Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
4. zář 2009

Ahoj vespolek................taky se samozřejmě přidávám k velké gratulaci a taky přiznávám, že mi to nějak uniklo........u nás dneska od rána poprchává - a je fakt čistý vzduch! Prostě pro mě supr počasí.............už jsem dneska vyžehlila, byla se mrknout v práci - teď vařím oběd a pak ještě dožehlím zbytky..................no a večer asi zajdem na véču - páč jsem volala na výsledky NT screeningu a je v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takže snad to tak bude pokračovat i dál 😕 ..............

teddyna
4. zář 2009

peti,gratulace k dobrým výsledkům.teď už jen tak dobře dááállll ! Cien - taky moc gratuluju - tobě zas přeju,aby HCG statečně rostlo jak má.

zuzka72
5. zář 2009

Teddy - i ty jedna už 21tt? Já než se vzpamatuji a dočtu tady vše, tak ty snad už budeš holka na porodním sále. 😀 😀 😀

teddyna
5. zář 2009

Zuzi neboooj,zas tak rychle to neletí🙂) tak a máme domalováno,včera skončil malíř,dneska vyměnil elektrikář zásuvky a nasadil bodovky.v pondělí nebo úterý přijde ještě přidělat světlo.pak už jen podlaha a je to.truhlář tu byl včera vyměřit skříně,detailní návrh přinese v úterý.no a já dneska musím umýt radiátor a natřít trubky od něho.zásuvky a vypínač jsem už vypiglovala.ještě dveře a okno umýt - ale to nechám na odpoledne.jsem hin. v 04 ráno jsem vezla tchánovce na vlak(jeli opět na dovolenou) a pak jsem už neusnula.pak jsem tu dopoledne uklízela,prala,skákala kolem elektrikáře a te´d jsem tak zralá na zdechnutí někde v houští.tudíš pustím telku (je tam starej film) a asi odpadnu. a co vy ostatní provádíte při sobotě??

zuzka72
5. zář 2009

Já jsem vystěhovala špajz 2x2metry, vyházela železné 100leté police a vymalovala ho, teď to tam poklízím a nevím, kam tu haldu věcí zase naskládám, zaplnilo mi tu celou kuchyň, nechápu, jak se to tam mohlo všechno vejít. 😲

teddyna
5. zář 2009

jo,Zuzi - vidíš,špajz nás čeká,páč nám budou měnit ještě špajzkový okýnko.takže už se těším,jak to všechno vyházím,proberu a zas tam bude míísto.aspoň teda doufám.

zuzka72
6. zář 2009

Teddy, to víš skleróza, možná jsem se už ptala, ale raději znova. Ty už cítíš i pohyby?

certina
6. zář 2009

Čaute holki - co dneska provádíte????Já jsem dneska nějaká divná..........nic se mi nechce - dokonce jsem celoou noc spala (což není obvyklé) a ani ráno se mi nechtělo vstávat a jsem taková nějaká přepadlá??Tak nevím, jestli mně zmohla včerejší oslava - nebo je to jen lenora.............chjo...
Co dneska vaříte???

zuzka72
6. zář 2009

Tak já dnes hovězí polévku s játrovými knedlíčky a řízek s kaší a ještě dělám na zítra plněné papriky. Ale jelikož mám špajz nastěhovanej v kuchyňi, tak je to nadlidský výkon něco najít, nebo se zde vůbec pohnout.

certina
6. zář 2009

Hmm - Zuzi - téééda - plněné papriky jsou velice gut nápad - ty jsem měla - no snad ani nepamatuju......já dnes vařím rajskou omáčku, hov.maso a knedlík - pro mě těstoviny (kolínka)........a polivajdu jsem už měla navařenou zeleninovou...........
Ale včera jsme dostali na nákupech chuť na bramborový salát a řízek - takovou předakci vánoc - tak musíme taky ještě někdy udělat !!!!!!!! Ale už se na to těším!!! 😀

katapola
6. zář 2009

Holky, u vás se furt vaří, uklízí a buduje🙂 Já se nějak nemůžu na žádnou práci moc soustředit, ale dnes jsem aspoň vytřela 🙂

teddyna
6. zář 2009

čaute vespolek.tak to my se dneska stavili s manželem v restauračce na oběd - měla jsem řízek jak sloní nohu plněnej tvarůžkem-ňamka.
Zuzi,právěže pohyby necítím,tak každej večer šmíruju a ono nic.ostatní v mým týdnů už říkají,jak mimčo kope a to naše je nějakej lenoch nebo se nemůže prokopat přes moje špeky.naštěstí poradnu mám už zítra ráno,tak budu hned klidnější.mám zítra velký ultrazvuk,tak snad bude vše OK. Nicméně,jak tu píšete o rajské omajdě,tak tu jsme měli minulej tejden a dala bych si ji hned znova-tu mám mooc ráda.

certina
6. zář 2009

JJo - jo Moni - taky ji ode dneška budu vařit častěji - když jsi mi dala takovej fajn recept! A myslím, že ta skořice - tomu dala takovou třešničku na dortu! Byla fakt oužasná!!!!!!!!
Hele ale Ty by jsi s tvarůžkem měla být opatrnější - tvarůžek a hermelín - jsou v těhotenství dva velcí nepřátelé!!!!!!!!!!!

micinka22
6. zář 2009

cAUec dnes v 7 mam rande s Machačem..tak snad už mi poví den D..
certin..v těhu se nesmí pomalu nic .-)) ja jedla všechno...jako treba hermelin smazenej nebo grilovanej..cerstvej moc nee .-) proste to chce upravit .-)

Teddy to prijde neboj .-))zkus na prisko trosku zatlacit..treba ti odpoví...my si tak s Lilcou hráli...-)) presne kam sem zatlacila tak tam me zdouchla 😀 😀 😀 😀

kat jsem zvedava na testik🙂 nebo krev 🙂 ja mam testy nachystany...ale budu testovat az bude spozdeni tak tyden..ten 40DC..to už by melo být celkem jasny že.-)

asmeena
6. zář 2009

mici: Machač si tě pozval nějak privátně v neděli? 😀 Já už odpočítávám každý den, kdy už konečně pojedeme poprvé do Reprofitu. Marně jsem si teď dělala totiž naději, že to vyšlo přirozeně, protože MS meškala 3 dny (což se mi normálně nestává), ale bohužel dnes dorazila. ☹

teddyna
6. zář 2009

Čerti,fakt se nesmí ani tvargle?hermelín a nivu nejím,ale tvargle si občas dám takhle smažený,syrový jsem nejedla. tak teď fakt už nevím,co můžu a co ne,páč bych nesměla fakt nic.v normálním čaji je kofein,v těhu čaji není-takže bych měla pít jen těhu čaj?
Mici,nedělá mi dobře tlačit si na břuch.jak mi manžel jezdí po břuchu rukou,tak mi to nějak děsně vadí na podbřišku.nevadí mi to od pupku nahoru-ale tam mám zas jen špek nebo co. Mici,ty máš dneska soukromý rande s Machačem?tak pak dej vědět.
Čerti,no že je ta omajda úžasná - jsem ti to povídala.a to mám ještě supr recept na koprovku polívku,kdybys chtěla.takže my teď máme koprovku polívku každej tejden.
za chvilku se chystám s Tedíkem ven - už se těším a on beztak taky.

certina
6. zář 2009

Jjo - jo Mici - v těhu je zakázáno skoro všechno!!!!To máš pravdu - kdyby se člověk měl řídit podle toho co mu kdo řekne a co si kde přečte, že nesmí - tak by opravdu nemohl sníst vůbec nic!!!ale s těma sejrama se to snažím dodržovat! Ale je to každého věc - co jí a co né......každej jsme jiný a tak to má být 😎

Tak v 19 hodin držím palečky!!!!!!!!!!!Jóóó v neděli večer být s Machačem - to se nepoštěstí každýmu, co 😀 😀

Asmen a kdy že to vlastně máte první konzultaci - promiň , ale necchce se mi to tu v minulosti hledat? 😉 ☹

asmeena
6. zář 2009

ted: co jsi dělala za výbornou omáčku? A já chci taky receptík na koprovou polívečku, mniam hned bych si ji dala. A s těma tvarglema mi neříkejte dvakrát, mám jedny v ledničce 😀
ted: kam jedete na dovolenou?
certi: první konzultaci máme 23.9. - už se to blíží a nemůžu se čím dál víc dočkat. Jsem ráda, že se to zase pohned směrem k našemu vytouženému miminku.

certina
6. zář 2009

Asmen to Ti věřím, že se nemůžeš dočkat - taky jsem na první konzultaci čekala skoro 2 měsíce - páč byly samé dovolené atd.......a taky jsem si neustále říkala, už ať to je za náma, ať víme zas o něco víc - takže věřím jak Ti je!! Ale neboj - uteče to jak voda a bude to za Váma ani se nenaděješ!!!!A další mimiša budou na cestě!!

teddyna
6. zář 2009

asmena:ále,čerti chtěla recept na rajskou omajdu.dělám ji z živých rajčat.no a recept na koprovou polívku napíšu,jak se vrátím.Teddy už tu pobíhá a chce jít ven za kamošem Beníkem,se kterým jsme domluvení.

asmeena
6. zář 2009

certi: moc díky, doufám, že to uteče. Jen nevím na co se mám v práci vymlouvat, když si budu chtít vzít třeba dovolenou, aby to nikdo nevěděl, že jdeme do dalšího snažení v CARu. O mých předcházejících pokusech v práci věděli, měla jsem i nemocenskou. Ale teď už brát nemocenskou nechci a chci to co nejdýl ututlat.

asmeena
6. zář 2009

ted: tak recept chci i na tu rajskou z živých rajčat. Nebude vadit, když je před vařením usmrtím 😀

zuzka72
6. zář 2009

Teddy-neboj, já jím tvargle a hermelíny atd pořád a i v minulých těhu jsem to jedla, podle mě se má jíst na co je chuť. Naši předci o životosprávě věděli prd, jedli tučny a vše, co dnes považují lidé za nezdravé a dožívají se pomalu 100let. Já se řídím předky a né hloupými názory doktorů, kteří to každých 5let mění. Takže jím vše a 5 přes 9-hlavně, když mi chutná. 😀 😀 😀 Ale nikomu samo neberu jeho názor. 😉

asmeena
6. zář 2009

zuzi: musíte mi dělat takové chutě na tvargle? Jdu je vytáhnout asi z ledničky, k tomu domácí chléb z pekárny a máslíčko - mniam. A nebo jdu raději na rotoped. Už si delší dobu říkám, že musím hubnout. Pořád to svádím na to, že nemá cenu hubnout, že budu těhule a pak to zhodím, ale otěhotnět už se snažím před 3 roky a pořád nic. S takovou budu zachvilu jako koule.

asmeena
6. zář 2009

rozhodla jsem se jdu na ten rotoped a pak tvargle 😀

zuzka72
6. zář 2009

Asmi-a na takovej chlebíček cibulku, sůl a pepř-no jdu si hned udělat. Základem těhotenství je také jíst a né hubnout, aby mimčo mělo správny podmínky a mělo se za co zachytit, takže papej a aspoň 2 krajíce. Dobrou chuť.
🙂

asmeena
6. zář 2009

zuzi: tak jsem dala půl hodinky na rotopedu, pak ještě posilování na břicho a to jsem završila krajícem chleba a dvěma kolečky tvarůžek 😀
Už se taky těším na receptíky od tedy.

teddyna
6. zář 2009

asmen:tak to sis měla dát ten chleba před tím chlebem.teď můžeš najet znova
Zuzi,taky baštím,co mi chutná.ale té nivě se fakt vyhýbám přes léto-ať mě nenavštíví kamoška listerioza
asmen:recept pošlu do IP a klidně můžeš rajčata usmrtit,aby ti nevyskakovaly z hrnce

micinka22
6. zář 2009

tak jsme doma.-)) Štěpán byl ostrihanej a mel brýle..no frajer největší .-)) sem ho málem nepoznala🙂
|Verdikt...ve středu jdu zase na UTZ(nechapu když mel mit dovolenou???) no co už..ale vajíček mám poněkud vice..asi 9...takže se celkem zhrozil a ve středu pokud bude dozravat víc jak 2 tak žadny IUI nebude...

katapola
6. zář 2009

Mici, úplně nový chlap, že?🙂
Ty k tomu IUI nějak stimuluješ?