Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
11. zář 2009

Děkujeme. Co bychom pro ten stát neudělali 🙂

asmeena
11. zář 2009

No právě. Jdu do hajan - jsem docela dost nachlazená. Odpoledne jsem si zdřímla, ale únava mě opět přemáhá. Tak pokud budeš zítra ráno znovu testovat, tak hodně štěstíčka.

teddyna
11. zář 2009

katy,co to čtu?už jsi testovala?? tak jestli budeš umírat aj zítra,tak hooodně štěstííííí.obohať naše řady těhulíííí

zuzka72
12. zář 2009

Mici, to je krása, ty jsi tááááák šikovná, to já jsem na tohle dřevo. 😒

katapola
12. zář 2009

Teddy, dneska se do toho nehrnu. včera večer byl výsledek sněhobílý, takže těžko by se přes noc něco změnilo. Vyrážíme za hodinu do Mikulova na vinobraní.

micinka22
12. zář 2009

Kat jj nech to na pondělí ..to už by mohlo něco být.Mějte se pěkně na vinobraní🙂
My jedem k našim na hody do PV 🙂)
Zuzi no zase takova krasato neni:/(

teddyna
12. zář 2009

teda holky,vy každá někam jedete. my taky jedem -zejtra na dovču do Vysokých Tater.tak teda nevím,co tam nakamzíkuju s břuchem - ale asi jen nějaké malé prochajdy.vysokohorskou turistiku bych si netroufla.tžiakže jsem vstávala v 6:30,dala péct bábovky-rovnou dvě,zašla nakrmit slepice,kocoura,dala prát dvě pračky(ještěže je máme),uvařila rýži na oběd.no a teď se dám do kupy a vyrážím do Intersparu na nákup a taky si po cestě msím koupit podprdu-jednak jsou mi nějak malý nebo co a navíc mi z mojí oblíbené včera vylezla kostice.pak ještě ke kamošce si zkusit pokočárkovat s jedním typem kočárku,co bych chtěla a pak dom a balit kufr,páč nemám nachystanýho vůbec nic.no a pak se mi vrátí tchánovci z dovolené a mám po klidu 😠 tož,toť můj dnešní den.

katapola
12. zář 2009

Tak nakonec nejedem nikam, bo tu bulím ☹

micinka22
12. zář 2009

kat :((( proč nejedete??? měli byste se rozptýlit... :(((

katapola
12. zář 2009

Mici, protože už je jasný, že se to nepodařilo ☹

zuzka72
12. zář 2009

Holky dala jsem fotky do alba tak mrkněte i břuch.

micinka22
12. zář 2009

jakto jasny?? test zase negativ?? nebo bylas na krvi nekde ?? nebo přišla ms???:/(

zuzka72
12. zář 2009

Holky, tady to vázne, de jste všechny? 😉

katapola
12. zář 2009

Mici, c je správně ☹ Budeme muset s Machačem vymyslet co dál. Ach jo. Já tentokrát tolik věřila.

asmeena
12. zář 2009

katapol: tak to je mi moc líto, uvidíš, co ti dál doporučí machač. To bylo tvé první IVF?
mici: tu kočičku si dělala ty? Je perfektní.
ted: nechápu jak to všechno zvládneš a ještě jsi u toho těhulka. Já jsem šíleně líná, mám všude binec a nic se mi nechce.

teddyna
12. zář 2009

já su tuná

asmeena
12. zář 2009

co to je tuná

certina
12. zář 2009

jako tadyýýýýý - achoj holki..............

certina
12. zář 2009

Kat - takyje mně to mocinky líto..........ale nevěš hlavu..........kdy jdeš znova ke Štěpánovi????Ten určo něco vymyslí...........a určo to pak taky vyjde!!!!!!!!!!!!! 😎

asmeena
12. zář 2009

certi: aha, tak už jsem zase o něco moudřejší

certina
12. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
12. zář 2009

budete se dneska někdo dívat na ten film na primě????tančím, abych žil???My jóóóó´- nahrávám ho, začnem se dívat později a stejně to předeženem 😀

asmeena
12. zář 2009

je to dobré?

certina
12. zář 2009

to se uvidí?? 😅

certina
12. zář 2009

Asmi a Ty jsi přímo z Ostravy???

katapola
12. zář 2009

Asme, druhé

asmeena
12. zář 2009

jsem přímo z Ostravy-Poruby

asmeena
12. zář 2009

katap: mně taky nevyšlo druhé IVF. Ani KET mi nevyšel. Tak teď ještě před třetím IVF chci zkusit tu minimálku, ať se zbytečně nedopuju hormonama

asmeena
12. zář 2009

tak jsem si teda zapla Primu a uvidím