Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
12. zář 2009

my taky právě teď - tak jdu kukat - pa 😕

asmeena
12. zář 2009

pápá

teddyna
12. zář 2009

tak jsem tady taky.dobalovala jsem kufr,uklízela atd.... a právě koukám na JOJ,kde je Deník Bridget Jones II - je to super film,to miluju.. Asmen,tak to už jsme tu "ostravačky" tři - ty,já a čerti. asmen,vám se už taky blíží termín u Štěpána,co?? jo a zkoušela jsi tu rajskou,co jsem ti poslala??

asmeena
12. zář 2009

rajskou jsem ještě nezkoušela, ale určitě ji zkusím příští víkend. Podám potom info, jak se mi podařila.
Termín u Štěpána už se konečně blíží 23.9. už se moc těším. Doufám, že najdeme nějaké východisko a co nejdříve se začne něco dít.

asmeena
12. zář 2009

Dodívala jsem se na ten filmeček na Primě a bylo to moc pěkné. Dík certi za typ. 😉

martin72
13. zář 2009

Tak v pátek jedeme poprvé do Reprofitu K Machačovi.

donnald
13. zář 2009

Ahojte holky,

předem vás všechny mooooocccccc zdravím a to i s mimiskama, které nosíte 🙂 .
To, že jsem se tady tak dlouho neukázalo nebylo proto, že bych na vás kašlala (číst jsem vás průběžně četla, ikdyž vše rozhodně ne), ale hlavně jsem pořád neměla co psát ☹ .
Teď už vím, že 22.9. jdeme s manželem k Machačovi promluvit si o IVF a jdeme do toho!!!!!!!!!!Takže třeba teď, už nám to konečně vyjde!!!!!
Musím si tady teď zpětně přečíst, co vše psala Zuzka, co a kdy absolvovala a tak, abych věděla co mě čeká a nemine. Byla jsem naposledy u Štěpána teď ve čtvrtek a bylo tam tolik lidí...no hrůza.

certina
13. zář 2009

Jééééé - Achooooj Verun!!!!!!!!! 😎
Téééda - Ty nám tady naháníš úplnou hrůzu - že jsi se na nás vy........... 😒 Tak to mám radost , že jsi stále s náma 😀
Takže 22.9. budu na TEbe myslet - ať se dobře domluvíte - už dle Tvých představ a plánů a ať vše vyjde jak má 😅 Datum si budu pamatovat dobře - páč v ten den mám zrovna poradnu...............
No a když jsi tam teď byla u Štěpána - tak jste si už od IVF teda vykládali???Že do toho půjdete???

donnald
13. zář 2009

Ahojky Peti,
přesně tak. Proto tam mám jít s manželem, že nám řekne vše co a jak.
Já myslím, že v ten den se ale stejně nic jiného nedozvím. Předpokládám, že stimulace na IVF pak bude od začátku měsíčku, což je zase výhoda, protože teď jsem nějaký 14 DC a po návštěvě budu někde kolem 22DC.
Takže třeba už konečně budeme mít vánoční dárek, podle našich představ 🙂.

zuzka72
13. zář 2009

VERU !!!! Hurá, já myslela holka, že se ti něco stalo, ty jsi mi, ale holka dala.... Tak to ti přeji to IVF, to určo výjde uvidíš, tak za měsíc už budeš taky těhule. Super. 22.9. na tebe budu strašně moc myslet a držet palečky. Nekecám, fakt jsem na tebe každej den myslela co s tebou je. To už nám nedělej. 😝

donnald
13. zář 2009

Zuzi, díkykkykykykkykykykykykykykyyk!
Snad to vyjde a budeme mít třeba 2 holky 🙂. Když vy kluky - teda doufám, že jsem to pochopila správně, že? Čekáš kluky,že jo?

zuzka72
13. zář 2009

Na 80%kluci, ale jeden je nějakej prý špatnej, tak uvidíme, 25.9 jdu na genetiku a plodovku, doufám, že to bude v pořádku. Taky si necháš zavést 2?

donnald
13. zář 2009

Zuzi, musíme se s ním poradit. Ale 2 minimalně 🙂

micinka22
13. zář 2009

ahoj holky..
kat to je mi teda líto:/((( do třetice všeho dobreho to snad vyjde!!!!
Zuzi takže na plodovku pujdeš jo?tak snad bude vše ok!!!!

No my jsme na hodech,prolívám se burčákem 😅 😅 😅

teddyna
13. zář 2009

caute vespolek.zdravim vas z vysokych tater,kde je naprosto uuuzasne pocasi.dneska jsme tu dojeli,prosli se po tatranske lomnici a zitra bude prvni tehu vyslap.bude to fakt jen takove kondicni,pac s bruchem si netroufam neco riskovat.takze to bude trasa pro pozorovani panoramat 😀
verco -uff,to jsem rada,ze jsi v poradku.my tu trnuly vsechny,ze se ti cosik stalo nebo co.

zuzka72
14. zář 2009

Mici, půjdu na tu genetiku do FN a až se s nima poradím a udělají mi ten velký UTZ, tak se prej mám rozhodnout jestli na to půjdu, nebo ne, záleží, co mi řeknou, pokud tam bude nšjaké ale , tak jdu na plodovku-to vím. Jen těch 14dní nezcvoknout. 😖

micinka22
14. zář 2009

Zuzi to jo..a na ten odběr klku uz nemuzes co:(( to je jen v 1 trimestru:(( tak snad bude vše OK a nebude to potřeba!!!

Vercu ztracenou zdravím 🙂))

zuzka72
14. zář 2009

Mici kliky mi nikdo nenabízel a y se dělají kdy?

micinka22
14. zář 2009

ty se pry delaji v 1 trimestru...mrkni na stránky Poláka...http://www.petr-polak.cz/ invazivní výkony

zuzka72
14. zář 2009

Aha, tak to už je pasé. Já jen doufám, že to bude v poho. Četla jsem, že někdo měl 1.140 a 1:50 a mají zdravé děti, tak se tím teď utěšuji, že to moje 1:293 je docela dobry.

zuzka72
14. zář 2009

Mici a co ty? Už víš, jak na tom jsi? Nebo je ještě brzy se ptát?

teddyna
14. zář 2009

ahojte.zuzi,zkus těm doktorům věřit.nic jinýho ti nezbyde.

micinka22
14. zář 2009

Zuzi urcite bude vse dobre ...vidíš i větší vysledek a dite v pohodě .-)
já ještě nevím..vždyt jsem teprve pár dnů...25.9 by měl být výsledek..já to ani nesleduju 😅 😅 😅

teddyna
15. zář 2009

dobré ráno všem.tož baby,kde to vázne?? tady je krááásně,sluníčko svítí,Lomnický štít vidíme před penzionem.akorát ta cena lístku na lomničák mě těžce se.e ! zhruba 1000Kč/osoba - to je dost masakr. takže to vidím tak,že to necháme na konec týdne,kolik nám bude zbývat peněz.sice,kolikrát se tam podíváme za život,že?příští rok,s malým piškotem v ruce,to asi nepůjde.
Mici,jdeš na to dobře.nemysli na to,ono to nějak dopadne.to se to řekne,co?nemysli - to nám říkali v CARech všem a stejně jsme všechny sledovali ty těhu testy někde pod lupou jestli tam čárka je nebo není. přeju hezký slunný den všem!

zuzka72
15. zář 2009

Mici-objevila jsem pleteny bombarďáčky asi na ty plínky, tak na to mrkni. https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Teedy-užívej si to tam a hlavně opatrně.

katapola
15. zář 2009

Ahojte holky. Tak jsme se objednali k Machačovi na 15.10., abychom pořešili co dál. Mohli jsme i dřív, ale chceme ještě vyrazit na dovču a hodit se pokud možno do klidu po tom 2. neúspěšném ivf. V každém případě jsem zvědavá, co nám řekne. Moc bych si přála, aby se to dotřetice už povedlo.

katapola
15. zář 2009

Holky nevíte, jaký Machač zastává názor na to, jaká pauza musí být mezi ivf? My teda na to spěchat nebudeme, mezi 1.a 2. ivf jsme měli pauzu 9 měsíců, ale přece jen si říkám, že roky přibývají, s věkem se vajíčka asi nezkvalitňují, tak moc čekat asi zas nemůžem. Tak si říkám možná květen? Ach jo. Je to tak daleko a výsledek nejistý.

zuzka72
15. zář 2009

Katy, tak to já nevím, možná holky. A není lepší potom jít do ICSI, to je přeci jenom jistější, ale dražší.

certina
15. zář 2009

Čaute babizny..............co dneska podnikáte!!!!!!!!!
Zuzi - hlavně klid a nohyy v teple a mysli pozitivně - to je pro ty dva malé chlapíky teď hodně důležité! Já vím je to těžké ale musíš!

Kat - s tím Ti moc neporadím - ale holky určo něco napíšou! Ale myslím, že Štěpán nedává tak velkou pauzu jako !9 měsíců! A 15,10 bude cobydup - uteče to rychle a vy budete zase nabiti alespoň plno informacemi a budete se zase na něco těšit 😉

Unás je dneska pěkná mlha a chládeček - konečně - ty horka byly šílené!!!!!!!!!!! 😝

katapola
15. zář 2009

Zuzi, icsi jsme samořejmě měli. Používám ivf obecně pro umělé oplodnění 🙂