Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
22. zář 2009

donnald: tak jak jste dopadli?

teddyna
22. zář 2009

asmen:auto jsou malý věci.to bych neřešila.a když se ze začátku takhle s.re,tak pak bude konec určitě dobrej!
Mici,no,že by to bylo nějaký krásný - vím,že je bobeš OK,ale jak se nemůžu vyspat a čumákuju v noci do stropu,tak to je masakr.

certina
22. zář 2009

Asmi - tak, tak - slova Moniky............když se s.....e - tak se to nakonec všechno v dobré obrátí 😎 😎 😎 uvidíš - a jinak určo na zítra tfuj, tfuj...........na kolik hodin jdete????

Verun - kde jsi???????????????jsme tady tak netrpěliví................

Jo jinak Moni, jestli Ty nespíš už teď - tak to se mám na co těšit.........buď mám šílené sny.......jako např. oheň, smrt, postižené děti, dopravní havárky apod...............a nebo taky od brzskýh ranních hodin cca od 3 hodina prostě do rána oka nezamhouřím ☹ takže asi jak se říká - a bude hůř, co???

certina
22. zář 2009

Jóooo Moni - co kartářka??????????????? 😎 potvrdila nebo vyvrátila???? 😀 😝

teddyna
22. zář 2009

ále prd spím.čučím na ordinaci v růžovce.no vidíš,ty máš sny o ohni a mě dneska od 05 do půl šesté žrali ve snu krokodýli v bazénu,kteří plavali v ostravě-porubě na krytém a před těma krokoušema plavala lasička...no prostě sen jak sviňa. no a kartářka vyvrátila...takže tgeď budu vybírat neutrálně zcela všechno 😀

asmeena
22. zář 2009

zítra to máme na 16:00

certina
22. zář 2009

ááále Moni - já myslela - jako že nespíš už teď jako všeobecně v 23tt!!!!přeci!!! taky čučíme na telku

Asmi- takže v 16:00 - držíme palečky 😎 -Dobře se dneska na to vyspi a ráno vykročit tou pravou nohou!!!! 😀

micinka22
22. zář 2009

teddy jsem zvedava co budes psat v 38tt... " dite se mi snaží vyrazit žebra,cucim do stropu už i pres den a modlim se at je venku "... 😀 😀 😀

teddyna
22. zář 2009

Miciii - moje slováá. jestli toho 38tt dožiju - máme předčasný porody v rodině,tak uvidím,jak dlouho vydržím 2v1 já. no,dycky jsem si myslela,že se nám potomek narodí s pohorkama na nohách a jak to tak vypadá,tak bude mít rovnou hokejovou výzbroj,kterou tam hraje jak o dušu už teď 😀
asmen:tak čekáme zítra na zprávy,jo??
donnald:kde se flákááášššš !!!!!!!

donnald
22. zář 2009

Ahojte holky,

tak se k PC dostávám až teď.
Takže dnes jsme od doktora přišli jen s antikoncepcí 😉 . Říkal, že ji mám brát měsíc na uklidnění vaječníku. Během toho co je budu brát mám přijít 10-15den na kontrolu a on mi dá ten protokol, jak stimulovat a co. Dnes mi ukazoval nějaké ampule a pero (skoro jak diabetické 🙂 ) a říkal, že mě rozhodně dá to pero, kde je možné dávkovat po menších dávkách. Holky měla jste to některá???
Jinak vzhledem k PCO nám pořád vysvětloval riziko hyperstimulace a různých kroků co se dá u toho dělat. Jinak jsem se dověděla, a to jsem před tím nevěděla, že pojišťovna hradí 3,5 cykly - s tím, že ta půlka znamená, že stimulace musí být přerušena. Říkal, že se nemám divit, pokud to bude náš případ. Že pokud uvidí, že se chystá moc vajíček najednou - zarazí to.... .
Takže holky prostě zase čekanda 😒 . Dnes jsem ale 24DC, takže doufám, že to poběží jak voda. Ideál by bylo dostat kramáře hned zítra 😀 . Ale samozřejmě vím, že tomu tak nebude.

Už bych chtěla chodit v klidu se Zuzou na to kafčo 😅 .Doufám, že to do porodu stihnem aspoň 1x 😉 .

teddyna
22. zář 2009

donnald - to je standartní postup. dostaneš lék puregon,který se aplikuje perem - supr věc,bezbolestně,konfortně. Puregon je lék FSH(folikulostimulační),který nabudí vaječníky k vyplození více folikulů. o té pojištovně je to taky zcela standartní postup. riziko OHSS je vždycky a všude.ale Machač si to ohlídá a dá ti dávky Puregonu přesně podle tvého těla - takže neboj,vše dobře dopadne. a neboj,se Zuzkou podrandítě po Olmiku ještě X krááát. my taky s čertinou drandíme.teď jsme v kočárkové fázi. 🙂

micinka22
22. zář 2009

Donnaldiku nahodou super ne??? se neco bude dít!!!!! a Mudr to bude jistit...me taky rikal že to kdyžtak stopne..nestopnul..tak uvidime co z toho bude 😅 😅

micinka22
22. zář 2009

mam pořád šílenej hlad..jsem čuník:((

sukubka
23. zář 2009

holky pošlete mi někdo do IP stránky na reprofit v olomouci?chtěla bych číslo na dr.Macháče!moc děkuju 😉

donnald
23. zář 2009

Ahoj holky,
jo, zase jsme se prostě o kousek hnuli dál... .
Takže teď budu jako malá, snad odpočítávat dny 😉 😀 😀 😀 😀

certina
23. zář 2009

bré ranko všem 😀

Verun- tak to je paráda, ne??Hlavně když už se něco děje........teď máš plnou hlavu ze včerejška a rychle to uteče a už budeš stimulovat, ne??Ani se nenaděješ a odpočítávat ani nestihneš 😀 Tak hlavně v klidu a moc nad tím nepřemýšlej! A jak jinak se máš??

zuzka72
23. zář 2009

Sukubka-číslo máš na předešlé stránce
Mici, já pletu, ale né z pedigu, pletu z vlny. Z pedigu plete známá. Jinak na mimibazaru jsou dobry návody z pedigu, tak na to mrkni.
Veru-kurnik už půjdem brzo na kafčo, to si musím sehnat nějakej fajne obleček na ten pupiš. 😀 To už bude co chvila, za měsíc, dva už máš taky pupek uvidíš.

teddyna
23. zář 2009

Zuzi,jsem asi dinosaurus,ale netuším,co je pedig ☹ . hele,holky,dofrnknite do OV za nama - dame mega srazzz

certina
23. zář 2009

Jóóóóóóóó´´oóóóóóóóóoóóóóóóooooooooooooooooo - dofrnkněte!!!!!!!!!!!!! 😎

donnald
23. zář 2009

Ahojte,

děvčata já bych tak ráda......Ale fakt nevím co dřív, kdyť vidíte že i vás tu nestíhám 😉 .
Snad to brzy přijde. Zuzi, já už mám břucho ale teď a to nemusím být ani těhotná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Moni a pedig je takové proutí ze kterého se pletou různé věci. V podstatě takové ohebně dlouhé špejle 😉 . To by ze mě měli odbornice radost 😀 .
Já jsem pořád věrná svému papíru....

micinka22
23. zář 2009

ha tak už vím kdo plete ..Donnaldik🙂) ja věděla že nekod tady plete z papíru...tak mi porad ty prosím..zvladnu to??? chci teda pedig pac to bude do koupelny a papir neni tak odolnej .-)

zuzka72
23. zář 2009

Tak jsem zpátky od doktora, říkal, že děloha odpovídá tak 20tt u jednoho dítěte, takže je to v normě, akorát říkal, že mi to břicho roste nějak dovnitř, místo ven. 😀 No uvidíme v pátek, co mi řeknou na té genetice. Holky nevíte co nesmí mít chlap v dospělosti, kvůli tomu, aby nebyl neplodnej? Neštovice, nebo přiušnice? Ten můj měl v 15letech neštovice, tak si říkám, jestli to není tím.

teddyna
23. zář 2009

donnald,tak ohebný špejle z proutí,to vidím a slyším prvně. já myslela,že to jsou takové ty novinové košíky-to vypadá taky moc hezky.vůbec nemám na takový věci čas s tou rekonstrukcí domu.a až skončí rekonstrukce,tak jdu rodit,takže mi to fakt letos vyšlo 😀

micinka22
23. zář 2009

příušnice Zuzi .-) a genetiku má udelanou? jestli neni problem tam..

teddyna
23. zář 2009

Zuzi,neboooj- břuch půjde ven.mě už začíná bolet pupík a jizva po laparoskopii - jak se ta děloha roztahuje.poradnu mám až 8.10. - to je dalekooooo. jo a v noci začínám chytat křeče do lýtek - pěknej hnus.a to beru magnézko v dávce 1500m/den.

zuzka72
23. zář 2009

Holky díky, já jen zjišťuji proč ten můj chlap je neplodnej, ale o nic nejde, jen mě napadlo, jestli to není kvůli těm neštovicím.
Genetiku-Mici, tak to nevím, to mu asi nedělali, jen to spermio.

teddyna
23. zář 2009

zuzi,ale dyť neštovice mělo 90% děcek,to by museli být neplodní všichni.no a já neštovice neměla a ze začátku těhu jsem se klepala strachem,páč děti od sester neštovky měly a kdybych to chytla,tak mímo půjde do háje.je to vo nervy.hned jak porodím a odkojím,nechám se očkovat proti neštovkám,ať mám klid.

micinka22
23. zář 2009

neštovice nee...prave nebezpecne jsou priusnice v dospelosti..
teddy no je to pech nemit neštovice..ale třeba maš dost protilatek..jedna tehule z jine diskuze se setkala taky na konci tehu s nestovkama a nechytla..mela hodne protilatek i kdyz je neprodelala ..nastesti://

asmeena
23. zář 2009

Hlásím se po návratu z Reprofitu. Bylo to tam perfektní. Mám z toho úžasný pocit. Mají krásnou čekárnu a pan doktor byl skvělý. Trošku špásoval, ale bylo to teda úplně jiné kafe než u Sobka. Řekli jsme mu co máme vše za sebou, tak nás zařadil do nespecifikované neplodnosti a dostala jsem recept na clostilbegyt a pregnyl a jak dostanu MS tak začnu brát tabletky a 7 DC kontrola a potom odběr vajíček a pokud bude víc jak dvě embryjka, tak mi jedno zavedou hned po dvou dnech kultivace a další nechají vyvíjet pět dní ve zkumavce a po ET přijdu na kontrolu a pokud se ty další co nebudou zavedeny budou dál vyvíjet, tak mi je tam potom šoupnou taky. Sice nechápu jak to přesně Machač myslel, ale to mi je jedno, hlavní je, že budu stimulovat jen clostilem a bude to už asi za 10 dní, protože to očekávám tu mrchu mrchovatou.
Platili jsme dnes jen 30,-Kč, UTZ mi nedělal, protože jsem už 18 DC a na hormonální profil před stimulací clostilem nemusím (takže mi odpadl další stres s lítáním).
Za nativ budeme platit 10.000,- + 1.000,- za každé vajíčko a + léky (clostil a pregnyl a pokud budu mít nízkou sliznici, tak si připíchnu fostimon, ale to budu vědět až po kontrole).

donnald
23. zář 2009

Ahojte,
holky pletení košíků z čehokoliv je lehké. Takže určo to mici zvládneš 🙂. I pokud bys začala plést z papíru, můžeš to dát do koupelny. Jen to ve finále nalakuješ lakem a pak je to odolnější než pedig. Pedig totiž je nasákavý, takže ti bude chytat vlhkost.
Když porovnám velký koš upletený z pedigu a papíru, tak ten papírový je právě díky tomu laku pevnější. Takže prostě já jsme pro ten papír 😀 😀 😀 😀 . Pedig mám doma od vánoc a pořád ne a ne se k němu dostat 😉