Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
1. zář 2009

Jaji, je to blbý, ale jsem ráda, že nejsme jediní ichtyli, co minuli odbočku🙂 Bylo to tam jaksi složité a my Brno vůbec neznáme. Podle toho co píšeš, tak jste se asi hodili do klidu po rozhovoru s Machačem, ne?
HOlky, já dnes měla tak škaredé sny. Asi už mi z toho hrabe. Zdálo se mi, že doktoři našli příčinu naší neplodnosti - že mám každou kost jinak dlouhou, prostě že jsem nějaká asymetrická. Zní to asi srandovně, ale byl to teda hnusný sen.

micinka22
1. zář 2009

jajo bezva ..a to že otehotnis je taky mozny..pac myslim ze uklidnujici M\achačuv faktor dělá taky svoje .-)))
Kat no sny hnusny..tak snad to neni příčina 😀 😀 😀

zuzka72
1. zář 2009

😢 Kat-tak to bude asi den blbec, já měla tak děsný sen, že se z toho ještě teď vyhrabávám....

teddyna
1. zář 2009

čaute vespolek.taky jste měly divoký sny maxipsa Fíka?já taky - se mi zdálo,že lítám po chodbě a nabízím svoje kytky v květináči a nikdo je nechce.a když jsem se ptala,proč je nikdo nechce,tak mi tam někdo řekl,že by mě s tím Lucie Bílá vyhodila . no,opravdu sen jak vyšitej 😀 .sice nechápu,kde jsem přišla na Lucii Bílou,když doma nemám jediné CD a poslouchám ji jen když hraje z rádia. 😀

jaja35
1. zář 2009

To mě se na včerejšek zdál úplně klasický sen, že jsme zaspali, pak totálně zabloudili v Brně a aby toho nebylo málo,tak ještě přišli pozdě. Nakonec jsme nezaspali, bloudili jsme jen trochu, věděli jsme, kde to je, ale najít jak se tam odbočí.... no a nakonec jsme ani pozdě nepřišli. 🙂 🙂 🙂
Občas mívám taky maxipsí sny, ale přes týden jsem ráda, že lehnu a spím, vstávám totiž každý den do práce ve 3:55 h a to se mi pak zdá jen, že zvonil budík. 😀
Po včerejšku jsem trochu klidnější (musím se opravit - sliznice 8,4 mm, při té co jsem napsala, by se asi těžko kdy něco zahnízdilo), ale že se zadaří přirozeně, na to moc nespoléhám. Machač si včera ze mně dost utahoval. Říkala jsem mu, že podle léčitele jsem měla otěhotnět už v květnu, a on na to, no co ,tak se sekl o pár měsíců no. 🙂
Pak jsem mu řekla, že mám pocit, že se tělo brání, protože po inseminacích a transférech jsem měla teploty a bolely mně šíleně nohy a uvnitř jsem hycovala na 38 °C a on zas.... vy nesnášíte manžela!!! No, konverzace na úrovni. 😀
Ještě se uvést do klidu doma, dost často se hádáme kvůli tchýni. Bydlíme společně s manželovými rodiči, my dole, oni nahoře. Pomáhám jim, co to jde, a když dojde na vyjádření mých názorů, je zle. Třeba, že stavět plot do půl stehen kolem cesty, kde lítají auta, není zrovna pro děti bezpečný. Pěstování sezónního ovoce na zahradě 7 km od baráku, když je kolem domu místa dost a jen tam rostou prastaré jabloně a pak že si nebereme ovoce a zeleninu..... Naposledy jsem od tchýně slyšela, že už dávno vědí, že dělají všechno špatně... Asi se budu muset naučit flegmatismu.... ☹

certina
1. zář 2009

holky já se na to vyprdnu - teď jsem psala sáhodloouhýýýý komentář a ona celý zmizel - tak znova............

certina
1. zář 2009

Ahoj holki - tak jsem se jen chtěla omluvit - že jsem se dlouho neozvala, ale tak nějak jsem tu neměla co napsat - páč se mě dotazy a rady atd o IVF , ICSI atd netýkají - ale snažila jsem se Vás průběžně dočítat - takže jsem tu vlastně s Vámi byla......................
JJJjo - Jaji - tak to máš pravdu - abys nedopadla jako já..............to by byla paráda - viď??? 😀 Sem se musela úplně zasmát - jak jsi to tam napsala! Taky jsme měli i stejný průbeh konzultace - nejdříve si vykládali - Štěpán chtěl - abych ze sebe vysypala všechny informace a nějaké papíry, že si přečte až nakonec - tak se tak stalo - pak mně udělal ULZ a řek, že vše vypadá O.K. - že máme zajít na spermiogram a pak se znova ozvat - ale na to už jak sami víte nedošlo....................... 😎

Jinak já byla včera na NT Screeningu v I. trimestru a bylo to něco nepopsatelně úžasně krásného! Fakt! Doktor byl velice milý a sympatický a nakonec mně bylo strašně moc líto, že jsme s sebou neměla chlapa - by si to konečně taky užil, viděl by mimi a měl by k němu mnohem blíž - si myslím - no nic už je to zamnou a nedá se nic dělat..........ale v cca 17tt půjdu znova na genetiku - tak snad bude moct jít s semnou - musím se na to pořádně zeptat!
No viděla jsem úplně všechno - bříško - žaludek, bránici, mozek, počítali jsme prstíky, mimiš kopal nohama o106, mimiš sice z počátku moc nespolupracoval - by otočený opačnou stranou, než se dá všechno možné naměřit, ale nakonec si dal říct a vše se změřilo a byla vidět i nosní kůstka - takže paráda.........dle ULZ by to mělo být O.K. - ale ještě musím počkat na výsledky krve a zavolat si. Jo ještě jsem zapoměla dodat , že už máme necelých 7cm - paráda - roste jako z vody a stále odpovídá přesně dle ULZ i dle poslední MS.

A dneska jsem byla ještě u svého gyndr. - tak říkal, že je taky pohmatem vše v pořádku - pěkně roste a vypadá to dobře..........i mně už je trocha líp, ale pořád čekám, až to odpoorné sluníčko zaleze a já budu moct vyjít na zahradu i přes den.

Tak se holky všechny tady moc snažte a za chvíli tu budem samé těhule - supr!!!!!!!!!!!!

katapola
1. zář 2009

Tak jsem uvařila katův šleh a jím ho s úplně staženým žaludkem. Mám úplný strach zavolat. Kéž by se miminům dařilo dobře.

certina
1. zář 2009

Kat neboj - zavolej a uvidíš...........že to bude všechno dobrý a drobci rostou jako z vody...........nestresuj se a v klidu se pak najíš............. 😉

zuzka72
1. zář 2009

Katy neboj, vše bude dobré.
Čerti-ty holka nezbedná , stát ty vedle mě, tak tě uškrtííííím-přísahám-jak já se o tebe bála a ty jsi v klidu čteš a kašleš na nás. Ty jsi mi ale dala.
Ještě mě trápí Donnald-tak snad je taky v poho. Takže Donnald, jestli taky jen čteš, tak jen napiš, čtu a jsem OK. 😒

katapola
1. zář 2009

Tak přišel manžel na oběd a volali jsme spolu. Máme dvě embryjka 8buněčná, jedno 7buněčné, jedno 6buněčné, jedno 5buněčné a 1 je 3buněčné. Nějak se nemůžu dopočítat, včera nám říkali, že jich máme 5, teď mi to vychází na 6. Ale to je jedno, hlavně ať rostou a jsou v pořádku.

certina
1. zář 2009

Jaááááúúúú Zuzííí - to bolííí - já vím -. zasloužím si to!!!
No a co Ty???Jak se daří???
No - snad se Donnald má dobře a je vše O.K. - ona taky toho má dost hodně, že???Chodí do práce a krom toho má plno jiných povinností..............tak snad se jí daří............ale ozvat by se taky mohla! (já vím - to říká ta pravá, co???)

Kat - tak vidíš..........to je parádní zprávička!!!!!!!!A kdy že má být ten den D:???

katapola
1. zář 2009

Certi, transfer je naplánovaný na čtvrtek.

certina
1. zář 2009

aháá - tak to už je za pár - co???Už aby to bylo, že????Neboj .- uteče to jako voda............... 😀

micinka22
1. zář 2009

tak ja jdu za Stepou zitra..jsem zvedavaaaa

Certi no nazdar 🙂) aspon se ukazes..je fajn ze je vse OK🙂))
Katapola to je super .-)) nebooojjj bude to v pohode🙂) pak prezit jeste ten tyden do testu 😀 😀 😀

zuzka72
1. zář 2009

MIci-hodně štěstí a hned podej info. 🙂

katapola
2. zář 2009

Tak co Mici, už jsi zpátky?

teddyna
2. zář 2009

Mici,kde se touláš?tak povídej,přeháněj - co štěpán??? kdy to vypukne. Holky,já ty vedra absolutně nedávám. dneska jsem si půjčila od kamarádky CD s relaxační hudbou pro miminka a maminky - tak si to hned pustím.ať si mimčo zvyká na uklidňující hudbu - třeba to bude mít pak efekt po porodu,když bude mimčo nevrlé.

certina
2. zář 2009

jééé Moni - tak jestli se Ti to bude líbit - nemohla by jsi mi to vypálit????Já si po obědě jen na chvíli lehla - páč odjíždím na nehty, ale i za těch 20 minut bych dokázala pořádně usnout ! Musím se na příště objednat asi na dopoledne!
Hele Míšo - tak už se ukaž a vykládej - doufám, že máš dobré zprávy!!!!Ale u Štěpána jsou všechny dobré!

katapola
2. zář 2009

Čekám na manžela, abychom opět zavolali, jak jsou na tom naše embryjka, a jsem zas nervozní.

katapola
2. zář 2009

Tak dnes jsme se nedověděli nic, 4. den prý už to nějak nejde počítat, tak se nedívali. Dovíme se zítra před transferem, jak embryjka vypadají.

micinka22
2. zář 2009

Ahoj...holky dneska maj odpoledni...jdeme ve 4...
Kat tak to je fajn..dulezity je ze jsou naživu ne???? \ztra budes mit prcky u sebe ...asi budou dalsi dvojcata co 😀 😀 😀
Teddy no horko mazec..ja byla pres leto s pupkem 4-7m a stacilo....ted sem chtela porodit na jare...no nevim nevim..se budu urco tahat s pupkem cely leto:(((

teddyna
2. zář 2009

Mici,to záleží na tom,kdy naplánuje štěpán akci. no a co?v tuhle dobu byste měli být už zpět - tak povídej,přeháááánnněěěěějjjjj !!!!!
čerti,každej má jinej vkus - takže dojeď na poslech a můžeš si to vypálit.ale přiznám se,že jsem si to ještě nepustila - opět pracovní den.takže to vidím,že to za chvíli hodím do stroje a lehnu na zem (pak sice nevstanu,ale budu aspoň relaxovat🙂 )

certina
2. zář 2009

Hezký večír..........tak já se asi Míše nedočkám.............jdu do hajan - tak snad dopadla dobře - a já si to přelousknu až ráno................tak papapapa všem! Brou.... 😔

micinka22
2. zář 2009

No...samo že to zvoral..ja si to myslela že 6 den nic nevymyslí....jsme tam čekali pul hodinky a za minutu mě vyprovodil s jeho soukromím číslem ..že mám zavolat v neděli odpoledne ..že kolem 19h bude ordinovat 🙄 🙄 to budu 11dc..prej ideál a pak to naplánuje..takže cesta zbytečná..nechapu proč sem tedy měla přijit..zmatkař jeden .-)

martin72
2. zář 2009

Ahoj.
Když teď píšu,tak mám všelijaké pocity,ale hlavně smutné.
Investovali jsme do nového bytu a ještě investovat musíme a nějak jsme pozapoměli,
že 18.9,máme jet do Reprofitu.Jenže ouha,nejsou na to peníze.Tak jse vás ptám,zda nevíte,
jestli nemá Reprofit něco jako splátkový kalendář?Protože jestli ne,tak to musíme pro teď odpískat
a je mi s toho hodně špatně 😔

zuzka72
2. zář 2009

Splátkovej kalendář nemají asi, ale určitě se dá domluvit na splátce další měsíc, nám říkal, že to platit nemusíme, že počká, ale my teda hned zaplatili. Asi blby, ale nemůžete si někde půjčit? Vždyť tady nejde o nějaky obklady, omítky atd. tady jde o dítě a to jste přece chtěli víc, než nový byt. Promiň jen můj názor.

martin72
2. zář 2009

Ahoj Zuzko.
Jenže nějak jsme nedostali úver,protože když Renča byla po 1.IVF těhotná,tak jse rozhodli,
že ji vykopnou z práce.A teď jsme zadluženi,že nechci být sprostý.

micinka22
2. zář 2009

martin musite si ujasnit priority..my taky nemáme koupelnu 😀 😀 😀 tak uvidíte co na vas vymyslí a pak e budou řešit penízky ne?.-) třeba to nebude nijak moc ..se uvidí co doporučí

micinka22
2. zář 2009

jo a taky jsme zadlužení jak ..ehm:/// v teto době to snad ani jinak nejde nebo co:/(