Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
15. zář 2010

@abig Já měla včera 2xHBgr 1kval. ty mi dali B,EB 2XCM,2XM a 1 deg. včera doktorka říkala že mi dají dnes vědět,kolik se zmrazí no vidíš a nic není.

abig
15. zář 2010

@britka budeme se muset poptat, protože si kolikrát říkám, že jiným zamražují i morulky, tak proč né blastocysty .... nějak mi nejde o hlavy, proč by jich mělo řekněme ten 6den kultivace tolik přestat se vyvíjet, ale i to je možné ...

abig
15. zář 2010

@britka věř, že to budou ti praví bojovníci a ty dojdeš do vysněného cíle 😉

britka
15. zář 2010

@abig to máš pravdu že i M zamražuji a já myslím,že ty naše byly dobré.Když už člověk vypíše papíry o zmražení tak neví ani jaké požadavky na ně mít.Že vlastně rozhodujou o nás bez nás.

britka
15. zář 2010

@abig kdybych měla andělíčka stražného nad sebou tak mimišci bojujou,vždyť je čeká krásnej život.

abig
15. zář 2010

@britka ... ano, čeká je krásný život. Naše děti budou navždy 100% chtěné a vytoužené !!! A to není zrovna málo 😉

britka
15. zář 2010

@abig ono ty mimča jsou vytoužené,že proto děláme maximum co můžeme.Dr.mi odepsal,že se na to koukne v brně a napíše mi jak to bylo co se stalo.

misa.patrik
16. zář 2010

@britka tak to je super ze ti odepsal 🙂

misa.patrik
16. zář 2010

Dobre ranko holky ja mam normalne nevolnosti ☹ ☹ ☹ proc??

abig
16. zář 2010

Dobré ráno.

@britka Jsem zvědavá, co ti napíše, alespoň vím, že se příště poptám ... 😉
@misa.patrik Nejsi třeba více nervozní ? Jestli to nejsou nervíky. Taky hladina hormonů v krvi ti nemusí dělat moc dobře. Až zítra pojedeš na OPU, tak se jim zmiň, že ti nebylo dobře.

misa.patrik
16. zář 2010

@abig ahojky urcite se zeptam,mozna je to neco i z nerviku 😉 😉 jen si to clovek nechce priznat 😀 ale jestli mi bude takhle soufl jak budu tehu no to potěž 😀

jitulik24
16. zář 2010

Ahoj holky, tak se vám jdu pochlubit s dnešním testíkem a mám pocit, že čárečka sílí 😀
@misa.patrik a nemůže to být z pregnylu? Mě jednou po pregnylu bylo tři dny špatně.

krystofka
16. zář 2010

Ahoj, dlouho jem tu nebyla. Čeká mne KET..moc tomu ale nevšřím. Asi není nic, co si přeji více než mít dítě, bude mi 36 roků. V té situaci v jaké jsme ale začínám mít vážné pochybnosti, zda ho vůbec mít. Zda podstoupit KET. Nevím, nevychází nic tak jak já chci. Jak i přeju, pořád nějaký klacek pod nohama. Vždycky se postavím a jdu dál a potom další rána. Tak moc se snažím být pozitivní ale jou dny, kdy už to prostě nejde. Ztrácím asi sílu bojovat a to ne jen za dítě. Mám skvělého manžela, ale nemám práci, zřejmě se mi vrací deprese..nemám dítě, finannčně jsem na tom bledě. Nechodím sem, nemám co říct. No, teď jsem řekla hodně. Všem vám držím palce.

krystofka
16. zář 2010

@jitulik24 Moc gratuluju, byl jsi na IUI?? Nebo IVF?? Jsem teď úplně mimo...omlouvám se.

misa.patrik
16. zář 2010

@jitulik24 nevim to je mozne 🙂
jinak proste gratulujiiiiiiiii !!!!!!!!!! ja jsem to vedela že to vyjde 😀 😀 😀

jitulik24
16. zář 2010

@krystofka Ahoj, musíš bojovat dál. Nám to trvalo devět měsíců (7 IUI a 2 minimálky) než jsme znovu otěhotněla a taky jsme nevěřila, že to může vyjít a už se smiřovala s tím, že mít dítě nebudu a vidíš, otěhotněla jsem po 7 IUI 😉. Taky jsme si myslela, že tento měsíc zase nic, sice vše nasvědčovalo tomu, že by se to mohlo povést, skvělý spermiogram a já měla tři folíky, ale ty zklamání před tím mě utvrdilo v negativní výsledek. Moc moc ti přeji, aby ten malý sněhuláček byl velký bojovník a ty jsi byla těhulka 😉 . Kdy máš naplánovaný ten KET?
@misa.patrik však uvidíš, možná máš citlivý žaludek po těch lécích, nemáš příbalový leták, že by jsi se mrkla na vedlejší účinky?

krystofka
16. zář 2010

@jitulik24 V pondělí jdu na kontrolu, UTZ kvůli sliznici, potom se zřejmě domluvíme, jak dál. Jitulko, ale to není jen tohle, nevím, jak řešit práci, s tím souvisí spousta problémů.. 😒 ☹

jitulik24
16. zář 2010

@krystofka aha, tak to je tedy komplikovanější ☹ . Já ač mám šéfa na dvě věci, tak v tomhle mi vždy vyšel vstříc

jitulik24
16. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. plán KET, 20.9 KO.
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt, od 24.8 clostík, 3.9 IUI, HLÁSÍ //, držíme palce!!!
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 7 embryí , 14.9 ET dvou embryí, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 8.9 stimulace na druhou IVF, 17.9 OPU, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – další kontrola 14.9.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jej
16. zář 2010

Kryštofko, chápu, že jsi ve složité situaci (já mám taky někdy pocit, že se musí pořád něco tentit, už mnoho let, je to furt dokola). Ale na ketík bych určitě šla a pak uvidíš. Ohledně práce: zkusila jsi nějaké rekvalifikace? TAky záleží, kde bydlíte, jak je to tam s prací....popřípadě to čřešit i tlusou čárou: odtěhováním někam, kde práce je...ale to je hodně těžký a zásadní krok, který pochopitelně vyžaduje velké přemýšlení, odhodlání a zmonitorování situace ze všech stran...teď bych ale ještě napla síly do těhotnění

Jinak holky zdravím! Jitul mooooc gratuluju, Míše a Britce přeju, ať se embryjka ukázkově zavrtávají!

pecicka
16. zář 2010

ahoj holky, všechny vás moc zdravím🙂
tak všechny výsledky jsou výborné, 2utz genet. je taky v pořádku, miminko je zdravé a čekáme chlapečka🙂

jitulik24
16. zář 2010

@pecicka Gratulace, k zdravému chlapečkovi, jen tak dál 😉 Další Reprofiťácký chlapeček, jak to tam dělají 😀

stephanie
16. zář 2010

ahoj holky, asmeen, ladus, jitul, miso, brituš, díky za útěchu...určitě máš brituš pravdu, že bych se neměla uzavírat do sebe, minule jste to byly vy, které mě dokázaly utěšit...ale momentálně to tak cítím...ale myslím,že pak k vám zase vrátím, chce to jen čas, než to přebolí...2 potraty v jednom roku je přeci jen trošku moc na mou psychiku a vím, že u dalších pokusů budu mít zase jen strach a to taky není dobré podstupovat s tím, že se zase jen budu nervovat, kdy začnu krvácet...
strašně mě to deptá, nic mě nebaví, prášky na nervy mi dneska došly, tak nevím, jak to zvládnu...snad se najde nějaká příčina..říkám si, že když jsem počala syna přirozeně a bez komplikací, tak se to přeci bude muset povést znovu...ale už to bude s mnohem většímy nervy...uvidíme, co přinese čas..zatím mě to strašně užírá a stahuju si veškerou vinu na sebe a mám samé výčitky, i když mě doktoři uklidnňovali, že to bylo prostě jen na přírodě...ale jsou to strašné nervy...
jitul, gratuluji k //, úplně závidím, ale v dobrém!!!
peci, tobě k dobrým výsledkům a všem ostatním, ať se zadaří

jinak k těm zamražovaným embryím, v reprofitu zamražují JEN blastocysty, říkal mi to Machač

Tak se mějte a držte se

asmeena
16. zář 2010

@jitulik24 neboj dělají i holčičky. 😀 😵 teda abychom nakonec u porodu nebyli překvapení, že? 😀
@pecicka to je super, že jsou výsledky v pořádku, užívej si těhulkování.

britka
16. zář 2010

@misa.patrik tak co jak zdravíčko už je ti lepší?Zítra ať ti dobře dopadne.
@krystofka je to těžké to mi vykladej moc to dobře znám ze své zkušenosti.
@pecicka to jsem ráda že je vše v pořádku a i k tomu že budeš mít kluka.
@asmeena i to se může stát že se narodí jiné pohlaví.už se ti to krátí co?
@jitulik24 tobě ta dálnice pěkně sílí jen co je pravda.
@stephanie je to smutné všechno,ale uvidíš že mimčo bude ani nebudeš vědět jak.

asmeena
16. zář 2010

@britka na předposlední kontrole mi pan Dr. tvrdil, že to bude na 99% holčička, že pindíka určitě nevidí, že vydí lulinku. Tak snad to tak bude, protože kdyby chodil malý v růžovém to by asi nebylo to pravé. 😀 😀

jitulik24
16. zář 2010

@asmeena Při IUI na pohlaví nemůžou mít v Reprofitu vůbec žádný vliv, takže holčička je jasná🙂.
@britka Jen ať pěkně sílí. Ještě včera se začala čárečka objevovat až po víc jak 7 minutách a dnes už se objevila po 1 minutě. Navíc i po zaschnutí je krásně vidět. Až bude stejná jak kontrolní, tak budu klidnější.

asmeena
16. zář 2010

@jitulik24 tak to budeš mít holčičku, ale já nejsem po IUI, já jsem po minimálce, takže tam vliv může být velký 😀 , ale když nám Machač zaváděl embryjka, tak říkal, že to bude holka, protože on už má tři (tak, že by nám tam přimíchal i něco ze svého genetického základu 😀 ?)

misa.patrik
16. zář 2010

@britka ahojky dik za optani 🙂 ja uz jsem v pohode 🙂 chvala bohu 😉

jitulik24
16. zář 2010

@asmeena Nám to taky při minimálce říkal🙂). Pokud bude vaše malá extrémně pozitivní, tak je to jasné🙂). Stejně je to zvláštní, taková převaha kluků, možná když to dělají metodou ICSI, tak vybírají ty nejrychlejši a to jsou ty mužské.