Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
21. dub 2010

step: ještě né, až od 13tt+2 začíná myslím 4 měsíc. 😉
Já teď mizím do Sparu, nic doma nemáme, tak musím trošku něco nakoupit.

stephanie
21. dub 2010

katap, to je dobře, že odoláváš, příznaky žádné mít nemusíš, na to se neohlížej, je to strašně individuální...
tak přeji hoooodně štěstíčka 😵

katapola
21. dub 2010

díky Steph.

britka
21. dub 2010

No dneska to počasí bude asi o ničem.Je tam chladno byla jsem pokrmit tu naší bandu a jdu zas vařit a pak do práce. 😒 Selátko bylo super všichni co byli u nás se nadlábli a chválili že bylo dobré.

abig
21. dub 2010

Ahoj holky, jen jsem vám přišla říct, že to bylo "jen" biochemické těhotenství, zítra mám schůzku s dr.Macháčem a domluvime se co dál.
Jen jsem se chtěla optat, jak brzy po IVF lze jít do KETu ? Ihned, nebo až po dalším cyklu ?

pecicka
21. dub 2010

abig ahoj, to nevím za jak dlouho, taky mě zajímá, kdybych šla znovu do minimálky, jak dlouho musím čekat
a co to je to biochemické? jsi na PN?

abig
21. dub 2010

Jsem na PN, právě se chci s Macháčem domluvit, co bude, ať to nemusím přerušovat, pač mi šéf utrne hlavu ... v lepším případě.

abig
21. dub 2010

Peci, diskutuji s tebou u holek v čekání na IVF ...

katapola
21. dub 2010

Peci, já šla na minimálku hned další měsíc po první neúspěšné. Machač říkal že můžu, ale protože mě docela bolelo břicho, tak jsem si říkala, že jsem si měla dát měsíc dva pauzu.

asmeena
21. dub 2010

abig: já šla do KET hned po nevydařeném IVF, akorát musíš hned od 1DC brát estrimax nebo estrofem.

abig
21. dub 2010

Amee ahoj, tak to si budu muset počkat na příští měsíc. Pak jsem 9DC, takže to už nepůjde, nejspíš. To jsou léky na sliznici či imunitu ?

asmeena
21. dub 2010

abig: myslím na sliznici, takže to si budeš muset počkat, nebo se ho zepej na nativ.

pecicka
21. dub 2010

asmenko-a po tom pokusu co jsem ted měla já bez ET, myslíš, že minimálka může být taky hned?

katapola
21. dub 2010

Peci, už jsem psala, že na minimálky můžeš chodit klidně každý měsíc. Sama jsem byla 2 měsíce po sobě. Nicméně příště bych si spíše dala 1 až 2měsíční pauzu. Teda doufám, že žádné příště už nebude muset být🙂

pecicka
21. dub 2010

katapolko-já to přehlídla 😒

katapola
21. dub 2010

v poho🙂

asmeena
21. dub 2010

peci: tak to nevím jestli po klasické stimulaci nemusíš mít pauzu, ale když jdeš z minimálky na minimálku, tak můžeš každý měsíc. Však uvidíš na čem se domluvíte s Machačem, on ti určitě navrhne to nejlepší řešení. Peci a máš novou fotečku ne?

katapola
21. dub 2010

Peci a tys měla teď neúspěšnou minimální stimulaci clostylem nebo jsi měla klasické IVF s injekcema? Mám v tom trocha hokej. Mezi IVF by pauza být měla prý nejmíň 4 měsíce, je to přece jen hormonální zátěž pro tělo. A i kdybys po IVF chtěla zkusit minimálku, dala bych si z téhož důvodu také pauzu.

kvakuska
21. dub 2010

peci myslím, že pauzu si budeš muset dát, u asmeenky to bylo jiné, ona po nevydařeném IVF stimulovala jen na KET (protože měla mražáčky), čili nestimulovala vaječníky, ale jen sliznici ... po stimulce vaječníků na IVF si asi budou muset vaječníky trochu dáchnout 😠

misa.patrik
21. dub 2010

Ahoj holky tak injekci jsem zvladla,ale asi jsem si to blbe pichla protoze mam uz modrinu ☹
Step dnes rano jsem tam volala byla tam sestricka a objednala me na utery mezi 8-10 hodinou ranni

asmeena
21. dub 2010

kvakus: přesně tak, akorát, že po klasickém IVF jak jsem šla na KET, tak to bylo ještě ve Fertimedu a tam jsem nemusela vůbec stimulovat, normálně mi v běžném cyklu zavedli mrazáčky. A v Reprofitu jsem měla hned KET po minimálce a kdyby nebyly vánoce, tak jdu hned potom nevydařeném KETu hned do další minimálky.

asmeena
21. dub 2010

misi: takových modřin ještě bude, neboj to chytneš do ruky. A co pícháš? To máš klasickou stimulaci na IVF?

sukubka
21. dub 2010

ahoj holky tak v úterý sraz u Machače jo?my jdeme s manžou taky na 8h tak se tam potkáme má tam jet i step tak to bude slezina 😀
peci já nevím jak to budeš mít já měla vždycky ted v Reprofitu minimálku a měla jsem ji 3x po sobě a taky jednou bez ET a šla jsem hned do dalšího pokusu a měla jsem vždy clostík a bravelle,uvidíš v úterý co ti Machač řekne!
kat jsi dobrá že odoláváš!!!neboj vykouknou pak na tebe// držím pěstičky 😉

juvik
21. dub 2010

Miso, to neva, občas se stane, že můžeš napíchnout nějakou žilku a udělá se modřinka. Uvidíš, že zítra to už půjde líp 🙂
Kat, jsi dobrá že odoláváš ....držím pěsti 😵

Tak vy se zas holky budete srážet jo? 😀 Doufám, že až já pojedu za Machačem, tak se tam taky s některou z vás potkám. 😉

misa.patrik
21. dub 2010

asmi picham Bravelle 3ampule najednou jdu na IVF ja se v te Vasi reci tady nejak moc nevyznam 🙂

juvik
21. dub 2010

Peci, pokud si stimulovala klasicky injekcemi, tak asi budeš muset dát vaječníkům oraz, jak už tu holky psaly. Je to přece jen záhul pro tělo. Ale uvidíš, co doktůrek 🙂

kvakuska
21. dub 2010

... že bych si příští úterý mezi 8 - 10 hod. zašla za Maruškou pro recept na clostík? 😎 ... samozřejmě s modrým sprejem v kabelce 😀

misa.patrik
21. dub 2010

Juvi to jsem si taky rikala ze asi zilka 🙂 no jen nevim jak hluboko s tou jehlou,zda se mi dlouha,ale mozna me to jen mate protoze malemu od kamaradky picham obcas inzulin a on ma to pero a tam je jehlicka uplne kratoucka...
Jeste se chci zeptat ten 7 den pichat nemam mam si vzit sebou ty injekce k Machačovi?

juvik
21. dub 2010

Kvakus, 😀 ...a já tam nebudu, bééééé 😢 😀

misa.patrik
21. dub 2010

😀 😀 😀 😀 Kvasuli Ty jsi cislo 😀