Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
28. kvě 2009

No brali mi to v těch 13hodin v ordinaci a odtud to asi posílají do laborky a proto to čekání. No zítra zkusím ještě test...

teddyna
28. kvě 2009

test nezkoušej,zítra tam rovnou zavolej.to už je dávno zanalyzovaný. analýza musí proběhnout do určité fáze odběru a centrifugace(věř zdravotníkovi).

donnald
28. kvě 2009

Teddy,
to máš pravdu, ale oni tu krev posílají mimo ordinaci do laboratoře a výsledky jim nosí "kdykoliv" během dne. Proto si myslím, že ti Zuzi řekli až v pondělí. protože to je jistota, že v PO ráno už tam prostě budou.

Holky, setkali jste se někdy s tím, že byste 2dny jen špinili???

teddyna
28. kvě 2009

donnald,já špinila celou stimulaci a ještě týden po ET a to teda festovně.myslela jsem si,že se to nechytlo.ale chytlo - ZATÍM.

donnald
28. kvě 2009

No, ale ja pichala Pregnyl 7.5. a v úterý test byl negativní, takže těhu tento měsíc u mě fakt není...jen už budu jako Zuzka, řešit, kde ta MS vlastně je 😀

certina
28. kvě 2009

Ahojte......je tu ještě někdo????
Zuzi, tak dej ráno vědět, jak jsi se rozhodla - jestli testneš nebo zkusíš zavolat na výsledky krve.....ale já si myslím, že jestli Ti řekli, že výsledky budou v PO, tak to tak asi bude, ne????Tak jak píše Donnald.........
Donnald a Ty jsi dnes kolikátý DC????

certina
28. kvě 2009

Jó už to mám dnes jsi 32 DC, že????

zuzka72
28. kvě 2009

Dík za rady, zkusím ráno ten test a pak i zavolat. Donnald, tak vidím, že jsme na tom obdobně, jen to špinění nemám, za to mám nějaký výtok-bílý, no moc tomu nerozumím a sliznici, čípek, nebo, coto tam vevnitř je mám takovou naběhlou-jsem to zkoumala. Už se ze mě asi stává magor. No hlavně, že jsem matka dvou dětí a připadám si, jak holka ze základky, co o menstruaci, těhotenství a tak vůbec nic neví. Zítra mám taky scuka s kámoškou-7let se marně snaží, teď v lednu už byla na nějaké poslední metodě, co se dá dělat, dělali ji snad vše, vrazili do toho spoustu peněz a bohužel pořád nic-třeba mi poradí, už těch zkušeností má až, až. Taky chodí k Machačovi.

certina
29. kvě 2009

Dobré ranko holky - Zuzi tak co test????????

donnald
29. kvě 2009

Ahojte děvčata,
tak já jsem dnes přesně 33DC a pořád jen špiněni.
Po 8hod zavolám sestře, že tam chodit nebudu, to mi stejně hormonální profil vzít nemůže, že jo?
Měla jsem takovou radost, že apoň MS přišla a ono nic.....ach jo.

JO a manžel včera po cestě na Slovensko zaplatil 50euro pokutu 😠 .Hlavně že jsem všem říkala, ať jedou oaptrně 🙂 . Jeli 2 auta a já už vidím, jak jeden řidič machroval před druhým....a jeden z nich je samozřejmě můj manža. ikdyž mi tvrdil, že za rychlost to nebylo, tak nevím. To se dozvím, až přijedou.

certina
29. kvě 2009

Donnald a proč by ti nemohla vzít horm.profil???? Už jsi tam volala????
Zuzi a jak to vypadá s tebou?????

donnald
29. kvě 2009

No, že ten se bere 2-3den cyklu. A přece špinění není jako začátek cyklu, ne?? 🙂
Teď jsem volala a mají obsazeno ☹

zuzka72
29. kvě 2009

Takže jsem si dělala test a negativ opět. Byla jsem na stránkách rodina a tam píše spousta lidí, že testům se nedá věřit, že se jim těhu neukázalo třeba ani po 6 a pak na druhý den šli k doktorovi a byly ve 2měsíci. No každopádně je to zajímavé, ale nelíbí se mi, že nic nevím. 😢

zuzka72
29. kvě 2009

A BT 37,1.

teddyna
29. kvě 2009

čaute vespolek.teda,vy jste ranní ptáčata.to než já jsem se vymamlasila z peřin,tak mi to chvíli trvalo. te´d tady fárám po netu,že zadám inzerát,jestli někdo nechce vysavač na chatu.Donnald,tak jsem to řešila s tím špinením a 2-3 den cyklu - řekli mi,že až se rozjede na plno krev.ale zkus zavolat,však zkusit se to dá odebrat.Zuzko,tebe potěším aspoň tak,že moje známá po IVF měla 5x negativní test - pět dní po sobě,vzali jí krev a bylo to tam a v současné době už jí ten negativní test běhá po kuchyni a roztahuje šuplíky s vařechama.

zuzka72
29. kvě 2009

Teddyna díky za naději. A mimochodem můj chlap se jmenuje Vařeka. Tak to je možná malinenky znameníčko. Cha,chá. 🙂 Ale ta nejistota je hrozná, do pondělí daleko. 😖

donnald
29. kvě 2009

Tak Zuzi, třeba to tam vážně bude 😉 .
Ta BZ vypadá dobře, jenže těžko se tím řídit, když neznáš ostatní teploty. Ta samotná BT je ovlivňována totiž mnoha věcmi.
A já od rána pořád volám sestře a nic 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 . Jestli se ale nedovolám, stejně tam nepůjdu, nebo myslíte že mám??? Já myslím, že stejně hormony nepoznají, pokud nejsem ten 2-3DC. a břicho mě bolí, jako by měla mrška přijít, takže bych tam pak šla v PO, protože to by vyšlo taky na 3DC.

donnald
29. kvě 2009

Zuzi a dělala jsi si jinou značku testu nebo ten samý co před tím???

zuzka72
29. kvě 2009

Ten samý co předtím, ale teď jedu za tou kámoškou a po cestě koupím nějaký jiný.

teddyna
29. kvě 2009

Donnald,tak s tou Vařekou je to dobrý🙂)) Donnald,asi mě zakousneš,ale kamže to chodíš do CAR??

zuzka72
29. kvě 2009

Donnald, to voůáš Marušce od Machača na mobil?

zuzka72
29. kvě 2009

Teddyna, to jsme se shodli na otázce pro Donnald, co? A já pochopila, že ta první věta je pro mě, taky ve spěchu napíši něco, odbouchnu a už to nejde vrátit, no jo technika. 🙂

teddyna
29. kvě 2009

DOnnalg,ppromiň,jsem hňup.dyt tady jsme z reprofitu všechny.no kurnik a to jsem teprv 7tt,co budu dělat ve finále,když už teď mi hlava vynechává

teddyna
29. kvě 2009

Donnal,musíš vydržet.jak tam mají moc práce,tak se je těžko se dovolat.máš číslo na mobil na marušku??kdyžtak ti ho pošlu

zuzka72
29. kvě 2009

Aha, teď mi to taky došlo, vždyť téma je Reprofit-Olomouc, tak to jsme asi všichni odtamtuď. Donnald a voláš ji na mobil?

donnald
29. kvě 2009

Holky nee,
volam normalne na pevnou linku. Ona má služební mobil? Není to jen třeba mobil pro vyvolené 😀 .
jestli myslíte, že ne, budu ráda, když mi číslo pošlete.

zuzka72
29. kvě 2009

MAruška 774399398 a je to pro všechny, neboj. 🙂

donnald
29. kvě 2009

Holky a jak Maruš říkáte??Oslovujete ji normálně sestři, že 🙂

certina
29. kvě 2009

Holky jaké je u Vás počasí???U nás už od samého rána prší......hrůůůza - co budete dělat o víkendu????Donnald dresy , já čekat na mrchu a Vy??????
Tak co už jsi se dovolala????

certina
29. kvě 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂