem si tu zpravu okopirovala do car a origos dala doktorce.

destovakapka
28. čer 2017

@kachinkaaa Ke komu jdes na konzultaci?

kachinkaaa
28. čer 2017

@destovakapka No já si to právě neokopčila a všecko mi to gyn. zabavil :D musím tam skočit si to okopčit...No sestra říkal že tam bude MUDr. Jana Daňková Kučerov i MUDr. Pavel Orlík, tan nevím ke komu se nakonec dostanu 🙂

destovakapka
28. čer 2017

@kachinkaaa Ja jsem do Ostravy do Reprofitu nechodila,ze to mam daleko z Prostejova.Ja jsem chodila na doporuceni kamosky do Olomouce taky se to drive jmenovalo Reprofit,tedka se to jmenuje IVF Clinic.Kamoska kdyz tam sla tak na konzultaci rovnou doktorce rekla ze chce IUI a pry ji ho bez problemu udelali.My jsme sli na konzultaci a doktorka se nas ptala na ruzne otazky.Hned me poslala na pruchodnost vejcovodu nez zacne u mne s lecbou.Mela podezdreni ze mam nepruchozi vejcovody po operaci zlucniku.Na pruchodnosti se zistilo ze mam levy vejcovod nepruchozi a pravy pruchozi.Na pruchodnosti jsem byla v zari a v rijnu se na kontrole zistilo ze jsem tehotna ale potratila jsem,mela jsem biochemicke tehu.Pak jsem zistila v prosinci ze jsem tehu a zas jsem potratila,mela jsem zas biochemicke tehu.Po te pruchodnosti mi bylo receno ze pokud bych neotehotnela ze mi udelaji IUI ale k tomu nedoslo.Davali mi clostilbegyt a pak na kontrole na ultrazvuku mi dali pregnyl a naplanovali mi sex na ten den kdy mel folik prasknout.Zadarilo se az v kvetnu ale to jsem nemela pregnyl ale neco jineho ze ho nemeli.Manzel ma spermiogram ok.Doktorka si delala srandu ze manzel muze byt darce spermii.Doktorka mi rikala ze jde vydet ze otehotnet muzu a ze to jde.Kamoska mela stesti ze kdyz sla na prvni IUI tak hned se ji zadarilo.Taky ma jeden vejcovod a druhy ji vzali.Ja si myslim ze v Ostrave taky budou dobri.

kachinkaaa
28. čer 2017

@destovakapka Já měla taky levý neprůchozí, tak mi ho vzali a pravý dobrý. Manžel měl první spermiogram špatný , druhý už byl v normě a prý nevidí důvod přoč bychom nemohli mít mimčo. Jeden gyn. mi řek že by se po té op. průchodnosti snažil půl roku přirozeně ( byla jsem tam v květnu ) a druhý gyn. mi řekl že v našem případě by už na nic nečekal a pomohl tomu ...a Já už nechci čekat a chtěla bych tomu pomoci...Tak snad budou v OV šikovní a vše bude v pořádku :D

kachinkaaa
28. čer 2017

@destovakapka Koukám že už toho máte s manželem taky hodně za sebou...ale nakonec se zadařilo a to je hlavní ❤ st se snažili něco přes rok jo? No se mnou bývalý gyn. taky odmítl cokoliv dělat, žádné vyšetření po roce, že to je zbytečné, že máme čas a že spermiogram je pro muže stresující a pod. :D tak jsem šla k jinému gyn. a tam hned začli řešit proč to nejde...

destovakapka
28. čer 2017

@kachinkaaa Rok jsme se snazily sami,po roce jsme sli do car a tam jsem chodila od zari 2016 az do tedka.Takze necele 2 roky jsme se snazily.My jsme si v dubnu koupily byt a v kvetnu jsme se stehovali.Snazeni bylo jeste v podnajmu a v nasem byte co jsme si koupily jsem po 14 dnech po nastehovani zistila ze jsem tehotna.Do car jsem chodila do 7+2tt a ten den me doktorka v car predala k moji obvodni gyndarce.My jsme se zacli o mimi snazit kdyz mi bylo 32let a manzelovi 37let.Zitra jdu poprve na kontrolu k moji gyndarce co jsem tehu.

kachinkaaa
28. čer 2017

@destovakapka Nám je s manželem 28...U nás to bylo minulý měsíc dva roky co jsem vysadila a začali jsme se snažit... no snad to výjde...vkládám do toho určitou naději, ale vím, že to nemá příliš velkou úspěšnost, i když jsou případy, že se to podařilo....tak doufám 🙂 Každopádně tedy přeji at se Vám i mimču jen a jen daří ❤

destovakapka
28. čer 2017

@kachinkaaa Urcite se taky dockas mimi.Tam Ti urcite pomuzou.Me doktor ktery mi delal pruchodnost vejcovodu mi rikal ze na otehotneni mi staci jenom 1 vejcovod a popral mi hodne stesti.V car jsou na to vic skoleni nez klasicka gyndarka nebo gyndar.Tam se snazijou pomoc.Letosni rok je rok hvezdy a ta preje novym zacatkum.Drzim pesti!

destovakapka
29. čer 2017

Ahoj holky,dnesni kontrola dopadla dobre.Merime 3cm,podle ultrazvuku dneska jsme 10+0tt a termin porodu se nam posunul z 30.1.2018 na 25.1.2018.Tyden nam odpovida podle MS.Dostala jsem tehu prukazku kde mi doktorka napsala termin porodu 2017 ale ja si toho vsimla az doma tak jsem si to prepsala ze 7 na 8.Dneska jsem dostala plno brozurek a plno terminu a do toho jsem se jeste dozvedela od mamky,ze vcera mela babicka pohreb,ze mi to nechtela vcera volat ze vi ze jsem tehotna.Ze zemrela minuly tyden ve spanku.Takze dobre i spatne zpravy.V pondeli 10.7.na lacno na krev,donest moc.Ve stredu 19.7.jdeme na 1 screening a pak v pondeli 31.7.na kontrolu.Doktorka mi rekla ze si mam zajit k obvodni doktorce a zubarce,nevim teda kdy,to mi nerekla kdy se tam tak chodi nebo do kdy.

vvercatkoo
29. čer 2017

@destovakapka juuu, tak to moc gratuluji a s babickou je mi to moc lito. Ja to měla podobné, u nás strejda autonehoda dva dny po et a den po pohrbu jsem dělala tt a dvě čárky se ukázaly.
Držím moc pěsti. Mě čeká kontrola taky 10.7.