Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
24. srp 2009

A já si myslela, že jsem totální nemehlo, ale pak mi to nedalo a chtěla jsem vědět, v čem jsem udělala chybu, aby se to zítra nestalo znova, a tak jsem sestřičce raději zavolala. No a odpověď byla pro mě velmi příjemná a ochotná.

micinka22
24. srp 2009

taak holky MS citím v kostech 🙂) a dárci mi právě došli do emailu....a jeden je jakoby manzovi z " oka " vypadl .-))) takze je jasny..jinak druhej byl moc tlustej a o rok starsi a druhej zase vysokej hubenej a o rok mladsi 😀 😀 😀 😀 😀 takže čislo 1 vede .-)))

zuzka72
24. srp 2009

Mici, tak ho ber, ať ti ho nevyfouknou. A kolik to vlastně stojí takovy těhu s dárcem?

micinka22
24. srp 2009

Zuzi nevimza kolik davaj davku...Fertimed mel pred 2 roky za 500 a ted maji za 1500...

teddyna
24. srp 2009

Katy,tak to je super,že to tak dopadlo.já furt nechápala,kudy ti to vyteklo.pokud tou stříkajdou,tak fakt byla vadná,páč jinak by se to stát nemohlo,že by to ze stříkajdy vyteklo.
Mici,tak ber tu "jedničku" - no jo,ale to nemáš s fotkama,ne??to ti pošlou jen míry,váhu,věk,majetek,číslo konta a PIN ke kartě,ne? 😀
teda ale pěkně podrahli - chlapi si tam udělat gut za 1500 Kč. teda pokud těm chlapům platí a nedělají to ti chlapi grátis.a těch 1500 cálneš ty,co? pjeruny,vydělávaj všude.

peta_81
24. srp 2009

Ahoj holky,
od včerejška se pročítám tuto diskuzi, skončila jsem na stránce 5 a když jsem se podívala, že mě ještě chybí 77 stránek do konce, řekla jsem si že se k vám připojím a v průběhu si budu diskuzi číst.
🙂 Pokud teda nevadí.
Jmenuji se Petra a jsem z Olomouce. HA jsem vysadila před rokem, naivně jsem čekala, že do pár měsíců otěhotním.
Začala mi vynechávat menstuace. Na gyndu jsem chodila co měsíc - už jsem se tam cítila jako doma.... Doktorka mi vždycky píchla injekci, po které jsem menzes dostala. Ale to nebylo řešení. Až před dovolenou - koncem června 09 jsem šla na gyndu a moji doktorku zastupoval někdo jiný. Nezbývalo mi nic jiného, než jít k němu. A teď si říkám, že tomu osud chtěl. Zjistil mi PCO. To, že má gynekoložka mi při každém vyšetření dělala ultrazvuk a tuto věc nezjistila mě fakt překvapilo.
Při další návštěvě (přestoupila jsem právě k tomu doktorovi) mi řekl, že nedošlo ke zhoršení ani zlepšení, to jsem ani moc nečekala a dal mi doporučení k Dr. Machačovi. Hned jsem si volala pro objednání a vezmou mě až začátkem října.
Když si tak pročítám diskuze je průběh asi hodně individuální. Každému naordinuje něco jiného. Můžete mi prosím popsat, jak zhruba první konzultace a co následuje potom. Taky by mě zajímalo, v jakých intervalech pana doktora navštěvujete
😅
Každopádně jsem ráda, že měl doktor poslal právě k Machačovi, všichni k němu přechází z jiných míst....
Pěkný večer, Pet

micinka22
24. srp 2009

Teddy ..jj jednička bude gut...kartu s pinem mi bouzel neposlali .-))ale vaha a mira sedi presne na manzu..oci a vlasy hnede taky...krevni skupina je jasna..akorat je chlapek o 2 roky starsi .-)) takže super no 😀 😀 ano a tas castka by mela byt kompenzace darci za straveny cas...kolik jim daji ve skutecnoisti netusim://

Pred chvilkou psal ještě Š. že opravdu nemaji ty puvodni spermie ve Fertimedu ://
rudoska dojde zitra asi tak sem mu psala jestli mam dojit nekdy pro klostik?? ten se bere nejak zacatkem cyklu ne?

zuzka72
25. srp 2009

Mici já brala Clostík 3-7den cyklu. Mě se to zdá za to sperma docela dobrá cena, myslela jsem, že je to mnohem dražší záležitost.¨
Pet-Olomouc zdraví Olomouc. Já chodila k Machačovi 1x měsíčně. Většinou je postup, kterým jsme si prošli napsaný v albíčkách, když klikneš na tu ikonku foťáku vedle jména, teda až na Teddy 🙂 , ta nás stále napíná 😀 .

zuzka72
25. srp 2009

Jinak jsem dneska v 6hod objímala opět WC a asi ještě budu.
Mici-vydrž Zoufalky už jsou jen II sérii chybí 17%, tak to už je chvilka. Já teď sleduji I.sérii, abych se opět dostala do obrazu a sledovat to budu asi ještě hodně dlouho, páč to má celkem 8DVD asi kyždy po 23episodách a já dám každou noc 1 díl, takže na dlouho.... 😀 Hlavně chci vědět, jak to dopadne, pokud to tedy dopadne...

micinka22
25. srp 2009

Zizi ty jo takz

micinka22
25. srp 2009

hehe tak znova 🙂
Zuzi ty jo tak to budu mit cim zabijet dlouhe tehotenske zimni vecery co 😀 😀 😀 😀 a co pletení už něco vyrábíš???
jinak ted budu mit IUI bez léků...tak se uvidí no..ale šance je malinka ...chjo chjo 😝

zuzka72
25. srp 2009

Holky zítra jdu 7,30 na UTZ a kontrolu, tak držte pěsti.
Mici teď tu mám na 14dní tetu z Německa ubytovanou,tak vyrábět začnu asi až potom, ale možná i dřív-uvidíme. Dnes už jsem koukala na flauše, že ušiji kombinézky s ouškama, ale pak mě to přešlo, ještě je čas.

micinka22
25. srp 2009

jj ja budu sít i plenkovou výbavu..jen co usiju milion teplaku a mikin..dneska mi dosla korbicka na kocar...chci si usit peknej novej potah..ale na to je taky jeste cas .-)

teddyna
25. srp 2009

čaute vespolek.no jo,furt napínám - já vím.ale holky,věřte nebo nevěřte,u nás ještě furt neskončila přestavba.dneska se betonuje podlaha v nové ložnici,je to tady děs.běhaj tu zedníci s kýblema malty,bordel,kravál...no,ale už mají poslední kolečka,pak uklidí chlívek,dostanou oběd a nazdar.a můžu vytírat.takže SLIBUJU a přííísahááám,že jak to skončí,tak fakt nějaký album vytvořím.ale nemám ani jednu fotku břucha - to jsem ještě nestihla.ale už se břušín klube.no,ale přibírám teda statečně - od začátku těhu 6kg.jestli to takhle půjde dál,budu jak vorvaň. jo,Zuzi na jednom serveru jsem objevila web na pletení soupraviček - jak ses ptala na to pletení.

zuzka72
25. srp 2009

Teddy-sem s tím.
Mici-plenková výbava? To znamená co? A k tomu potahu, já mám starý, takový ten proutěný nízký kočár na zahradu, vozila jsem v něm i kluky, ale obšila jsem si to celé vzorem kohoutí stopa-tmavě+světle modrá. Ale jelikož už je to skoro před 20lety a za tu dobu to vybledlo atd budu to pošívat znova, jen ještě nevím čím. Výhodou je, že ten kočár je po babičce a v pohodě se tam vejdou 2děti až do 8měsíců.

teddyna
25. srp 2009

http://www.pleteni.cz/ Zuzi,mrkni na to,jestli ti to k něčemu bude a cosik najdeš. no,tchýně říkala,že má snad na půdě taky proutěnej koš po synech,tak jsem zvědavá,jak to bude vypadat po 40 letech 😀 no co,ostříkám to vapkou,vydrhnu,obšiju kanýrama a je to.teda pokud si v tom už nehověj myši.však uvidím,jak to vyndaj.zatím se ale furt dělá ta rekonstrukce,tak co se mimča týče,mám zatím pouze dvoje bodýčko a jedny dupky a nějakou plenu - toť vše.budu ráda,až to všechno pomine

micinka22
25. srp 2009

Zuzi no látkové plinky..z moderních materiálu.-)) bambus..je dokonale prijemnej🙂)
ja budu objednávat látku..ale to by e ke košatine nehodilo..je to taková ta pevná vodeodolná,mají tam i káro..meli by mi poslat nejaky vzorky .-)
No ja měla malou v korbě jen 4 měsíce🙂) ted to bude horsi pokud bude letní mimi

micinka22
25. srp 2009

my meli košík pujcenej..a snad ho zase pujcime 😀 😀 😀 segra usila taky novou boudu a mantinel kolem a matracku ..bylo to fajn 🙂

zuzka72
25. srp 2009

Mici něco jsem o tom slyšela, ale popravdě to vůbec nechápu s těma plínama. Třeba mi to někdy někdo vysvětlí. 😀

micinka22
25. srp 2009

zuzi mrkni na Lilcu do alba..posledni foto..ma tu plinu na sobe .-)

teddyna
25. srp 2009

Mici,tak jsem asi debil - koukala jsem do alba,viděla kde co,ale plínu jsem nenašla.jedna kamarádka používá látkovky,akorát počáteční investice je zhruba 10tis,což je masakr.ale možná to vyjde šul nul s nasčítáním jednorázovek po dobu užívání plen.nicméně,je to práce navíc s praním.takhle jednorázovku fiknu do koša a je to.
Mici,ty seš švadlena,že?? když budu šít do košíka ty kanýry,tak jako podložka do toho košíku stačí jen molitan??páč je tam na ležení jen nějaká deska či co a pochybuju,že se vyrábí madrace do košíků.takže jestli stačí molitan,popř. jak hrubej.a asi by to mělo být vyslíkací - ten potah na molitan - kvůli praní,ne?kdesik na netu jsem četla něco o nepropustné podložce do postýlky,ale to vůbec netuším,co to je.že prý to není klasický igelit,ale nějaké spešl prostěradlo - nevíte o tom někdo něco?

zuzka72
25. srp 2009

Mici, já se taky hlásím za debilka, já to taky nenašla...

micinka22
25. srp 2009

V albu Lilinka má 1 rok...50 fotka..poslední..to oranžové co má na zadku 😀 😀 😀 to je plenka all in one .-) jinak ano kdyz si clovek nakoupi ty nej pliny vyjde to i na 20tisic.-)) ja na Lilcu koupila az ted nedavno..takže je pak pouziju i na druhy mimi..a prave sem si objednala materialy ze kteryxch si ty drahy pliny nasiju a vyjde to na zlomek ceny..navic u Lilci mam v podstate 9ks klasickych čtvercových plín ale z bambus..jsou krasne jemny..a navrch ji davam svrchni nepromokavy kalhotky..takze toto je nejlevnejsi reseni.-)

teddy jednorazovku mrsknes do kose a plinku klasiku taky..nastradas kos a vyperes..casove mi to nejak extra nevadi...pliny si naskladam jak potrebuju hned po uschnuti at se s tim nezdrzuju a pak jen vytahuju..ted mam navic susicku takze pohoda..nic nezehlim🙂)) ja jsem spokojena moc.-)

teddy vyrabí se i matrace do košíku...ale já mela desku s vrstvou molitanu a na tom frote nasity..
jinak to prosteradlo nepromokave..my to mame na gauču..a na tom jeste potah..pac mame bezovou sedacku..a nechci vam ani vypravet jak vypadala bez toho..navic dite se obcas vycura ře když je na volno..no je to dobra vec...v postylce sem to nemela nikdy..mozna az zacneme spat bez pliny tak ji to tam dám..

katapola
26. srp 2009

HOlky, tak dnes odpoledne jdu na ultrazvuk.

j.cien
26. srp 2009

HOdne stesticka a co nejvic krasnych foliku na UZV! 🙂

katapola
26. srp 2009

Cien, díky, tobě taky🙂 Břicho mám nafouklé, snad je vše v pořádku.

micinka22
26. srp 2009

katapol držím mocccc palcu at jsou folíky krásné!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

teddyna
26. srp 2009

čaute vespolek. tak to nepromokavý prostěradlo určitě koupím-páč ony ty pleny taky mnohdy prd vydrží nálož,co v ní je a sem tam to proteče.tak ať furt nečistím madraci.a kde se to kupuje ?jmenuje se to nějak zvlášť?holky,já si připadám jak ichtyl,páč o těch mimčech nic nevím - to je děs.Mici,v tom máš výhodu - jedno malé dítko,teď budeš mít druhé,tak to máš v malíku.
katy,dej vědět,kolik folíků se vylíhlo - budem tu jak na trnííí

zuzka72
26. srp 2009

Tak jsem po kontrole a UTZ, konečně mám těhu průkazku, mimča sebou šili o 106. Jsou o 4 dny větší.
Mici, tak to jsem myslela, že to asi bude to oranžovy, ale nic extra na tom nevidím, takovy kalhotky na suchý zip jsem mívala i na kluky, ale to je jen asi podoba, mno říkám, musím se do toho znova dostat. ☹

micinka22
26. srp 2009

teddy http://www.mimibazar.org/bazar.php?album=348217 třeba....
neboj na všechno přijdeš...není to žádná věda..

Zuzi jj toto jsou na patentky..nepromokava latka..uvnitr je ctverec z bambusu kterej rehnes na tretiny ..ma na sobe taky patentky..pripnes ho k pline..a pak je tam jeste jedna vložka ve tvaru vložky na ms..a vrchni vrstva je z latky "pro suchej zadecek"...ta ma taky patentku tak to tam taky pripnes...ty patentky jsou aby to dobre drzelo a dobre schlo...nektery pliny jsou tlusty a schne to treba tri dny že:// metento system vyhovuje nejvic.-) a potom normal kalhotky a do toho nasiju pliny klasicky .-) nektery holky kupuji i rucniky z ikey..frote taky dobre saje .-)

Zuzi jasne tenkrat asi jednorazovky nebyly..tak vis o co jde..